IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

45 страници V  « < 41 42 43 44 45 >  
Reply to this topicStart new topic
> Кристиано Роналдо, 7
the_parasite
коментар 11 Nov 2019, 14:04
Коментар #841

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 2 510
Регистриран: 10-December 09
Потребител No.: 3 058

Цитат(masterhp @ 11 Nov 2019, 11:51) *
Въпреки всичко, не смятам, че МАКС щеше да има топките да го изкара на 55 минута от мача.

Топките на Алегри останаха в Мюнхен преди три години и половина.

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
Teogo0alll
коментар 11 Nov 2019, 14:19
Коментар #842

Juventus regular

Коментари: 1 584
Регистриран: 21-January 08
Потребител No.: 851

Цитат(the_parasite @ 11 Nov 2019, 14:04) *
Топките на Алегри останаха в Мюнхен преди три години и половина.

post-294-1158668614.gif

+Quote Post
indep
коментар 11 Nov 2019, 14:38
Коментар #843

Juventus bench

Коментари: 832
Регистриран: 11-April 16
Потребител No.: 24 998

Partita difficile, vittoria importante!
#finoallafine

https://twitter.com/Cristiano/status/119384...7260032/photo/1

+Quote Post
vench
коментар 11 Nov 2019, 19:08
Коментар #844

Juventus champion

Коментари: 5 184
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Роналдо напуснал стадиона заради допинг контрол, грози го дисквалификация за 2 години?

Цитат
"Наистина ли си е тръгнал по-рано от края на мача? Това е забранено, защото после се извършва допинг контрол", разбуни духовете Касано в интервю за Corriere dello Sport.
"Направих същото преди 12 години на дербито Рома – Лацио. Фабио Капело ме смени, разсърдих се и се прибрах у дома. Но се налагаше да се върна, защото трябваше да премина допинг тест. Ако го бях пропуснал, ме грозеше дисквалификация от 2 години", добави Касано.

Първо се стреснах, после видях, че е някакво изказване на Касано просто.

+Quote Post
nameless
коментар 11 Nov 2019, 19:24
Коментар #845

Juventus regular

Коментари: 2 303
Регистриран: 20-March 07
Град: Sofia
Потребител No.: 417

Няма такова нещо - допинг теста при футболистите не е след всеки мач, а на случаен принцип...както и на самите играчи, които го минават, ама айде там не е баш 'случайност'. smile.gif

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 11 Nov 2019, 19:28
Коментар #846

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 7 776
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Все по-рядко казвам, че съм журналист точно заради нещастници като тези. Касано казва, че се е върнал и е дал допинг проба, което всъщност значи, че няма никакъв проблем. Заглавие: "Кристиано напуснал стадиона заради допинг контрол", все едно се крие едва ли не. Авторът на това нещо не просто пише със задника си, той има гъз вместо глава. Бива, бива clickbait, но това е...

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
vench
коментар 11 Nov 2019, 21:51
Коментар #847

Juventus champion

Цитат(NUCLEO1985 @ 11 Nov 2019, 20:28) *
Все по-рядко казвам, че съм журналист точно заради нещастници като тези. Касано казва, че се е върнал и е дал допинг проба, което всъщност значи, че няма никакъв проблем. Заглавие: "Кристиано напуснал стадиона заради допинг контрол", все едно се крие едва ли не. Авторът на това нещо не просто пише със задника си, той има гъз вместо глава. Бива, бива clickbait, но това е...

В последното изречение е истината. Има още обаче нещо. Читателите трябва да имат по-добра хигиена и да четат малко между редовете. Това не е за първи път, няма и да е последен. Просто се изкарва нещо от конктеста и се се тълкува по възможно най-атрактивния начин. Но в епохата, когато всеки втори се връзва на фейк нюз тип "Бойко Борисов каза, че циганите трябва да получават по-високи заплати от българите" или се споделят новини от blogspot и wordpress, ти какво очакваш? Аз също практикувам тази професия, но не знам от кое ме е срам повече - от колегите, които си позволяват такива неща или от читателите, които им се връзват.

Много е странно, че точно в епохата на най-лесния достъп до информацията, невежеството остава основен бич за обществото.

+Quote Post
vladovichev
коментар 12 Nov 2019, 18:22
Коментар #848

Juventus bench

Коментари: 814
Регистриран: 1-August 08
Потребител No.: 1 291

Роналдо не почне ли да вкарва, само панаири с него ни чакат...
Огромен футболист е, но времето му отминава, а характера му си е чепат и ще му навреди в следващите години, когато вече няма да е в топ 3 на играта...
2020та да вдига ШЛ с нас и да отива в Холивуд smile.gif

--------------------
CHAMPIONS
! ! ! ! ! ! ! ! !
J

+Quote Post
vench
коментар 12 Nov 2019, 18:35
Коментар #849

Juventus champion

Тая тема е много дълга. Аз следя Роналдо психологически, откакто отиде в Ман Юнайтед. Много интересен характер е. Всички знаем колко много обича да побеждава, че е страшен егоцентрик и че двете неща у него се подхранват взаимно. Ако трябва да съм честен аз се изненадах, че избра Ювентус. Може често да мрънкам колко неатрактивно играем и че не вкарваме голове, но дето се вика, избрал съм си италиански отбор, хванал съм се за хорото и ще си патя. Но наистина не можах да разбера защо Роналдо си избра отбор, който вкарва трудно голове. Да имаме голяма история, със сигурност сме един от топ отборите в Европа и света, в момета сме абсолютен хегемон в Италия, а имахме и два финала в ШЛ. Всичко това са аргументи за това Роналдо да облече нашия екип, но на мен не ми се струваше достатъчно.

Но ето че стана и Роналдо се врече в любов и вярно на отбора и на феновете. Досега е имало няколко трудни момента - първата загуба от Атлетико и последвалото отпадане от Аякс. Тази година пък изпадна в някаква мини дупа (за мен скоро ще излезе от нея), но драмите със смените сигурно му оставят някакъв белег. Та започвам и аз да се чудя кога ще ни разлюби? Защото той и на Реал се кълнеше във вярност и вечна любов. Помня как беше казал ,че е готов да играе там до 40 години, но нещата бързо се промениха. Струва ми се доста възможно това да стане и тук, особено ако напрежението расте.

Иначе не съм толкова притеснен за формата му и честно казано не я свързвам с възрастта. Свързвам я с колебливата игра на отбора и с това, че Роналдо е изнервен. Той имаше едно изказване за бутилката с кетчуп и ми се струва, че и сега е възможно изведнъж да вкара всичките си пропуснати голове. Особено за Серия А може да играе на високо ниво поне още 2 сезона, освен този. Дано все пак приказката му в Ювентус приключи добре и за двете страни и да се смята за успешен ход, когато се обърнем назад.

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 12 Nov 2019, 21:54
Коментар #850

Juventus champion

Коментари: 7 442
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Такъв овърреакт не е имало от доста време насам - вероятно някой мач в Калчото, в който сме хиксирали, пък после светът е приключил. Разлюбване, омраза, писнало му на дедовия, вече съжалявал, мразил всичко... Това е Роналдо - винаги е реагирал по подобен начин, защото просто в него тлее пожар. Желае да е на терена. Наскоро пишеше, че е взел решение, че насетне ще играе само във важните мачове. И пак стигаме: това е Роналдо. Като дете е. Аз пък си мисля, че ще настоява да играе и срещу Андора, ако утре сме с тях. Такива ситуации не само че Роналдо е имал доста пъти, но пък и футболът е виждал милиарди пъти. Всичко се случва на момента, има емоции и прочие. Достатъчно голям човек е, зряла личност е вече - ще се извини, но където му е мястото - в съблекалнята... и готово. Не му е писнало толкова и не е толкова безочлив, спокойно.

Защо е избрал Ювентус? А какво да избере, Венч? ПСЖ? Роналдо в ПСЖ звучи комично. Нормално е, че няма да отиде в Сити. Ливърпул едва дали можеха тогава да си го позволяват, не че би играл и за тях (или пък за Челси). Остават Байерн, които до оня ден не бяха давали повече от 40 милиона за футболист. Разбира се, остават отбори от САЩ, от Китай - сигурно е изкушаващо, пък и Роналдо не просто щеше да взима парите, които взимат всички леваци, които са на по +20 на сезон там, но това е изключителен кестен, който не може да диша без футбола. Винаги може повечко, ама хайде точно Роналдо да не зависи от някакви 15-20 милиона повече. Самото му име е такова, че може и на 42 да отиде, ако реши - пак ще се наяде. Просто не е приключил, за да си прави пишки.

Отделно от години се забелязва израстването в тази личност. Това вече не е онова леке, което тровеше нервите на хората. Зрял човек, отговорен, със семейство, с деца. Торино е изключителен град всъщност - уютен, красив, приказен. Тук, за разлика от Мадрид, няма да го следят кога ходи да си купува дъвки и кога пуска една вода. За етапа, на който е в живота си, Торино му пасва по прекрасен начин.

И не на последно място - повече от ясно е защо Ювентус. Всеки знае какво означава и какво е Ювентус. Роналдо е постигнал всичко - боли го дедовия. Ако има нещо, което да не е постигнал, то е точно тук. Липсва онзи европейски успех, който ще е златен - чакан е от хилядолетия, хората копнеят за него, Ювентус е съсредоточен върху това. Ако реши да остане 4 години, това са една камара още отличия - индивидуални и отборни... + реален шанс за европейски триумф. Работата е там, че Ювентус го има и ще го има - този run е уникален. Може би няма да спечелим Европа, но е уникален. Рядко отбор се задържа в топ 4 толкова време, а Ювентус има ресурс да го направи (не е задължително да няма крах все пак). В Сити нямаш тази гаранция. Сити е селски отбор, тесен на Роналдо. Байерн са симпатяги, но изпадат през няколко години за известно време в миманса. Там управлението е слабичко, а Мюнхен намирисва. Париж е циркаджийска организация, която няма никакво управление и план. Не знам какво се чудиш, но е видно, че пред Роналдо винаги е имало само един избор след Реал. Отделно си е предизвикателство - бидейки по-добри от другите, през време Роналдо (и Меси) ги отписват бързо, ако са слаби за 1 месец. Но на тази възраст не е толкова лесно да се адаптираш в Италия, да свикнеш и да привикнеш. Първенството, дори посредствено, си остава едно от най-трудните. Специфично е най-точно казаното. Изобщо не си и споменал уважението, което му беше показано от феновете в Торино, което е рядко виждано и със сигурност докосва, камо ли тип като него.

Пичът си е фанатик. И да, постъпил правилно или не, изобщо не е важно. Изкарахме го в криви мачове - така беше редно, но тази реакция защо да не показва, че иска да е на терена и да помогне за победата?

Аз пък си оставам на мнение, че бъдещето му (след футбола) е свързано с Ювентус. А който търси под вола теле, най-много да намери ташаци. Честно казано както е супер досадно всяко второ мнение да е за Алегри, така и това с Роналдо е ебати балонската история. Човек ще каже, че е счупил главата на Сари на тъча.

+Quote Post
Teogo0alll
коментар 13 Nov 2019, 07:07
Коментар #851

Juventus regular

Коментари: 1 584
Регистриран: 21-January 08
Потребител No.: 851

According to the always well informed Paolo Nonmollo on FB, the day after Milan Ronaldo called the captain Chiellini to apologize for what happened. He felt frustrated for not being physically at 100%. He will also apologize in person to the rest of the team once back from

+Quote Post
false9
коментар 13 Nov 2019, 11:26
Коментар #852

Primavera player
**

Коментари: 103
Регистриран: 25-July 18
Потребител No.: 25 317

Не съм психолог, като двете краставици.. ъъ.. красавици, които обслужват националния ни отбор, но е ясно, че Роналдо е фрустриран (каква хубава дума) от липсата на голове. Смените, контузията, са неща които не го и не биха го тормозели толкова, колкото слаба форма. За 55 и 80 минути с/у меко казано по-слабите опозиции на Милано и Москва, футболист като него, спокойно можеше да даде далеч повече. Дори с болки в крачето. Така поне си представям собствените му мисли. Тук допълвам и факта, че Меси вкара хет-трик предната вечер, нещо заради което сигурно цяла нощ се е въртял от яд tooth.gif

Криштяну е пич и доста повече отборен играч, отколкото си мислят някои и вярвам, че прокрадващите се в медиите мнения за вече настъпилия край, само и единствено ще изстрелят мотивацията му в космоса. Защото макар и на почти 35, говорим за абсолютен феномен с чудовищна работна етика, който категорично ще откаже да си тръгне от играта без поне още веднъж да стъпи мощно на върха, високо, където могат да го видят всички неверници.

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 13 Nov 2019, 12:05
Коментар #853

Juventus champion

Наистина е готино как започнаха пак да го отписват, защото имал 5 слаби мача. След това, като избухне, същите медии ще напишат, че е отговорил на критиците, които са самите те. Започват се едни тежки анализи как вече възрастта си казва думата, как времето не прощава и все подобни сензационни заключения в стил "слънцето изгрява от изток и залязва на запад". Изпълзяват и някакви такива като Капело с великите експертни коментари как Роналдо не бил минавал играч с дрибъл от 3 години, което първо - не е вярно, второ - идва от Капело, който не е имал смислен мач като треньор от 18 години. Миналия сезон имаше пак някакви прокрадващи се коментари как Роналдо не бил същият вече, как не знам си какво, като вкара хеттрика на Атлетико, изведнъж това изчезна и той пак беше онзи велик Роналдо, "ние нали ви казахме как ще мачка и в Ювентус, нищо, че миналия месец казахме, че не е същият вече".

А сега това раздуване с големия скандал и как се разсърдил, точно търсят под вола теле и ще намерят това, което pinkfloyd e написал. Четат по устни какво бил казал, когато го сменили, пък как отборът искал извинение, вчера всички италиански вестници бяха със страшни заглавия. Ясно, скандалът продава, всичко разбираме, ама чак пък толкова... Внушението, че той се държи като примадона също е готино. Ако беше преди 6-7 години, можеше и да мине, ама Роналдо отдавна показа, че се е променил, даже още в последните си години в Реал. Това определено не е онзи лигльо отпреди.

Съвсем отделен въпрос е, че този толкова слаб Роналдо ни донесе победата срещу Дженоа само преди 2 седмици. Което не говори добре за отбора, но това е друга тема.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 14 Nov 2019, 19:50
Коментар #854

Juventus champion

Роналдо е казал, че е добре и че няма контузия.

"To open this news bulletin, we can give this news: the captain is well, very well", the 34-year-old told reporters.

"Not only am I fine, but I can say that I am very fit too. The balance sheet is definitely positive. Now you can interview others!"

Това разминаване между неговите думи и тези на Сари вече малко не е добре.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
JIZAH
коментар 14 Nov 2019, 22:04
Коментар #855

Juventus regular

Група: Ветерани
Коментари: 2 296
Регистриран: 17-January 10
Град: София
Потребител No.: 3 242

Дъртия гел пак вкарва смешна дузпа за Португалия. Мошеник от класа. Не спира да симулира и да лъже в Ювентус. Сари е прав. Контузен е и това му пречи, но си гони рекорда. #Тъпо

П.П. Втори измислен гол. Толкова е стар и бавен, че чак се чудя как може да му влизат тея левашки удари.

П.П.2. Мега измисления играч. Вкара и трети гол.

+Quote Post
vench
коментар 14 Nov 2019, 23:22
Коментар #856

Juventus champion

В предишния мач май им вкара 4, сега 3. Вярно, че не са кой знае какво мерило, ама Португалия води с 6:0, а Ювентус 6 гола вкарва в 4 мача обикновено biggrin.gif

+Quote Post
Kirilov
коментар 14 Nov 2019, 23:26
Коментар #857

Juventus champion

Коментари: 8 206
Регистриран: 28-April 14
Потребител No.: 24 823

3 гола за контузен играч, добре е. tongue.gif

--------------------

+Quote Post
JIZAH
коментар 14 Nov 2019, 23:27
Коментар #858

Juventus regular

Аз ви казвам. Тоя само бие, не знае къде е. Пълен убитак. Под гела се вижда бялата коса.

https://twitter.com/TimelineCR7/status/1195072039113183234

Просто потресаващо слаб.

+Quote Post
Kirilov
коментар 14 Nov 2019, 23:30
Коментар #859

Juventus champion

Коментари: 8 206
Регистриран: 28-April 14
Потребител No.: 24 823

Цитат(JIZAH @ 14 Nov 2019, 23:27) *
Аз ви казвам. Тоя само бие, не знае къде е. Пълен убитак. Под гела се вижда бялата коса.

https://twitter.com/TimelineCR7/status/1195072039113183234

Просто потресаващо слаб.

Капело: 3 години и 1 седмица откакто Роналдо не е минавал човек. post-294-1159108009.gif

--------------------

+Quote Post
JIZAH
коментар 14 Nov 2019, 23:34
Коментар #860

Juventus regular

Аз само мога да си представям какво щеше да е ако Роналдо играеше вместо с Бернардо Силва с някой наистина класен играч като Бернардески или Кедира до себе си. Oh, wait a minute... blink.gif

+Quote Post

45 страници V  « < 41 42 43 44 45 >
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 8th December 2019 - 04:46ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team