IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

3 страници V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> Антонио Конте, 1991-2004: 419 мача, 44 гола, 10 трофея
Ceci
коментар 23 Jun 2009, 17:09
Коментар #41

Primavera player
**

Група: Фенове
Коментари: 281
Регистриран: 14-August 08
Град: Sofia
Потребител No.: 1 308

Изненадан съм. Определено не е искал да се разделя с Губерти, но ръководството е било на друго мнение!
Друга причина невиждам!

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 23 Jun 2009, 17:10
Коментар #42

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Ееееее тъпо, тъпо, тъпо! Стана точно както го исках - Чиро на нас, Конте остава в Бари и ги отвърждава в Серия А, а сега...
Тъпо ми за Бари, и за Конте...
Иначе Мадзари не е лош вариант за наследник на Антонио. Дано успее да ги държи на прилично място в класирането.

Конте интересно какво ще прави сега unsure.gif Общо взето отборите, които обмисляха треньорска смяна вече я направиха...Лацио, Палермо, Самп...освен да поеме пак отбор от Серия Б..Бреша да речем tongue.gif
Но има време де. Не се знае още какви въртележки ще станат smile.gif

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
yanko
коментар 24 Jun 2009, 15:12
Коментар #43

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 5 180
Регистриран: 31-May 08
Град: Пловдив
Потребител No.: 1 134
Любим футболист: 8 Marchisio
Фен клуб: 705/289

Жалко за напускането на Конте! Определено искаше, а също и имаше сили да утвърди Бари в Серия А. Но такава е сътбата на по-малките отбори, от време на време трябва да се продава по някой играч, за да може клубът да се задържи финансово стабилно. Но тук желанието на играча може би е повлияло в по-голяма степен. Както и да е вече, един млад треньор с големи амбиции е свободен да застане начело на своя нов отбор.

+Quote Post
Rumbeti
коментар 24 Jun 2009, 16:15
Коментар #44

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Град: София
Потребител No.: 218

Цитат(commando84 @ Jun 23 2009, 17:10ч.) *
Конте напусна Бари

Новакът в италианската Серия А - Бари, се раздели със старши треньора си Антонио Конте. Бившият капитан на Ювентус, който изведе Бари до първото място в Серия Б през изминалия сезон, бе свързван с треньорския пост на Юве, преди Чиро Ферара да бъде назначен на поста. Според информации в медиите неочакваната раздяла на Конте с Бари е заради разминаване с ръководството във вижданията относно трансферите. Бившият треньор на Сампдория - Валтер Мацари е считан за фаворит за поста старши треньор на Бари.
www.sportal.bg

Ето това се казва неприятна изненада. Кой ти е очаквал такова нещо?

Ебати мизерията. Надявам се да не бъркаме с ФЕРАРА ! КОнте е перфектен вариант и се надявам и ферара да не излезе по-лош. Много тъпо се развиха нещата !

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
yanko
коментар 25 Jul 2009, 19:50
Коментар #45

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 5 180
Регистриран: 31-May 08
Град: Пловдив
Потребител No.: 1 134
Любим футболист: 8 Marchisio
Фен клуб: 705/289

Конте: Какво стана? Защо съм без работа?

Бившият наставник на Бари Антонио Конте разкри, че не е очаквал да остане безработен, след като напусна южния тим, независимо от слуховете, които го пращаха в Ювентус, Лацио и Сампдория. Младият специалист спечели първото място с Бари в Серия „Б” и изведе тима до промоция, след което обаче влезе в остър конфликт с ръководството на клуба и неговият договор бе прекратен.
„Повече от разочарован съм, направо съм изненадан, шокиран! Спечелих Серия „Б”, спечелих промоция, наложих красив футбол и имах толкова много контакти с различни клубове. Странно е, че останах без работа, въпреки всичко. Не мога да повярвам”, заяви Конте пред „Гадзета дело Спорт”.
След уволнението на Клаудио Раниери се очакваше именно Конте да поеме „Старата госпожа”, но ръководството на клуба възложи тази задача на Чиро Ферара.
„Вече говорих с Чиро, ние имаме силно приятелство и то няма как да бъде нарушено от избора на Ювентус. Убеден съм, че той ще постигне отлични резултати начело на Юве, дори смятам, че ще спечели Скудетото”.
„Бих подписал веднага с отбор от Серия „Б”, който ме убеди, че има амбиция да гони промоция. Надявам се да се върна на пейката възможно най-скоро. Винаги ще бъда същият Антонио Конте. Бари има нужния потенциал да остане в Серия „А” и аз винаги ще помня престоя си там. Няма да забравя как 100 хиляди празнуваха промоцията ни”.

novsport.com

+Quote Post
commando84
коментар 25 Jul 2009, 22:24
Коментар #46

Juventus star

Коментари: 2 779
Регистриран: 16-March 09
Потребител No.: 1 958

Цитат(yanko @ Jul 25 2009, 20:50ч.) *
Конте: Какво стана? Защо съм без работа?

Бившият наставник на Бари Антонио Конте разкри, че не е очаквал да остане безработен, след като напусна южния тим, независимо от слуховете, които го пращаха в Ювентус, Лацио и Сампдория. Младият специалист спечели първото място с Бари в Серия „Б” и изведе тима до промоция, след което обаче влезе в остър конфликт с ръководството на клуба и неговият договор бе прекратен.
„Повече от разочарован съм, направо съм изненадан, шокиран! Спечелих Серия „Б”, спечелих промоция, наложих красив футбол и имах толкова много контакти с различни клубове. Странно е, че останах без работа, въпреки всичко. Не мога да повярвам”, заяви Конте пред „Гадзета дело Спорт”.
След уволнението на Клаудио Раниери се очакваше именно Конте да поеме „Старата госпожа”, но ръководството на клуба възложи тази задача на Чиро Ферара.
„Вече говорих с Чиро, ние имаме силно приятелство и то няма как да бъде нарушено от избора на Ювентус. Убеден съм, че той ще постигне отлични резултати начело на Юве, дори смятам, че ще спечели Скудетото”.
„Бих подписал веднага с отбор от Серия „Б”, който ме убеди, че има амбиция да гони промоция. Надявам се да се върна на пейката възможно най-скоро. Винаги ще бъда същият Антонио Конте. Бари има нужния потенциал да остане в Серия „А” и аз винаги ще помня престоя си там. Няма да забравя как 100 хиляди празнуваха промоцията ни”.

novsport.com

Конте е най- големият. Евала за това, което постигна. Дано по - скоро си намери работа. И въпреки всичко се надявам един ден да се върне в Ювентус.

--------------------

"Музиката дава душата на нашите сърца и крилата на мисълта." Platon

+Quote Post
Borko_10
коментар 26 Jul 2009, 10:13
Коментар #47

Juventus star

Коментари: 3 551
Регистриран: 16-March 06
Град: Бургас
Потребител No.: 72

Наистина отлично изказване на Антонио Конте! Завинаги ще си остане голям лидер и шампион! Доказва това с всяка една своя дума!

--------------------

I LOVE JU!

+Quote Post
commando84
коментар 21 Sep 2009, 18:00
Коментар #48

Juventus star

Антонио Конте пое Аталанта

Последният в Серия "А" отбор на Аталанта смени треньора си след първите четири кръга. На мястото на Анжело Грегучи пристигна Антонио Конте, който бе смятан за бъдеш наставник на Ювентус преди това лято. Конте вкара Бари в италианския елит след осемгодишно отсъствие, печелейки шампионата на Серия "Б", но след това напусна отбора. Президентът на "бергамаските" Алесандро Руджери реши да направи промяната след лошото отношение на тифозите към старши-треньора заради четирите поредни загуби и последното място в класирането с актив от 0 точки.

--------------------

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 22 Sep 2009, 01:17
Коментар #49

Juventus champion

Много се зарадвах като го прочетох това smile.gif Хубаво е че бързо го ангажираха. Докато не е излязъл от ритъм biggrin.gif А и Аталанта според мен е идеален отбор за него в този момент. Клуб където няма чак толкова напрежение, а състава не е лош и при добра работа могат да са доста симпатичен отбор. Пожелавам успех на Антонио и дано това е само още едно стъпало към върхът smile.gif

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
commando84
коментар 12 Oct 2009, 16:34
Коментар #50

Juventus star

Конте: Интер и Юве ще решат титлата

Старши треньорът на Аталанта Антонио Конте сподели, че тази годината борбата за титлата в Италия ще се води между грандовете Интер и Ювентус. Младият специалист застана начело на тима от Бергамо в края на месец септември, когато замени уволнения Анджело Грегучи.

"Според мен разликата в Италия ще направят двама треньори. Чиро Ферара притежава огромен потенциал и се справя добре. Жозе Моуриньо направи Интер шампион и също заслужава уважение", сподели Конте в интервю за "Ил Джорно".

40-годишният треньор върна Бари в Серия "А", след което напусна клуба и бе спряган за треньорския пост в Ювентус. В крайна сметка обаче "старата госпожа" реши да гласува доверие на Ферара, а Конте застана начело на Аталанта.

"Имаме добър отбор и се стремим да играем красив футбол. Нашата задача този сезон ще е да запазим мястото си в Серия "А", коментира още Конте.

--------------------

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 17 Nov 2009, 15:01
Коментар #51

Juventus champion

Днес стават 18 години от дебюта на Конте за Ювентус smile.gif Това се случва при победа в градското дерби с Торино. Печелим с 1:0, гол на Казираги.

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 24 May 2010, 00:55
Коментар #52

Juventus champion

Конте наследи Малезани в Сиена

Легендата на Ювентус Антонио Конте е новият треньор на изпадналия от италианския елит Сиена.

Ръководството на тима уволни Алберто Малезани, който не успя да задържи тима в Серия "А" и веднага му намери заместник.

Конте подписа договор за 2 години със Сиена и съобщи плановете си веднага да върне отбора в първото ниво на футбола в страната. Бившият наставник на Бари и Аталанта ще бъде официално представен във вторник.

http://www.winner.bg/european-football/read25677.html

Радвам се, че Антонио отново има работа, но ми се искаше да е в отбор от Серия А, за да можем по-добре да преценим качествата му. Както и да е. Пожелавам му успех и дано повтори това, което направи с Бари smile.gif

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post

3 страници V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 19th October 2018 - 16:12ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team