IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

7 страници V  « < 5 6 7  
Reply to this topicStart new topic
> Андреа Бардзали, 15
Kirilov
коментар 20 May 2019, 08:37
Коментар #121

Juventus champion

Група: Фенове
Коментари: 7 190
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 24 May 2019, 12:02
Коментар #122

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 7 450
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Бардзали е дал дълго интервю пред "Гадзета дело Спорт", в което говори за кариерата, за BBC, за Алегри, за финалите в Шампионската лига и за още доста неща. JuveFC са превели повечето, има доста интересни неща: https://www.juvefc.com/barzagli-it-was-the-...time-to-retire/

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
J.T.Ultras
коментар 24 May 2019, 13:38
Коментар #123

Juventus star

Коментари: 4 576
Регистриран: 2-March 12
Потребител No.: 24 643

Също е потвърдил и привличането ба Ромеро:
Цитат
Andrea Barzagli has confirmed that Genoa’s Cristian Romero will join Juventus. “He’ll join up with a group of players who can teach him a lot.”

--------------------

+Quote Post
odyssey7
коментар 25 May 2019, 08:33
Коментар #124

Juventus star

Коментари: 3 612
Регистриран: 6-January 09
Град: Добрич/София
Потребител No.: 1 612

"Имах тежък сезон, не играх много, когато си в отбор с толкова класни играчи, фланелката задължава да си във върхова форма. В съблекалнята момчетата се шегуваха: "Батко минава" Обичат ме. За това, което давах на терена, но може би и за поведението ми извън него. Неделя вечерта имахме малко парти. Отдалеч дойдоха Йоренте, Лихтщайнер, Погба... Във футбола всички сме профи, преди всичко колеги, но и приятелството е очевидно.

Интуицията на Конте роди Би Би Си, той ни нареди така и сякаш бяхме направени за тази подредба. Този триумвират извади най-доброто от всеки от нас. Разбирахме се с поглед. Показахме своята голяма привързаност към Юве и огромното си желание за растеж. Но нека добавим още едно Би, това на Джиджи, който бе отправната точка, интелект и върховна класа.

Антонио Конте е чук в работа, много фокусиран. Винаги. Благодарение на това ни накара да израстем. Конте е фундаментът на прочутата Би Би Си, научи ни да сме по-добри бранители, отколкото бяхме. А когато се отпуснеше, се забавлявахме много. Макс Алегри пък е не само велик тактик, но и много добър в грижата за личните взаимоотношения. Научи ме на много неща и с него се почувствахме завършени.

Но трябва да вдигна статуя на Фабио Паратичи, защото той дойде лично, да ме види във Волфсбург, където няма летище, а е на час път от Хановер. Една вечер ми каза: "Освен този, изгледах всичките ти 19 мача, които изигра." Това промени живота ми и се надявам, че съм бил полезен на Юве през всички тези чудесни сезони.

Разочарованията в Шампионската? С/у Барса в Берлин не бяхме фаворит и може би подходихме неуверено. Първото почти ни убиха, но второто играхме много добре. Загубата ме нарани, защото бе доста равностоен мач. Не знам какво се случи с Реал в Кардиф. Отидохме толкова уверени в силата си, а ​​всичко се разпадна. Бяхме в мача само първото, а крайният резултат в такъв финал е срамен, много срамен. Аякс? Твърде кратко играхме като сплотен отбор.

Наследници? Вярвам в Ругани и Романьоли, имат талант. Ромеро също има голям потенциал и ще се присъедини към играчи, които могат да го изучат на много неща - Джорджо и Лео са страхотни, а за всеки защитник е необходима отправна точка. Ако си умен и вземеш от тях, ще се подобриш много. Плюс това, когато се присъединиш към Юве, освен че си добър играч, трябва да си и личност. Това е от решаващо значение.

Мислил съм за треньорството. Определено ще мина курса в Коверчано, искам да видя дали този свят ме вълнува. Когато си играч, си един малък бизнес, мислиш за своите си неща и всичко се върти около теб. Треньорът трябва да мисли на 360°. Не само кой да играе, но всички тези отношения с играчи, персонал, лекари, преса, клуб. Доста е различно и искам да разбера дали съм подходящ за такава работа."

+Quote Post
masterhp
коментар 25 May 2019, 11:01
Коментар #125

Juventus hero

Коментари: 10 436
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Дано да се пробра. Според мен има достатъчно капацитет да се превърне в топ треньор, пък може и някой ден начело на любимият Ювентус!

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
snitch
коментар 24 Jun 2019, 13:12
Коментар #126

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 8 906
Регистриран: 26-February 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

Barzagli on how he joined Juventus "The idea was born because of Paratici who, I'm not sure why, came several times to watch me at Wolfsburg. It was a turning point in my life & career. I always dreamed of playing for a great team & then came Juventus. I said Yes straight away."
"6 months later the new stadium was inaugurated. And in my opinion, everything changed on that day. Recounting the history of the club, and the presence of the former players, all those champions, showed us & made us understand what it meant to wear the Juventus shirt."
"Then we won the league (11/12) and that gave us an extra boost. The club then started to grow, and with the skills of the president it made big strides & succeeded in bringing in important players, even until last summer with Cristiano."
"We've won 8 extraordinary Scudetti. And you don't win that because you have higher revenues but because of an incredible mentality. In these 8 years I have always seen great respect in our locker-room & that's what makes the difference. Our locker-room is our strength."
"The most difficult Scudetto? 2016. We made an incredible run after a bad start: 16-17 consecutive wins & didn't concede a goal for so many games. The one were we suffered the most was 2018. However, the first one is the most beautiful, the one that started it all."
"My farewell? You had legends like Del Piero & Buffon walk around the stadium on their final day, and to be able to do the same gave me indescribable joy & honor. It made me realize that I did something important for this club & it was recognized. It was like a dream."

+Quote Post

7 страници V  « < 5 6 7
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 15th July 2019 - 20:15ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team