IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

181 страници V  « < 179 180 181  
Reply to this topicStart new topic
> Трансферни слухове, сезон 2017/18
mrd
коментар Вчера, 13:48ч.
Коментар #3601

Juventus regular

Група: Фенове
Коментари: 1 498
Регистриран: 17-July 12
Град: Sofia
Потребител No.: 24 704

Хектор, преподписал с Кьолн до 2023, въпреки че са сигурни изпадащи. Догодина се връщат и подписва с Байерн, така ше е чист пред феновете
Go to the top of the page

+Quote Post
since1897
коментар Вчера, 14:23ч.
Коментар #3602

Juventus bench

Коментари: 667
Регистриран: 11-April 16
Потребител No.: 24 999

Цитат(Replicant @ 24 Apr 2018, 11:10) *
Ако Рома вземат ШЛ, а Наполи Скудетото, Аниели и Ко трябва да се пуснат на краш-тестовете на новите ФИАТ-тове, вместо чучелата.

Това беше мн добро smile.gif

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар Вчера, 14:25ч.
Коментар #3603

Juventus champion

Коментари: 5 106
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Цитат(mrd @ 24 Apr 2018, 13:48) *
Хектор, преподписал с Кьолн до 2023, въпреки че са сигурни изпадащи. Догодина се връщат и подписва с Байерн, така ше е чист пред феновете

По-скоро не иска да е резерва на Асамоа.

--------------------

+Quote Post
Teogo0allll
коментар Вчера, 15:12ч.
Коментар #3604

Primavera player
**

Коментари: 177
Регистриран: 27-January 08
Потребител No.: 869

Чета и слухове, че Манджата заявил желание да напусне. Искал ново предизвикателство smile.gif

+Quote Post
Replicant
коментар Вчера, 15:14ч.
Коментар #3605

Juventus regular

Коментари: 1 543
Регистриран: 26-April 16
Потребител No.: 25 004
Любим футболист:Alex, Gigi, Fenomeno, Baggio, Zizou, Nedved

Тия слухове за размяна Борини - Манджукич наистина са много готини. Лошото е, че подобни абсурди взеха да се случват (справка - Бонучи). А Борини бил любимец на Алегри.

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар Вчера, 16:29ч.
Коментар #3606

Juventus champion

Цитат(Teogo0allll @ 24 Apr 2018, 15:12) *
Чета и слухове, че Манджата заявил желание да напусне. Искал ново предизвикателство smile.gif

Дано изкараме късмет, пък някой отбор от Германия/Китай се съгласи да даде 20 милиона за него. Размяната за Борини е глупост, не вярвам да се случи. Борини няма класа за днешния Милан, камо ли да дойде тук, където ще е осма опция. Не че не сме гледали доста глупости, но за Малдини може да мине историята, че е незаконен син на Алегри, че има потенциал, че обстановката и травмите му пречили в Милан, но Борини е ужасен футболист.

Ако не греша, клаузата на Пелегрини е колкото тази на Торейра. Не знам защо толкова са харесали Пелегрини, а Торейра не.

--------------------

+Quote Post
Replicant
коментар Вчера, 16:43ч.
Коментар #3607

Juventus regular

Торейра - иди-доди, ама Пелегрини не виждам с какво е по-добър от Бентанкур.

+Quote Post
Teogo0allll
коментар Вчера, 16:47ч.
Коментар #3608

Primavera player
**

Е как с какво... с това, че е 21 годишен италианец

+Quote Post
Replicant
коментар Вчера, 16:56ч.
Коментар #3609

Juventus regular

.. който с право ще гледа мондиала по телевизията. biggrin.gif Заедно с другите 100 милионни легенди - Инсиние, Белоти и т.н.

Лятото крие огромен потенциал да насерем отбора до неознаваемост. Очаквам с нетърпение да видя какво ще направим, за мен едно е сигурно, точно това лято ще покаже това ръководство има ли място начело на отбора или не.

+Quote Post
Teogo0allll
коментар Вчера, 17:00ч.
Коментар #3610

Primavera player
**

Страховито реалистичен ми изглежда плана: Пелегрини, Кристанте, Дармиан входящи, Манджукич, Сандро, Дибала изходящи и размяна Алегри-Карера/Манчини.
Тогава Рома и Наполи ще ни изглеждат като сборен отбор Барса-Реал-Байерн

Този коментар е бил редактиран от Teogo0allll на Вчера, 17:01ч.

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар Вчера, 17:15ч.
Коментар #3611

Juventus champion

Не е като да не минаха няколко лета, в коти се видя, че взимаме което е достъпно и дава най-висока валута за най-ниска цена. Обикновено разширяваме групата, а не я надграждаме. Другият ни специалитет е да отслабваме една зона, подсилвайки друга, с което във форума се залъгваме, че сме станали по-добри, защото по-голямата мощ там ще скрие автоматично проблемите където ги има. Когато говорим за ъпгрейд, това би трябвало да означава да дойдат двама от европейски калибър, които да изтласкат Кедира и Матюди към пейката, а вече трети да замени никаквата продукция от Стураро и Маркизио. Даже ако нещата бяха разбираеми, говорим за футболист, който може да стигне големи нива, не просто някой по-свеж, защото е нов. Ъпгрейд е да привлечем офанзивни бекове, които играят по целия фланг, а типове като Дармиан и Де Шильо да им дават почивка срещу Кротоне. То се очертава, че Дармиан и Де Шильо ще са титуляри, а Спинацола ще е резерва + още някой подобен. Дори в пипането на атаката има логика - да освободиш мястото на Куадрадо, за да играе редовно футболист, за който в противен случай си броил 40 от 80 милиона, които си имал, за да търка скамейката. Необходимостта от адекватна опция на Игуаин е видна. Да гоним +55 мача на сезон трета поредна година с нападател, който ще играе в 99 % от тях, е доста странно. Игуаин не почива, има по 20 мача, в които е призрак, а в Европа би имало значение, ако в някой закучен мач пуснеш различен тип таран. Ъпгрейд е Бенатия да е там, където му е мястото, а ние тук се залъгваме с Калдара, който е доста зад Ругани като качества. Ъпгрейд е да имаш бранители, които могат да ритат шибаната топка, имат скорост и умеят да пазят нападатели със скорост и мисъл.

А още по-странното на Кристанте и Пелегрини е, че Алегри едва дали ще им гласува особено доверие, ако съдим по Бернардески/Ругани/Куреца. Аз не съм против самите футболисти, макар че те трябва да пристигнат последни, когато съставът вече е пипнат сериозно, но на Алегри доста не му се получава с младоците. Подобни футболисти, а даже Пелегрини и Кристанте е възможно да не достигнат голям левел, имат нужда да играят, не да тренират с Матюиди и Кедира, да пускат картинки в Туитър и всеки да чертае схемите, че през 2023 ще са на терена, когато ще са на по 30. Но Марота такива фалшименто схемички доста го блазнят. А фетишът на Марота към италианци може и да мине, но хич не се връзва с философията на Алегри, която е доста динозавърска. Ако нещата останат каквито са, изобщо не ги виждам Пелегрини и Калдара, които ще играят по-малко от Берна, ако е възможно.

Въпрос: наистина ли някой очаква нещо различно от екипа на Марота? Различно от гледаното до този момент?

Този коментар е бил редактиран от pinkfloyd39 на Вчера, 17:19ч.

--------------------

+Quote Post
Gianni-Agnelli
коментар Вчера, 19:08ч.
Коментар #3612

Juventus bench

Коментари: 858
Регистриран: 24-January 10
Град: Sofia
Потребител No.: 3 280

^
Най-накрая да съм съгласен с теб. Поне веднъж.

Като гледам какви имена се спрягат, това 3-1 срещу Реал догодина би било подвиг, а не неуспех(за какъвто го имам през тази).

25M за Пелегрини не мисля, че е нещо фатално. Стига да идва за заместник на Стураро/Маркизио.

Въпреки, че предполагам ще отнеса доста хранилка - надявам се да се случи катаклизъм и да не вземем нищо този сезон(въпреки, че с толкова слаби Наполи и Милан ще е супер трудно) и Алегри да си тръгне навреме за да има време новия треньор да си направи трансферите(или поне да опита с Марота начело). За жалост при подобен сценарии ще гледаме с пръст в уста, защото съм на 99% убеден, че няма shortlist от имена. И единственият проблем с Алегри ми е, че не може да мотивира отбора и бърка доста напоследък. В топ 5 треньори в света е, но е изчерпан за Юве, личи от километри.

Та нов треньор би върнал духа на Алекс Сандро според мен, което е с един трансфер less. Ама ако не вземем централен защитник и халф(поне по един) ни чака тежък сезон. Прогнозирах, че и този ще е такъв с халфовете, които имахме, но да кажем, че още сме в играта.

--------------------

+Quote Post
Replicant
коментар Днес, 09:23ч.
Коментар #3613

Juventus regular

Няколко партенки от калчомеркато:

- Моуриньо окончателно се е отказал от Марсиал, нашите работели по въпроса, Барса и Байерн също го искали.

- ПСЖ са пратили първа оферта за Алекс Сандро - 45 милиона евро.

- Освен Спинацола, нашите искат да вземат оше един ляв бек, тъй като Аса ще бъде осовбоден - Измайли от Шахтьор бил сред фаворитите.

- Спекулации за потенциална сделка Мустафи + кеш за Ругани

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар Днес, 09:29ч.
Коментар #3614

Juventus champion

Цитат(Replicant @ 25 Apr 2018, 09:23) *
- Спекулации за потенциална сделка Мустафи + кеш за Ругани

post-294-1158668614.gif

--------------------

+Quote Post
Teogo0allll
коментар Днес, 10:34ч.
Коментар #3615

Primavera player
**

Бекът на Шахтьор, май хич не е лош. В мача с ромите ги разсипа
Марсиал ми е много голям любимец, дано успеем да го прикоткаме, трябва да имаме луд късмет, за да не ни изпревари някой. Естествено ще трябват и парички тук, а знаем как преминават преговорите с нас като сумата, която трябва да се извади е около 50ка.

+Quote Post
Replicant
коментар Днес, 10:52ч.
Коментар #3616

Juventus regular

От писаниците в медиите, остава впечатление, че Буфон, Хьоведес, Асамоа, Сандро, Лихтщайнер, Маркизио, Стураро и Манджукич са сигурни напускащи. Има доста спекулации и за Дибала и Ругани, но там предполагам, ще се действа само при някакви космически оферти (а не виждам кой ще направи такива за точно тях двамата - по-долу ще коментирам и това).

Ако приемем, че Спинацола ще смени Асамоа, а Калдара - Хьоведес, то трябва да намерим резервен вратар (на мястото на Буфон), ляв бек, който да смени Сандро, десен бек, както и два халфа и едно крило/нападател. Доста трансфери са това.

Вариант е да запазим Хьоведес и да го играе десен бек редом с Шилето, макар че на всички ни е ясно, че има голяма вероятност да вземем Дармиан. Та - около вратарски пост/защитата нещата са що-годе ясни, аз не очаквам някакви невероятни попълнения там. Буфон, Аса и Лихта аут, резервен вратар, Спинацола и Калдара - in, като предстои да видим, дали Хьоведес ще е заемстникът на Лихтщайнер, или ще го върнем на Шалке и ще натискаме за Дармиан.

В халфовата линия - няма да се изненадам ако Маркизио и Стураро бъдат заменени от Джан и Пелегрини или Пелегрини и Кристианте - постижими трансфери, които не изискват висш пилотаж. Ще е по-добре от сега, но няма да е това, което трябва да е.

В нападението, Марсиал за Манджукич звучи супер, но дори този трансфер ми се струва непостижим, предвид, че към французинът ще има интерес от Барса и най-вече - Байерн, които имат нужда от нови флангови играчи (а Марсиал може да играе и на върха на атаката).

Това са ми очакванията аз меркатото на този етап - мисля, че единствените глупаци, които могат да дадат 150 милиона за Дибала са Манчестър Юнайтед, друг няма кой да направи подобна оферта (а нашите не са хванати в гората, ще гледат да вземат добра пара от аржентинеца).

EDIT:

Вероятно ще ядосам някои хора, но ето как аз бих подходил към меркатото:

GK: Шчежни първи вратар, Пинсолио - втори, Аудеро - трети (2 home grown квоти само при вратарите)

CB: Киелини, Бенатия, Ругани, Калдара (връщаме Хьоведес и пожелаваме успех на Барза)

LB/RB: Спинацола, Шилето, + два бека, които поне на хартия да са по-добри от тях (тип бразилчето от Шахтьор и Кансело, който ще бъде върнат на Валенсия).

MF: Пянич, Савич, Матюиди, Джан, Пелегрини, Бентанкур (Маркизио и Кедира могат да хванат общ самолет до Лос Анджелис, Стураро и пеша може да стигне, до евентуалните си следващи дестинации)

FW: Игуаин, Коста, Бернардески, Марсиал, Куадрадо, Мората

Мисля, че един такъв състав ще е по-балансиран и с повече качеество, операциите за Измайли, Джан, Кансело, Савич, Пелегрини, Марсиал и Мората (на около 270-300 милиона) могат да бъдат финасирани от продажбите на Дибала (~140-50), Сандро (~40-50), Стураро (~20), неплащането на клаузата на Хьоведес (~15), взимането на Джан на свободен и евентуалния некой лев от Манджукич (~20). Да не забравяме и супергероят Пяца, който можем да шитнем за едно 20-25 милиона или да включим в сделка за Савич.

От всичките пристигащи - единствено Мората е с голяма заплата (8 мил), която лесно може да бъде покритата от тези на Диабла и Буфон.

Този коментар е бил редактиран от Replicant на Днес, 11:13ч.

+Quote Post
Teogo0allll
коментар Днес, 11:27ч.
Коментар #3617

Primavera player
**

Аз не бих се разочаровал от подобно меркато... Но имам следните въпросителни:
1) Киело е на 34 и започва да се контузва все по-често. Барза е на 37 , а се говори за подновяване на договор , но Ругани отново не играе
2) Шилето направи два свястни мача и после е контузен за 3 седмици, Хьоведес играе по 4 мача на сезон
3) Сандро да намазва ските с 200 щом ще ми играе така бездушно цял сезон и ще сънува пачките на чукотка, ама кой ще го замества ? Аса трябваше да е намазал ските с 300 още преди 3 години, ама и него кой ще го замества
4) Джан и Савич - и едната, и другата операция са почти невъзможни.
5) За мен изходящия влак от халфовете трябва да поемат Маркиза, Матюиди и Стураро. Кедира има още какво да даде на отбора.
6) Дибала го видяхме вече 3та година какви ги върши в големите мачове, няма да се разсърдя да ни отърве от присъствието си, Марсиал - ДА, Мората - много пари на вятъра, стигнал е тавана си, не е голаджия - НЕ

От цялата схема отново оставаме с одъртяла и незавършена защита. Качествените халфове струват много пари, които ние няма да дадем - отново ще сме с халф и половина като качество. В нападение долу-горе нещата са добре, но какво значение има, като никой не използва потенциала им... Коста, Дибала и Игуаин го играят халфове в големите мачове (ако изобщо се нагърбят да играят). На всичкото отгоре ситуацията с треньора също е в critical point
Не ми харесва сегашната ситуация с отбора - много неизвестни, малко време за реакция, липса на решителни хора в ръководството, липса на достатъчни финанси, но нали Аниели и ко си пият кафенцето от мола на Континаса, и сме увеличили приходите от музея с 22 евро на месец

Този коментар е бил редактиран от Teogo0allll на Днес, 11:32ч.

+Quote Post
Replicant
коментар Днес, 11:35ч.
Коментар #3618

Juventus regular

Има мегдан да засерат положението в отбора това лято. smile.gif Перфектното меркато не е по силите на това ръководство, показаха го многократно.

+Quote Post
vench
коментар Днес, 12:16ч.
Коментар #3619

Juventus regular

Коментари: 1 569
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Цитат
Юве е фаворит за подписа на Емре Джан
Милинкович-Савич е резервен вариант за италианския хегемон

Заглавие и подзаглавие на тази статия https://www.gol.bg/juventus/2018-04-25/yuve...a-na-emre-dzhan

Информацията е на Тутоспорт и не виждам някакъв нов момент, по-скоро някой е претоплял стара манджа, но поне оставаме фаворит номер 1 на хартия biggrin.gif

+Quote Post
since1897
коментар Днес, 15:19ч.
Коментар #3620

Juventus bench

Коментари: 667
Регистриран: 11-April 16
Потребител No.: 24 999

Има логика в трансфера на Марсиал.Щом може да играе и като централен нападател и като крило.Нещо като черния вариан на Манджука.
Има ли накой тук обаче,който наистина вярва,че нашия гуру Марота в едно меркато може да доведе Савич,Джан и Марсиал заедно.Като го знаем какво е леке????

+Quote Post

181 страници V  « < 179 180 181
Reply to this topicStart new topic
4 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
2 Потребител(и): NoCLu3, Georgi Zhelyazkov

Олекотена версия Час: 25th April 2018 - 18:26ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team