IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

39 страници V  « < 3 4 5 6 7 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Джорджо Киелини, 3
hri100
коментар 29 Jul 2007, 08:54
Коментар #81

I LOVE JU

Група: Ветерани
Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Цитат(Garrett @ Jul 28 2007, 07:21 PM) *
Ами това е същината на проблема - неумението на новите ръководители да се разбират с играчите, най-слабата черта на работата им дотук. Не умеят да разрешат конфликта в зародиш, да изгладят проблемите и да потулят нещата и те удрят по медийте. Айде за Киелини имаше само едно негово изказване и един отговор на Раниери, но и това не е малко, а и оттам нататък явно не могат да оправят нещата. Джорджо е младо момче, не е реално да не успят да го убедят, че ще е играе достатъчно, в крайна сметка ако държи да му дигнат малко и заплатата заедно с 1-2 годинки по договора. Аз не виждам по-перспективен играч в Италия в дефанзивен план, завършен футболист на 22 години с отлична физика, ние ще го заменяме за сульо и пульо...

Ми така като гледам, всички сме единодушни в това, че искаме Киелини да остане, дори и тези, които не го харесват като футболист. Аз не вярвам някой ювентинец да не иска в орбора му да играе "най-перспективният играч в Италия в дефанзивен план", както каза Гарет. Така, че още веднъж казвам, че ако го продадем, това ще е много голяма грешка и първата по-сериозна на Раниери, според мен.....
За поредната слабост на ръководството, Гарет вече спомена и аз напълно го подкрепям...

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...
Go to the top of the page

+Quote Post
snitch
коментар 29 Jul 2007, 11:20
Коментар #82

Juventus champion

Коментари: 8 997
Регистриран: 26-February 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

Това е от channel 4 , тук ще сложа само това отнсасящо се за трансфера на Киелини-
Раниери:
The team is in flux after a series of transfers and that isn’t over yet, as Chiellini is expected to sign for Manchester City this weekend in a £7m deal.

“Will Chiellini return to Turin after this tour? It depends on Juve, him and Manchester City,” conceded Ranieri.

“He is an important player for Juve, but if he wants to leave, then we will let him go.”

"Дали Киелини ще се завърне в Торино след края на турнето?Зависи от Юве , от него и от Сити ."

"Той е важен играч за Юве , но ако иска да напусне, тогава ще го пуснем"

+Quote Post
Ivan Delchev
коментар 29 Jul 2007, 11:49
Коментар #83

Primavera player
**

Група: Фенове
Коментари: 274
Регистриран: 20-April 07
Град: Асеновград
Потребител No.: 473

Ами г-н Раниери направете всичко възможно да се върне.

+Quote Post
ELMANIFICO
коментар 29 Jul 2007, 12:51
Коментар #84

Juventus star

Коментари: 3 335
Регистриран: 13-March 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 68

Явно в Ювентус трудно си изграждат приоритети.Този случай е точно такъв- те считата ,че могат да купят някой на негово място,който дори няма да е по-слаб от Киелини,че ако трябва да сме честни ,Юве може да купи и някой по-силен.Но не е в това въпроса.Не е ли по-лесно,ако Раниери е толкова голям треньор да съумее от капитана на мл. отбор на Италия да направи играч от световна класа,отколкото да се търси чужд наемник за тази работа.Киелини освен ,че беше с нас в серия Б ,има зад гърба си битка за място с Дзамброта(което не е никак лесно и определено се трупа безценен опит,който на повечето защитници от нашия отбор им липства),капитан е на Италия(др такъв е Канаваро!)Не веднъж и два пъти доказа ,че може да играе навсякъде в защитата,което е мн ценно качество-имаме един добър играч,който при правилна работа с него може да стане и един от най-добрите.Би било голяма грешка продажбата му,без това в момента Юве е в трудна ситуация преди дебюта си в серия А след 1 година в долната дивизия ,едва ли сега е момента за глупави спорове и караници,след като има още 1 месец до началото на серия А ,изиграли сме 2 мача с/у отбори,които и Белите орли биха се справили,едва ли от сега Раниери може да каже кой ще е титуляр и кой не,а и като чета списъка с защитниците трудно Киелини няма да е сред старовия състав.Много вероятно е всичко това да е преувеличено от медиите както обикновено се случва wink.gif

--------------------
Вълшебнико Ювентус , погледни към небето ! Над теб са само звездите !

+Quote Post
forca_juve
коментар 29 Jul 2007, 13:07
Коментар #85

Juventus bench

Коментари: 971
Регистриран: 14-May 07
Град: ПАЗАРДЖИ/софия
Потребител No.: 500

Помня му първите мачове за Юве,беше адски стъписан и изглеждаше глупаво,тогава се чудех кво прави този младеж в Торино,ама явно Капело има усет.След секи изминал мач Киелини започна да играе все по добре,по често играеше от ляво или дясно на защитата,пробивите му ставаха се по сигурни и смислени ....Сега е един от най обещаващите млади защитници на света,играе добре в центъра на защитата(заслугата е на Дешан),също и по фланга.Притежава отлична физика и вкарва сравнително често за защитник,също така е италианец,което е добре за отбора,все пак Ювентус е италиански отбор и трябва да се залага повече на играчи като Киелини,Паладино,Джовинко,Маркизио и тн.Няма да е приятно след някоя година да заприличаме не Аржентинска или няква друга колония...
Смешно ще е ако се разделим по толкова елементарен начин с играч като Джорджо,има всички данни да се превърне в легенда на клуба,Цезар да му мисли(Раниери) juveti3.gif

+Quote Post
Rumbeti
коментар 29 Jul 2007, 13:14
Коментар #86

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Град: София
Потребител No.: 218

Аз лично гледам на нещата по по-друг начин. Ясно е, че всички туп искаме той да остане, но след като има такива изказвания е нормално играчът да бъде продаден. Не може футболистите да се качват на главата на треньора и да си говорят каквтото искат, защото по този начин се дава лош пример и на останалите играчи и трябва да бъде действано с твърда ръка срещу такива изцепки. От там идва цялата работа, а не, че сме искали да го продадем. Надали ръководството иска да го продаде, но като гледам няма друго решение на проблема sad.gif Найтина Киелини е един от най-перспективните италиански защитници в момента, но аз смятам, че обстоятелствата не поставят оставането му в тима на дневен ред. Почти съм убеден, че се маха и няма как да е иначе. Дори и да се разбере с Раниери , както се казва "злото вече е сторено" smile.gif и последствията са именно трансфера му. Все пак това си е огромна крачка назад. Какво е да играеш в Юве, какво е в Ман Сити smile.gif

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
ELMANIFICO
коментар 29 Jul 2007, 13:15
Коментар #87

Juventus star

Цитат(forca_juve @ Jul 29 2007, 02:07 PM) *
Помня му първите мачове за Юве,беше адски стъписан и изглеждаше глупаво,тогава се чудех кво прави този младеж в Торино,ама явно Капело има усет.След секи изминал мач Киелини започна да играе все по добре,по често играеше от ляво или дясно на защитата,пробивите му ставаха се по сигурни и смислени ....Сега е един от най обещаващите млади защитници на света,играе добре в центъра на защитата(заслугата е на Дешан),също и по фланга.Притежава отлична физика и вкарва сравнително често за защитник,също така е италианец,което е добре за отбора,все пак Ювентус е италиански отбор и трябва да се залага повече на играчи като Киелини,Паладино,Джовинко,Маркизио и тн.Няма да е приятно след някоя година да заприличаме не Аржентинска или няква друга колония...
Смешно ще е ако се разделим по толкова елементарен начин с играч като Джорджо,има всички данни да се превърне в легенда на клуба,Цезар да му мисли(Раниери) juveti3.gif

Отлично си анализирал качествата на Киелини,браво!Но в такъв момент се чудя ,че един обикновен човек като теб разбира това,а един професионален треьор,врял и кипял в големия футбол не може да го разбере?!?!?!?!

Rumbeti-това ли е начина да се порицае играч???нЕ Е ЛИ по - ленсо да му се наложи солидна глоба,да го накарат да ходи на извънредни тренировки,да го тормозят 2 седмици спо-големи физически усилия,ако трябва в краен случай да го извадят от отбора за месец например??? Футболът е отборен спорт ,а отбора е съставен от различни хора с различни характери и различни възприятия за света,работата на треньорите главно се състои в това да ги обедини,трудно ще научиш Дел Пиеро или Недвед да играят по-добре wink.gif

--------------------

+Quote Post
Rumbeti
коментар 29 Jul 2007, 13:21
Коментар #88

ЛУД

Еми написал съм за треньора. Като има конфликт, дори и звезди като Бекъм се продават, както видя smile.gif Така беше и в Ман Ютд с Бекъм и в Реал. ИМа и още редица примери, но сега няма да се занимавам да изреждам имена, които се знаят smile.gif Такава е практиката във футбола и надали точно пък КИелини ще я промени smile.gif

--------------------

+Quote Post
hri100
коментар 29 Jul 2007, 13:22
Коментар #89

I LOVE JU

Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Цитат(Rumbeti @ Jul 29 2007, 02:14 PM) *
Ясно е, че всички туп искаме той да остане, но след като има такива изказвания е нормално играчът да бъде продаден.

Какви изказвания? Точно това е въпроса ! Защото да го изгоним само заради едно "неискам да съм резерва" е меко казано глупаво. (вече се спомена че и други играчи мрънкаха) Незнам за вас, но на мен това ми се вижда нереално. Или е имало много по сериозно спречкване м/у него и Раниери или последният, заедно с тиквите, наистина са много тъпи.....

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post
ELMANIFICO
коментар 29 Jul 2007, 13:24
Коментар #90

Juventus star

да,но отново ще кажа ,че юве не изгражда приоритети- бекъм беше вече излишен в Юнайтед-вече бяха купили роналдо и за тях беше по-важно той да е в отбора ,отколкото бекъм,вв реал беше различно,те го помолиха той да остане след като изнесе втората 1/2 на сезона на гърба си,сега за нас е важно да запачим този младок,така както беше важно да запазим недвед ,буфон ,трезеге,каморанези и дел пиеро

--------------------

+Quote Post
superniki
коментар 29 Jul 2007, 14:14
Коментар #91

Juventus star

Коментари: 4 750
Регистриран: 1-March 07
Град: Дупница
Потребител No.: 369

Цитат(hri100 @ Jul 29 2007, 11:22 AM) *
Какви изказвания? Точно това е въпроса ! Защото да го изгоним само заради едно "неискам да съм резерва" е меко казано глупаво. (вече се спомена че и други играчи мрънкаха) Незнам за вас, но на мен това ми се вижда нереално. Или е имало много по сериозно спречкване м/у него и Раниери или последният, заедно с тиквите, наистина са много тъпи.....

Но пък от друга страна никой не е казал че ще бъде резерва или играч който не е важен за тима,а точно обратното че е важен.Явно парите почнаха да го влекът яко тоя младеж в СИТИ дават доста парички нашия МАРТИН взима по 5млн евро колкото АЛЕКС при нас.Сигурно там ще му дават 2 пъти повече незнам за Ливърпул важи същото.Друг е въпроса че искам да остане.

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 30 Jul 2007, 11:13
Коментар #92

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 7 779
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

ако продадем Киелини и вземем пародийния Хайнце защитата ни (която в момента е зле) ще стане 20 пъти по-зле... не знам кво са си казали с Раниери но се надявам да го запазят в отбора и това да е поредния епизод от сериала "Глупостта на едно ръководство"... до сега имаше епизоди Буфон,Трезеге, Каморанези,Недвед... сега на екраните епизод 5 - Джорджо Киелини...

П.П. една година и нещо се пазя да не правя теми и накрая ме направихте на сила създател на тема с преместването на мненията tongue.gif

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Ivan Delchev
коментар 30 Jul 2007, 18:11
Коментар #93

Primavera player
**

Точно та дрънка. А може би глупоста на един треньор.

+Quote Post
Rumbeti
коментар 30 Jul 2007, 18:27
Коментар #94

ЛУД

Цитат(NUCLEO1985 @ Jul 30 2007, 11:13 AM) *
ако продадем Киелини и вземем пародийния Хайнце защитата ни (която в момента е зле) ще стане 20 пъти по-зле... не знам кво са си казали с Раниери но се надявам да го запазят в отбора и това да е поредния епизод от сериала "Глупостта на едно ръководство"... до сега имаше епизоди Буфон,Трезеге, Каморанези,Недвед... сега на екраните епизод 5 - Джорджо Киелини...

П.П. една година и нещо се пазя да не правя теми и накрая ме направихте на сила създател на тема с преместването на мненията tongue.gif

МДАМ. И тези епизоди с БУФОН и ТРЕЗ бяха много гадни, ТА ВСИЧКИ взеха и подписаха за по-малко пари. АУУУУУУУУУУУ КОЛКО Ужасно ръководство. Запазиха всикчите ни звезди. Пълни боклуци smile.gif

--------------------

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 30 Jul 2007, 18:45
Коментар #95

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Аз невиждам кво има да коментираме-Киелини задължително трябва да остане!!!
Аз неразбирам има ли смисъл да се обсъжда-имаме НАЙ-ДОБРИЯ млад защитник в света,с много голям опит за годините си,а се чудим дали трябва да остане в отбора!?
Какъв е смисъла да си продадем най-големия талант за няква мизерна сумичка в някво мизерно отборче и после да му търсим заместник който невиждам за кога ще се сработва с отбора!!!

Бях писал в някоя от другите теми,че съм доволен от селекцията,но последва освобождаването на Такинарди,което беше огромна грешка(според мен трябваше да махнат Дзанети и да оставят Алесио) и ако сега допунат Джорджо да си тръгне ще направим пак оная грешка-незадържаме добрите си футболисти,напротив-продаваме ги на безценица и после земаме някакви зевзеци които след една година търкане на пеиката или "разплакване" на топката си тръгват без да се разбере!
Тук трябва да добавя и Балдзарети-другата ни издънка на трансферния пазар.Направихме доста подранил коледен подарък на Фио.

ОТАВЕТЕ ДЖОРДЖО КИЕЛИНИ!!!

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
Ivan Delchev
коментар 30 Jul 2007, 19:45
Коментар #96

Primavera player
**

Аз лично за това си чеша езика / случая ръката/. ДЖОРДЖО Е НЕОБХОДИМ НА ЮВЕНТУС.

+Quote Post
superniki
коментар 30 Jul 2007, 20:54
Коментар #97

Juventus star

Коментари: 4 750
Регистриран: 1-March 07
Град: Дупница
Потребител No.: 369

Това се чудех къде да го метна и реших че тук е най-удачно.
Киелини навива Божинов за Ман Сити
30 юли 2007 | 18:35

Италианският всекидневник Тутоспорт се е добрал до интересен телефонен разговор, проведен от нападателя на Фиорентина и българския национален отбор Валери Божинов, като източник бил "приятел на българина".

"Валери, идвай с мен в Манчестър Сити!" - това е казал на Божинов по телефона Джорджо Киелини, бранител на Ювентус и основна трансферна цел на Свен-Йоран Ериксон.

Цял ден италианските медии продължават да настояват, че Манчестър Сити е дал оферта за 21-годишния Божинов, като според Тутоспорт исканата от Фиорентина цена вече е скочила на 10 милиона евро заради интереса към българина от страна на руските Спартак Москва и Локомотив Москва. По-различни информации идват от Англия - според журналистите Майк Уийли и Крис Бейли от всекидневника Манчестър Ивнинг Нюз оферта на Манчестър Сити за българския нападател няма, а той е бил един от многото, предложени на амбициозния Свен-Йоран Ериксон от алчни за пари футболни агенти. Що се отнася до интереса към Валери Божинов от Русия, футболният мениджър Павел Андреев заяви пред италиански и руски медии, че от българина се интересува само Спартак (Москва). В Италия пък Goal.com съобщи, че единствено Торино все още разпитва за Божинов, но "биковете" не искат да го купят, а да го вземат под наем.

Явно проблема на Джорджо не е дали ще бъде титуляр или резерва а парите.Явно ще излезе поредния предател с този трансфер(ако бъде осъществен)тва е от спортал а ся нещо от фокус-бокус

Киелини иска в Сити

30 юли 2007 | 21:35 | Агенция "Фокус"

Торино. Бранителят на Ювентус Джорджо Киелини се надява да стане играч на Манчестър Сити до края на седмицата, съобщава Channel4. Бившият италиански национал изрази желанието си да напусне ”бианконерите” още през миналата година, когато бе пренебрегван от Дидие Дешан. Според медиите на Апенините Киелини е поредната трансферна цел на Свен-Йоран Ериксон, който вече си осигури услугите на Джовани, Мартин Петров и Роландо Бианки. ”Скоро ще се срещна с ръководството на Ювентус, за да обсъдим бъдещето на Киелини. Надяваме се, че той ще премине в Манчестър Сити. Засега двата отбора все още не могат да стигнат до някакво споразумение. Джорджо иска да играе в Премиършип, но трансферната цена и крайното решение зависят от Ювентус”, разкри агентът на Киелини Давиде Липи.

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 30 Jul 2007, 21:53
Коментар #98

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 7 779
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Цитат(Rumbeti @ Jul 30 2007, 07:27 PM) *
МДАМ. И тези епизоди с БУФОН и ТРЕЗ бяха много гадни, ТА ВСИЧКИ взеха и подписаха за по-малко пари. АУУУУУУУУУУУ КОЛКО Ужасно ръководство. Запазиха всикчите ни звезди. Пълни боклуци smile.gif

по некви неведоми пътища успяха да запазят всички за сега... но е достатъчно да махнат Киелини и досегашните им успехи се обезличават...доколкото въобще могат да се нарекат успехи защото всички изброени играчи не останаха заради ръководството...

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 30 Jul 2007, 22:05
Коментар #99

Juventus champion

Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

Вече официално мога да кажа,че не храесвам Киелини даже ми е противен с това обаждане към Божинови голямото си желание да отиде в Ман Сити.С извинение да вари на майната си ако още как не го е срам да направи такава простотия да казва,че има желание да играе в Ман Сити и да остави Юве в този тежък период.Той какво си мислеше,че Моинаро ще е титуляр така ли?Ами не господин Джорджо ти щеше да си титуляр въпреки всичко.Толкова много съм разочарован от постъпката му,че ми стана наистина много неприятно.

+Quote Post
Ian
коментар 30 Jul 2007, 22:07
Коментар #100

sir

Коментари: 2 439
Потребител No.: 20

Както лека полека започва да се изяснява, явно не е само "безобидното" му изказване, че не искал да е резерва и че не му обръщали внимание. Изглежда има друго и то започва с иначе хубавата буквичка "п".

--------------------

+Quote Post

39 страници V  « < 3 4 5 6 7 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 9th December 2019 - 22:52ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team