IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

106 страници V  « < 104 105 106  
Closed TopicStart new topic
> Трансферни слухове, 2008-2009
Мартин Стоичков
коментар 11 Jul 2009, 11:48
Коментар #2101

Juventus regular

Група: Фенове
Коментари: 2 022
Регистриран: 13-April 07
Град: София
Потребител No.: 465

Аз съм 10000% ЗА Касерас ! Има бъдеще пред него !

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
Joe
коментар 11 Jul 2009, 12:02
Коментар #2102

Primavera player
**

Коментари: 179
Регистриран: 22-November 08
Потребител No.: 1 461

Аз нямам много наблюдения над играта на Касерес, но ми харесва това, че е на 22 години, което означава, че ще продължава да се развива, надявам се успешно. Макар че, като се замислим можеше вместо да се ориентираме към него, да си вземем обратно Кришито. И все пак нямам наблюдения над играта му =\ .

--------------------

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 11 Jul 2009, 12:59
Коментар #2103

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Не виждам смисъла да вземаме точно Касерас. ОК млад е, но пък това че не се наложи в Барса може би трябва да ни подскаже, че просто няма класа за голям отбор. Разбира се може просто да не му е там мястото. Много се опулих като видях за какви пари са го купили.
Малко ме съмнява, че ще ни го дадат много тънко. Предполагам ще искат да избият колкото се може по-голяма часто от тази трансферна сума която са платили.

Аз съм на мнение, че ако ще се взема централен защитник трябва да е Сантакроче - млад, италианец, евтин (споменаваше се цена от порядъка но 5млн), може да играе и като десен бек, и го няма елемента с адаптацията.

А аз продължавам да искам и Гросо. Айде дори да речем, че е хубаво да се даде шанс на Де Челие, то нали се сещате, че Малината е контузен до октомври. Това означава, че в началото ще разполагаме само с Паоло на поста ляв защитник, което никак не ми харесва. Айде може при екстремни ситуации Киелини да го замества, а в центъра да са Кана и Легро.
Аз обаче предпочитам да вземем Гросо, Де Челие да му е резерва, а Малината още сега или най-късно зимата да го преотстъпим/продадем на Сиена или някакъв такъв отбор.

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
masterhp
коментар 11 Jul 2009, 14:49
Коментар #2104

Juventus champion

Коментари: 9 422
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Цитат(bianconero27 @ Jul 11 2009, 13:59ч.) *
Не виждам смисъла да вземаме точно Касерас. ОК млад е, но пък това че не се наложи в Барса може би трябва да ни подскаже, че просто няма класа за голям отбор. Разбира се може просто да не му е там мястото. Много се опулих като видях за какви пари са го купили.
Малко ме съмнява, че ще ни го дадат много тънко. Предполагам ще искат да избият колкото се може по-голяма часто от тази трансферна сума която са платили.

Аз съм на мнение, че ако ще се взема централен защитник трябва да е Сантакроче - млад, италианец, евтин (споменаваше се цена от порядъка но 5млн), може да играе и като десен бек, и го няма елемента с адаптацията.

А аз продължавам да искам и Гросо. Айде дори да речем, че е хубаво да се даде шанс на Де Челие, то нали се сещате, че Малината е контузен до октомври. Това означава, че в началото ще разполагаме само с Паоло на поста ляв защитник, което никак не ми харесва. Айде може при екстремни ситуации Киелини да го замества, а в центъра да са Кана и Легро.
Аз обаче предпочитам да вземем Гросо, Де Челие да му е резерва, а Малината още сега или най-късно зимата да го преотстъпим/продадем на Сиена или някакъв такъв отбор.

Дам ето това и аз говорех. Сантакроче е човека. Италиянец, за малко пари, малд и можещ да играе на 2 позиции. Перфектен е за нас в момента. За Гросо и Малината е ясно, че всеки иска това. Само си мисля, че трябва да махнем и Григера, за да може Сантакроче да грае повече и катро десен бег и като централен когато трябва. Продаваме Григи и Малината, както и Поусен и с парите от тях тримата купуваме Гросо и Сантакроче, като общата им цена би трябвало да е около 10 милиона не повече. Като се има предвид, че Багера го взехме за 11 милиона би трябвало парите от продажбата на 3-мата да е достатъчна за да закупим горе споменатите футболсити, които да ни подсилят защитата. smile.gif

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
eXpLoSive
коментар 11 Jul 2009, 15:00
Коментар #2105

Juventus regular

Коментари: 2 289
Регистриран: 1-October 06
Град: Varna
Потребител No.: 210

Обаче Багера си има железен контракт за още 3 години с по 3 млн на година заплата. Няма да има толкова заблуден отбор да го вземе на такава заплата и за капак тамън се намери един който да я плати (Фенербахче) и жена му го спря. По-скоро да продадем Тиаго от колкото Поулсен. За Гросо Лион искаха 8-9 млн които са абсурдни по ще си заслужава да се дадът за Сантос който и той горе-долу толкова струва. Както и да я мислим в момента чакаме продажби и тогава колкото пари се съберат ще се мисли дали стига за поне 1 нов. Касерес не се наложи в Барса точно както Кришито прегоря при нас, това не го прави слаб футболист просто трябва търпение към младите ,ако Барса не го иска и го подарява (предвид че го купи за 16.5 млн) а сега за далеч по-малко ще го пусне е добре да се пробва. Кой знае може да се окаже новият Монтеро tongue.gif

--------------------

+Quote Post
Репликант
коментар 11 Jul 2009, 15:16
Коментар #2106

Juventus star

Коментари: 2 563
Регистриран: 21-October 08
Потребител No.: 1 392

В официалния ни сайт има изявление на Алесио Секо, в което той категорично обявява, че не търсим ляв бек и че през новия сезон ще разчитаме на Молинаро и Де Челие.Също така отбелязва, че Тиаго със сигурност ще остане, че управата и трньора имат вяра в него и португалеца ще бъде много полезен за схемата на Чиро, с трима вътрешни халфа.

Джили също е посетил подготвителния лагер и заявява, че Маркизо,Джовинко и Де Челие ще са много важна част от отбора и че Ферара ще залага на тях.Говори и за трансфера на Фелипе Мело, като казва, че с привличането му ще имаме тима, който той е искал за новия сезон.Все пак трансфера още не е финализиран, но той вярва в Секо и Блан и с две думи, нещата са почти сигурни.

--------------------
Special police squads - Blade Runner Units - had orders to shoot to kill, upon detection, any trespassing Replicant. This was not called execution. It was called retirement.

+Quote Post
lqlqlq
коментар 11 Jul 2009, 15:16
Коментар #2107

Guests

Цитат(bianconero27 @ Jul 11 2009, 10:59ч.) *
Не виждам смисъла да вземаме точно Касерас. ОК млад е, но пък това че не се наложи в Барса може би трябва да ни подскаже, че просто няма класа за голям отбор.

Не е точно така. Преди години Липи взе най-дълбоката резерва на Милан - Давидс... и го превърна в основен играч на Ювентус, който по това време разполагаше с една от най-добрите халфови линии. За този трансфер Липи беше доста оплют от феновете, едва ли не щяха да го разпнат.

Вярно, че сега нямаме Липи, нямаме Моджи, а и Давидс беше направил кариера в Аякс... но ако самият Ферара е поискал момчето, аз съм твърдо "за". Може и Монтеро да помогне с някой съвет... и така. Без това по някое време е повече от ясно, че двойката Канаваро и Киелини ще издиша, защото първият е далеч от най-добрите си години, а вторият колкото и да го величаеме, от време на време прави слаби мачове...

+Quote Post
masterhp
коментар 11 Jul 2009, 16:00
Коментар #2108

Juventus champion

И аз предполагах така, че Тиаго няма да го продаваме, за да го бях сложил и в схемата на отбора в темата. Все пак Поусен няма място в отбора и трябва да си ходи. Щом от ляво няма да се взима никой, имаме надежда за дясно да махнем Григи и да вземем някой качествен или да вземем някой централен. Най-добре е Сантакроче да вземем, ама няма да стане, за голямо наше съжаление. Другият за който не мога да намера място в този отбор е за Хасанчо, идеален е за пълнеж, но незнам къде ще може да запълва дупки. И няма да има голямо поле за изява което е повече от ясно. Ще ни бъде дълбока резерва явно. Със сигурнсот отбора ни ще е много по силен от колкото този сезон. Щом казаха, че няма да има нови покупки явно ще е така. Ако има проблеми в защитата явно зиамта ще търсим да я подсилим с някой играч. За момента направихме един приличен отбор и по боеспособен. То и този сезон бяхме достатъчно добър отбор, но имахме слаб треньор който ни попречи да постигнем повече. Сега с новите попълнения и с новият треньор би трябвало да се представим доста по добре wink.gif

--------------------

+Quote Post
blagoy_sim
коментар 11 Jul 2009, 18:20
Коментар #2109

Juventus star

Коментари: 4 001
Регистриран: 26-February 06
Потребител No.: 33

Ако Касерес може да дойде под наем за тоя сезон с опция за закупуване ще е добре, но още по-добре ще е ако вземем Сантракроче.

Относно халфовете, надявам се да се отървем от няколкото бидона - Поулсен, Тиаго, Алмирон, Дзанети, за да може да вземем централен защитник и бек (1 или 2ма).

--------------------

Elkann: 'Zeman? Carrera already won more'
Мъчно ми е, много ми е мъчно за милан, за интер, за рома, за наполи.

+Quote Post
Palladino
коментар 11 Jul 2009, 20:48
Коментар #2110

Juventus bench

Коментари: 893
Регистриран: 31-July 07
Потребител No.: 600

Цитат(blagoy_sim @ Jul 11 2009, 19:20ч.) *
Ако Касерес може да дойде под наем за тоя сезон с опция за закупуване ще е добре, но още по-добре ще е ако вземем Сантракроче.

Относно халфовете, надявам се да се отървем от няколкото бидона - Поулсен, Тиаго, Алмирон, Дзанети, за да може да вземем централен защитник и бек (1 или 2ма).

Дзанети за тебе е бидон ? post-294-1159107607.gif post-294-1159107607.gif post-294-1159107607.gif Това е голяма глупост !

Edit // Престанете вече с квалификациите кое е глупост и кое не! Или се обосновавайте, или се въздържайте от подобни коментари!

--------------------

+Quote Post
masterhp
коментар 11 Jul 2009, 21:32
Коментар #2111

Juventus champion

Цитат(Palladino @ Jul 11 2009, 21:48ч.) *
Дзанети за тебе е бидон ? post-294-1159107607.gif post-294-1159107607.gif post-294-1159107607.gif Това е голяма глупост !

За мен Дзанети е доста добър и има място в отбора ни, като резерва, а и не само. Като е във форма играе страшно много. Тиаго мисля че и този сезон има място в отбора ни като резерва ще е супер. Вече за Поусен и Алмирон е ясно че трябва да ги махнем. Съгласен съм да продаде също и Тиаго, понеже ще вземем повече пари, ако е сигурни че ще ги вложим в защитници иначе мисля че ще са ни нужни в отбора. smile.gif

Ако наистина можем да вземем Касерес под наем ще е супер. Ще видим до няколко дена какво ще стане около този слух. smile.gif

--------------------

+Quote Post
blagoy_sim
коментар 11 Jul 2009, 22:08
Коментар #2112

Juventus star

Цитат(Palladino @ Jul 11 2009, 21:48ч.) *

Извинявай, че те засегнах на Дзанети smile.gif За 5та резерва наистина не е бидон...

И сега следват 2та паса срещу Лацио дето направи преди 2 години и 1 гол миналата година за целият си престой при нас. Е не е бидон. Извинявам се. Класен играч е. Още един двамата като него и ще сме супер. Даже вече съжалявам, че купихме Диего.

--------------------

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 12 Jul 2009, 00:14
Коментар #2113

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

blagoy_sim, ти резерви кои искаш да са? Есиен и Шави ли!?

Дзанети за резерва си е перфектен. Не е някав супе ркласен играч, но като се наложи да играе върши добра работа. Заплатата му мисля, че е малка. Освен това е на 32 и ако тръгнем да го продаваме почти нищо няма да му вземем. А и доколкото си спомням има още 1 година договор, така че най-добре да изкара и този сезон при нас и после да се разделим по живо, по здраво smile.gif

А и ако продадем Поулсен, Тиаго, Алмирон, Дзанети оставаме само с Камо, Сисоко, Мело и Маркизио. Иначе казано само 1 резерва, което е крайно недостатъчно. Да махаме Поулсен и Алмирон, но Тиаго и Дзанети трябва да останат за резерви.

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
blagoy_sim
коментар 12 Jul 2009, 11:15
Коментар #2114

Juventus star

Цитат(bianconero27 @ Jul 12 2009, 01:14ч.) *
blagoy_sim, ти резерви кои искаш да са? Есиен и Шави ли!?

Дзанети за резерва си е перфектен. Не е някав супе ркласен играч, но като се наложи да играе върши добра работа. Заплатата му мисля, че е малка. Освен това е на 32 и ако тръгнем да го продаваме почти нищо няма да му вземем. А и доколкото си спомням има още 1 година договор, така че най-добре да изкара и този сезон при нас и после да се разделим по живо, по здраво smile.gif

А и ако продадем Поулсен, Тиаго, Алмирон, Дзанети оставаме само с Камо, Сисоко, Мело и Маркизио. Иначе казано само 1 резерва, което е крайно недостатъчно. Да махаме Поулсен и Алмирон, но Тиаго и Дзанети трябва да останат за резерви.

Да, казах, че за 5та резерва не е лош. Има няколко добри включвания и това е. А относно Есиен и Шави, а дано smile.gif)))

Въобще не си и мисля за такива играчи, но заедно с купа от безполезните Поулсен, Тиаго и Алмирон, включих и него, поради простата причина, че доста е трошлив и каква е ползата от него? Играе в 5 мача на сезон и вече е супер нужен на отбора?

Ако има 1 година от договора, няма проблем да си я изкара и да си оди, при положение, че заплатата му е толкова ниска колкото казваш. Ама не мисля, че ако продължава с тея контузии може да разчитаме много на него.
В няколкото мача, които игра миналата година направи добри неща, но се видя също така, че е и доста инертен, бавен. Абе няма значение, кво се обеснявам. Не ми харесва и това е. Трябва ли пък всички да харесваме едни и същи играчи.

И естествено, че няма да продадем всичките 4ма горепосочени играчи - Поулсен, Тиаго, Алмирон, Дзанети. Трябва да се отървем от 2ма. Но мисълта ми беше, че които и двама да са от тези, няма да съжалявам ни най-малко. Щом са казали, че Тиаго остава, добре, но все още са ни доста играчите. Ако и Дзанети остане за 1 година лошо няма. Другите 2ма да си ходят, за да може да купим централен защитник и някой бек - явно ще е десен. Дано

--------------------

+Quote Post
commando84
коментар 13 Jul 2009, 11:20
Коментар #2115

Juventus star

Коментари: 2 779
Регистриран: 16-March 09
Потребител No.: 1 958

Санкраточе продължава да чака оферта от Ювентус

Защитникът на Наполи Фабио Санкраточе, продължава да мечтае за трансфер в Ювентус, съобщи „Кориере Дела Сера”. Според медиите в Италия грандът от Торино иска под наем защитника с опция да го купи след края на сезона. Ювентус има интерес още към Фабио Гросо от Лион и Филипе Мело от Фиорентина. Младият Санкраточе има 7 мача за младежкия национален отбор на Италия.

--------------------

"Музиката дава душата на нашите сърца и крилата на мисълта." Platon

+Quote Post
blagoy_sim
коментар 13 Jul 2009, 11:42
Коментар #2116

Juventus star

Дано вземем това натурализирано бразилче -Сантакроче, че иначе може да страдаме в защита. Надявам се и на Гросо, за да може да е титуляр, а Де Челие резерва, Малината на село да бере малини.

Наскоро прочетох, че Удине били във финансова криза и затова продавали звездите си. Ок, Д'Агостино не можахме да го вземем, незнам защо не пробваме за Сапата? Може би след тея цигании с Д'Агостино няма да са много съгласни да говорят с нас за играчи, но ако наистина са в криза, защо не пробваме.

--------------------

+Quote Post
Joe
коментар 14 Jul 2009, 21:55
Коментар #2117

Primavera player
**

Коментари: 179
Регистриран: 22-November 08
Потребител No.: 1 461

Поулсен е план "Б" за Барселона

Датският полузащитник на Ювентус Кристиан Поулсен е втори вариант за ръководството на Барселона, твърди каталунският "Спорт". Най-желан за центъра на терена е Хавиер Маскерано, но от Ливърпул отказват да се разделят с аржентинеца. Миналото лято Поулсен беше вариант за "блаугранас", но в крайна сметка шефовете на Барса избраха Сейду Кейта.

Датчанинът изигра 25 мача за Ювентус изминалия сезон, но би се завърнал в Примера, където носеше екипа на Севиля. Операцията може да се осъществи за около 15 милиона евро. От "Камп Ноу" търсят опорен халф, след като Туре Яя и Сейду Кейта най-вероятно ще липсват два месеца заради Купата на африканските нации.

Sportal.bg

Ако това наистина се случи, ще сме огромни късметлии, особено пък ако споменатите 15 млн. наистина постъпят в касата post-294-1158668360.gif

Този коментар е бил редактиран от snitch на 21 Jul 2009, 16:20

--------------------

+Quote Post

106 страници V  « < 104 105 106
Closed TopicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 18th October 2018 - 06:41ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team