IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

Reply to this topicStart new topic
> Fantasy Serie A 2019/2020
the_parasite
коментар 21 Aug 2019, 20:59
Коментар #1

Juventus regular

Група: Фенове
Коментари: 2 429
Регистриран: 10-December 09
Потребител No.: 3 058

Име на лигата: Juventus-Bulgaria
Код за достъп: IsUpPTR0

Заповядайте!

faccina21so3.gif

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
the_parasite
коментар 22 Aug 2019, 12:05
Коментар #2

Juventus regular

Видях, че има Juventus Supporters Official League и Bulgaria Official League. Някой има ли кодове за тях?

Този коментар е бил редактиран от the_parasite на 22 Aug 2019, 12:07

--------------------

+Quote Post
Sllai
коментар 22 Aug 2019, 12:25
Коментар #3

Primavera player
**

Коментари: 356
Регистриран: 4-April 12
Потребител No.: 24 659

Цитат(the_parasite @ 22 Aug 2019, 12:05) *
Видях, че има Juventus Supporters Official League и Bulgaria Official League. Някой има ли кодове за тях?

Би трябвало автоматично да си вътре, тъй като автоматично те вкарва в групите на държавата и отбора, който подкрепяш. Поне миналата година беше така. Виж дали има един зелен бутон 'view", с който да виждаш класирането в тези лиги. Иначе аз се присъединих към нашата група (отбор - Juventus Malchika), макар да не знам колко ще съм редовен с поддържането на отбора, но пък началния ми такъв е много силен biggrin.gif

Този коментар е бил редактиран от Sllai на 22 Aug 2019, 12:26

--------------------
Average Is Just Not Good Enough!..

+Quote Post
kyynadd
коментар 22 Aug 2019, 13:02
Коментар #4

Juventus bench

Коментари: 911
Регистриран: 22-December 06
Потребител No.: 289

И аз се пускам в нашата лига с мощния ми отбор Ударник.

--------------------
Нарушена точка 1 от ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА

+Quote Post
the_parasite
коментар 22 Aug 2019, 13:29
Коментар #5

Juventus regular

Цитат(Sllai @ 22 Aug 2019, 12:25) *
Би трябвало автоматично да си вътре, тъй като автоматично те вкарва в групите на държавата и отбора, който подкрепяш. Поне миналата година беше така. Виж дали има един зелен бутон 'view", с който да виждаш класирането в тези лиги.

Миналата година бях вкаран автоматично, но излезнах от тях, за да играя само в лигата на форума. Вероятно по подразбиране са взели настройките ми от миналата година. Ако виждаш кодовете, пусни ги в темата. Предполагам, че ще представляват интерес и за други.

Моят отбор е Real Deal FC и за поредна година съм направил всичко възможно тимът ми да е съставен основно от италианци. Този сезон ще разчитам на трима чужденци.

Този коментар е бил редактиран от the_parasite на 03 Sep 2019, 23:15

--------------------

+Quote Post
Sllai
коментар 22 Aug 2019, 16:13
Коментар #6

Primavera player
**

Цитат(the_parasite @ 22 Aug 2019, 13:29) *
Миналата година бях вкаран автоматично, но излезнах от тях, за да играя само в лигата на форума. Вероятно по подразбиране са взели настройките ми от миналата година. Ако виждаш кодовете, пусни ги в темата. Предполагам, че ще представляват интерес и за други.

Не виждам някъде да има код за България. Ако видя, ще го пусна post-294-1159107520.gif

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 22 Aug 2019, 21:36
Коментар #7

Juventus star

Коментари: 4 755
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Я кажете - играта обновена ли е или е като миналите сезони? Да знам дали да си правя отбор утре и да влизам?

--------------------

+Quote Post
Sllai
коментар 23 Aug 2019, 07:00
Коментар #8

Primavera player
**

Цитат(vench @ 22 Aug 2019, 21:36) *
Я кажете - играта обновена ли е или е като миналите сезони? Да знам дали да си правя отбор утре и да влизам?

Сайтът е обновен, цените на добрите играчи са високи спрямо по слабите (за разлика от началото на миналата година) и не изглежда да има системни бъгове. Е, Перишич все още стои в Интер, ама като цяло става за губене на времето.

Този коментар е бил редактиран от Sllai на 23 Aug 2019, 07:01

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 23 Aug 2019, 09:15
Коментар #9

Juventus star

Защо по дяволите Ласе Шьоне (който е отишъл в Дженоа?) е най-скъпият халф в играта?! Струва 19,10!

За сравнение Дъглас Коща струва - 4,6, само с 0,1 повече от Костанос?! Впрочем Сами Кедира е на цената на Костанос?! А Матюиди е 10 - двойно по-скъп!!!

Тези са на наркотици!

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 23 Aug 2019, 09:36
Коментар #10

Juventus star

Тази игра е несериозна. Направих си отбора за 5-10 минути, не заслужава повече внимание. Не може Коща да струва колкото Петко Христов, а Ханданович да е почти колкото Роналдо. Не може и Ласе Шьоне да е най-скъпия халф в играта. Тези цени са определяни с хвърляне на зарчета. Предполагам, че ако се отдели много време, може да се направи много силен отбор с играчи по 4,5 и да ти останат 20-30 млн. в резерва biggrin.gif Но на мен не ми се занимава, за мен това не е сериозен подход. В английската всеки 0,1 млн. е важен, а тук има разлики от 2-3 пъти между играчите.

Като цяло едва ли ще си пипна отбора през годината.

Ето го:

--------------------

+Quote Post
the_parasite
коментар 24 Aug 2019, 00:05
Коментар #11

Juventus regular

Тези по 4.5 са два типа футболисти - почти всички нови попълнения и твърдите резерви. Т.е. ще носят никакви или малко на брой точки. Ласе Шоне е със страшно надута цена, но ще е твърд титуляр във всеки мач. Предполагам, че това е логиката на създателите на играта. Ханданович е най-добрият вратар в Серия А, а и е дузпаджия, което значи, че ще носи точки. Има някаква идея, но можеше и да е по-добре реализирана. Както и да е.

Успех на всички!

Този коментар е бил редактиран от the_parasite на 24 Aug 2019, 00:06

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 24 Aug 2019, 10:41
Коментар #12

Juventus star

Цитат(the_parasite @ 24 Aug 2019, 01:05) *
Тези по 4.5 са два типа футболисти - почти всички нови попълнения и твърдите резерви.

Наистина ли очакваш Матюиди да играе два пъти повече от Дъглас Коща и съответно да носи два пъти повече точки? Или дори от Рабио?

Шьоне по два мача да играе на кръг не може да си заслужи тая цена. Във фентъзито головете идват от точките и асистенциите, a той дори не играе толкова напред.

Ханданович може да е най-добрия варатар в Серия А, но на фентъзи не си правиш отбор с най-добрите футболисти, а тези които ще ти носят точки. Не може цената да е тройна.

Ще дам за пример английското фентъзи, което е супер балансирано и се играе от милиони хора от цял свят. Там диапазона в цените е между 11 и 5 млн. грубо казано, като по 10-11 млн. са общо взето 5-6 играча - Салах, Мане, Стърлинг, Агуеро, Кийн и Абумеянг, които наистина са футболисти, които носят много точки. Цената на защитниците пък варира между 4,5 до 6,5, като най-скъпи са логично защитниците на Ливърпул и Сити, които освен със сухи мрежи правят много асистенции и вкарват много голове. Най-скъпият защитник на Ювентус пък е Бонучи (който дори няма да играе толкова редовно) с 12,5, но и той е с цели 3 млн (!!) по-евтин от Ханс Хатебур, който е вторият най-скъп защитник в играта.

Просто създателите са хвърляли зарове, като са ги слагали тези точки и са оставили огромни разлики в цените, които са просто нелогични. Изключително немарлива работа. Единствената логика, която аз мога да хвана е, ако цените през сезона рязко се променят и примерно след два кръга Матюиди да е двойно по-евтин. А тези цени сега да са някакъв капан за аматьорите. Друго обяснение наистина не намирам.

--------------------

+Quote Post
the_parasite
коментар 24 Aug 2019, 13:37
Коментар #13

Juventus regular

Цитат(vench @ 24 Aug 2019, 10:41) *
Просто създателите са хвърляли зарове, като са ги слагали тези точки и са оставили огромни разлики в цените, които са просто нелогични. Изключително немарлива работа. Единствената логика, която аз мога да хвана е, ако цените през сезона рязко се променят и примерно след два кръга Матюиди да е двойно по-евтин. А тези цени сега да са някакъв капан за аматьорите. Друго обяснение наистина не намирам.

Може би бюджетът е по-малък и го карат през пръсти. Английското се гледа по цял свят и играчите са по-познати на масовия зрител/потребител. Вероятно инвестицията си струва.

Хора, налазвайте играта!

faccina41xq8.gif

Този коментар е бил редактиран от the_parasite на 03 Sep 2019, 09:45

--------------------

+Quote Post
the_parasite
коментар 04 Sep 2019, 10:40
Коментар #14

Juventus regular

Колеги, към момента сме само шестима. Играта е забавна, въпреки недостатъците си. Не се колебайте да се присъедините.

Име на лигата: Juventus-Bulgaria
Код за достъп: IsUpPTR0

faccina21so3.gif

Този коментар е бил редактиран от the_parasite на 04 Sep 2019, 14:18

--------------------

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 17th September 2019 - 06:46ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team