IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

111 страници V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Трансферни слухове, Сезон 2019/20
NUCLEO1985
коментар 05 Jun 2019, 06:26
Коментар #21

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 7 691
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Ди Марцио и "Гадзета дело Спорт" твърдят, че сме се разбрали с Киеза за личните му условия, но тепърва трябва да се разбираме с Фиорентина.

Juventus have reached an agreement with Federico Chiesa however they have yet to agree a deal with Fiorentina.

The 21-year-old has been linked with both Juventus and Inter in recent weeks, resulting in Fiorentina issuing an official statement insisting the player is not for sale.

Sky Sport Italia’s Gianluca Di Marzio reports that the Bianconeri have now reached an agreement with the youngster over a five-year contract worth €5m net per season.

La Viola are on the verge of being sold as American businessman Rocco Commisso, a self confessed Juventino, was in Florence today to finalise his purchase of the club.

Juventus would need to negotiate with Fiorentina directly, however the report suggests the player has chosen Juventus over Inter, giving Juve an edge in talks.

Chiesa was another of the names on Juve Sporting Director Fabio Paratici’s list.

Заплата от 5 млн. на сезон за Киеза ми се струва странна, но не им давам аз парите. Надявам се все пак да не изпукат 60-70 млн. за трансфера му.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!
Go to the top of the page

+Quote Post
nameless
коментар 05 Jun 2019, 08:52
Коментар #22

Juventus regular

Група: Фенове
Коментари: 2 254
Регистриран: 20-March 07
Град: Sofia
Потребител No.: 417

Слухове, че Семедо е подал молба за трансфер и Барса му чакат 25-35млн. Това, ако е вярно, в комплект със слуховете за напускащия Кансело, то директно трябва да натиснем за другия португалец.

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 05 Jun 2019, 09:13
Коментар #23

Juventus star

Коментари: 4 881
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Цитат(NUCLEO1985 @ 05 Jun 2019, 07:26) *
Ди Марцио и "Гадзета дело Спорт" твърдят, че сме се разбрали с Киеза за личните му условия, но тепърва трябва да се разбираме с Фиорентина.

И това три дни след като Фиорентина излезе с официална позиция, че няма да го продава... Не знам колко е вярно сега, но още тогава ми се стори по-скоро тактически ход от тяхна страна. А иначе не е ли забранено да се водят преговори с играч, който си има договор с клуба и въпросният клуб публично е заявил, че няма да го продава?

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 05 Jun 2019, 12:16
Коментар #24

Juventus champion

Corsera, Repubblica: Lotito's ready to sell Milinković-Savić. Lotito fears that keeping Sergej in Rome against his desire would affect his psychology. SMS wants Juve. Juve bid €60m & Lazio asked for €100m. But both clubs may settle on €80m, the min cost set by Lotito.

GdS: Juve were too quick to move in on Chiesa. Inter had been pursuing him for a year but Juve accelerated & agreed a 5-year deal worth €5m net, rising to €6m net in his 5th yr. Juve are in a position of advantage also because Inter can't afford Viola's high price tag.

Паратичи си кара по листчето от ресторанта. tooth.gif Дано намали поне цените, че 80 млн. за сърбина, ако даде и 60 за Киеза, 140 млн. за звездите от Серия А...

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
JIZAH
коментар 05 Jun 2019, 12:30
Коментар #25

Juventus regular

Група: Ветерани
Коментари: 2 228
Регистриран: 17-January 10
Град: София
Потребител No.: 3 242

за 40-50 милиона вместо да лапнеш Хамеслиев ще ходиш да гониш Църквата, бате. Това не е истина просто. И изобщо за кой треньор се купуват играчи?!

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 05 Jun 2019, 12:34
Коментар #26

Juventus champion

Коментари: 7 398
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Дибала, Пянич, Кансело и другите (резервите) дали ще изгорят, за да вземем звездите, които европейски мач са гледали единствено в ЮТубето?

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 05 Jun 2019, 12:41
Коментар #27

Juventus champion

Дали накрая наистина няма да се окаже, че разкарването на Алегри изобщо не е влизало в плановете, но се е случило, след като той е казал: "Пичове, ако ще ми искате титла в Шампионска лига, докарайте нормални играчи, които не са от средата на таблицата в Италия."?

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Affazel
коментар 05 Jun 2019, 13:07
Коментар #28

Primavera player
**

Коментари: 183
Регистриран: 2-July 16
Град: Раковски
Потребител No.: 25 026

Цитат(NUCLEO1985 @ 05 Jun 2019, 12:41) *

Не че нещо,но защо са му на Макс класни играчи,като той не ги ползва като такива?

--------------------

+Quote Post
JIZAH
коментар 05 Jun 2019, 13:07
Коментар #29

Juventus regular

Еми той и да го е казал, значи е пълен кретен, защото в крайна сметка Роналдо, Дибала, Коща, Киело и двата ни бека са повече от достатъчни да сглобиш гаден и агресивен отбор. Аз не приемам за нормално регреса при главата, при коща, при матюиди и при дибала. Тея играчи могат повече. Ако някой мисли, че Коща е по-слаб от английските модерни играчи да пита Марсело. Ама не бива с мускулни контузии да играеш. Мега тъпа ситуация се получи и честно казано ме боли вече кой е виновен. Няма решение и не се вижда как ще се продължи. А нашите си чакали, имали време - еми да, има време да купят всички по-нормални оферти, играчите да си се нагласят - после ходи гони Михаля.

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 05 Jun 2019, 13:15
Коментар #30

Juventus champion

Нямах предвид, че Алегри е трябвало да бъде оставен, очевидно му беше време да си ходи, но имаше слухове, че иска по-голяма дума при трансферите. Ако се съди по слуховете, Паратичи си действа по листчето от ресторанта от януари (или когато там беше), та може наистина да е имало някакви търкания в тази посока.

А Киеза и СМС ми звучат всичко друго, но не и цел "Шампионска лига". Особено пък ако тези сделки се уреждат, без да бъде питан новия треньор. Представям си как идва Пеп и те му казват: "Виж ги тия двамата, ти не си ги гледал много, но ако знаеш как мачкаха в Лацио и Фиорентина, с тия двамата си длъжен да пребиеш Ливърпул и Сити."

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 05 Jun 2019, 13:32
Коментар #31

Juventus champion

Ние хубаво се оплакваме от цената на Савич - вярно, надценен е към момента, зад доста халфове е, но пък защо да дадем тези пари (55-70 милиона) за Ндомбеле? На хартия нещата окей ли ще са, ако идат за пича от Лион, а не за Савич?

+Quote Post
JIZAH
коментар 05 Jun 2019, 13:35
Коментар #32

Juventus regular

Цитат(NUCLEO1985 @ 05 Jun 2019, 13:15) *
Нямах предвид, че Алегри е трябвало да бъде оставен, очевидно му беше време да си ходи, но имаше слухове, че иска по-голяма дума при трансферите. Ако се съди по слуховете, Паратичи си действа по листчето от ресторанта от януари (или когато там беше), та може наистина да е имало някакви търкания в тази посока.

А Киеза и СМС ми звучат всичко друго, но не и цел "Шампионска лига". Особено пък ако тези сделки се уреждат, без да бъде питан новия треньор. Представям си как идва Пеп и те му казват: "Виж ги тия двамата, ти не си ги гледал много, но ако знаеш как мачкаха в Лацио и Фиорентина, с тия двамата си длъжен да пребиеш Ливърпул и Сити."

Да, да, тук те разбрах. Не остана някой, който да твърди обратното за Алерги. Но това се вбесявам и аз - уж купуваме играчи, ама за кого!? Не е истина просто.

Иначе Пинк - за мен е идиотщина да даваме пари за млади играчи, които да развиваме, ако няма кой да ги развива.

Та в тоя ред на мисли СМС по-става ако няма да развиваме никого. Иначе си абсолютно прав - все тая е.

+Quote Post
Teogo0alll
коментар 05 Jun 2019, 13:40
Коментар #33

Juventus regular

Коментари: 1 443
Регистриран: 21-January 08
Потребител No.: 851

Ох ама като почнете с тия драми, като ви чете човек, излиза, че всичко под Мбапе,Неймар и Салах са някакви второразрядни ритнитопковци.
Всички от футболистите на Ливъра (че все тях давате за пример) са точно такъв тип сделки - кои бяха Салах, Мане, Фабньо и т.н преди да започнат да газят в механизма на Клоп ?!
Лично аз две години и половина не съм се плашил от това, че ще се изправяме срешу Мо Сала, докато подритваше из Фио и Рома ...
Алегри да ме извинява , но последните два сезона му ги пиша на неговата сметка, а тия приказки от негова страна за революции и т.н си бяха меко казано притеснителни.
Трансферите ще се направят спрямо новия ни треньор бъдете сигурни (ако остане читав играч, докато го обявим, защото мен точно това най-много ме напряга.)

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 05 Jun 2019, 14:06
Коментар #34

Juventus champion

Може да не са били големи звезди, но Салах все пак имаше 50 мача в Шампионската лига и Лига Европа преди да бъде взет за 42 млн. евро от Ливърпул на 25 години. Фабиньо e на 23 все още, миналата година бе взет за 40 млн. след 40 мача и полуфинал в Шампионската лига, плюс титла във Франция. Т.е. Салах и Фабиньо общо струват колкото Милинкович-Савич, който е гледал Шампионската лига пред телевизора, но струва 80. Позволи ми да не смятам подобна сделка за особено добро попадение.

Иначе треньорите наистина имат значение и Клоп е с основна заслуга неособено големи звезди да играят така. Заради това ние ще вземем Сари. post-294-1159108009.gif

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Teogo0alll
коментар 05 Jun 2019, 14:40
Коментар #35

Juventus regular

Коментари: 1 443
Регистриран: 21-January 08
Потребител No.: 851

Тези смятанки колко мача си имал в ЛЕ или ШЛ си нямам на идея защо са толкова важни за вас. Добре, нека направим сметката на Фирмино и Мане тогава.
Те може и ТВ да са нямали, че да си пуснат ШЛ преди да отидат в Ливъра. wink.gif
Един играч или го може или не, треньорът или знае какво му трябва и го развива или ползва Роналдо като бек.
Аз също не смятам, че 80-100 млн за Савич е нещо нормално, за Киеза пък да не говорим
Но Савич за около 50 и Киеза за около 35-40 е добре. Не вярвам да надплатим чак толкова и за двамата.
Най-малкото нямаме толкова пари biggrin.gif

Този коментар е бил редактиран от Teogo0alll на 05 Jun 2019, 14:45

+Quote Post
JIZAH
коментар 05 Jun 2019, 14:52
Коментар #36

Juventus regular

То Фирминьо и в големите мачове го няма. А в ШЛ май само на Порто и Звезда вкара. Бее пълен убитак, да го продават (и дано го купим! biggrin.gif).

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 05 Jun 2019, 15:32
Коментар #37

Juventus champion

Цитат(JIZAH @ 05 Jun 2019, 14:52) *
То Фирминьо и в големите мачове го няма. А в ШЛ май само на Порто и Звезда вкара. Бее пълен убитак, да го продават (и дано го купим! biggrin.gif).

Не ги мушка като Дибси, дейва.

+Quote Post
JIZAH
коментар 05 Jun 2019, 15:47
Коментар #38

Juventus regular

Цитат(pinkfloyd39 @ 05 Jun 2019, 15:32) *
Не ги мушка като Дибси, дейва.

Mи не става - не мже само на Брайтън да вкарваш, а в големите мачове дупка... хахах

Наистина за да съм коректен в момента Фирминьо ми е един от най-приятните играчи. Наистина я може, нищо че статистиката му не е точно впечатляваща.

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 05 Jun 2019, 16:02
Коментар #39

Juventus champion

За последното не знам дали съм съгласен. Да, този сезон му беше противоречив, защото в Европа беше кръгла нула, но през миналата си изкърти. 11 пъти в 15 срещи + 8 асистенции. Да участваш в 23 попадения в рамките на една кампания си е абсурдно.

Ние пък чакаме Златна топка от иначе 'играч за големите срещи', който има 11 гола в 35 мача в Европа. В преки елиминации е вкарвал веднъж далеч от Торино - на Тотнъм. Когато добавиш голчетата срещу профитата от Загреб и Швейцария, стават 3 пъти, но пък вкара и на МЮ, така че 4. В преките елиминации е вкарвал точно 4 пъти, единият е от дузпа. Равносметката е 14 мачове в преките елиминации, в които Дибала е вкарал 4 пъти. Хубавото е, че Алегри не разбира от футбол, а когато дойде друг треньор, ама който не е Клоп/Гуардиола, понеже само те разбират, какво ще си обясняваме, когато пак не спечелим Европа?

+Quote Post
JIZAH
коментар 05 Jun 2019, 17:03
Коментар #40

Juventus regular

За фирминьо само за последната година не впечатлява откъм статс, но е играч до мозъка на костите си. Както впрочем и Дибала. Не съм се ровил да търся цифри, но според мен има поглед за играта, нюх към гола и в последната третина може да я блъсне от всякъде. Колко голови възможности /удари има на мач е друга тема. Напоследък (1-2 сезона) забелязвам, че почти не правим удари извън наказателното, където той може да покаже качества. Не играе при завършването на атаките, не е. На спусъка и изобщо ми се струва извън позиция от всякъде. Според мен би бил ок в нещо като 4231 зад централния. Там ще може наистина да си докаже и на себе си какво може и какво не. Заради Игуаин игра назад и то не лошо, но тая година вече беше прекалено. Не искам да виждам Диби да поема от боклука. Не е редно просто. Както и да е - все още вярвам в него и искрено се надявам да успее да ни го докаже.

+Quote Post

111 страници V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 18th October 2019 - 13:39ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team