IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

119 страници V  « < 80 81 82 83 84 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Трансферни слухове, Сезон 2019/20
vench
коментар 09 Aug 2019, 09:09
Коментар #1621

Juventus champion

Група: Фенове
Коментари: 5 238
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Цитат(Pan40 @ 09 Aug 2019, 00:55) *
Арсенал взеха Давид Луиз, и заложиха на опита вместо прехвален талант като Ругани. Няма кой да ги вземе нашите кърлежи... Ще чакаме зимат когато ще са на проция -50% smile.gif

Ами реално се говореше за

Кедира в Уувс
Матюиди в МЮ
Манджукич в МЮ
Дибала в МЮ или Тотнъм
Ругани в Арсенал

но в крайна сметка продадхме само

Кансело в Сити (неизгодна за мен сделка)
Кийн в Евертън (без клауза)

Така че не съм сигурен, че поведението ни английския пазар беше добро това лято. Не можахме да им пробутаме излишните си играчи, а ни взеха важните без да спечелим много. Сега въпросните 3-4 човека, на които търсим отобр, най-вероятно ще останат при нас. Ако трябва да мисля някакви алтернативи, то бих казал

Кедира в САШ
Матюиди във Франция
Манджукич в Германия
Дибала в Ювентус wink.gif
Ругани... под наем в Милан?
Go to the top of the page

+Quote Post
nikentus
коментар 09 Aug 2019, 09:14
Коментар #1622

ювентинец

Група: Ветерани
Коментари: 6 196
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Според мен Икарди е сигурен трансфер. Явно дебнем последния момент за сериозна отстъпка от Интер.

+Quote Post
vench
коментар 09 Aug 2019, 09:38
Коментар #1623

Juventus champion

Цитат(nikentus @ 09 Aug 2019, 10:14) *
Според мен Икарди е сигурен трансфер. Явно дебнем последния момент за сериозна отстъпка от Интер.

И аз се присъединявам към това мнение. Просто Интер няма как да си позволи да остави Икарди, това е ясно от доста време. Междувременно никой не се е засилил да го купува от другите големи първенства. И общо взето остава Ювентус и Наполи. А ние най-малкото от инат няма да оставим Наполи да го вземе.

Просто сме си такива, че обичаме да направим на другите напук. Вече наистина вярвам, че целият филм с Лукаку беше, за да прецакаме Интер. Сега пък изведнъж се сетихме, че искаме Хамес. Не ми се струват толкова опасни Интер и Наполи, че чак да ни се върти около тях трансферната политика...

+Quote Post
#8 Marchisio
коментар 09 Aug 2019, 10:21
Коментар #1624

Juventus regular

Коментари: 1 654
Регистриран: 17-April 16
Потребител No.: 25 002

Абе принципно е дълъг сезона и време ще има за всеки. Тъй, че и да останем с 4мата до този момент няма да е зле.

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 09 Aug 2019, 13:10
Коментар #1625

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 7 791
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

PSG are preparing an offer for Paulo Dybala, worth €12m per year, as Juventus would rather sell to Paris than Inter, even with Mauro Icardi.

According to La Gazzetta dello Sport writer Nicolò Schira, Paris Saint-Germain are continuing negotiations with Dybala’s representatives.

A five-year contract worth €12m per season has been lined up, while the €15m commission to his agent can also be discussed, all factors that blocked his transfer to Manchester United and Tottenham Hotspur.

Епизод №152 в "Най-досадната трансферна сага в историята".

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
B&W
коментар 09 Aug 2019, 13:30
Коментар #1626

Juventus bench

Коментари: 766
Регистриран: 10-September 16
Потребител No.: 25 059

Аз не мога да разбера, ще бутнем Дибала на ПСЖ, после Интер ще ни направи сечено и няма да вземем Икарди и тогава какво правим ? Оставаме с чупливите Манджукич и Коста, мухата без глава Бернардески, водоноската Куадрадо и евентуално вторият мотивиран след Роналдо в момента Игуаин, който не е ясно дали няма да се запъти към Рома. Наистина не разбирам какво се опитваме да направим. Ако ще чакаме Роналдо да е навсякъде и да решава всички мачове, тогава ще имаме интересен сезон дори в Серия А.

+Quote Post
nameless
коментар 09 Aug 2019, 13:38
Коментар #1627

Juventus regular

Коментари: 2 314
Регистриран: 20-March 07
Град: Sofia
Потребител No.: 417

Цитат(B&W @ 09 Aug 2019, 13:30) *
Аз не мога да разбера, ще бутнем Дибала на ПСЖ, после Интер ще ни направи сечено и няма да вземем Икарди и тогава какво правим ? Оставаме с чупливите Манджукич и Коста, мухата без глава Бернардески, водоноската Куадрадо и евентуално вторият мотивиран след Роналдо в момента Игуаин, който не е ясно дали няма да се запъти към Рома. Наистина не разбирам какво се опитваме да направим. Ако ще чакаме Роналдо да е навсякъде и да решава всички мачове, тогава ще имаме интересен сезон дори в Серия А.

Киеза за 70млн и превъртаме футбола wink.gif

--------------------

+Quote Post
masterhp
коментар 09 Aug 2019, 13:54
Коментар #1628

Juventus hero

Коментари: 11 454
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Цитат(nikentus @ 08 Aug 2019, 15:44) *
Само да разясня няколко технически термина. Уанда Нара не е курва, защото курва е жена, която прави секс срещу директно заплащане. Примерно, курва може да е девственица, която е продала девствеността си срещу някаква парична сума. И макар да е имала само един сексуален акт през живота си - технически погледнато е курва.

Терминът който трябва да се използва за Уанда е повлекана. Повлеканата е жена, която няма кой знае какъв контрол над сексуалните си нагони и не цени лоялността към моногамния си партньор. В огромна част от случаите прави секс за удоволствие и не за директно заплащане.

Нямам нищо против курвите и особено повлеканите. Живи и здрави да са. biggrin.gif

clap2.gif

Цитат(Kirilov @ 08 Aug 2019, 15:52) *
Да вземем и Макси Лопез тогава и да слагаме логото на порнхъб вместо jeep. post-294-1159107954.gif

Това е доста добра реклама : D

Правим сега сделка за Мбапе, Дибала + 15 милиона е нашата оферта. ПСЖ приемат разбира се без да се замислят. Утре го предствамя франсето.

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
Kirilov
коментар 09 Aug 2019, 22:44
Коментар #1629

Juventus champion

Коментари: 8 273
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

https://www.instagram.com/p/B08wrjYAnYV/?utm_source=ig_embed

Жезус чакал Икарди.

--------------------

+Quote Post
superniki
коментар 10 Aug 2019, 00:07
Коментар #1630

Juventus star

Коментари: 4 750
Регистриран: 1-March 07
Град: Дупница
Потребител No.: 369

Жоро, ти беше един от най-ентусиазираните когато договаряхме Игуаин. На какво се дължи тази хейт?

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 10 Aug 2019, 08:34
Коментар #1631

Juventus champion

Цитат(B&W @ 09 Aug 2019, 14:30) *
Аз не мога да разбера, ще бутнем Дибала на ПСЖ, после Интер ще ни направи сечено и няма да вземем Икарди и тогава какво правим ?

E, те така и на себе си ще направят сечено... Но като цяло идеята ни е тъпа, да.

И съм съгласен с Нуклео, че е най-досадния трансфер. Обиден е за играча, за клуба, че и за купувачите.

+Quote Post
odyssey7
коментар 10 Aug 2019, 22:03
Коментар #1632

Juventus star

Коментари: 3 959
Регистриран: 6-January 09
Град: Добрич/София
Потребител No.: 1 612

Our problem is that we don’t have home grown players in the club, we only have one. So our squad in the UCL will be 22 players with 3 goalkeepers and this puts us in difficulty because the market will perhaps lead us to make choices that we would not like to make.

[Sarri]

+Quote Post
vench
коментар 11 Aug 2019, 09:21
Коментар #1633

Juventus champion

От няколко седмици си го мисля, но вече съм почти сигурен. Вече може да отваряте темата за Икарди. Не знам какво трябва да се случи, за да не стане този трансфер, но всички фактори са на лице:

- Интер му взе номера, даде го на Лукаку
- Никой друг не го иска, освен Рома и Наполи, а те нямат голям шанс
- Икарди иска в Ювентус
- Ювентус иска Икарди
- Ювентус се опитва да му освободи място като разкара Дибала, Игуаин или Манджукич
- Игуаин снощи игра с 21 номер, а деветката остава свободна

Най-тъпото, което може да направим обаче е да дадем Дибала за Икарди. Не говоря за това кой е по-добър, а за самото отношение да си дадем десетката, капитана и наследник на Дел Пиеро на... Интер. Където вече между другото са Конте и Марота. Просто ми се струва грешно и неправилно. Разбирам, че имаме някаква политика за обезкървяване на протовниците, но тук по-скоро им правим услуга. Те Икарди нямат какво да го правят, а на нас Дибала ни е основен играч. Преди три години продадохме Погба и взехме Игуаин от Наполи пак по тази схема за обезкървяване. След два успешни сезона го шитнахме по най-обидния начин на два обора за по 3 месеца, а сега се чудим какво да правим с него. А Погба го гледаме през крив макарон.

Просто ми се струва, че взимаме някакви импулсивни решения за рязка смяна на курса. Бих приел, ако това с имиджовите права е повлияло на избора на ръководството, но за мен това си е продажба на загуба. Не ми се рови толкова назад във форума, но бих изкарал статиите за това как Симеоне обядвал с Дибала и как Атлетико и Барселона даваха по 120 млн, обаче ние искахме 150, щото Дибала бил непродаваем и т.н. И сега изведнъж сме готови да го дадем за малко повече от сумата, която платихме за него на Палермо и то преди пазарът да откачи.

Та - почти съм сигурен, че Икарди ще дойде, въпросът е дали Игуаин или Дибала ще паднат жертви. Манджукич не мисля, че ще бъде достатъчен, а и някак си не си представям тримата аржентинци в отбора, защото при тази схема на Сари просто няма как да играят.

+Quote Post
<John_Wick_88...
коментар 11 Aug 2019, 09:43
Коментар #1634

Primavera player
**

Коментари: 189
Регистриран: 28-May 17
Потребител No.: 25 137

Като се сетиш за странните (бе направо малоумни) неща които е правило ръководството е напълно възможно да започнем сезона с Икарди, Игуаин и Манджукич. Не знам на Сари какво му е в главата но Икарди ако ще идва няма да е за резерва - резервите ще са 17 и 21 номер. Както изглежда и Дибала ще е преди тях ако наистина Сари го харесва.
Тоест трябва да са големи инати за да не напуснат Манджо и Игуаин. Ако не до края на август то януари сигурно ще се сетят като постоят повече на пейката.
Трябваше да се работи основно по този проблем през лятото - да им се намерят отбори, но явно времето е стигнало само за преговорите за Де Лихт и за опитите да продадат Дибала + някои минимални проучвания дали може да се направи нещо с Погба.

За Дибала май единствен кандидат остава ПСЖ особенно ако продадат Неймар. Не вярвам да избере Интер дори да му предложат повече пари, което няма как да стане.

+Quote Post
snitch
коментар 11 Aug 2019, 09:52
Коментар #1635

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 8 997
Регистриран: 26-February 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

Цитат(vench @ 11 Aug 2019, 10:21) *
От няколко седмици си го мисля, но вече съм почти сигурен. Вече може да отваряте темата за Икарди. Не знам какво трябва да се случи, за да не стане този трансфер, но всички фактори са на лице:

- Интер му взе номера, даде го на Лукаку
- Никой друг не го иска, освен Рома и Наполи, а те нямат голям шанс
- Икарди иска в Ювентус
- Ювентус иска Икарди
- Ювентус се опитва да му освободи място като разкара Дибала, Игуаин или Манджукич
- Игуаин снощи игра с 21 номер, а деветката остава свободна
Най-тъпото, което може да направим обаче е да дадем Дибала за Икарди. Не говоря за това кой е по-добър, а за самото отношение да си дадем десетката, капитана и наследник на Дел Пиеро на... Интер. Където вече между другото са Конте и Марота. Просто ми се струва грешно и неправилно. Разбирам, че имаме някаква политика за обезкървяване на протовниците, но тук по-скоро им правим услуга. Те Икарди нямат какво да го правят, а на нас Дибала ни е основен играч. Преди три години продадохме Погба и взехме Игуаин от Наполи пак по тази схема за обезкървяване. След два успешни сезона го шитнахме по най-обидния начин на два обора за по 3 месеца, а сега се чудим какво да правим с него. А Погба го гледаме през крив макарон.

Просто ми се струва, че взимаме някакви импулсивни решения за рязка смяна на курса. Бих приел, ако това с имиджовите права е повлияло на избора на ръководството, но за мен това си е продажба на загуба. Не ми се рови толкова назад във форума, но бих изкарал статиите за това как Симеоне обядвал с Дибала и как Атлетико и Барселона даваха по 120 млн, обаче ние искахме 150, щото Дибала бил непродаваем и т.н. И сега изведнъж сме готови да го дадем за малко повече от сумата, която платихме за него на Палермо и то преди пазарът да откачи.

Та - почти съм сигурен, че Икарди ще дойде, въпросът е дали Игуаин или Дибала ще паднат жертви. Манджукич не мисля, че ще бъде достатъчен, а и някак си не си представям тримата аржентинци в отбора, защото при тази схема на Сари просто няма как да играят.

А как бе, според някои Дибала е на нивото на Салайета...без основните голове...

+Quote Post
J.T.Ultras
коментар 11 Aug 2019, 10:06
Коментар #1636

Juventus champion

Коментари: 5 113
Регистриран: 2-March 12
Потребител No.: 24 643

Сари си казва, че групата е голяма. Тряа да продадем минимум 6 от играчите за 2 седмици, да видим как ше стане с тия договори и заплати. Според мен Перин, Ругани, Кедира, Матюиди, Пяца и един от Манджукич/Игуаин трябва да са напускащите. Може би Пелегрини под наем. Успех на Паратичи.

- Рома искали Ругани под наем, играча обаче не е навит за наем..
- Байерн и те се оглеждат за наем на Манджукич
- Пелегрини наем в Каляри
- Перин го искат Монако, както и Матюиди
- Кедира никой няма да го вземе с тая заплата и може би ше му късат договора..
- Пяца освен да го правят екскурзовод по стадиона и музея, няма кой да го взима.

--------------------

+Quote Post
Masaba
коментар 11 Aug 2019, 14:19
Коментар #1637

Juventus bench

Коментари: 564
Регистриран: 1-November 08
Град: Пловдив
Потребител No.: 1 418

+Quote Post
Kirilov
коментар 11 Aug 2019, 16:09
Коментар #1638

Juventus champion

Коментари: 8 273
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Цитат
According to La Repubblica, Sami Khedira has convinced Sarri more than Matuidi in the last weeks & He could stay at Juventus, the Frenchman has failed to convince Sarri & is expected to leave.

--------------------

+Quote Post
<John_Wick_88...
коментар 11 Aug 2019, 16:39
Коментар #1639

Primavera player
**

Коментари: 189
Регистриран: 28-May 17
Потребител No.: 25 137

Цитат
Трябва обаче да оставим шестима играчи извън списъка за Шампионската лига. Ситуацията ни е трудна, почти срамна, защото рискуваме да оставим извън групата за Шампионската лига футболисти от много високо ниво
Той човека им го казва на играчите какво ги чака ама всеки се надява друг да изгори. Казва им, че ще е срамно такива играчи от такова високо ниво да не са в списъка ама нали всички си мислят, че са по-добри от конкурентите си.

След жребия на 29.08 когато обяват списъка с играчи за ШЛ и тия които не са в него ще се сетят, че май е по-добре да играеш някъде дори в Китай, отколкото да те пускат веднъж на 10 мача в Серия А. Ама вече ще са пропуснали изгодните оферти.

Трябва да въведат някакво правило според което клубовоте да могат да продават ненужни играчи дори ако те не са съгласни. Ще им дават някаква неустойка и да правят каквото искат. Като гледам в повечето грандове има по някой труден за махане кърлеж. Андреа трябва да го предложи това на някой конгрес. Все пак футбола е бизнес от който печелят клубовете и правилата трябва да са в техен интерес а не в полза на играчите.

+Quote Post
vench
коментар 11 Aug 2019, 18:08
Коментар #1640

Juventus champion

Не знам как успяхме да се вкараме в ситуация с толкова много излишни играчи. Струва ми се обаче по-логично да бяхме клекнали в преговорите за цената на Манджукич, Кедира, Ругани и Матюиди, отколкото на Дибала, където говорим почти за двойно по-ниска стойност. Сега ще трябва да вземаме спешни мерки, а те никога не са оптимални.

+Quote Post

119 страници V  « < 80 81 82 83 84 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 16th December 2019 - 02:13ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team