IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

37 страници V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Еврофутбол, 100% Главоболин
Dreamer
коментар 19 Dec 2006, 13:19
Коментар #41

млад ентусиаст

Група: Фенове
Коментари: 594
Регистриран: 5-July 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 146

За Пуул-Арсе мисля твърдо 1 -Мърсисайдси ще излязат с титулярния си състав , докато Венгер ще заложи на резерзите си.....
Иначе днес играх две прави колонки:
1 на Нюрнберг
1 на Валенсия
с 25 лева....дано излезе
Другият фиш е по-скоро рискован и не-печеливш , но все пак:
Ийст Стърлинг-Берик Х 3.50
Аахен-Байерн 2 1.60
Торо Мърда-Рома(мак Мърда) 2 1.90
Вчера познах за Фулъм дано и днес да съм добър пророк ...Ай аз отивам на даскало , а вие печелете пари .....
А и най-важното коефа на Юве е 1.90 -мача е супер на сингъл и щях да го играя ,ако Павел беше на линия , но сега без чешкия войн и без моите пристрастия ,май ,май Х.... Все пак FORZA JUVE.....В Алекс , Трез и Камо ми е надеждата ....всъщност във всички ....ай дано ги бием....

--------------------
NEW ERA!
Go to the top of the page

+Quote Post
Hristo
коментар 19 Dec 2006, 15:49
Коментар #42

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Аз набързо да се похваля...4,33 евро печалба от неделя cool.gif Бавно,но сигурно трупам капитал biggrin.gif Вчера Брага ме прецакаха mad.gif ,при положение,че водеха 2:0 на полувремето и загубих 1 евро,но това е...100 % адреналин,както се казва в една реклама dry.gif

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
juve_tifos
коментар 19 Dec 2006, 17:36
Коментар #43

Fido alla Juve

Група: Ветерани
Коментари: 3 344
Регистриран: 6-March 06
Потребител No.: 53

Моите идеи за деня :

Бохум - Щутгарт over 2,5
Айнтрахт - Кьолн over 2,5
Атлетик Б - Сарагоса over 2,5

Система 2 от 3....3 колонки по 4 евро на колонка смятам да ги пусна.Щутгарт в последно време направиха 2-3 поредни ъндъра,Бохум са традиционно резултатен тим,пускат и бележат голове,същото се отнася и за Айнтрахт и Сарагоса.Заради тези отбори ми е базиран избора на другите 2 мача.

едит: претърпях неуспех вчера,познах единствено мача Бохум-Щутгарт и имах голям малшанс в мача на Айнтрахт,където в 17 минута резултата вече беше 1:1,но както се случва понякога мачовете "заспиват" и си остават 1:1 след бързи голове,едва в продълженията Айнтрахт биха 3:1

--------------------
FORZA JUVE DAI DAI DAI
NON MOLLARE MAI MAI MAI
SEMPRE CUI CON TE
FORZA JUVE ALEEEEEEEEE

+Quote Post
snitch
коментар 19 Dec 2006, 17:40
Коментар #44

Juventus champion

Коментари: 8 979
Регистриран: 26-February 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

Да не вземе да падне коефициента , пуснах направо от днес , иначе мачовете ми са утре :
Милан 1 ( в краен случай , дано сьдията даде някоя друга дузпичка tongue.gif )
Палермо 1
Реал 1
Тотньм 1
коефициент 2.07 някьде , с 20 за 20 rolleyes.gif

+Quote Post
Rumbeti
коментар 19 Dec 2006, 19:31
Коментар #45

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Град: София
Потребител No.: 218

КОЙТО Е ТРЪГНАЛ ДА ИЗКАРВА ПАРИ ОТ ЦЯЛАТА ТАЯ РАБОТА, ЛОШО МУ СЕ ПИШЕ! biggrin.gif
Инече за "Най-старата и печеливша тактика" трябват доста пари, голям таван и много сърце.

Има неща с които съм крайнонесъгласен тука - АЗ познавам доста хора които си живеят доста добре само от еврофутбол. Важното е да следиш не само отборите ами и политиката на повечето клубове. Всъщност политиката на клубовете е доста по-важна и от играчите и от моментното състояние. Давам за пример последния мач на Юнайтед : 100%-ва загуба за Ман. Затова смело с 500 кинта на тоя мач. Сигурна печалба на не лощ коефициент. Същата работа и на арсенал на полувремето : за 4+ до края на мача на полувремето беше 17 коефициент. МИ как да не сложиш 100-200 кинта. Те ти ги подаряват. Еврофутбол на моменти пускат много неадекватни коефициенти и само трябва да ги видиш. Нищо друго не се иска. Ако гледаш и седиш като мене в пункта по 50-тина часа на седмица спокойно можеш да си докарваш огромна заплата само от залагания. Така че ФОРЦА ЕВРОФУТБОЛ бих казал аз.
Обаче има и неща с които съм много съгласен- " трябват доста пари, голям таван и много сърце " -МНОГО ПРАВИЛНО - залагаш по 100 - 200 лева на 2 сигурни мача (винаги мое да те издъно нещо но ще е доста рядко ако си си научил урока) и си взимасх 250 - 500 !!! И така нататък и така нататък. Упражнението се повтаря след като спечелиш няколко пъти и увеличаваш сумата. Ако нямаш 100 слагаш 10. Ще хванеш 10 пъти ще загубиш 2 ! Мисля че е идеална оферта !

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
hri100
коментар 20 Dec 2006, 15:55
Коментар #46

I LOVE JU

Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Цитат(Rumbeti @ Dec 19 2006, 07:31 PM) *
КОЙТО Е ТРЪГНАЛ ДА ИЗКАРВА ПАРИ ОТ ЦЯЛАТА ТАЯ РАБОТА, ЛОШО МУ СЕ ПИШЕ! biggrin.gif
Инече за "Най-старата и печеливша тактика" трябват доста пари, голям таван и много сърце.

Има неща с които съм крайнонесъгласен тука - АЗ познавам доста хора които си живеят доста добре само от еврофутбол. Важното е да следиш не само отборите ами и политиката на повечето клубове. Всъщност политиката на клубовете е доста по-важна и от играчите и от моментното състояние. Давам за пример последния мач на Юнайтед : 100%-ва загуба за Ман. Затова смело с 500 кинта на тоя мач. Сигурна печалба на не лощ коефициент. Същата работа и на арсенал на полувремето : за 4+ до края на мача на полувремето беше 17 коефициент. МИ как да не сложиш 100-200 кинта. Те ти ги подаряват. Еврофутбол на моменти пускат много неадекватни коефициенти и само трябва да ги видиш. Нищо друго не се иска. Ако гледаш и седиш като мене в пункта по 50-тина часа на седмица спокойно можеш да си докарваш огромна заплата само от залагания. Така че ФОРЦА ЕВРОФУТБОЛ бих казал аз.
Обаче има и неща с които съм много съгласен- " трябват доста пари, голям таван и много сърце " -МНОГО ПРАВИЛНО - залагаш по 100 - 200 лева на 2 сигурни мача (винаги мое да те издъно нещо но ще е доста рядко ако си си научил урока) и си взимасх 250 - 500 !!! И така нататък и така нататък. Упражнението се повтаря след като спечелиш няколко пъти и увеличаваш сумата. Ако нямаш 100 слагаш 10. Ще хванеш 10 пъти ще загубиш 2 ! Мисля че е идеална оферта !

Ами радвам се, че познаваш такива хора, които " си живеят доста добре само от еврофутбол" и ако ти си един от тях-още по хубаво.Само че аз не познавам такива. Ще се радвам да ме запознаеш с "твойте хора", но само да не се окажат от ония самохвалковци, които уж много печелят, но забравят колко са набутали.Тука при мен ги има много такива.

Инече вчера пак ми "излязоха" мачовете". biggrin.gif Пълен провал.Вече се отчайвам и се чудя дали да ви дам прогноза за днес, ама ще дам за да знаете какво да НЕ играете. laugh.gif Ето вчера например освен предложената права колонка бях играл и 2 мача на "гол-гол" и познайте кои бяха те.Ами двете нулеви равенства - Бордо-Сент Етиен и Атл. Б.-Сарагоса.Съдбата се подиграва с мене. biggrin.gif Е, хванах един мач де - Ливърпул - Арсенал....щото го отложиха. laugh.gif

За днес:
Първо искам да кажа, че такива коефициенти 1.2, 1.17, 1.15 аз много рядко играя и няма смисъл според мен.Особенно Тотнъм днес- спомням си преди няколо седмици колко хора прецакаха с едно равенство пак с някакви слабаци от незнам си кой там Ченпиъншип, така че.....

Още от вчера съм се спрял и ми се набива един мач Лацио-Интер. wink.gif Мача си е троен отвсякъде, ама смятам да го "лупкам" 1 твърдо, за да ми е по-интересен и да увелича още повече стимула си да викам за симпатягите от Рим.Коефициента в спортинг е 3.75 и много ми се набива в очите.

Ето и как ги мисля:
Резонни:
Андерлехт - Золте Варегем 1
Милан - Катаня 1 - Просто вече милян няма как да не бият, а пък и както каза snitch - все някоя дузпичка ще дадат.А пък и Катаня са много зле навънка за разлика от вкъщи.Още е пресен разгрома от Рома.
Реал - Рекреативо 1

Това са, ама както казах - много са малко коефициентите и не си заслужава според мен.

Изненади:
Химнастик - Бетис 2
Хановер 96 - Дуисбург Х2
Аргументите:Време им е на Бетис да бият и то като гости.Мисля, че този отбор не е за изпадане и има голям потенцаял.А за Хановер - ами просто КУПА! biggrin.gif
Не ви съветвам също така да пипате и Тотнъм и Лион

Ето и моята колонка:
Торино - Рома 2
Нюкясъл - Челси Х (с хендикап, т.е. Челси да бият с 1 гол)
Лацио - Интер 1
Последния може и да го играете сингъл, както аз ще направя. biggrin.gif
УСПЕХ!

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post
snitch
коментар 20 Dec 2006, 20:08
Коментар #47

Juventus champion

Bet Explorer

betInf

freebetting

1x2-bg

bettinginfos

Горе долу са това , плюс минус още два .

PS Ице , много смело си пуснал единица на Лацио срещу сьдебния ШампоАн( не че не се надявам да излезе ...) smile.gif

+Quote Post
hri100
коментар 22 Dec 2006, 19:59
Коментар #48

I LOVE JU

Цитат(snitch @ Dec 20 2006, 08:08 PM) *
Bet Explorer[/url]

betInf

freebetting

1x2-bg

bettinginfos

Горе долу са това , плюс минус още два .

PS Ице , много смело си пуснал единица на Лацио срещу сьдебния ШампоАн( не че не се надявам да излезе ...) smile.gif

Добри линкчета, ама аз лично, както казах - не "използвам" статистика. biggrin.gif
Верно се оказа смелка прогноза, ама какво пък!?Все пак, който е гледал мача, вярвам, ще се съгласи с мен, че Лацио играхе не лошо(особено второто полувреме) и мача си беше, ако не за 1, то поне за Х, ама карай...
Все пак хванах другите 2 мача(2 на Рома и Челси да бият с гол разлика) и взех някаква сумичка.Вчера пак ми излязоха, ама нямах време да дойда да ви ги кажа 2-та мача - Сп. Хихон - Лас Палмас 1 и Страсбург - Амиен 1.

За днес:
Ами пълна каша е според мен, затова ще се насоча към НБА, за където нямам компетенцията да съветвам, мисля. biggrin.gif Ще помоля snitch ако може да ми помогне докато ми излязат коеф, без хендикап?
Инече може да се играе от Франция 2 - Истр - Метц 2.Другите не ми хващат око нещо.
Има някакъв приятелски Атлетико М. - Реал М., който незнам какъв е.Атлетико играха вчера, така че може да се "бапне" една двойчица, ама като ги знам Реал колко са зле, малееее!Не ми се говори...post-294-1158668614.gif Все пак ви съветвам да не го пипате.

Ето и едно предложенийце:
Истр - Метц 2
Марсилия - Сент Етиен Х
Кр Палас - Съндърланд Х

--------------------

+Quote Post
Hristo
коментар 22 Dec 2006, 21:09
Коментар #49

Juventus champion

Малко отсъствах известно време,та как ще комнтирате post-294-1159108009.gif реал - Рекреативо 0:3 post-294-1158668510.gif То да се смееш ли,да плачеш ли.Аз в случая се смея,щото на балъците...опа балерините,никога не залагам,ако ще да ми разправят,че мача е на 1000000 % сигурен.

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
hri100
коментар 22 Dec 2006, 21:38
Коментар #50

I LOVE JU

Цитат(icaka @ Dec 22 2006, 09:09 PM) *
Малко отсъствах известно време,та как ще комнтирате post-294-1159108009.gif реал - Рекреативо 0:3 post-294-1158668510.gif То да се смееш ли,да плачеш ли.Аз в случая се смея,щото на балъците...опа балерините,никога не залагам,ако ще да ми разправят,че мача е на 1000000 % сигурен.

Коментара според мен е излишен, адаш.То цал свят им се смее. post-294-1158668614.gif post-294-1159108009.gif Вече приликата м/и Реал и Реал 2 става все по - голяма.На едните им се смеят за измислената титла, а на другите, че са трагични. post-294-1158668510.gif
И аз не ги играя тея балъци, въпреки, признавам си, мислех, че този мач ще го вземат 1000000% wink.gif

--------------------

+Quote Post
snitch
коментар 22 Dec 2006, 22:10
Коментар #51

Juventus champion

Цитат(hri100 @ Dec 22 2006, 07:59 PM) *
Все пак хванах другите 2 мача(2 на Рома и Челси да бият с гол разлика) и взех някаква сумичка.Вчера пак ми излязоха, ама нямах време да дойда да ви ги кажа 2-та мача - Сп. Хихон - Лас Палмас 1 и Страсбург - Амиен 1.

За днес:
Ами пълна каша е според мен, затова ще се насоча към НБА, за където нямам компетенцията да съветвам, мисля. biggrin.gif Ще помоля snitch ако може да ми помогне докато ми излязат коеф, без хендикап?
Инече може да се играе от Франция 2 - Истр - Метц 2.Другите не ми хващат око нещо.
Има някакъв приятелски Атлетико М. - Реал М., който незнам какъв е.Атлетико играха вчера, така че може да се "бапне" една двойчица, ама като ги знам Реал колко са зле, малееее!Не ми се говори...post-294-1158668614.gif Все пак ви съветвам да не го пипате.

А ни мен са ми все още мьтни мачовете , но има време все ще избера няколко , за поне над 2 коефициент
ЗА NBA - без да знам хендикапа , ще ти кажа че бих играл за Бостьн срещи Филаделфия ;за НNew orleans vs Memphis, а мачовете на Финикс и Далас са малко по рискови , но все пак са домакини.Това ти го казвам , с предупреждението , че нз хендикапа

Цитат(icaka @ Dec 22 2006, 09:09 PM) *

Добре , че ме пробиха и Байерн , че иначе един сьученик ,фен на Реал щеше да потьне , сьщо като Реал ... guns.gif

+Quote Post
hri100
коментар 22 Dec 2006, 22:16
Коментар #52

I LOVE JU

Цитат(snitch @ Dec 22 2006, 10:10 PM) *
А ни мен са ми все още мьтни мачовете , но има време все ще избера няколко , за поне над 2 коефициент
ЗА NBA - без да знам хендикапа , ще ти кажа че бих играл за Бостьн срещи Филаделфия ;за НNew orleans vs Memphis, а мачовете на Финикс и Далас са малко по рискови , но все пак са домакини.Това ти го казвам , с предупреждението , че нз хендикапа

Мерси snitch, ама трябваше по-рано.Вече играх за Юта с/у Шарлот (без хендикап) и за Далас ц/у Клипърс с 10 точки разлика.Стискай палци. wink.gif

--------------------

+Quote Post
snitch
коментар 22 Dec 2006, 22:44
Коментар #53

Juventus champion

Цитат(hri100 @ Dec 22 2006, 10:16 PM) *
Мерси snitch, ама трябваше по-рано.Вече играх за Юта с/у Шарлот (без хендикап) и за Далас ц/у Клипърс с 10 точки разлика.Стискай палци. wink.gif

и какьв коефициент ти направиха тия два мача ??

+Quote Post
Bianco^Nero
коментар 23 Dec 2006, 01:03
Коментар #54

God Fuck The Queen

Коментари: 2 422
Регистриран: 23-July 06
Град: Благоевград
Потребител No.: 161

Някакви предложение за утре да имате?Аз досега си мисля единица на Реджина срещу Каляри ако не се лъжа.Дали Лацио ще бие в Парма.Казвайте че една предпразнична печалба би дошла доста добре blush.gif

--------------------
ДЕЛ ПИЕРО ДОЖИВОТ В ЮВЕ! БЕЗ ПРАВО НА ОБЖАЛВАНЕ!

+Quote Post
hri100
коментар 23 Dec 2006, 11:04
Коментар #55

I LOVE JU

Цитат(snitch @ Dec 22 2006, 10:44 PM) *
и какьв коефициент ти направиха тия два мача ??

Aми Ютя бяха 1.33 (без хендикап)ама не бият, а Далас 1.9 ама с хендикап 9.5.

Цитат(Bianco^Nero @ Dec 23 2006, 01:03 AM) *
Някакви предложение за утре да имате?Аз досега си мисля единица на Реджина срещу Каляри ако не се лъжа.Дали Лацио ще бие в Парма.Казвайте че една предпразнична печалба би дошла доста добре blush.gif

Ами и днес е пълна каша, според мен.Aз много мразя в 1 ден да има 1 000 мача и да ставам разноглед. blink.gif Още не съм гледал обстойно, но смятам пак да съм нагъл и да пиша Челси да бият с 1 гол разлика(от последните 10 мача, сигурно 8 бият по този начин, незнам, не гледам статистика biggrin.gif ) и Лион да бият с повече от 1 гол.Трябват ми 2-3 мача да играя "гол-гол".Предложения?
Инече смятам, че Лацио няма да бият Парма, ама да не те заблудя.Просто имам някакво усещане - нищо повече. wink.gif Реджина играят срещу Емполи.И двата отбора са коварни, така че моя съвет е и този мач да не го пипаш. wink.gif
Ами това е засега.После ако измисля нещо пак ще се включа.....

--------------------

+Quote Post
Hristo
коментар 23 Dec 2006, 19:22
Коментар #56

Juventus champion

Остава само Лион да ми излязат и 3,63 евро си прибирам biggrin.gif Ама още са 0:0 sad.gif Май тоз мач не трябваше да го играя.Все пак Монако са ми любимци,ама пък и Лион са в бясна форма...ще видим.Утре ще има ли изобщо някакви мачове?

--------------------

+Quote Post
juve_tifos
коментар 23 Dec 2006, 21:08
Коментар #57

Fido alla Juve

Коментари: 3 344
Регистриран: 6-March 06
Потребител No.: 53

Утре единствените мачове са в Холандия,в понеделник всички почиват,чак вторник се подновява играта на мъгливия Албион.Перфектен кръг откъм резултатност в серия А и специално благодаря на Катания,Самп,Реджина,Емполи и Фиорентина за головите фиести,които изнесаха и за добрите предколедни печалби,които донесаха smile.gif

--------------------
FORZA JUVE DAI DAI DAI
NON MOLLARE MAI MAI MAI
SEMPRE CUI CON TE
FORZA JUVE ALEEEEEEEEE

+Quote Post
snitch
коментар 23 Dec 2006, 22:04
Коментар #58

Juventus champion

Цитат(icaka @ Dec 23 2006, 07:22 PM) *
Остава само Лион да ми излязат и 3,63 евро си прибирам biggrin.gif Ама още са 0:0 sad.gif Май тоз мач не трябваше да го играя.Все пак Монако са ми любимци,ама пък и Лион са в бясна форма...ще видим.Утре ще има ли изобщо някакви мачове?

Този мач беше ясно , че няма да излезе ,цяла седмица се шумеше че този мач ще е Х , а коефициента на Монако май постоянно падаше.
Аз днес прибрах 27 лв от Челси, Рома , Фиоре, Арсенал и Милан post-294-1159107520.gif post-294-1159107481.gif

+Quote Post
Hristo
коментар 24 Dec 2006, 00:15
Коментар #59

Juventus champion

Цитат(snitch @ Dec 23 2006, 10:04 PM) *
Този мач беше ясно , че няма да излезе ,цяла седмица се шумеше че този мач ще е Х , а коефициента на Монако май постоянно падаше.

Явно само аз не съм разбрал,че е Х.Емии пих една студена вода и за да си начеша крастата пуснах единици за Фейенорд,ПСВ и Хееренвеен и 2,02 евро печалба + 1,11 евро от Нант на живо = 3,13 евро за днес biggrin.gif Какъв съм икономист само biggrin.gif
Иначе да,както винаги по Коледа и Нова година само на Острова играят.То пак като не е баш на Коледа,добре.Поне ше има да залагам пак.Отсега си набелязах твърди единици за Ман Юн. и Челси,двойката на Арсенал и евентуално някой мач от дивиизите.Но чак на 26.За утре смятам да пусна за Аякс и АЗ.

--------------------

+Quote Post
snitch
коментар 24 Dec 2006, 00:27
Коментар #60

Juventus champion

Цитат(icaka @ Dec 24 2006, 12:15 AM) *
Явно само аз не съм разбрал,че е Х.Емии пих една студена вода и за да си начеша крастата пуснах единици за Фейенорд,ПСВ и Хееренвеен и 2,02 евро печалба + 1,11 евро от Нант на живо = 3,13 евро за днес biggrin.gif Какъв съм икономист само biggrin.gif

ее това са жьлти стотинки smile.gif post-294-1159107607.gif С по сериозни суми не се ли занимаваш?

+Quote Post

37 страници V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 18th October 2019 - 14:10ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team