IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

98 страници V  « < 85 86 87 88 89 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Кой играч искате да видите в Ювентус?, fantasy football дискусия
Аntonio Conte
коментар 27 Feb 2013, 01:13
Коментар #1721

Juventus champion

Група: Фенове
Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

Е аз от 2,3 месеца го повтарям това wink.gif В момента талантливи французи бол, стига да има кой да ги вземе wink.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
1897
коментар 16 Mar 2013, 19:15
Коментар #1722

Promising youngster
*

Коментари: 3
Регистриран: 16-March 13
Потребител No.: 24 756

Матия Де Шильо ми харесва и ще се радвам да го видя в нашите редици.Рафаел Варан също е млад и играе отлично, но на този етап ни трябва класен нападател и мисля, че ще е добре да разкараме Анелка, Бендтнер и Якуинта и да привлечем Фернандо Йоренте и Пабло Освалдо.

+Quote Post
masterhp
коментар 16 Mar 2013, 21:58
Коментар #1723

Juventus hero

Коментари: 11 642
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Цитат(1897 @ 16 Mar 2013, 19:15) *
Матия Де Шильо ми харесва и ще се радвам да го видя в нашите редици.Рафаел Варан също е млад и играе отлично, но на този етап ни трябва класен нападател и мисля, че ще е добре да разкараме Анелка, Бендтнер и Якуинта и да привлечем Фернандо Йоренте и Пабло Освалдо.

Варан има голям потенциал, но както при него, така и при Шильо, няма абсолютно никакъв шанс да дойде при нас. Колкото до Йоренте, той вече е наш, а Анелка, Бенд и Якуинта никой не ги брои, че са в отбора. Трябва да насочим сили към продаването на Ку, Матри, Джови, Вуйчо.

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
vladovichev
коментар 22 Mar 2013, 11:05
Коментар #1724

Juventus bench

Коментари: 818
Регистриран: 1-August 08
Потребител No.: 1 291

От седемте изброени нападателя да махнем 3-ма и да вземем Йоветич + идването на Йоренте - в атака ще сме ударно.

--------------------
CHAMPIONS
! ! ! ! ! ! ! ! !
J

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 07 Apr 2013, 14:19
Коментар #1725

Juventus champion

Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

Йоветич и Ляич в пакет post-294-1159107520.gif

+Quote Post
eXpLoSive
коментар 15 Apr 2013, 09:39
Коментар #1726

Juventus regular

Коментари: 2 289
Регистриран: 1-October 06
Град: Varna
Потребител No.: 210

Скоро отново тази тема ще "ври и кипи" така че смятам да я започна biggrin.gif
Тъй като за пореден път ни се сервира че "пари нема - действайте" явно ще трябва да се жертва нещо от сегашният отбор за набавяне на средства. И под нещо нямам предвид - Матри , Ку ,Мело ,Циглер ,Мартинез , Мота , Якуинта че даже Де Челие , Джакерини Падоин и Пелузо които сигурно за всичките няма да вземем 10 милиона ,а явно средства ще се набавят от Видал и Лихтщайнер или нещо в рамките на (30-45).
Видал колкото и да го харесвам и да се явява лидер при Моджи при сегашната необходимост от класа и развитие на отбора щеше да е трансфериран за един камион евро и да се гради отбор.
Лихтщайнер е добър защитник и въпреки 3те си бели дроба за 3-5-2 не ми харесва толкова ,ако се премине в 4-3-3 ще е задължителен но по скоро нашият отбор трябва да изглежда 3-3-3-1.

Вратаря е за догодина е ясен ,а явно и бъдещият сме го номинирали. Буфон , Сторари и Леали си е предостатъчно може би само ще трябва Конте да пуска Леали да трупа самочувствие и да свиква да управлява нормална защита.

Защитници - тука вече 2ра година играем с 3ма и тамън са свикнали и имат синхрон да се минава пак на 4ка някак си не звучи логично. Бонучи Киелини и Барзали са твърди титуляри със първа резерва Касерес. Евентуално Мароне да се продължава да се налага като защитник и някой евтин вариант (Астори) да допълни една групичка от 6 защитника за 3 позиции е напълно достатъчна. Астори - 5 млн

Полузащита - Отново от 2 години играем с 3ма в центъра и при всички положения (3-5-2 / 4-3-3 / 3-3-3-1) те си остават. Пирло ще го мъчим още поне сезон и другият играч е Маркизио. За третата позиция при жертван Видал ще е Погба който въпреки младостта си е доста напреднал в развитието си и тепърва ще става по-добър. При жертва на Видал трябва да се прилапа Верати защото е еквивалент на Пирло а такива играчи като цяло няма. Асамоа става резерва на всичките в центъра ,а ако прибавим играч като Класи който също е със завиден потенциал и ето как имаме 5 доста силни халфа за 3 позиции и някой буфер като Джакерини за 6-ти играч. Верати и Класи - тука сумата ще я решава гуруту ни как най-добре да извлече офертата от Видал и 10 милиона за Класи

Атакуващата тройка - ето това ще е новото в отборът , изненадата , това което ни липсва да се борим с големите вариантите за вкарване на повече от 1 гол в мач , импровизацията , хората които ще измислят нещата ако Пирло е захапан от 2 питбула. Вучинич е човекът в средата , макар и недолюбван във форума има доста качества и може да се използва даже и по фланговете. За двата фланга обаче нямаме почти нищо за титуляри - Джовинко , Исла и Пепе са точно резерви за такава схема. Трябват 2 играча ако вземем Йоветич/Суарес/Санчес и Иличич/Куадрадо примерно ето как отново имаме 6 играча за 3 позиции с опции да се въртят при картони , слаба форма и така нататък. Няма да сме предвидими в Европа и ще сме нещо като Дортмунд -(Ройс Гьотце Бласчиковски/Гюндоган). Йоветич/Суарес/Санчес и Иличич/Куадрадо - 40 милиона

Нападателят / ЧовекЪТ - Е на такава схема един Ибрахимович е просто гвоздея , дори и на 32 дори и недолюбван това е играч който винаги може да ти изкара мача и при сегашният му статус и склонност от П$Ж да го пусне защото искат Роналдо ще е доста добра сделка. Видал срещу Верати и Ибра ще е нещо като Зидан срещу - Буфон Недвед и Тюрам ! За резерва на него вече договорения Йоренте и евентуално някой като Имобиле/Габиадини/Боакие ще има шанс даже да е в групата.

Минуса би бил че няма да имаме крайни защитници освен ако не запазим Де Челие и с Касерес само по една опция но така или иначе ние не играем с такива вече две години и по нищо не изглежда че догодина ще почнем 4ка. Така за около 40 милиона ако наистина толкова отпуснат и още толкова от продажба ще сме с група от 24 футболиста доста равностойни и няма да побеляваме като 4тия съдия дигне табелата за смяна и гледаме Падоин.

П.С. Но това е при идеален свят и Моджи да ни прави трансферите , реалността ще е Диаманти , Поли и Джилардино с опция на 50% за Пелисиер.

FORZA JUVE !

--------------------

+Quote Post
ForzaJuve29
коментар 15 Apr 2013, 10:01
Коментар #1727

Juventus star

Коментари: 3 636
Регистриран: 19-February 12
Град: Пловдив
Потребител No.: 24 637

Капка по капка вир става!!!
По добре да продадем бидоните за малки суми и от тях да съберем 20-25 млн отколкото да вземем 40 за Видал!
Ибрата да си седи в Париж от там ни трябва само Верати.Така,че лятото при една селекция Верати,Йоветич и типичен централен нападател всичко ще е супер.

+Quote Post
Hristo
коментар 15 Apr 2013, 10:55
Коментар #1728

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Цитат(eXpLoSive @ 15 Apr 2013, 07:39) *

Интересна гледна точка и, като цяло, споделям мнението ти. Иличич отдавна ми е мечта, за Йоветич и Верати е ясно, а Златан, при всички, случаи е гаранция за голове и асистенции. Ако не друго, с него поне няма да треперим срещу Пескара, Катания и Сиена и да чакаме 80 минути, за да им вкараме гол.

Работата е там, че за нищо на света не бих жертвал Видал. Но пък веднага давам Маркизио smile.gif Въпрос на гледна точка. Не ми се иска да жертваме и Лихтщайнер, но се съгласявам, че един негов трансфер за около 20 милиона би бил много на място. Така би направил Моджи.

Интересно лято ни очаква. Дано действаме правилно на пазара. Имаме основата, имаме и дълбочината на състава. Необходими са два-три трансфера от най-висока класа, за да придобием завършен вид. Кои да са те, Марота и Конте да му мислят smile.gif

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
ForzaJuve29
коментар 15 Apr 2013, 11:11
Коментар #1729

Juventus star

Четири трансфера ни трябват не повече.
Йоветич-който може и да го пробваме като чист нападател(защото от Йоренте според мен нищо не става по-добре да се бяхме пробвали за Солдадо,но както и да е)
Верати-Пирло не е вечен и лека полека трябва да му търсим заместник ако ще на 3 мача веднъж да играе Верати трябва да се дадат пари за него
Най-накрая трябва да се намери нещо добро от ляво.
И един централен нападател,който едва ли ще вземем след като Йоренте е осигурен.Така че Йоветич,Верати+класен играч в лявата зона на терена и всичко ще е супер.
Иличич според мен няма да свърши работа доста хора го хвалят,но на мен не ми харесва много и едва ли е за голям отбор все пак ако Палермо изпаднат и може да се вземе за много ниска цена,защо да не се пробва?Иначе Куадрадо ми изглежда добър,но трансферите Фиорентина---->Ювентус стават прекалено много,ние едва ли бихме успели да вземем Йо-Йо,а пък да не говорим за още един от най-силните им играчи за 1 лято 2 важни фигури за тях едва ли биха ни ги дали.Единствено ако Йоветич се размрънка за трансфер тогава бихме имали шанса да го вземем.

Този коментар е бил редактиран от ForzaJuve29 на 15 Apr 2013, 11:13

+Quote Post
fatal93
коментар 15 Apr 2013, 13:20
Коментар #1730

Juventus bench

Коментари: 987
Регистриран: 22-February 11
Град: Burgas
Потребител No.: 24 511

Тази тема прилича на научна фантастика, а аз харесвам този жанр, затова ще се включа. Ясно е, че и 10% няма да се сбъдне, но искам и аз да споделя мнението си как без да харчим много пари може да стигнем до отбори като Реал, Барса и Байерн.
Преди да е започнал трансферният прозорец трябва да знаем, че Конте ще ръководи отбора до края на сезона, каквото и да стане в него. И схемата, разбира се- за мен трябва да продължим с 3-5-2, тъй като имаме достатъчно футболисти за нея и повечето от тях са сработени.

Вратар: Буфон няма да става по-добър и ако грешките му тази година са вбесили много хора, другата година ще е по-зле. Затова е време вече да се мисли за бъдещето след Буфон- Леали и Бранеску. Няма време за кога да ги пазим, трябва да трупат опит. Ако продължим да ги пазим след 1-2-3 години ще се наложи да харчим големи пари за вратар. Та в тази схема Сторари и Рубиньо за мен не присъстват. Трябва да ги продадем. За мен Сторари е един чудесен вратар и съм му благодарен за престоя в Юве. Не бих имал нищо против да остане, но ако ги продадем 2-мата с Рубиньо може да спестим от заплатите им + малка трансферна сума. Да кажем, че имаме 2 млн +

Централна защита: Бонучи, Киелини и Бардзали са сработени и трябва да останат със сигурност. Касерес и Мароне са чудесни резерви, така че не виждам голям смисъл да харчим дори и 1 цент тука. -млн

Халф-бек: Тука ситуацията е сложна. За мен Асамоа само в краен случай трябва да играе ляв-бек. От другата страна Лихт не е перфектната опция, но е достатъчно качествен и опитен, за да го запазим за титуляр. Исла ще си тръгва най-вероятно. Ако от Падоин, Де Челие и Пелузо вземем 10 млн + ще е добре. Тези 10 млн може да се вложат в един Куадрадо, който да конкурира Лихт отдясно, а дори може и да го измести. Отляво нещата са по-сложни и ако искаме наистина да сме конкурентноспособни в ШЛ ще трябва да развържем кесията- ще кажа просто 2 имена тука, въпреки че не съм започнат много с играта им и изобщо левия бек ми е мистерия. Коентрао за 15млн + А.Коул, който е много опитен и има година и половина минимум пред себе си на високо ниво, за не повече от 5млн. Това прави 20 млн, което ръководството трябва да осигури. 20млн -

Халф: Тука наистина ще е добре, ако прилапаме Верати, но по моята логика, нямаме голям проблем и ако не стане. За мен не трябва да се продава нито Маркизио, нито Видал, защото това е съвсем различна ситуация от Зидан. Зидан беше златна кокошка, много пари покрай него, а според вас Видал(халф) колко ще струва? Едно 45 млн. ми се виждам наааааай-многото, което може да вземем от него. От Маркизио- по-малко. И какво ще направим с тези пари? Нямаме Моджи, нямаме статуса, който имахме тогава. Сега може да продадем Видал и накрая Йоветич да отиде в Сити, защото му дават повече пари. Тамън имаме Видал,Пирло и Маркизио, които правят перфектна комбинация и въпреки че не са най-доброто трио, то са в топ 5 със сигурност. Като добавим резерви Погба и Асамоа, то нещата стават сериозни и когато се дава почивка на Пирл, ще видите как ще тръгне нагоре играта му, или ако не друго- няма да спада рязко надолу. Джакерини, национал на Италия, на перфетна футболна възраст, не знам си какво, ако го шитнем за 6 млн ще е супер. 6млн +

Нападател: Добре дошъл на Йоренте, повече шанс за Белтраме, да си върнем Габиадини да видим струва ли не струва ли и довиждане на Вучинич(15млн), Джовинко(15млн), Куалярела(8млн), Бентнер, Анелка, Якуинта(от заплата- 2млн например) и Матри(8млн). Събрахме грубо 48млн. Дуум един Суарез за 40 млн, дуум един Йоветич за 35 млн и сме на загуба 17млн -

Излиза, че 35 милиона ще похарчим за трансфери това лято, които пари ги имаме. То ако нямаме 35млн изобщо накъде отиваме. Както виждате изходящите ни трансфери съм им понижил една идея цената, а входящите увеличил. Направих го, за да може това да изглежда в най-лошия вариант.

Та така, в най-лошия вариант сме изхарчили 35 млн за трансфери и отбора ни изглежда по този начин:

Буфон/Бардзали-Бонучи-Киелини/Лихтщайнер-Видал-Пирло-Маркизио-Коентрао/Суарез-Йоветич;

резерви: Леали,Бранеску,Мароне,Касерес,Куадрадо,Асамоа,Погба,А.Коул,Йоветич,Белтраме,Габи
адини;

Само като писах тези глупости настръхнах, а ако само 50% от това стане факт- аз лично трябва да напиша благодарствено писмо до Марота и Конте laugh.gif

И сега тамън се събудих...... post-294-1159108069.gif

+Quote Post
ForzaJuve29
коментар 15 Apr 2013, 19:25
Коментар #1731

Juventus star

В атака може да пробваме 100% риск или ще спечелим много или ще изтървем титлата,но пък може би си струва!
Купуваме Йоветич,разкарваме всичко връщаме Габиадини,Имобиле и Боакайе и да видим дали някой младок ще избухне на Милан им се получи със Стефчо,а нашите ще имат бонуса да играят с Йоветич ,който би могъл да им помогне много.

+Quote Post
Sllai
коментар 15 Apr 2013, 20:12
Коментар #1732

Primavera player
**

Коментари: 403
Регистриран: 4-April 12
Потребител No.: 24 659

Кратко и ясно! biggrin.gif ..

Буфон/Леали

Бардзали Бонучи Киелини

Марин Видал Маркизио Азар

Гьотце

Фалкао/Кавани Йоветич

cool.gif ..

Този коментар е бил редактиран от Sllai на 15 Apr 2013, 20:20

--------------------
Average Is Just Not Good Enough!..

+Quote Post
fatal93
коментар 15 Apr 2013, 20:37
Коментар #1733

Juventus bench

Коментари: 987
Регистриран: 22-February 11
Град: Burgas
Потребител No.: 24 511

Цитат
Кратко и ясно! ..

Буфон/Леали

Бардзали Бонучи Киелини

Марин Видал Маркизио Азар

Гьотце

Фалкао/Кавани Йоветич

..

С този отбор ще сме като Барса- нека да ни вкарват много, ние ще им вкараме повече biggrin.gif

+Quote Post
Бялото Перо
коментар 15 Apr 2013, 20:38
Коментар #1734

Juventus regular

Коментари: 1 437
Регистриран: 15-March 11
Потребител No.: 24 519

само да вметна, че когато от ръководството умуват над трансферите от гледна точка на финансите сметките им вероятно са:
трансферна сума + заплата за година - сума от мърчандайзинг свързана с въпросният футболист
бюджета за заплати си е доста високо перо и при всички положения последните години нашите избягват да го натоварват излишно

А относно самите трансфери важно е първо на Конте да му се изясни с каква схема ще играем догодина и чак тогава да помисли дали сегашните играчи му вършат работа и кои трябва да продаде и за кои позиции да закупи

--------------------
Формата е временна, докато класата вечна

+Quote Post
masterhp
коментар 15 Apr 2013, 21:49
Коментар #1735

Juventus hero

Коментари: 11 642
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Цитат(Бялото Перо @ 15 Apr 2013, 21:38) *
само да вметна, че когато от ръководството умуват над трансферите от гледна точка на финансите сметките им вероятно са:
трансферна сума + заплата за година - сума от мърчандайзинг свързана с въпросният футболист
бюджета за заплати си е доста високо перо и при всички положения последните години нашите избягват да го натоварват излишно

А относно самите трансфери важно е първо на Конте да му се изясни с каква схема ще играем догодина и чак тогава да помисли дали сегашните играчи му вършат работа и кои трябва да продаде и за кои позиции да закупи

С каквато и схема да играем, важно е в атака да продадем максимално много. Йоренте е наш играч, от тук нататък задължителна продажба на Матри и Ку. С повече късмет някой от Джови и Вуци ще напуснат отбора. Очаквам и някой от наще момчета да се върне, като това най-вероятно ще е Имобиле.

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
outbreak
коментар 15 Apr 2013, 22:47
Коментар #1736

Juventus regular

Коментари: 2 285
Регистриран: 4-July 06
Град: Плевен
Потребител No.: 143

Аз пък не виждам какво място при нас би намерил точно Имобиле. Той с нищо не блести в може би изпадащия Дженоа. Няма смисъл да му се дават излишни симпатии, само защото е наш кадър.

--------------------

+Quote Post
Ицака
коментар 15 Apr 2013, 23:25
Коментар #1737

Primavera player
**

Коментари: 478
Регистриран: 18-October 08
Град: София
Потребител No.: 1 380

Ако наистина няма пари и както каза Мармота, да не се надяваме на нещо в ШЛ в близките 5 години, по-добре да се продадат бидоните и да се залага на млади и преспективни футболисти. Предпочитам да гледам Имобиле, Габиадини и Боакие пред Матри, Ку, датския пияница и Анелка.

--------------------

+Quote Post
blagoy_sim
коментар 16 Apr 2013, 08:39
Коментар #1738

Juventus star

Коментари: 4 001
Регистриран: 26-February 06
Потребител No.: 33

Цитат(Бялото Перо @ 15 Apr 2013, 21:38) *

Ако някой се надява на приходи от мърчандайзинг след трансферите на Бендтнер (на който преди 2 месеца нямаше фен, който да си е закупил и 1 тениска и някакъв нарочно си направи), Падоин, Джакерини и Пелузо, е все едно да чака 6-ца от тотото.

Цитат(Ицака @ 16 Apr 2013, 00:25) *
Ако наистина няма пари и както каза Мармота, да не се надяваме на нещо в ШЛ в близките 5 години, по-добре да се продадат бидоните и да се залага на млади и преспективни футболисти. Предпочитам да гледам Имобиле, Габиадини и Боакие пред Матри, Ку, датския пияница и Анелка.

А дано smile.gif Ако имаме 2-3 ма опитни нападатели + 2 от измежду Боакие, Габиадини и Имобиле ще е супер smile.gif

--------------------

Elkann: 'Zeman? Carrera already won more'
Мъчно ми е, много ми е мъчно за милан, за интер, за рома, за наполи.

+Quote Post
blagoy_sim
коментар 30 Apr 2013, 18:10
Коментар #1739

Juventus star

Коментари: 4 001
Регистриран: 26-February 06
Потребител No.: 33

Днес гледах репортаж от Ню олд бойс и Расинг и едно момче, съотборник на Мауро Каморанези изключително се откроява в нападение за своите скромни 18 години.

Притежава завидни технически качества, добър завършващ удар, бих казал голов нюх, както и бързина с топка в крака.

Luciano Vietto

--------------------

Elkann: 'Zeman? Carrera already won more'
Мъчно ми е, много ми е мъчно за милан, за интер, за рома, за наполи.

+Quote Post
europefan
коментар 30 Apr 2013, 21:36
Коментар #1740

Juventus star

Коментари: 2 918
Регистриран: 13-September 08
Град: Добрич
Потребител No.: 1 333

Цитат(blagoy_sim @ 30 Apr 2013, 19:10) *
Днес гледах репортаж от Ню олд бойс и Расинг и едно момче, съотборник на Мауро Каморанези изключително се откроява в нападение за своите скромни 18 години.

Притежава завидни технически качества, добър завършващ удар, бих казал голов нюх, както и бързина с топка в крака.

Luciano Vietto

Не вкара ли и хеттрик в този мач или се бъркам?

--------------------

+Quote Post

98 страници V  « < 85 86 87 88 89 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 29th January 2020 - 11:39ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team