IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

111 страници V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Трансферни слухове, Сезон 2019/20
Kirilov
коментар 04 Jun 2019, 08:45
Коментар #1

Juventus champion

Група: Фенове
Коментари: 7 889
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Играчи, с които ни свързват медиите.

Защитници - Де Лихт, Ромеро, Демирал, Трипиър, Павлович, Манолас, Рубен Диас.
Халфове - Погба, Савич, Ндомбеле, Рабио, Тонали, Дзаниоло.
Нападатели - Икарди, Киеза, Жоао Феликс.

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
Kirilov
коментар 04 Jun 2019, 08:54
Коментар #2

Juventus champion

При напускане на Перин се насочваме към Рейна за резервен вратар.

--------------------

+Quote Post
snitch
коментар 04 Jun 2019, 10:11
Коментар #3

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 8 979
Регистриран: 26-February 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

В един фентъзи-свят разменяме Погба за Дибала и всички си , може би, доволни.

По другата интересна новина, какво сега, Лотито е склонен да пусне СМС и "само" за 90 млн, така ли? Ще умра от смях. 60 млн е що-годе справедлива цена ( пак е надплащане в сравнение с качествата,но то вече, коя покупка не е).

+Quote Post
vench
коментар 04 Jun 2019, 10:29
Коментар #4

Juventus star

Коментари: 4 881
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Цитат(snitch @ 04 Jun 2019, 11:11) *
По другата интересна новина, какво сега, Лотито е склонен да пусне СМС и "само" за 90 млн, така ли? Ще умра от смях. 60 млн е що-годе справедлива цена ( пак е надплащане в сравнение с качествата,но то вече, коя покупка не е).

50-60 млн. евро го оценявам и аз, като пак не е сигурно дали ще си заслужава. Почти съм сигурен, че някой английски отбор или ПСЖ например ще го вземе и после ще си го чука в главата. Може и да не съм прав разбира се и да стане супер голяма звезда. Аз обаче съм много скептичен и не ми се поема такъв риск. В същото време Рабио още не може да си намери отбор...

--------------------

+Quote Post
JIZAH
коментар 04 Jun 2019, 10:38
Коментар #5

Juventus regular

Коментари: 2 228
Регистриран: 17-January 10
Потребител No.: 3 242

Аз докато не видя Паратичи да договори някой футболист (без да плаща клауза) ще се въздържам от коментари.

До момента - колкото са ни поискали, толоква сме дали (ако сме могли).

Мин година сумата вкарана в трансфери е 247 милки, без да броим входящите.

Ако нашите не измислят нещо ще почнем пак да взимаме трансферни решения не на база умения, а достъпност.

Изхарчихме прекалено много пари, които Алерги хвърли в коша и трябва да се надяваме главно на рестарт от основни играчи - Дибала, Коща и Бернардески.

Аз лично бих се изкефил аок разкараме Манджо и върнем Игуаин, така с Кийн, Роналдо и горните трима нещата ще са ок.

Оттам инвестиция в стабилен халф - явно не повече от 60на милиона - СМС демек(или някое намаление от Риал)

И последното е защитник - минимум 50-60 милиона, по-скоро 70.

Ако горните неща се сбъднат и не набутаме грешни пари в идиоти то може да се отървем с около 150 милки вкарнаи в играчи, които ще бъдат намалени от продажби.

И като допълннеие - блъснем ли поне полуфинал сл. година с умни трансфери и умел тренер - Ювентус излиза на печалба и почва пак да се оглежда за звезди.

Аз лично бих заложил в момента на Де Лихт и бих дал още 30-40 млн. за пре-контракт с Жоао Феликс, който да дойде слд 2 години при нас срещу още 100. Нещо като Неймарските схеми на Барса.

Трябва да скочим на това стъпало иначе ще ни бутнат и от това, на което сме стъпили. Айде Павка, айде Фабио - ГАЗЕТЕ!

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 04 Jun 2019, 10:49
Коментар #6

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 7 691
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

La Stampa:

Juventus have been seriously courting Pogba for about a year. They made an attempt last summer and re-established contacts in May, as soon as Manchester United's failure to secure UCL qualification. Juve want their prodigal son to return.

Засилват се слуховете за Погба, дано да има нещо вярно в това, макар че според мен по-скоро ще се насочи към Реал Мадрид.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
vench
коментар 04 Jun 2019, 10:55
Коментар #7

Juventus star

Коментари: 4 881
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Погба и аз го искам, макар че самият той не заслужава много. Убеден съм обаче, че ще вдигне нивото на посредствената ни халфова линия. Интересно е все пак за какви пари и за каква заплата говорим, както и кой наш футболист ще бъде жертван. Аз съм съгласен това да е Пянич, макар че за надграждане е по-добре и двамата да са на терена.

--------------------

+Quote Post
masterhp
коментар 04 Jun 2019, 11:31
Коментар #8

Juventus hero

Коментари: 11 082
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Цитат(vench @ 04 Jun 2019, 11:55) *
Погба и аз го искам, макар че самият той не заслужава много. Убеден съм обаче, че ще вдигне нивото на посредствената ни халфова линия. Интересно е все пак за какви пари и за каква заплата говорим, както и кой наш футболист ще бъде жертван. Аз съм съгласен това да е Пянич, макар че за надграждане е по-добре и двамата да са на терена.

За съжаление силно се съмнявам да ги видим двамата заедно следващата камапния. Ако вземем Погба и СМС също става. Рабио не разбирам, как още е без отбор. Майка му е малко луда и иска космическа заплата, но според мен си заслужава.

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
since1897
коментар 04 Jun 2019, 13:01
Коментар #9

Juventus bench

Коментари: 869
Регистриран: 11-April 16
Потребител No.: 24 999

“Църния син се завръща” 🦍

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 04 Jun 2019, 13:28
Коментар #10

Juventus champion

Коментари: 7 398
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Различни неща се пишат: на едно място, че Погба е приоритет, на друго, че Савич ще е подарък за Сари. На трето - Сари настоявал за Алан, Жоржиньо (и Кулибали даже). С много футболисти ни свързват. Радостното е, че са от Калчото - т.е някои от тях ще акостират.

+Quote Post
snitch
коментар 04 Jun 2019, 14:16
Коментар #11

Juventus champion

Коментари: 8 979
Регистриран: 26-February 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

Цитат(pinkfloyd39 @ 04 Jun 2019, 14:28) *
Различни неща се пишат: на едно място, че Погба е приоритет, на друго, че Савич ще е подарък за Сари. На трето - Сари настоявал за Алан, Жоржиньо (и Кулибали даже). С много футболисти ни свързват. Радостното е, че са от Калчото - т.е някои от тях ще акостират.

Радостна ли е наистина? Не виждам как Наполи ще пуснат Кулибали, дори за 80 млн ( а ако ше хвърляме такава маса пари за защитник, защо не за Де Лихт).Останалите са "meh" отвсякъде. До каква степен най-талантливото и доброто в Италия ....всъщност е добро?! Е, ясно, че с италианските отбори е по-лесно да се вършат сделки, пък и кой играч от Ботуша ще ни откаже, но всичките тези изброените от тебе (без Кулибали), барабар с "големите таланти" като Киеза, Дзаниоло и другите подобни са за попълване на резервната скамейка, за партньор на Ругани за белот.

+Quote Post
JIZAH
коментар 04 Jun 2019, 14:28
Коментар #12

Juventus regular

Сега мернах че на Кулибали му била клаузата 150 милиона - слава Богу!, тази клауза няма да я платим, а никой няма да ни го даде за по-малко от това.

Де Лихт си бил харесал 1 оферта - явно не на Барса - дано Мино му е повлиял.

Дано и Павката да му е звъннал с репликата - как си праси, помниш ли кой те направи човек - айде връщай вересиите сега - Погба и Де Лихта ги чакаме на Виново/Континаса - после ще ги местиш в Риал. Сега е ШЛ тайм smile.gif)

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 04 Jun 2019, 15:09
Коментар #13

Juventus champion

За мен е тягостна, друго имах предвид.

Цитат(snitch @ 04 Jun 2019, 14:16) *
Радостна ли е наистина?

Цитат(snitch @ 04 Jun 2019, 14:16) *
Е, ясно, че с италианските отбори е по-лесно да се вършат сделки, пък и кой играч от Ботуша ще ни откаже

Баш.

+Quote Post
Kirilov
коментар 04 Jun 2019, 15:23
Коментар #14

Juventus champion

Играчите, които не са в Юве, играят в калчото и евентуално биха били титуляри при нас се броят на пръстите на едната ръка.

--------------------

+Quote Post
odyssey7
коментар 04 Jun 2019, 15:25
Коментар #15

Juventus star

Коментари: 3 882
Регистриран: 6-January 09
Град: Добрич/София
Потребител No.: 1 612

QUOTE(Kirilov @ 04 Jun 2019, 17:23) *
Играчите, които не са в Юве, играят в калчото и евентуално биха били титуляри при нас се броят на пръстите на едната ръка.

Особено ако преди това си претърпял трудова злополука с нея ръка.

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 04 Jun 2019, 15:54
Коментар #16

Juventus champion

Това сме го дискутирали - искаме или не, ръководството си приоритизира местните звезди. Колко са класни, разбира се, е съвсем различна тема. Футболистите от Калчото, които имат класа и умения за Ювентус, са Икарди, Скриниар, Кулибали и Савич. Гулам, Хусай и Алан според мен са доволно посредствени, Киеза е безсмислен - подобна сума се инвестира за играч с доказан начален старт, който може да стигне доста далеч - т.е хем да оправдае сумата, хем да се превърне в bargain. Въпреки че съм сигурно най-яростен в нападките си към подобна политика (и прословутите местни талантчета), то Дзаниоло ми хвана окото, но това не е от значение. Кристанте, Пелегрини и темподобни - мъка, братче. Манолас - тройна. С ритнитопковците от село, които вече са на по 28, няма да стигнем далеч. Романьоли е друг циркаджия.

Към момента изглежда, че отново големите действия по-скоро ще са на домашния пазар, където властваме. Където е трудно да имаме конкуренция - моя гледна точка, но съм споделял, че не мисля, че отборите от чужбина разглеждат особено Калчото като място, към което да пратят купища пари. Т.е ситуацията до някаква степен облагодетелства ръководството на Ювентус, а ако 'големите' не се насочат към Савич, Гулам и Манолас, то става радост - ще платим ние, ще sell-нем поредното голямо лято пред феновете, ще заключим, че сме платили 40 за този, 50 за онзи... и в крайна сметка нищичко.

Твърде много очаквате от ръководството, уви. Сериозно ли очакваме едно ръководство, което работи осем години по един модел да го смени рязко? Все още ще се приоритезират т.нар value signings, ще обираме нещо от Калчото, ще отслабваме една зона, за да засилим друга, ще си гоним старите цели, ще търсим сърцати италианчета.

+Quote Post
JIZAH
коментар 04 Jun 2019, 15:59
Коментар #17

Juventus regular

Усилено се говори, че сме предложили 75/85 милиона за Де Лихт.

Не че вярвам, ама се говори... та... знае ли се, не се лИ smile.gif

+Quote Post
Kirilov
коментар 04 Jun 2019, 21:22
Коментар #18

Juventus champion

Цитат
Milan goalkeeper Pepe Reina would have ‘no problems’ reuniting with Maurizio Sarri at Juventus.

Няма нищо офишъл, но медиите в Италия решиха кой ни е треньор.

--------------------

+Quote Post
J.T.Ultras
коментар 04 Jun 2019, 21:52
Коментар #19

Juventus star

Коментари: 4 996
Регистриран: 2-March 12
Потребител No.: 24 643

Цитат(Kirilov @ 04 Jun 2019, 22:22) *
Няма нищо офишъл, но медиите в Италия решиха кой ни е треньор.

Аниели разкъсва Милан парче по парче, сега и Рейна им взима hat36.gif

--------------------

+Quote Post
#8 Marchisio
коментар 04 Jun 2019, 22:43
Коментар #20

Juventus regular

Коментари: 1 556
Регистриран: 17-April 16
Потребител No.: 25 002

Мбапе идва с Погба и Пеп cool.gif

+Quote Post

111 страници V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 19th October 2019 - 07:15ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team