IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

209 страници V  « < 66 67 68 69 70 > »   
Closed TopicStart new topic
> Трансферни слухове, Сезон 2012/2013
marto_juve
коментар 13 Aug 2012, 16:32
Коментар #1341

Juventus star

Група: Banned
Коментари: 3 701
Регистриран: 15-May 07
Град: Варна
Потребител No.: 503

Цитат(Underground Mind @ Aug 13 2012, 16:08ч.) *
Изглежда от Тотнъм са готови да предложат по-добра оферта на Билбао за Йоренте.
Най-добрата новина която чувам днес, особено на фона на суперлативите тук за Йоренте...стискам палци за Дзеко, в трагична форма е, но поне го знам какво може и с игрова практика ще влезе в ритъм.

--------------------
Не винаги съм прав, но никога не греша

Go to the top of the page

+Quote Post
petszata
коментар 13 Aug 2012, 16:57
Коментар #1342

Juventus regular

Група: Фенове
Коментари: 1 574
Регистриран: 23-May 12
Потребител No.: 24 689

Спокоен съм щом се бием с тотнъм за играч.тоя там няма да даде повече от 20 м ,които и ние ги вадим което е само 4 повече от първата оферта.пък и Шл не е виждал йоренте мисля че няма спор кои отбор ще избере.само да няма сити или псж в последния момент или челси ,срещу които нямаме шанс .

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 14 Aug 2012, 00:12
Коментар #1343

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Лацио може да вземат в пакет Циглер и Пациенца

Близо сме до привличането на пореден млад играч - Франческо Дзампано от Виртус Ентела, наскоро откупен от тях, след като е бил преотстъпен от Сампдория. Момчето е `93 набор и е защитник.

Виртус Ентела са сред отборите с които поддържаме добри връзки, особено сега, когато те имат сериозни амбиции за развитие. Близо до преминаване там бяха нашите Рафаеле Алчибиаде и Лука Кастиля, а Матео Ливиеро все още е актуален вариант.

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
masterhp
коментар 14 Aug 2012, 02:04
Коментар #1344

Juventus hero

Коментари: 13 340
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Дано да вземем 5 милки за тея двамата и да ги пратим в пакет към Рим. smile.gif

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
freaky
коментар 14 Aug 2012, 11:56
Коментар #1345

Primavera player
**

Коментари: 427
Регистриран: 29-March 08
Град: Стамболийски
Потребител No.: 991

в няколко сайта прочетох, че подготвяме официална оферта от 20М ЕВРО за Йоренте... предполагам до часове офертата ще е факт...!!! УСПЕХ post-294-1158668522.gif

--------------------

+Quote Post
marto_juve
коментар 14 Aug 2012, 12:37
Коментар #1346

Juventus star

Цитат(nameless @ Aug 13 2012, 16:27ч.) *
Иначе сега се надъхах с няколко клипчета на Йоренте и живот и здраве за 20 милиона да го придърпаме момчето. Нямам търпение това животно да размята по терените всички рогачи като Ароника, Мексес и Портанова...
doh.gif Ако искаш да ти дам клипчета на Якуинта и Амаури, да се надъхаш и с тях...

Стискам палци Тотнъм да го приберат, защото преминаване в Серия А, и по-лошото - при нас, съдържа всички необходими предпоставки за major flop.

ПС. Сигурно с Мартин Стоичков сте гледали този клип: http://www.youtube.com/watch?v=oHXJWRzOZco...feature=related Иначе сравнението с Ибрахимович щеше да звучи съвсем нелепо, с тоя клип има малко резон.

Този коментар е бил редактиран от marto_juve на 14 Aug 2012, 12:58

--------------------

+Quote Post
di_miro
коментар 14 Aug 2012, 13:14
Коментар #1347

Juventus regular

Коментари: 1 001
Регистриран: 27-December 07
Потребител No.: 811

Цитат(marto_juve @ Aug 14 2012, 13:37ч.) *
Стискам палци Тотнъм да го приберат, защото преминаване в Серия А, и по-лошото - при нас, съдържа всички необходими предпоставки за major flop.

Изцяло те подкрепям. И аз съм против привличане на Йоренте.

Тотнъм последно не взеха ли Адебайор? Защото аз и него го предпочитам пред Йоренте.

Май само на Джеко остана да се надяваме - Марота да измисли някакви наеми с опции или някак там да убеди Сити да го дадат без да се плаща сега. За Йоветич и т.н. вече позагубих надежда, но да видим - малко остана и скоро всичко ще е ясно.

--------------------

Цитат(Del Pi 10 @ Mar 7 2012, 13:01ч.)
Цитат(vench @ Мar 7 2012, 12:48ч.)

Вие имате ли лични впечатления от Погба? Ако наистина може да го броим за ново попълнение.. Споделете си мнението от тоя пич smile.gif

Ами някакъв генетичен експеримент - смеска между Виера, Зидан и Скоулс.. как ти звучи ?! tooth.gif

+Quote Post
Мартин Стоичков
коментар 14 Aug 2012, 13:15
Коментар #1348

Juventus regular

Коментари: 2 022
Регистриран: 13-April 07
Град: София
Потребител No.: 465

Не съм го гледал кпипа. През миналия сезон наблюдавах доста негови мачове и ми се стори, че притежава именно тази невероятна черта да мачка защитниците с физика, да гардира и да е едни гърди пред опонента. Точно това, което попринцип прави Златан толкова голям нападател.

--------------------

+Quote Post
marto_juve
коментар 14 Aug 2012, 13:24
Коментар #1349

Juventus star

Цитат(di_miro @ Aug 14 2012, 13:14ч.) *
Май само на Джеко остана да се надяваме - Марота да измисли някакви наеми с опции или някак там да убеди Сити да го дадат без да се плаща сега.
Там проблема вероятно е заплатата, иначе не вярвам Дзеко да му се търка пак цял сезон пейката, особено както всичко с Тевез вече е ок и двамата с Агуеро нямат мърдане от титулярите.

--------------------

+Quote Post
Underground Mind
коментар 14 Aug 2012, 13:38
Коментар #1350

Juventus star

Коментари: 4 030
Регистриран: 13-June 07
Град: Plastic City
Потребител No.: 551

По-скоро проблема е там, че Манчини няма да го пусне преди да му е намерил заместник.

P.S. - Интер искали Джакерини. laugh.gif Говори се за размяна с Пацини. LOLOLOLOLOL! biggrin.gif

--------------------
''Qui bisogna lottare sempre e quando sembra che tutto sia perduto, crederci ancora, la Juve non si arrende mai.''

+Quote Post
marto_juve
коментар 14 Aug 2012, 13:51
Коментар #1351

Juventus star

Цитат(Underground Mind @ Aug 14 2012, 13:38ч.) *
По-скоро проблема е там, че Манчини няма да го пусне преди да му е намерил заместник.
Какъв заместник бе пич, да търси кой да търка пейката ли? Малко ли е, че Балотели ще седи резерва? Да не говорим че могат да си позволят и да играят само с 1 измежду Тевез и Агуеро, ако се наложи.

Това за Джак-Пацини е твърде хубаво за да е истина.

--------------------

+Quote Post
Underground Mind
коментар 14 Aug 2012, 14:04
Коментар #1352

Juventus star

Коментари: 4 030
Регистриран: 13-June 07
Град: Plastic City
Потребител No.: 551

По последен report на Sky е така, а и изобщо от доста време се говори, че ако Манчини успее да привлече централен нападател (пробваха се с РВП) то Джеко е аут (първоначално босненеца не искаше да си ходи и твърдеше, че се чувства окей в Манчестър, но изведнъж смени плочата). Дори и в blue moon още преди края на сезона твърдяха, че Манчини ще разкара Джеко и ще вземе друг нападател.

P.S. - Логика в трансферната политика на Сити - и то що се отнася точно до нападението - аз лично не бих се наел да търся. Тия станаха пословични в последните години. laugh.gif

--------------------
''Qui bisogna lottare sempre e quando sembra che tutto sia perduto, crederci ancora, la Juve non si arrende mai.''

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 14 Aug 2012, 14:19
Коментар #1353

Juventus champion

Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

Марто аз не мога да разбера какво точно не харесваш в играта на Йоренте и по-скоро очакванията са ти, че ще се провали при нас?

Забелязал съм, че си остър към потребители, които говорят против трансферите на Марота преди да са ги видяли и в 1 мач, но в момента ти постъпваш по същия начин спрямо Йоренте.

Възхвалял се бил Йоренте във форума, ами за Дзеко не е ли същата работа. Избра парите и отиде в Шити, а сега дай да го спасяваме оттам. По-добре да вземем питомното, отколкото да гоним дивото и новия сезон да чакаме пак на Матри dry.gif

+Quote Post
the pendulum
коментар 14 Aug 2012, 14:37
Коментар #1354

Juventus regular

Коментари: 2 147
Регистриран: 9-November 08
Потребител No.: 1 437

За Йоренте мога да кажа, че е много класен нападател. Наблюденията ми са от излгедани 2-3 мача в Лига Европа миналия сезон. Надявам се да дойде smile.gif

--------------------

+Quote Post
blagoy_sim
коментар 14 Aug 2012, 14:41
Коментар #1355

Juventus star

Група: Ветерани
Коментари: 4 001
Регистриран: 26-February 06
Потребител No.: 33

Йоренте ми прилича малко на един нападател, който до преди 6-7 месеца беше в нашия отбор, но в добрите му години. Изключително добра игра с глава, да не кажа, че когато я получи в наказателното и му падне на главата е все едно дузпа, висок и мощен, добро пласиране в наказателното, но слаба игра с топка в краката и слаба техника.

Идентичен е на Лука Тони, но в добрите му години smile.gif

Този коментар е бил редактиран от blagoy_sim на 14 Aug 2012, 14:41

--------------------

Elkann: 'Zeman? Carrera already won more'
Мъчно ми е, много ми е мъчно за милан, за интер, за рома, за наполи.

+Quote Post
parhovo
коментар 14 Aug 2012, 14:47
Коментар #1356

Juventus bench

Коментари: 947
Регистриран: 8-December 09
Град: plovdiv
Потребител No.: 3 053

Между другото аз много исках Джеко преди да отиде в Сити,той обаче си предпочете парите, и сега търка пейката.Ако се сравни изиграни мачове и голаве съотношението на боснеца е по - добро от това на Йоренте.Явно проблема при Джеко са финансите и това ,че първо сити няма мръдната под цена 27 - 8 млн и заплатата му е висока.Друг е въпроса ако нещо се уреди под наем.При Йоренте може да си стиснем ръцете на 20млн,което според мен е и максимума тъй като е с изтичащ договор.И моля ви наистана спрете с това ,колко играчи от еди коя си държава са успели в калчото и колко не са.Всичко е индивидуално,зависи от игача ,от характера му ,от тренировъчните процеси ,от правилната комбинация с другите играчи.Има много фактори играч да успее или да не успее.
Надявам се скоро да има яснота и кой от другите нападатели ще потегля.При идването на таран не виждам в състава място за Матри,за Кулиарела след привличането на Джовинко положението е същото.За Пацини едиствено съм навит ако дойде под наем,или пък разменим някой като Джакерини за него,иначе пари за него не трябва да се дават.
Положението е такова ,че искахме Кавани ,но там знаем за какви пари се говори,а след този финал абсурд да ни го продадат.Друг играч като Фалкао там същата история,макар ,че се съмнявам някой да се изръси 50 млн за нападател.Хълк е другия вариянт и там парите са около 40млн.Суарез преподписа и просто не остават вариянти.Аз лично много искам Йоветич,но оттам спряха да подават сигнали.Това е причината да стигнем до Йоренте.

Този коментар е бил редактиран от parhovo на 14 Aug 2012, 14:52

+Quote Post
marto_juve
коментар 14 Aug 2012, 14:59
Коментар #1357

Juventus star

Цитат(Аntonio Conte @ Aug 14 2012, 14:19ч.) *
Марто аз не мога да разбера какво точно не харесваш в играта на Йоренте и по-скоро очакванията са ти, че ще се провали при нас?
Комбинация от наблюдения и на базата на тях очаквания, аз го казах:

Цитат(marto_juve @ Aug 14 2012, 12:37ч.) *
преминаване в Серия А, и по-лошото - при нас, съдържа всички необходими предпоставки за major flop.

Цитат(Аntonio Conte @ Aug 14 2012, 14:19ч.) *
Забелязал съм, че си остър към потребители, които говорят против трансферите на Марота преди да са ги видяли и в 1 мач, но в момента ти постъпваш по същия начин спрямо Йоренте. Възхвалял се бил Йоренте във форума, ами за Дзеко не е ли същата работа. Избра парите и отиде в Шити, а сега дай да го спасяваме оттам. По-добре да вземем питомното, отколкото да гоним дивото и новия сезон да чакаме пак на Матри dry.gif
А, не, аз и да го вземем няма да обвиня Марота. А дори и да го направя, няма да е без основания, защото аз Йоренте съм го гледал в повече от 2-3 мача от ЛЕ, като 'колегата' по-долу и съм почти убеден че при нас ще лъсне че не е нападател от световна класа, от който имаме нужда. Точно такъв е Дзеко, макар и в слаба форма, пак казвам това е заради нередовната му игрова практика, при нас може да стане машината която беше във Волфсбург.

Цитат(the pendulum @ Aug 14 2012, 14:37ч.) *
За Йоренте мога да кажа, че е много класен нападател. Наблюденията ми са от излгедани 2-3 мача в Лига Европа миналия сезон. Надявам се да дойде smile.gif
Това е малко по-добре отколкото едно цветущо изказване от потребител, който твърдеше че Бек е много добър, защото някакъв негов приятел го бил гледал и му казал че е добър biggrin.gif Как я видя тази класа за 2-3 мача не знам. То по тая логика и Бориело е класа, мога да ти извадя 2-3 мача по времето в което играеше в Дженоа и вкарваше хич не лоши голове. Но като опреш до големия отбор и мачове, тогава си никой. А статистики да ми се вадят от Испания колко гола вкарал на смешни отборчета...ами дайте да вземем Пелисиер, и той не спира да бележи всяка година.

Цитат(blagoy_sim @ Aug 14 2012, 14:41ч.) *
Йоренте ми прилича малко на един нападател, който до преди 6-7 месеца беше в нашия отбор, но в добрите му години. Изключително добра игра с глава, да не кажа, че когато я получи в наказателното и му падне на главата е все едно дузпа, висок и мощен, добро пласиране в наказателното, но слаба игра с топка в краката и слаба техника.

Идентичен е на Лука Тони, но в добрите му години smile.gif
Абе Йоренте има техника като за ръстта си, обаче е тромав, в Италия с тези защити на отборите не го виждам. Силно се надявам да бъркам, ако го вземем, но...практиката друго сочи...

--------------------

+Quote Post
Del_Piero50
коментар 14 Aug 2012, 15:18
Коментар #1358

Primavera player
**

Коментари: 453
Регистриран: 6-February 10
Потребител No.: 3 348

Йоренте е нашия човек!!Нито ПВП нито Джеко ще играят със сърце за отбора!Докато Йоренте е свикнал да прави точно това,плюс това е страхотен футболист,нищо общо няма с Лука Тони!Здрав е с прилична техника и добра игра с глава не се страхува от единоборства и има голямо сърце!Мисля че ще ударим в десетката ако го вземем!Аз го предпочитам пред другите !!

+Quote Post
blagoy_sim
коментар 14 Aug 2012, 17:04
Коментар #1359

Juventus star

Група: Ветерани
Коментари: 4 001
Регистриран: 26-February 06
Потребител No.: 33

Цитат(marto_juve @ Aug 14 2012, 15:59ч.) *
Абе Йоренте има техника като за ръстта си, обаче е тромав, в Италия с тези защити на отборите не го виждам. Силно се надявам да бъркам, ако го вземем, но...практиката друго сочи...

Абе той и Лука Тони не вадеше техника или бързина. По-скоро пласиране и завъшващ удар и игра с глава. Страшно много си приличат. Поне за мен. А Лука мачкаше и във Фиоре въпреки, че не беше бърз, както и в Байерн.

--------------------

Elkann: 'Zeman? Carrera already won more'
Мъчно ми е, много ми е мъчно за милан, за интер, за рома, за наполи.

+Quote Post
Milenrec
коментар 14 Aug 2012, 17:40
Коментар #1360

Juventus star

Коментари: 2 850
Регистриран: 30-May 07
Град: Рудозем
Потребител No.: 531

Ясно е че Йоренте е класен нападател ,въпроса ако дойде разбира се дали ще пасне на отбора и първенството
Иначе аз си предпочитам Джеко тъй като съм му гледал доста мачове ,макар да не игра накрая на сезона много,
но например в мача в койта смазаха Юнайтед той беше един от най-добрите!

+Quote Post

209 страници V  « < 66 67 68 69 70 > » 
Closed TopicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 25th January 2021 - 15:56ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team