IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

10 страници V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Паоло Де Челие, 2006-2007, 2008-2013 и 2015: 128 мача, 2 гола, 5 трофея
yanko
коментар 12 Jun 2008, 15:36
Коментар #1

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 5 180
Регистриран: 31-May 08
Град: Пловдив
Потребител No.: 1 134
Любим футболист: 8 Marchisio
Фен клуб: 705/289

Време беше да се създаде тази тема. Ако не греша, доколкото знам за Паоло може да играе и като ляв халф, така и защитник. Има бързина и качества за титуляр, но... ще гледаме, ще видим. Предпочитам той да играе, пред Молинаро...
Който има повече или интересна информация за Де Челие да споделя post-294-1158668474.gif !
... Навършва 22 през септември и има 29 мача през изминалия сезон за Сиена...

Паоло ДЕ ЧЕЛИЕ

Рожденна дата: 17 Септември 1986 г.
Месторождение: Аоста (Италия)
Националност: Италианец
Височина: 184 см
Тегло: 75 кг

Кариера:
2006-2007 Ювентус 8 (1)
2007-2008 Сиена (под наем) 29 (2)
2008- Ювентус 0 (0)
2006- Италия (до 21) 11 (0)

Успехи:
Няма
Go to the top of the page

+Quote Post
forca_juve
коментар 15 Jun 2008, 14:26
Коментар #2

Juventus bench

Група: Фенове
Коментари: 971
Регистриран: 14-May 07
Град: ПАЗАРДЖИ/софия
Потребител No.: 500

Това е двойника на Аштън Кътчър.... post-294-1158668510.gif много,ама много си приличат.Дано измести трагядията Молинаро и да покаже добри игри.

+Quote Post
Bianco^Nero
коментар 15 Jun 2008, 18:10
Коментар #3

God Fuck The Queen

Коментари: 2 422
Регистриран: 23-July 06
Град: Благоевград
Потребител No.: 161

В Серия Б ми направи добро впечатление, даже и гол вкара не помня на кого.
Но е наивно да разчитаме единствено на него и Молинаро на левия бек. Да си взимаме Гросо и това е. А Де Челие за резерва.

--------------------
ДЕЛ ПИЕРО ДОЖИВОТ В ЮВЕ! БЕЗ ПРАВО НА ОБЖАЛВАНЕ!

+Quote Post
snitch
коментар 15 Jun 2008, 18:19
Коментар #4

Juventus champion

Коментари: 8 978
Регистриран: 26-February 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

На левия бек все повече ми се ще да вземем Гросо , да разкараме Молинаро , а малкоя Де Челие сеозн -два да се учи от световния шампион Фабио.

+Quote Post
Torricelli
коментар 16 Jun 2008, 14:30
Коментар #5

Juventus regular

Коментари: 1 174
Регистриран: 17-April 07
Град: София
Потребител No.: 472

За какво са но леви защитници, като си имаме Киелини? Гросо и според мен е дин от най-добрите в света, но: 1)няма начин да го вземем; 2) ако той изобщо напусне Лион най-вероятно ще отиде в Примера; 3) Гросо е страхотен играч, но ние си имаме Киелини, по дяволите! Т.е. на отбора му трябва една надеждна резерва, по възможност млад и перспективен играч. Паоло де Челие отговаря на тези изисквания. Остава само да се реши бъдещето на Молинаро.

--------------------
"He has been written off so many times... after the injury in the late 90's... after Euro 2000 final... during the 2004-2005 campaign... before the World Cup in Germany... when going to Serie B... and still this season."

"He has lost his edge... his stamina... his pace... his finish... he is unable to cope with the powerfull football today..."

He is about to become Serie A topscorer at the age of 33.

----------
Цитат(meo @ Jul 2 2008, 02:36 PM) *
Агент КЕФЯ_СЕ_НА_КАКИ_30+.

+Quote Post
Bianco^Nero
коментар 16 Jun 2008, 22:46
Коментар #6

God Fuck The Queen

Коментари: 2 422
Регистриран: 23-July 06
Град: Благоевград
Потребител No.: 161

Киелини си се наложи в центъра и ще е глупост пак да го връщаме на левия бек, където ми се вижда дори посредствен.
А и не виждам защо Гросо да не дойде, Юве е достатъчно авторитетен тим, а и още повече статута на Гросо в Лион е неясен. Той не успя да се наложи по най-добрия начин, а сега Лион имат и нов треньор.

--------------------
ДЕЛ ПИЕРО ДОЖИВОТ В ЮВЕ! БЕЗ ПРАВО НА ОБЖАЛВАНЕ!

+Quote Post
x_dron
коментар 17 Jun 2008, 13:33
Коментар #7

Juventus bench

Коментари: 587
Регистриран: 19-October 07
Потребител No.: 700

Наскоро някаде четох,че няма да продаваме Молинаро,а двамата с Де Челие ще си съперничат за мястото по левия бек.Разочарован сам,защото искам Гросо,но след тези думи на Алесио Секо мисля , че няма шанс да го вземем,за съжаление.

+Quote Post
forca_juve
коментар 17 Jun 2008, 13:46
Коментар #8

Juventus bench

Цитат(Bianco^Nero @ Jun 15 2008, 07:10 PM) *
В Серия Б ми направи добро впечатление, даже и гол вкара не помня на кого.
Но е наивно да разчитаме единствено на него и Молинаро на левия бек. Да си взимаме Гросо и това е. А Де Челие за резерва.

Ювенту-Лече 4:1
Божинов,Божинов,Де Челие,Паладно

+Quote Post
Torricelli
коментар 17 Jun 2008, 19:00
Коментар #9

Juventus regular

Цитат(Bianco^Nero @ Jun 16 2008, 08:46 PM) *
Киелини си се наложи в центъра и ще е глупост пак да го връщаме на левия бек, където ми се вижда дори посредствен.

И друг път съм водил тази дискусия. За мен Киело не е играч за центъра. Той е висок, жилав и подвижен - а футболист с такива физика и качества не играе в средата. Неговата позиция от където и да я гледам е ляв бек със силно изразен афинитет към атаката. Освен това е и бърз, умее да центрира точно и да дава прецизни далечни пасове.

Не може да не си забелязвал, че когато е на левия фланг Джорджо играе със самочувствие, гледа напред към противниковата врата и участва активно в атаките на отбора. Защо да оставяме такъв играч забит назад? И без да го питам мога да кажа с почти 100% сигурност, че Киело предпочита да играе на фланга.

Ако си подобри дриблирането Киелини има шанс да стане един от, поне за мен, двамата най-силни крайни защитици в света. Всичко друго в технически план си му е на шест и не виждам защо трябва да го преквалиицираме.

--------------------
"He has been written off so many times... after the injury in the late 90's... after Euro 2000 final... during the 2004-2005 campaign... before the World Cup in Germany... when going to Serie B... and still this season."

"He has lost his edge... his stamina... his pace... his finish... he is unable to cope with the powerfull football today..."

----------

+Quote Post
Garrett
коментар 17 Jun 2008, 20:35
Коментар #10

fino alla fine

Група: Admin
Коментари: 2 346
Град: Варна
Потребител No.: 30
Любим футболист: Pavel Nedvěd

Киелини няма да си подобри дрибъла, той да не е Меси че да си подобрява дрибъла. Може да си подобри пласирането, четенето на играта, лидерските качества. Ти казваш защо да оставаме такъв играч забит назад, аз питам защо да хабим такъв играч на бека? Пасовете и участието в атаката може да ги прави и от центъра на защитата, както го прави и в момента.

Това си остава хипотетична дискусия, защото Раниери няма да върне Джорджо в ляво, а след още един сезон в средата, никой след него няма да намира смисъл да го прави.

--------------------
This is our celebration, earned by the sweat of our brows.
It’s the celebration of all those who have always believed.
It’s the celebration of all you Juventus supporters, who instead of abandoning us made your voices even louder.
It’s the celebration of all those who roared for a Serie B goal the same way they did for the one that brought us the Scudetto.

+Quote Post
forca_juve
коментар 18 Jun 2008, 11:33
Коментар #11

Juventus bench

Киелини вече доста си пасна като централен защитник.Вчера серещу Франция отново показа че е един от най-добрите на поста си.Мисля че нито Раниери,нито бъдещите селекционери на Италия няма да го върнат на фланга.

+Quote Post
Milenrec
коментар 18 Jun 2008, 12:31
Коментар #12

Juventus star

Коментари: 2 832
Регистриран: 30-May 07
Град: Рудозем
Потребител No.: 531

Най добре ще е да вземем Гросо и покрай него да израсне Де Челие тъй като според мен още не е готов за големите двубои от ШЛ и дербитата в Калчото.Не трябва да се повтаря случая с Ночерино от Серия Б и хоп титуляр в гранд като Юве.

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 18 Jun 2008, 18:09
Коментар #13

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Цитат(Milenrec @ Jun 18 2008, 01:31 PM) *
Най добре ще е да вземем Гросо и покрай него да израсне Де Челие тъй като според мен още не е готов за големите двубои от ШЛ и дербитата в Калчото.Не трябва да се повтаря случая с Ночерино от Серия Б и хоп титуляр в гранд като Юве.

С това съм съгласен smile.gif

Колкото до Киелини - в началото аз бях "за" връщането му на бека, но след изминалия сезон съм напълно убеден, че Джорджо си е перфектен централен защитник!Някой беше написал, че го губим напред - глупости!Ако си спомняте един мач на националния отбор (или квалификация за еврото или контрола беше) в който Киелини тръгна от центъра някъде, напредна и от 30-ина метра вкара страхотен гол.Това може да го прави и в Юве.Ето и гола на Пепе за националния на Португалия в първия им мач от еврото: включи се в атаката, това обърка противниковата защита и докато се разберат кой да го срещне, той опъна сака.Това че играе централин защитник не му пречи да се изявява в атака wink.gif Освен това с Легро изградиха нелош синхрон и би било глупаво сега да се обиграва нова двойка централни защитници.

От дясно с Григера и Дзебина сме си бетон, в центъра продължаваме като миналия сезон, но вече имаме и по-сериозни резерви (Мелберг и Андраде), в ляво явно ще са Молинаро и Де Челие.И аз мисля, че ще е хубаво да вземем Гросо, който да поиграе още 1-2 години и след това Паоло да поема нещата, но след изказването на Раниери, че Молинаро му е бил един от най-добрите играчи през изминалия сезон е ясно, че няма да вземем нито Гросо, нито когото и да било друг.

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
Torricelli
коментар 19 Jun 2008, 10:01
Коментар #14

Juventus regular

Цитат(Garrett @ Jun 17 2008, 06:35 PM) *
Киелини няма да си подобри дрибъла, той да не е Меси че да си подобрява дрибъла. Може да си подобри пласирането, четенето на играта, лидерските качества. Ти казваш защо да оставаме такъв играч забит назад, аз питам защо да хабим такъв играч на бека? Пасовете и участието в атаката може да ги прави и от центъра на защитата, както го прави и в момента.

Това си остава хипотетична дискусия, защото Раниери няма да върне Джорджо в ляво, а след още един сезон в средата, никой след него няма да намира смисъл да го прави.

Момчето си е тренирано за ляв бек. Контузията на Андраде наложи Киело да отиде в центъра, а ако португалеца не се бе травмирал дали щеше да го пусне Раниери в средата? Силния му сезон в цетъра не означава, че с него трябва да си решаваме евентуалните проблеми там. И какво означава да хабим такъв играч на бека? Де Челие и Молинаро по-добри ли са от него в дефанзивен и офанзивен план? Под дрибъла разбирай да може да владее топката по-добре и да не я губи. Сещам в мача с Каляри как на 2-3 пъти тръгна да финтира и му я взимаха лековато. Бириндели е идеален пример как трябва да се контролира топката от атакуващият флангови.

Извинявай, но не може от центъра на защитата да участва в атаки или поне аз не виждам как ще стане. Пак казвам - работата на централният защитник не е да частва в атакуващ план. А за фланговият му колега е много хубаво да го прави. Киело участва активно в офанзивните действия, когато не е в средата. И също се вижда, че му е комфортно да го прави. Как ще атакува от средата? Как ще центрира? Ето това губим с преминаването му в центъра. Няма как да участва в атаките.

П.С. Сетих се още нещо, което може да сметнете и за маловажно. За централния защитник е добре да може да си служи и с двата крака. Най-добре това прави Йон Хейтинга. За флангови защитник също, разбира се, е хубаво да умее да си служи и с двата крака (Филип Лам, Винсен Кандела), но не е толкова фатално ако не го прави. А Киело десният си крак гледа да го използва максимално рядко. Не съм сигурен, но май в мача със Сиена (1:0 за тосканците) гола във вратата на Буфон падна след като нашето момче не изчисти топката с десния крак, тръгна да си я наглася за левачката взеха му я и падна попадението.

--------------------

----------

+Quote Post
Garrett
коментар 19 Jun 2008, 13:48
Коментар #15

fino alla fine

Група: Admin
Коментари: 2 346
Град: Варна
Потребител No.: 30
Любим футболист: Pavel Nedvěd

Той и Замброта е трениран за дясно крило, а Пирло - за офанзивен халф. Това нищо не значи. Андраде беше достатъчно нестабилен в единствените си мачове за Юве, за да ми даде основания да си мисля, че така или иначе щеше да се закотви пейката, не че това има значение де. Киелини няма достатъчно техника и центриране за пълноценен бек, за сметка на това има всички качества за добър централен защитник. Добрата му игра с глава примерно се губи донякъде, когато играе бек.

Нямаме достатъчно класни централни, това ясно се видя, когато беше контузен Джорджо. Ако Мелберг започне сезона на мястото на Киелини, много скоро ще видим пак познатата маневра.

Може да не може да центрира, като играе централен защитник (не виждам какво толкова губим), но нищо не му пречи да участва в организирането на играта, той и го прави. Смисъл, че не е дърво с топка в крака като Бардзали например или други знайни и незнайни герои. В съвременния футбол всички играчи трябва да могат да играят и в атака, и в защита, кой повече кой по-малко.

А относно Де Челие - не бързай да го отписваш.

--------------------
This is our celebration, earned by the sweat of our brows.
It’s the celebration of all those who have always believed.
It’s the celebration of all you Juventus supporters, who instead of abandoning us made your voices even louder.
It’s the celebration of all those who roared for a Serie B goal the same way they did for the one that brought us the Scudetto.

+Quote Post
Torricelli
коментар 19 Jun 2008, 14:21
Коментар #16

Juventus regular

В никакъв случай не отписвам де Челие excl.gif

Но имам особен интерес към флангови защитници, не случайно Торичели е любимият ми футболист. А Киело страшно много ми харесва как играе на левия фланг. Но ако Раниери го използва и този сезон в средата... за по-нататък ще се надявам само Донадони да го ползва като ляв post-294-1158668614.gif , макар че вече и той го слага в средата.

Не се сещам да съм гледал де Челие миналата година; този сезон имам много бегли впечатления. Надявам се да впечатли. Както и Маркиза и Джовинко, естествено.

--------------------

----------

+Quote Post
stefoto
коментар 19 Jun 2008, 14:35
Коментар #17

Juventus star

Коментари: 3 510
Регистриран: 30-April 07
Потребител No.: 482

И аз харесвам как се справя Киелина като ляв защитник!Според мен там си муе мястото попринцип!Но поради липсата на качествен централен защитник в нашият тим Джорджо трябва да си играе в центъра на отбраната!Аз гледах няколко мача на Де Чалие и съм впечатлен, трябва да призня!Малко са играчите които ме впечатляват напоследък, но Паоло е един от тях!Аз лично бих залагал на него от ляво, и да се борят за място на терна с Молинаро!Дано Де Чалие покаже качествата които притежава!

+Quote Post
forca_juve
коментар 19 Jun 2008, 16:02
Коментар #18

Juventus bench

Дано Киело да си остане в центъра, а Де Челие да се представи на ниво отляво.Има потенциал момчето и ако се труди ще играе.За другите двама в защитата-мисля че Григера ще единия сигурен,остават Легро,Зебина,Стендардо(дано да е наш).Тва разбира се ако не вземем някой класен в защита.
Умишлено не съм споменал Мелберг,Андраде и Молинаро,просто защото не възлагам никакви надежди в тях.

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 19 Jun 2008, 17:45
Коментар #19

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Цитат(Garrett @ Jun 19 2008, 02:48 PM) *
Той и Замброта е трениран за дясно крило, а Пирло - за офанзивен халф. Това нищо не значи. Андраде беше достатъчно нестабилен в единствените си мачове за Юве, за да ми даде основания да си мисля, че така или иначе щеше да се закотви пейката, не че това има значение де. Киелини няма достатъчно техника и центриране за пълноценен бек, за сметка на това има всички качества за добър централен защитник. Добрата му игра с глава примерно се губи донякъде, когато играе бек.

Нямаме достатъчно класни централни, това ясно се видя, когато беше контузен Джорджо. Ако Мелберг започне сезона на мястото на Киелини, много скоро ще видим пак познатата маневра.

Може да не може да центрира, като играе централен защитник (не виждам какво толкова губим), но нищо не му пречи да участва в организирането на играта, той и го прави. Смисъл, че не е дърво с топка в крака като Бардзали например или други знайни и незнайни герои. В съвременния футбол всички играчи трябва да могат да играят и в атака, и в защита, кой повече кой по-малко.

А относно Де Челие - не бързай да го отписваш.

post-294-1159107574.gif

Колкото до Де Челие - хубавото е, че е играл и като халф и това предполага, че ще едоста активен в атака.Ако и отзад се справя на ниво може да се утвърди в титулярния състав smile.gif

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
yanko
коментар 25 Jun 2008, 17:38
Коментар #20

Juventus champion

Коментари: 5 180
Регистриран: 31-May 08
Град: Пловдив
Потребител No.: 1 134
Любим футболист: 8 Marchisio
Фен клуб: 705/289

Намерих малко повече информация, въпреки че е оскъдна , но това е - роден на 17 септември 1986 година в Аоста / ИТ/. Висок 184 см. Тегло 75 кг. Просто ако някой има или знае допълнително - да споделя ...

+Quote Post

10 страници V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 17th October 2019 - 07:37ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team