IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

77 страници V  « < 73 74 75 76 77 >  
Reply to this topicStart new topic
> Ръководство на клуба, Всичко за Андреа Аниели, Фабио Паратичи, Павел Недвед и т.н.
J.T.Ultras
коментар 23 Feb 2019, 16:31
Коментар #1481

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 4 996
Регистриран: 2-March 12
Потребител No.: 24 643

Да не би да е възрастната жена която виждахме до Аниели до скоро по стадионите?

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 23 Feb 2019, 16:42
Коментар #1482

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 7 690
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Не, възрастната жена до Аниели е майка му Алегра, която между другото е първа братовчедка на Марела. Не знаех, че Джани и Умберто са били женени за братовчедки.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Hennessy
коментар 25 Feb 2019, 10:39
Коментар #1483

Juventus star

Коментари: 3 518
Регистриран: 28-February 10
Град: Добрич/Пловдив
Потребител No.: 3 499

Паратичи и той напоследък цъфти с изказванията си...Евала!
Цитат
Шеф в Юве: Роналдо? Напрежение имаше и преди него

Директорът по спортните въпроси в Ювентус Фабио Паратичи защити треньора Масимилиано Алегри след загубата на „бианконерите” от Атлетико Мадрид В Шампиионската лига (0:2).

„Концентрирани сме изцяло върху това да се представяме добре и солидно. Няма значение кой ще е долу на терена”, сподели директорът пред Sky Sport Italia.

„Изпитвам неудобство, когато хората казват, че Юве не е тестван достатъчно в Серия А. Не мога да се съглася с това твърдение, тъй като играчите, които идват от чужбина засилиха сериозно конкуренцията между всички отбори в Италия. Да играеш в Серия А не е същото като да играеш в елиминации от Шампионска лига. Двете неща не могат да бъдат сравнявани. Алегри е чудесен треньор, като е доказал това с годините. Можем да го твърдим уверено”, продължи той.

Паратичи бе запитан дали Ювентус ще усети допълнително напрежение, ако отборът не триумфира в Шампионската лига след трансфера на Кристиано Роналдо за над 100 милиона евро.

„Когато работиш за Юве или друг голям отбор, винаги усещаш напрежението

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 25 Feb 2019, 10:45
Коментар #1484

Juventus champion

Аз само да питам - какво се очаква да говорят пред медиите?

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Hennessy
коментар 25 Feb 2019, 11:22
Коментар #1485

Juventus star

Цитат(NUCLEO1985 @ 25 Feb 2019, 10:45) *
Аз само да питам - какво се очаква да говорят пред медиите?

Ами дори и най-големите НЕразбирачи видждат, че се насират яко по цялата верига. Феновете не сме толкова малоумни, какво излиза и ми маже очите, както ги мажат от началото на сезона. Отпаднахме от ШЛ още на 1/8 финал, а той, Алегри и другите ми обесняват какви ли не щуротии. Ми да ме извинят, ама трябват промени.

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 25 Feb 2019, 11:40
Коментар #1486

Juventus champion

Промени трябват, но Паратичи няма да ги каже през февруари. Какво трябва да направи? "Ще вземем Зидан, Иско, Хамес и Марсело. Още не сме се разбрали с нито един от тях, ама ще ги вземем бъдете спокойни." Особено пък да се обяснява на някакви хора, които протестират всеки мач, защото им вдигнали билетите с някакви евро, но пък иначе имат претенции да дадем около 300 млн. за трансфери всяко лято. Иначе още не сме отпаднали. Не може преди реванш, в който има малък, но все пак някакъв шанс, да почнем да говорим все едно сме отпаднали. Второ - Алегри е направил достатъчно много за Ювентус, че да говорят по медиите как се е насрал. Отделно ако Алегри се е насрал, вторият престой на Липи при нас през този век не знам как точно трябва да бъде описан. Трето - отборът играе зле, но тези неща се говорят на играчите вътре в съблекалнята, а не пред медиите. Защото ако говориш пред медиите, че играчите нищо не играят, стигаш до момент, в който искаш да смениш вратаря си, а той ти казва да си ебеш мамата и остава на терена, както видяхме вчера със Сари.

Медиите в Италия също са доста смешни с приказките си за криза. Ако бях аз шеф в Ювентус, това, което щях да кажа, щеше да е: "На фона на това, че Ювентус води с 13 точки в класирането през февруари, че от 25 мача има 22 победи и 3 равенства и че продължава да чупи рекорди, приказките за криза са малко преувеличени. Пожелаваме на всички останали отбори в Италия да са в кризата, в която е Ювентус."

А ако Ювентус наистина отпадне, Алегри ще си замине, споко. Не виждам наистина защо това е чак такъв въпрос. Защитавал съм Алегри много, но ако продължаваме в този дух, смяната му е неизбежна и дори наложителна. Дано "промените" да не се ограничат само до смяна на треньора.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Hennessy
коментар 25 Feb 2019, 12:08
Коментар #1487

Juventus star

Добре и ти си прав, но аз се опасявам, че няма да го махнат и следващият сезон ще е "епичен". А мен лично това ме дразни - някой бил дал много на отбора и еди кво си...Ами дай тогава всеки, който е амортизиран да го държим до пенсия нищо, че не върши вече работата, за която е взет. Да, благодарим на Алегри добри сезони направихме при него, но в момента е тотално безидеен и прилича на Конте и Моу, а не на адекватен треньор. Не знам бойкотират ли го, изтървал ли е съблекалнята, нямам идея, но се вижда, че нещо не работи.

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 28 Feb 2019, 20:22
Коментар #1488

Juventus champion

Коментари: 7 879
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Силвио Вигато, който е Chief Innovation Officer, напуска клуба по посока Рома. Там ще работи заедно с Франческо Калво, които също беше при нас, но отиде в Барса.

--------------------

+Quote Post
J.T.Ultras
коментар 09 Mar 2019, 00:20
Коментар #1489

Juventus star

Коментари: 4 996
Регистриран: 2-March 12
Потребител No.: 24 643

Няколко думи от Недвед:

Juventus Vice-President Pavel Nedved insists Serie A is the priority rather than the Champions League and Max Allegri’s future “doesn’t depend on one game.”

“You don’t change a Coach for one game, whether it goes well or badly in 90 minutes. It’s about the project and the rapport.

“There is an excellent rapport between the Coach and President, as with all the directors. Allegri met with the President, as he often does at this time of year, to discuss various things.

“At the end of the season, we will sit down and talk about the future, contracts and everything else.”

Изведнъж вече Серия А се превърна в по важна от ШЛ, докато в началото май бяха други приказки blush.gif
А и се разбира, че само срещу Атлетико сме играли лошо и Алегри остава, за да вземем девето скудето през 2020.

Този коментар е бил редактиран от J.T.Ultras на 09 Mar 2019, 00:22

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 09 Mar 2019, 08:17
Коментар #1490

Juventus champion

Тук пак опираме до това, че пред медиите няма как да каже друго. Идва реванш - с малък или голям шанс, все имаме някакъв. Недвед няма как пред медиите да каже: "Ако отпаднем, тоя си заминава". Алегри ще си тръгне, ако отпаднем според мен, но ръководството отговаря дипломатично на такива въпроси в момента, просто защото няма какво друго да каже.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Hennessy
коментар 09 Mar 2019, 08:23
Коментар #1491

Juventus star

Цитат(NUCLEO1985 @ 09 Mar 2019, 08:17) *
Тук пак опираме до това, че пред медиите няма как да каже друго. Идва реванш - с малък или голям шанс, все имаме някакъв. Недвед няма как пред медиите да каже: "Ако отпаднем, тоя си заминава". Алегри ще си тръгне, ако отпаднем според мен, но ръководството отговаря дипломатично на такива въпроси в момента, просто защото няма какво друго да каже.

А изказването на Алегри, че ако отпаднем няма да е провал, пак ли дипломатично да го приемем?

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 09 Mar 2019, 08:40
Коментар #1492

Juventus champion

Е, може би е по-добре да говори като Венци Стефанов и да си ги плещи директно, че да сме доволни. Естествено, че ще каже, че няма да е провал, какво да каже? Кой казва, че ще е провал да отпадне преди мача да се е играл? Нали ако го каже, ще го подхванат, че мисли как ще отпаднем и ще тръгнат да пишат, че се е предал предварително. Да си го чувал от Моуриньо, Гуардиола, Клоп и т.н., защото аз не съм за толкова години. Не съм го чувал след загубени мачове, а какво остава преди да се е играл самия мач. Реал се провали доста по-тежко, отколкото евентуално наше отпадане от Атлетико, единственият, който си призна директно, че са се насрали, е Карвахал. След 1:4 от Аякс на "Бернабеу".

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Kirilov
коментар 01 May 2019, 12:55
Коментар #1493

Juventus champion

Цитат
Fabio Paratici has won the Chief Football Officer award presented by Football Leader.

--------------------

+Quote Post
Дон Алегри
коментар 01 May 2019, 16:00
Коментар #1494

Juventus regular

Коментари: 1 017
Регистриран: 12-February 15
Потребител No.: 24 858

Смееех. laugh.gif

--------------------

"You don't know Inzaghi that well yet," said Juve coach Marcello Lippi after the 4-1 victory. "Sometimes you don't notice him, he may look like he is not involved in the game, but all of a sudden he scores; he is lethal in front of the goal."

+Quote Post
masterhp
коментар 02 May 2019, 14:58
Коментар #1495

Juventus hero

Коментари: 11 058
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Цитат(Дон Алегри @ 01 May 2019, 17:00) *
Смееех. laugh.gif

Марота я печелеше, сега е негов ред. Все пак Андреа е кукловода зад всички свързано с отбора wink.gif

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
JIZAH
коментар 02 May 2019, 18:54
Коментар #1496

Juventus regular

Група: Ветерани
Коментари: 2 226
Регистриран: 17-January 10
Потребител No.: 3 242

Еми ако си докарал Роналдо в Серие А си заслужаваш някоя друга награда. Смех беше срещу Аякс :/

+Quote Post
masterhp
коментар 03 May 2019, 14:40
Коментар #1497

Juventus hero

Цитат(JIZAH @ 02 May 2019, 19:54) *
Еми ако си докарал Роналдо в Серие А си заслужаваш някоя друга награда. Смех беше срещу Аякс :/

Той понеже има заслуга за трансфера... да го бяха направили преди няколко години, като са такива гурута. Добре, че португалеца е решил да играе за Ювентус, едва ли има много други такива футболисти. Сега оства и Неймар да иска трансфер, за да е част от Сериа А smile.gif

--------------------

+Quote Post
JIZAH
коментар 03 May 2019, 14:57
Коментар #1498

Juventus regular

Група: Ветерани
Коментари: 2 226
Регистриран: 17-January 10
Потребител No.: 3 242

Еее, нали на него са казали - бе така и така ронката пита... може ли ...

А представи си на Марота ако му го бяха казали - отг. щеше да е - ами айде да пробваме под наем 1 година и после опция.. .smile.gif))

+Quote Post
Kirilov
коментар 15 May 2019, 09:56
Коментар #1499

Juventus champion

Бившият ни маркетинг директор Ян Себастиан Романьоли, който в момента работи в Милан се завръща при нас от лятото.

--------------------

+Quote Post
masterhp
коментар 15 May 2019, 16:35
Коментар #1500

Juventus hero

Цитат(Kirilov @ 15 May 2019, 10:56) *
Бившият ни маркетинг директор Ян Себастиан Романьоли, който в момента работи в Милан се завръща при нас от лятото.

Ахахахахах, сагата с Бонучи при директорите post-294-1158668510.gif

--------------------

+Quote Post

77 страници V  « < 73 74 75 76 77 >
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 16th October 2019 - 07:45ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team