IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

2 страници V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Пабло Даниел Освалдо, 2014: 18 мача, 3 гола, 1 трофей
Underground Mind
коментар 02 Feb 2014, 15:57
Коментар #21

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 4 030
Регистриран: 13-June 07
Град: Plastic City
Потребител No.: 551

Няма значение. Ако физическата му подговока и състояние са tottally shit, а същевременно изпитва и трудности да влезе в играта на Конте, така да се каже, то не го чака бързо интегриране в отбора, нищо, че е играл в Серия А.

--------------------
''Qui bisogna lottare sempre e quando sembra che tutto sia perduto, crederci ancora, la Juve non si arrende mai.''
Go to the top of the page

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 02 Feb 2014, 16:12
Коментар #22

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Чакайте, чакайте. Освалдо не е играл официален мач малко над месец, което е коренно различно от това цял сезон да не играеш редовно. Бързо ще навакса wink.gif

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 04 Feb 2014, 01:15
Коментар #23

Juventus champion

Ха! Не сме платили нито стотинка за Освалдо! Марота казва, че е дошъл с безплатен наем: линк

Иначе: предстоят му серия прегледи, тестове, за да се преценява постоянно какво е състоянието му. Според това как реагира, ще се реши и кога и колко да играе. Най-вероятно ще дебютира от пейката срещу Верона и/или Киево, а целта е да бъде напълно готов за мача с Трабзонспор на 20-ти.

Този коментар е бил редактиран от JuventiKnow на 04 Feb 2014, 01:22

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 05 Feb 2014, 02:29
Коментар #24

Juventus champion

Батистута: Освалдо е находка!

Батигол ни хвали за привличането на Освалдо, описвайки го като играч, който може да направи много, да ни е доста полезен.

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 07 Feb 2014, 04:48
Коментар #25

Juventus champion

Освалдо напредва учудващо бързо и сигурно ще е на линия за мача с Верона, като най-вероятно ще направи дебют, влизайки по някое време на мача. Треньорският шаб бил изненадан колко бързо е успял да навакса, как добре е реагирал на тестовете, на които го подложиха.

Според Гадзета дело Спорт двойката ни в атака за Лига Европа ще е Освалдо - Вучинич.

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
Underground Mind
коментар 21 Feb 2014, 12:35
Коментар #26

Juventus star

Цитат
“It is easy to play with Carlos Tevez. He's a phenomenon and any player would find it simpler playing with him. I don’t like to just stay still and wait for the ball, especially as the Coach tells me to move continually. I get along very well with Carlos and the rest of the squad. I’m happy, as I settled in very quickly. I am working to get to the World Cup and will give it my all. It doesn’t just depend on me, but I live in hope.”

http://www.football-italia.net/45493/osvaldo-happy-juventus

Освалдо: “Лесно е да се играе с Карлос Тевес. Той е феномен и всеки играч би намерил за лесно да играе с него. Не обичам просто да стоя и да чакам топката, още повече, че треньорът ми повтаря да се движа постоянно. Разбирам се много добре с Карлос и останалите в отбора, свикнах и се адаптирах много бързо. Работя за това да взема участие на Световното първенство и ще дам всичко от себе си. Не зависи само от мен, но имам надежди.”

Първият гол на Освалдо с екипа на Ювентус: Juventus 1 - 0 Trabzonspor | Pablo Osvaldo's First Goal | Europa League (20.02.2014)

--------------------
''Qui bisogna lottare sempre e quando sembra che tutto sia perduto, crederci ancora, la Juve non si arrende mai.''

+Quote Post
Underground Mind
коментар 12 May 2014, 12:11
Коментар #27

Juventus star

Osvaldo: I’ve grown at Juve

Dani Osvaldo has commented on his gratitude towards Juventus, who have allowed him to “grow both as a professional and as a person.”

The striker is coming to the end of an initial six-month loan spell with the Bianconeri, after falling out of favour at Southampton.

Whilst only on the verges of first team activity with Juve, the Italy international has only positive things to say, having netted his first League goal for the club to decide their Week 37 meeting with his former side Roma.

“The goal was great, particularly because it has not been an easy year for me,” Osvaldo has considered afterwards to JTV.

“It was beautiful, especially for the celebration of my teammates, who have all come together to embrace me, the Coach included, and the staff.

“I have so much respect for everyone, this is a fantastic group, sincerely. I am honoured to be a part of this group because it has helped me to grow both as a professional and as a person, whilst this is an experience that I will never forget in my life.

“This Juve are now part of history? Yes, this is what we were aiming for [the points record], the most important thing. I believe that getting into the history at a club like Juventus is not an every day thing, perhaps it will never happen again, to anyone, or for many years.

“So we have to enjoy this moment because we have done something spectacular.”

http://www.football-italia.net/49080/osvaldo-i’ve-grown-juve

Освалдо: “Голът беше чудесен, най-вече, защото това не бе лесна година за мен. Беше красиво, най-вече заради радостта на съотборниците ми, всички те дойдоха да ме прегърнат, включително треньорът и целия екип. Изпитвам голямо уважение към всички, това е фантастична група, заявявам го чистосърдечно. Истинска чест е да съм част от тази група, защото това ми помогна да израстна, както като играч, така и като човек. Това е преживяване, което никога няма да забравя в живота си. Този Юве е вече част от историята? Да, това е, към което се стремяхме, точковия актив, най-важното нещо. Вярвам, че да влезеш в историята на клуб като Ювентус не се случва всеки ден. Може би няма да се случи никога вече за някого, или поне за много години. Така че трябва да се наслждаваме на момента, защото постигнахме нещо грандиозно.”

--------------------

+Quote Post
Hennessy
коментар 12 May 2014, 12:15
Коментар #28

Juventus star

Коментари: 3 164
Регистриран: 28-February 10
Град: Добрич/Пловдив
Потребител No.: 3 499

Абе то и за Бориело беше голяма чест и искаше да остане ама... biggrin.gif Както и за Амаури, Якуинта, Бендъб и кой ли още не, но си заминаха! Така че и ти живо-здраво и успех в Холивуд(като не става с футбол)! biggrin.gif

Сори Морев, знаеш, че те обичам biggrin.gif Ама твоя човек не го бива за Юве.

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 17 Nov 2017, 17:51
Коментар #29

Juventus champion

Коментари: 5 078
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Скандалният Освалдо: Избрах бирата и барбекюто пред футбола

Бившият нападател на Ювентус Пабло Освалдо призна, че изобщо не съжалява, че е сложил край на кариерата си.
Аржентинският екс-футболист, който бе национал на Италия, сложи край на кариерата си преди година и стана рок музикант.
"Започнах да мразя това, което преди това много обичах. Футболът е достоен за уважение, но асадото (аржентинско барбекю) и бирата ми харесват повече от парите", обяви той, цитиран от "Футбол Италия".
"През декември 2016 година Сампаоли се свърза с мен, когато пое Севиля. Той ми каза, че няма да ми поставя никакви ограничения за живота ми извън терена, но му трябва нападател. И аз му отговорих, че скоро наближава фестивалът Коскин Рок, а той разбра, че няма как да го пропусна".
По време на своята кариера Освалдо смени доста тимове сред които италианските грандове Рома, Ювентус и Интер.

Гаден, но честен. hat36.gif

--------------------

+Quote Post
masterhp
коментар 10 Sep 2018, 14:59
Коментар #30

Juventus champion

Коментари: 9 441
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Цитат(Kirilov @ 17 Nov 2017, 18:51) *
Скандалният Освалдо: Избрах бирата и барбекюто пред футбола

Бившият нападател на Ювентус Пабло Освалдо призна, че изобщо не съжалява, че е сложил край на кариерата си.
Аржентинският екс-футболист, който бе национал на Италия, сложи край на кариерата си преди година и стана рок музикант.
"Започнах да мразя това, което преди това много обичах. Футболът е достоен за уважение, но асадото (аржентинско барбекю) и бирата ми харесват повече от парите", обяви той, цитиран от "Футбол Италия".
"През декември 2016 година Сампаоли се свърза с мен, когато пое Севиля. Той ми каза, че няма да ми поставя никакви ограничения за живота ми извън терена, но му трябва нападател. И аз му отговорих, че скоро наближава фестивалът Коскин Рок, а той разбра, че няма как да го пропусна".
По време на своята кариера Освалдо смени доста тимове сред които италианските грандове Рома, Ювентус и Интер.
Гаден, но честен. hat36.gif

Изпуснал съм, какво стана с този хубавец. Сигурно е по-добър с бирата и пържолата в ръка отколкото с топката в крака.

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post

2 страници V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 12th December 2018 - 02:53ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team