IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

32 страници V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Hоминации за изказвания във форума
Garrett
коментар 18 Dec 2006, 00:22
Коментар #21

fino alla fine

Група: Admin
Коментари: 2 346
Регистриран: 26-February 06
Град: Варна
Потребител No.: 30
Любим футболист: Pavel Nedvěd

изненадан съм че толкова хора всъщност успяват да прочетат мненията на това нещо, защото на мен хич не ми се отдава

--------------------
This is our celebration, earned by the sweat of our brows.
It’s the celebration of all those who have always believed.
It’s the celebration of all you Juventus supporters, who instead of abandoning us made your voices even louder.
It’s the celebration of all those who roared for a Serie B goal the same way they did for the one that brought us the Scudetto.
Go to the top of the page

+Quote Post
hri100
коментар 18 Dec 2006, 10:52
Коментар #22

I LOVE JU

Група: Ветерани
Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Цитат(bianconero @ Dec 17 2006, 08:43 PM)
Развалихте ми замисъла.  sad.gif
Сега всеки ще почне да се прави на остроумен, оригинален или по-лошо - на тъп.
Може и да се получи донякъде но най-оригиналните мисли идват естествено и съвсем неочаквано и всеки опит да бъдат насилени да се появят когато не са узрели е обречен на провал.
То човек дори трудно се сеща какво е казал и чак когато някой осмисли думите му разбира гениалността им.

Затова предлагам да няма класации и награди - вервайте ми всички ще са по-доволни.
No CD No Problems
*

Цитат(nikentus @ Dec 17 2006, 10:15 PM)
Наистина ако има награди , всичко ще стане една голяма боза . И то не от тия пресните и сладки ,а от старите и  вкиснали , дето като ги изядеш получаваш едно много рядко удоволствие . Моралната награда- да ти попадне цитат тук е достатъчно голяма , даже прекалено ...  :juve: 
П.П. По-добре ако някой има награди за раздаване те да бъдат сложени в класическите 3 или Ювемания (просто идея ).
*

И аз мисля, че е по-добре да няма награди.Просто убивам естествената мисъл, така да се каже. biggrin.gif
Инече май всички сме фенове на "това нещо" или ако не всички, то поне ставаме 5-ма. post-294-1158668510.gif

Номинирам и следното:
Цитат(bordjiq @ Dec 17 2006, 07:37 PM)
Глупав е, за да си избере Стоичков за ментор. Имаше една мисъл - като тръгнеш с Омир ставаш като Ахил, Хектор, Одисей, Аякс...като тръгнеш с Камата.... за нищо не ставаш.
*

Цитат(snitch @ Dec 17 2006, 08:27 PM)
....така че  е нормално сега шампион да стане най силният слабак.......
*

post-294-1158668510.gif

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post
juvefan1897
коментар 18 Dec 2006, 11:17
Коментар #23

Juventus regular

Група: Фенове
Коментари: 2 081
Регистриран: 13-March 06
Град: София
Потребител No.: 64

Цитат
На Валенсия ше ги утрепиме
Цитат(hri100 @ Dec 18 2006, 12:11 PM)
хахахах post-294-1158668510.gif
wonderfull да не се е вихрил и във форума на Интел.
post-294-1158668510.gif
*

Моменталически получаваш номинацийка. post-294-1159108009.gif

+Quote Post
hri100
коментар 18 Dec 2006, 12:03
Коментар #24

I LOVE JU

Цитат(blagoy_sim @ Dec 18 2006, 11:13 AM)
играя права колонка с надеждата веднъж да хвана дивото и да строша Черепа, ама на...
*

post-294-1158668510.gif
post-294-1159108009.gif(ей тая иконка много ме кефи, откаде ги намираш? offtopic.gif)

Цитат(bianconero @ Dec 18 2006, 12:18 PM)
ПС - чак сега загрях защо мислиш че това е wonderfull - заради правописа.
Може да е брат му или сестра му или по-точно батко му или кака му защото пишат по-грамотно и следователно са по-големи и по-образовани.
*

post-294-1158668510.gif laugh.gif

--------------------

+Quote Post
snitch
коментар 18 Dec 2006, 13:34
Коментар #25

Juventus champion

Коментари: 8 962
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

Цитат(Garrett @ Dec 18 2006, 12:22 AM)
изненадан съм че толкова хора всъщност успяват да прочетат мненията на това нещо, защото на мен хич не ми се отдава
*

Вероятно пьрвото му име е Бисер... laugh.gif

+Quote Post
hri100
коментар 18 Dec 2006, 13:46
Коментар #26

I LOVE JU

Цитат(snitch @ Dec 18 2006, 02:34 PM)
Вероятно пьрвото му име е Бисер... laugh.gif
*

"Говори Big Brother: snitch, с този "бисер" вече си номиниран!"
post-294-1158668510.gif

--------------------

+Quote Post
Ian
коментар 19 Dec 2006, 13:56
Коментар #27

sir

Коментари: 2 439
Регистриран: 22-February 06
Потребител No.: 20

Идеята не е лоша, даже вече имам фаворит smile.gif

Само гледайте да не осерете постата и да стане като в споменатия вече БГПЛЕЙ, където покрай лигата на идиотите форумът се превърна във всичко друго, но не и в спортен такъв. Успех ви желая smile.gif И внимавайте кого номинирате biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
bianconero
коментар 19 Dec 2006, 16:15
Коментар #28

Juventus star

Коментари: 2 834
Регистриран: 20-February 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 9

Цитат(Ian @ Dec 19 2006, 01:56 PM) *
Идеята не е лоша, даже вече имам фаворит smile.gif

Само гледайте да не осерете постата и да стане като в споменатия вече БГПЛЕЙ, където покрай лигата на идиотите форумът се превърна във всичко друго, но не и в спортен такъв. Успех ви желая smile.gif И внимавайте кого номинирате biggrin.gif
Е, чакай сега. В бгплея идиотите на квадратен метър бяха в пъти повече от колкото в този форум като идиотите в този форум не са ювентинци а разни хейтъри които живеят по няколко часа преди да ги баннат.
В оня форум беше престижно да те изберат за победител и много хора нарочно се правиха на идиоти за да спечелят.
Само да кажа че миналата година победител беше фен на Милан а тази на Ливърпул - ако някой се интересува. smile.gif Тука има хора които могат доста да разкажат особенно за фена на Милан.
Иначе тазгодишния победител имаше същия стил на писане както на wonderfull.

Ако някои потребители почнат да се променят много с цел да спечелят / незнам какво си мислят че ще спечелят / ще е най-добре темата да се заключи и да спрем с номинациите.
Но дано не се стига дотам.

--------------------

+Quote Post
Ian
коментар 19 Dec 2006, 18:16
Коментар #29

sir

Ами виж, аз от доста време не влизам там - заради микс от технически и лични причини (именно превръщането на форума в от най-сериозния български спортен форум в някаква жалка пародия, пълна с олигофрени). Когато аз пишех там, в лигата на идиотите се котираха хора като Ванката Пеев, които може да са всичко друго, но не и идиоти. Теб лично не те помня поне с този ник, не знам от кога си там, но вервай ми - бгплей беше съвсем нормален и, мога съвсем отговорно да кажа, изключително стойностен спортен форум. Това просто като едно лирично отклонение. smile.gif Иначе идеята е отлична, пак го казвам. Но включвайте по-добре само цитати, които не са нарочно търсещи място тук. Туйто.

И да не забравя - кога ще гласуваме, ежегодно ли ще бъде и т.н.? smile.gif

--------------------

+Quote Post
Rumbeti
коментар 19 Dec 2006, 18:49
Коментар #30

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Потребител No.: 218

Хехехех идеята е добра , но без награда наистина. Така ще е по-добре !

А за уондерфул smile.gif - ми чи то мумчету ногу правелну си пиши уа !!! smile.gif

Явно доста фенове има ! smile.gif

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
bianconero
коментар 19 Dec 2006, 19:01
Коментар #31

Juventus star

В бг-плея официално съм регистриран на 16 януари 2005 със същия ник но доста време преди това съм чел разни мнения. По-точно бях регистриран защото вече незнам какво стана със сайта.
Мисля че имах малко над 1500 мнения от които 85-90 процента във Италиански футбол.
Ако си чел мнения там през последните 2 години / във Италиански футбол / би трябвало да си ме засичал а също и още няколко човека които сега пишат тук но преди пишеха там.

За Пеев - на него му се подиграваха защото не се държеше както извънземните например и от това което съм чувал имал доста любими отбори - Добруджа, ЦСКА, Барса, Ливърпул и други. Аз във неговия форум - на Добруджа съм влизал само няколко пъти и видях че е сериозен човека но малко се вманиачава.
А може да е имал и други проблеми с някой юзър преди аз да се появя там и затова да го номинират.
Ако не знаеш, почти всички извънземни и другите които им бяха фенове са се пренесли във http://www.fenzona.com/forums/ а Пеев пише и в още някакъв форум ама сега не му знам името.

Иначе съм чувал че преди бг-плея е бил по-сериозен ама много деца се научили да използват компютри и положението станало зле - комоли, кокича, карлсбърг и други за които не се знае дали бяха истински или измислени.

Идеята за тази тема е тя да съдържа оригинални или смешни цитати - не тъпи.
Имаше и такава тема в бг-плея - мисля че беше във форум Първи частен канал на старото куче.

А за гласуването - не съм го измислил още и се чудя дали да се занимавам.
Може би е най-добре да е веднъж в месеца.
Нека да видим как ще потръгне и след нова година ако остане за мен тая задача ще организирам някакво гласуване и преброяване на гласовете.
Аз първоначално не мислих сериозно че ще има нужда от класации ама ZEBRA. нали си няма работа, ще влезе на 2 седмици веднъж във форума и ще ми създаде работа - то това вече му стана навик. biggrin.gif

И ако искате, понеже форума е почти на година, всеки да се разрови и да пусне в темата цитат на мнение което го е впечатлило. Всичко което номинирате до края на 2006 ще участва в класацията за бисер на 2006.
После вече може да се прави за всеки месец - ще поживеем ще видим. smile.gif

Я направо да се захващам за работа че / тука следва вица за момичетата които били на дървото а пазача ги чакал долу / biggrin.gif

Така че вие сте на ход - номинирайте като пускате цитати на мнения които мислите че са оригинални или смешни - НЕ ТЪПИ. Предлагам да не номинираме някои хора за правописа им.
Като гледам има 2 основни категории - най-остроумно изказване и най-оригинален пост - двете неща са близки но има и разлика - ако нещо е оригинално не е задължително да е смешно но може и да е.

В категория ТЪПИЗЪМ на годината - може да участват само мнения на НЕювентинци - например в темата за издънките на служебните шампиони съм постнал стотина цитата на едни интерист като повечето са си за номинация. Може и някой спортен журналист да цитирате.

Засега толкова. smile.gif

--------------------

+Quote Post
Rumbeti
коментар 19 Dec 2006, 19:12
Коментар #32

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Потребител No.: 218

Ако се вкарат и мнения на журналисти , то край няма да имат тези номинации. То толкова бисери има и такива умопомрачителни тъпизми , че никога няма да може да се излъчи победител ! smile.gif

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
bianconero
коментар 19 Dec 2006, 19:16
Коментар #33

Juventus star

Цитат(Rumbeti @ Dec 19 2006, 07:12 PM) *
Ако се вкарат и мнения на журналисти , то край няма да имат тези номинации. То толкова бисери има и такива умопомрачителни тъпизми , че никога няма да може да се излъчи победител ! smile.gif
Ами незнам - просто не върви фен на Юве да го номинираме за най-тъпо изказване и затова се сетих за някои журналисти.
Оставям на номиниращите да изберат кой да номинират в категория ТЪПИЗМИ.

--------------------

+Quote Post
Garrett
коментар 19 Dec 2006, 19:34
Коментар #34

fino alla fine

Изхождайки от лични наблюдения през сравнително богатата ми форумна история (хехе), по-успешния вариант е темата да е просто за забавни/интересни цитати от форума, без класации награди и прочие.

bianconero не знам мазохист ли си или просто хроничен работохолик, че искаш с още неща да се занимаваш wink.gif

--------------------
It’s the celebration of all you Juventus supporters, who instead of abandoning us made your voices even louder.
It’s the celebration of all those who roared for a Serie B goal the same way they did for the one that brought us the Scudetto.

+Quote Post
bianconero
коментар 19 Dec 2006, 22:58
Коментар #35

Juventus star

Цитат(Garrett @ Dec 19 2006, 07:34 PM) *
Изхождайки от лични наблюдения през сравнително богатата ми форумна история (хехе), по-успешния вариант е темата да е просто за забавни/интересни цитати от форума, без класации награди и прочие.
Ами незнам вече - каквото решите. Да кажат няколко души какво предпочитат и мнозинството печели.
Цитат(Garrett @ Dec 19 2006, 07:34 PM) *
bianconero не знам мазохист ли си или просто хроничен работохолик, че искаш с още неща да се занимаваш wink.gif
Ами знам ли какво ми има. Освен да цитирам ZEBRA. - " Направо ти се чудя на ъкъла. " Мога да цитирам и други хора - ама ще излезе че се хваля. Общо взето всички ми се чудят на ъкъла. Не си първия нито последния.
Ако имам проблем то той е в това че имам много идеи и все почвам нещо и не завършвам нещо друго и постоянно се занимавам с доста неща.
Ако нещо ми е интересно не се усещам как минава времето. Та такива ми ти работи. aa_juve.gif

--------------------

+Quote Post
snitch
коментар 19 Dec 2006, 23:18
Коментар #36

Juventus champion

Коментари: 8 962
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

Подкрепям мнението на Гарет, но нека все пак да видим какво ще излезе от Пьрвите номинации и след това да решим , дали идеята ще има бьдеще.

+Quote Post
Garrett
коментар 19 Dec 2006, 23:23
Коментар #37

fino alla fine

Аз не ти се чудя на акъла бе човек, напротив радвам ти се един вид smile.gif

--------------------

+Quote Post
KikS
коментар 20 Dec 2006, 15:14
Коментар #38

моталче
**

Коментари: 346
Регистриран: 21-February 06
Град: Ботевград
Потребител No.: 19

После ще ми казвате, че жените усложнявали нещата. Една тема да направите за развлечение и да покажете, че можете да четете всичко, което се пише и се почнааааааааааааааааааааааааааааа .... Вие не сте хора smile.gif То си пишеше ясно какво се иска и както се видя добре почнахте, ама неееееееееееееее ... Трябва да се обсъдят вдълбочина всички детайли и евентуалното им развитие. Заболя ме главата от вас, честно. Като видят, онези що гледат, че се прекалява ще се вземат мерки. Така го обсъдихте, че пак сме в развитие в застой, а темата не върви.

Цитат("snitch")
..... хм добре не отричам ....

Е, аз отивам да използвам по-големия си мозьк, за да разреша коремната си дилема - пьржола или кюфте blush.gif

из темата "Мъжете са по-умни от жените"
post-294-1158668510.gif

--------------------
Емоционална дефлорация е всеки път, когато някой промени убеждението ти и те накара да усетиш нещата, които те заобикалят по различен начин ...

Перфектната /емоционална/ дефлорация е тогава, когато дефлорираният и дефлораторът се усмихват след приключването на акта на дефлорация и искат да продължат ...

+Quote Post
Ian
коментар 20 Dec 2006, 16:14
Коментар #39

sir

Ама ти нещо протестираш ли? М? smile.gif Ние не усложняваме, ние ДОУТОЧНЯВАМЕ и УСЪВЪРШЕНСТВАМЕ. С една дума доизкусуряваме. biggrin.gif Така че хич недей ми протестира да не те номинираме още. smile.gif

--------------------

+Quote Post
KikS
коментар 20 Dec 2006, 17:50
Коментар #40

моталче
**

Коментари: 346
Регистриран: 21-February 06
Град: Ботевград
Потребител No.: 19

С една дума нищо не правите. Не ви ща наградите (каквито и да преусъвършенстване и преусъвършенстване, и преусъвършенстване и накрая да решите след дълго усъвършенстване какви да бъдат). Няма нужда от номинация, но в случай че е за изгонване ... време си е sad.gif Скоро не съм гонена от форума, пък на Коледа всякакви работи се случват tongue.gif

Като цяло идеята е добра за изказванията, но с тази дискусия и въобще обмислянето да си правите класации е безумно тъпо... тъпо... тъпо... спонах ли, че е тъпо? Направо я развалихте хубавката тема. Не знам как иначе да се изразя, но което си е тъпо... еми тъпо си е! Разбирам да беше форум за литература или философия и там да се правят класации за най-творческа мисъл и пр. Но тук ако ще са мисли от света на футбола - абе, някак не го виждам. Някое изказване като ти хареса -> "супер яко си го написал. Съгласен съм с тебе, брат" и това е. А и най-вече тук не знам колко хора сме, но всеки ако тръгне да си номинира онзи, на който най-много му симпатизира по размисли и ... страсти - еми, хора, списъка ще е дълъг. Мен това не ме вълнува, но в един момент ще се задръсти всичко и пак ще се зареже цъфнало. Не, че и това ме вълнува, но ставам агресивна като се отдели толкова писане за нещо и накрая се барате по ...

Мда! Ето сега вече протестирам smile.gif

--------------------
Емоционална дефлорация е всеки път, когато някой промени убеждението ти и те накара да усетиш нещата, които те заобикалят по различен начин ...

Перфектната /емоционална/ дефлорация е тогава, когато дефлорираният и дефлораторът се усмихват след приключването на акта на дефлорация и искат да продължат ...

+Quote Post

32 страници V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 19th September 2019 - 09:13ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team