IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

56 страници V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Антонио Конте, Отново у дома
DeLiriuM
коментар 24 May 2011, 15:26
Коментар #1

Juventus regular

Група: Фенове
Коментари: 1 735
Регистриран: 21-April 07
Град: у кръчмата под масата
Потребител No.: 475

Антонио Конте (Antonio Conte) [роден 31 юли, 1969 г. в град Лече), е бивш Италиански национал. В момента е мениджър на Сиена, с които спечели промоция в Серия Б.

Antonio Conte (born July 31, 1969 in Lecce) is an Italian former football (soccer) player turned manager, who will serve as head coach of Siena in the 2010–11 Serie B season.

Като играч:

Конто започна футболната си кариера в юнушеските формации на Лече, след което прави дебют в Серия А през 1985-та година. Подписва с Ювентус през 1992, като по-късно става и капитан, преди Дел Пиеро да го наследи. След ужасяващата контузия на Дел Пиеро през 1998-1999 г. той отново става капитан и повежда отбора си към полу-финалите на шампионската лига. Носи капитанската лента до сезон 01/02.
През 2002-2003-та, Конта е част от отбора, достигнал финалите на ШЛ, само за да загубят на дузпи от Милан.
Конте се превърна в един от най-обичаните и уважаваните играчи в историята на Юве.
Игра за националния отбор на Италия през 1994-та за световното първенство и 2000-та година за европейското.

Като треньор:

Кариерата му като треньор, започва в Сиена като помощник на Луиджи Де Каньо през 2005-2006.
Юли 2006-та е назначен от Арецо, които по това време се подвизават в Серия Б. След поредица от незадоволителни резултата, е уволнен същата година, октомври. На 13-ти март, 2007-ма отново е назначен за треньор в Арецо, тъй като предшественика също се проваля. Успява да постигне 5 последователни победи и 19 точки в 7 мача, но това не успява да спаси отбора му от изпадане (само на 1 точка от Специя).

На 27-ми декември 2007-ма е назначен като треньор на Бари, наследявайки Джузепе Матераци, за втория полусезон. Справя се доста добре, след като успява да ги измъкне от зоната на изпадащите и завършва в средата на таблицата. Следващия сезон (08-09), Бари спечелват титлата в Серия Б. Юни 2009-та бе близо до треньорското място в Ювентус, но в крайна сметка подписва с Аталанта на 21-ви септември 2009-та.

След добро начало на сезона, последваха редица слаби резултати. На 6-ти Януари, 2010 подава оставка, след редица заплахи от феновете на отбора. Аталанта са на 19-то място по това време. Не успяват да се спасят от изпадане.

Май 23-ти, 2010 е назначен за треньор на Сиена. Успява да спечели промоция.

Youth career
Lecce
Senior career*
Years Team Apps† (Gls)†
1985–1992 Lecce 89 (1)
1992–2004 Juventus 295 (29)
National team
1994–2000 Italy 20 (2)
Teams managed
2005–2006 Siena (assistant)
2006–2007 Arezzo
2007–2009 Bari
2009–2010 Atalanta
2010–2011 Siena
2011– Juventus

http://www.youtube.com/watch?v=tgyN3v6nQuk...player_embedded
Go to the top of the page

+Quote Post
Capitano
коментар 24 May 2011, 16:24
Коментар #2

Guests

Цитат(Milenrec @ May 24 2011, 15:55ч.) *
Антонио Конте разкри какво ще изисква от играчите на Ювентус

Макар и още да не е назначен официално за старши-треньор на Ювентус, клубната легенда Антонио Конте разкри какво ще изисква от своите футболисти, щом поеме юздите на торинския гранд.

През този сезон Конте изведе Сиена обратно до промоция в Серия А, а в Юве ще замени претърпелия звучен провал Луиджи Дел Нери. Имайки предвид и липсата на успехи на "бианконерите" в последните години, повечето тифози гледат със сериозна надежда към своя някогашен капитан, вдигнал куп трофеи с лентата на лявата си ръка.

"Трябва да се отнасяш с уважение към фланелката, клуба и феновете", заяви Конте, който изглежда на живо успеха на Юве с 5:0 над Варезе в понеделник вечер.

"Поради това и до последния момент искам да видя професионализъм и привързаност към тези цветове. Разбира се, че обичам да печеля. Не понасям и футболисти, които се усмихват след мач, който са загубили. Това ме вбесява", продължи младият специалист.

"Моите играчи трябва да напускат игрището с фланелка, пропита от пот. Това е нужно, ако искаме да се справим добре. Няма място за компромиси", продължи Конте.

Антонио Конте призна, че още по време си на футболист на "Деле Алпи" е мечтал, че един ден ще се върне в клуба и като треньор.

"Не всички бивши футболисти на Юве получават подобни покани. Трябва да го заслужиш, трябват ти идеи и планове. Ще работя във взаимодействие с президента Андреа Анели и директора Бепе Марота".

"Андреа Пирло? Той ще бъде един от двамата ми вътрешни халфове, но ще трябва и да се бори за мястото си в състава. Начална точка в играта ни ще бъде това, че трябва да държим контрол върху топката".

Предстоящото назначение на Конте получи подкрепа от много страни, включително и от друга легенда на "бианконерите" - Павел Недвед, сега заемащ пост в управата на клуба. Бившият наставник на Ювентус Фабио Капело също подкрепи Конте.

"Няма нужда отричам, че това ме ласкае. Това означава, че съм оставил добри впечатления зад мен. До този момент съм спечелил две промоции за Серия А, на което гледам като добро постижение. Тези резултати са постигнати, благодарение на добрия футбол", завърши новият старши-треньор на торинския гранд.
Източник: SPORTA.BG
Маркизио пейка...

+Quote Post
Мартин Стоичков
коментар 24 May 2011, 16:29
Коментар #3

Juventus regular

Коментари: 2 022
Регистриран: 13-April 07
Град: София
Потребител No.: 465

И дано този също голям бивш футболист на Юве не чувства това, което чувстваше Ферара докато беше начело на тима.

--------------------

+Quote Post
eXpLoSive
коментар 24 May 2011, 16:29
Коментар #4

Juventus regular

Коментари: 2 289
Регистриран: 1-October 06
Град: Varna
Потребител No.: 210

Цитат(Capitano @ May 24 2011, 17:24ч.) *
Маркизио пейка...

По-скоро Мело аут като го знам Мармотко.

--------------------

+Quote Post
Dek0
коментар 24 May 2011, 16:44
Коментар #5

Juventus regular

Коментари: 2 344
Регистриран: 12-June 07
Град: Plovdiv
Потребител No.: 549

Вътрешен халф . Поне аз си го превеждам , че ще плете играта в отбора . Такъв тип играчи са Пирло и Алберто.Определено е хубаво да задържаме топката , което е корена промяна от сега , но е нужно и преса още в половината на противника .

+Quote Post
JIZAH
коментар 24 May 2011, 17:31
Коментар #6

Juventus regular

Група: Ветерани
Коментари: 1 669
Регистриран: 17-January 10
Потребител No.: 3 242

Конте да не обяснява врели некипели, как ако някой не е потен няма да го пусне в съблекалнята едва ли не. Ако това колко си потен е мерило, то бая народ става за Ювентус! Нека си трае, да каже че е много горд, защото трябва да е и да запрята ръкави. Само с пот точки не се печелят!

--------------------

+Quote Post
hri100
коментар 24 May 2011, 20:00
Коментар #7

I LOVE JU

Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Цитат(Underground Mind @ May 24 2011, 14:04ч.) *
hri100, аз също предпочитам Конте пред ''уважавани специалисти'' като Делнери и Дзакерони, но визитката му е слабичка на този етап. Шансът да се окаже новият Ферара е в пъти по-голям от този да се превърне в Гуардиола или Вияш Боаш на Ювентус.

Но пък и шансът да се окаже новият Ферара е по-малък, отколкото да не се окаже. Т.е., според мен, най-вероятно ще е някъде по средата. Друг е въпросът дали това е достатъчно и ни устройва.

Казвал съм си мнението за Конте много пъти, но да го кажа и тук накратко. От спряганите имена е най-добрият възможен вариант сред лошите и най-лошият сред добрите. Т.е. отновао, до някаква степен, компромисен вариант. Винаги съм бил на мнение, че един ден трябва да му се даде шанс на треньорския мостик на Ювентус, но не съм убеден, че този ден е именно днешният. Както и да е, желая му успех от цялото си сърце и душа. Ще му стискам мощно палци, защото Антонио ми е един от най най най-симпатичните футболисти и хора в историята на Ювентус и хич не ми се ще да се превърне в поредната легенда, която да се изтропа на легендарния си статут.

ПП:
Не знам кой е затворил темата, но според мен е по-добре да има отделна тема за Конте като треньор, поради опасенията, които изразих по-горе.

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post
lqlqlq
коментар 24 May 2011, 20:34
Коментар #8

Guests

Jizah, според мен Конте има предвид, че играчите му трябва да се раздават абсолютно докрай. Защото от една-две години няма никакво раздаване, освен в дербитата, а като цяло никой не си дава зор, но няма и как да е иначе след като треньорът е добро и усмихнато приятелско човече.

Сега чак се сетих, че според едно изказване сме щели да играеме с вече баналната до болка и супер архаична, остаряла и слабо ефективна схема 4-4-2. Мога само да си пожелая това да не е вярно. Ако пък е, мисля че бързо ще бъде разкрита и ще преминеме към нещо друго. Надявам се Конте да не е спрял тип като Раниери и Делнери, които си хванаха една схема и не я смениха при дъжд, вятър, ураган, кризи, липса на голове, настроение и т.н. Точно това имам предвид, защото ми е отлетяло от акъла за 4-4-2, като казвам че Пирло, Мело и Маркизио могат да играят заедно. Пирло дълги години играеше в подобен триъгълник с Гатузо, Зеедорф, Амброзини и други добри играчи. Предполагам, че могат да заформят наистина солидно трио в центъра, което да се допълва страхотно. Различни играчи са и всеки предлага по нещо, от което се нуждаеме. Няма лошо отначало да има конкуренция, това значи, че всеки от тях ще трябва да даде най-доброто, за да получи отначало титулярно място, което ще е само от полза и ще подържа фокус и форма. Но пък от друга страна, както Иън е казал, това 4-4-2, ако не намериме крило, отляво ще трябва да гледаме Маркизио. Въпреки че очевидно е най-големият любимец на повечето фенове и те не са готови да го критикуват, аз нямам намерение да му спестя нищо. Не виждам в него абсолютно нищо, което да ми подсказва, че от него може да излезне страхотен външен полузащитник. Казвам страхотен, защото до някаква степен ефективен и вършещ работата си такъв няма да е особено трудно. Но аз искам острота по фланговете, скорост, усет, финес, въобще играч, който си е типично крило. При схема с трима в центъра Маркизио може да върши страхотна работа и да покрива голяма част в помощ на външния полузащитник, но при никакъв случай не искам да го виждам като основен ляв халф. Това ще е върхът на пародия. Вярно, че си е нашичък, юноша си е, но нека не го мислиме за нещо толкова грандиозно, защото очевидно не е и все още има да израства бая. Хареса ми как влезна във форма и почна да набира скорост в центъра, затвърди позиция, защото очевидно представянето му в изминалите години беше доста прехвалено и чак преди няколко (е, вече не толкова малко) месеца започна да прилича на играча, който всички го изкарваха. Та, с тия редове просто искам да кажа, че за мен Маркизио няма никакво място като външен полузащитник и всичко това, ако се случи, ще говори само за едно - провалена селекция. Не сме намерили точния полузащитник и опираме до някакъв вариант да запълваме дупки с експерименти. Пичът си има място на терена. Държи се здраво, играе, но просто в дългосрочен план това няма да ни донесе нищо. Ще е провален опит, защото едно на ръка, че сме му дали твърде голяма отговорност, която няма качествата да понесе.

Иначе за спора между мастъра и капитано, да, мастъра е прав. Винаги ще си настоявам за баналната ми схемичка 4-3-1-2. Мисля си, че Красич има още да се развива като футболист, затова очаквам много силен предстоящ сезон от него. Да, в момента не е готов да играе зад нападателите, но вярвам, че и този момент ще дойде. Има варианти, в които може да играеме с Пирло, Маркизио и Мело едновременно на терена, че и Красич като офанзивна заплаха отпред. Ливърпул играеха една готина схема при целия период на Бенитес. С един чист нападател, отзад тройка с Джерард по средата, Каут и Бабел като външни и в центъра двама в лицето на скрит плеймейкър като Алонсо и страхотен деф. играч - Масчерано. Чудя се дали Маркизио би могъл да играе леко дръпнат напред в такъв вариант. Той може да обработва топката, не му е чуждата играта с нея, но просто по крилото ще е смешна картинка, особено ако искаме острота и бърз и ефективен футбол.

+Quote Post
Бялото Перо
коментар 24 May 2011, 20:44
Коментар #9

Juventus regular

Коментари: 1 382
Регистриран: 15-March 11
Потребител No.: 24 519

няма нищо архаично в 442 постройка. Схемата си е достатъчно гъвкава за да прелива и да бъде видоизменяна спрямо хода на мача и разбиранията на тренъора. Това, че Дел Нери наложи грешен подход и лоши указания не означава, че самата схема е лоша. Аз лично също не съм голям фен на такава постройка, но да твърдите, че е архаична е наивно

--------------------
Формата е временна, докато класата вечна

+Quote Post
lqlqlq
коментар 24 May 2011, 20:45
Коментар #10

Guests

Кажи ми един успял отбор от последните години, които да играе с нея?

+Quote Post
JIZAH
коментар 24 May 2011, 20:46
Коментар #11

Juventus regular

Коментари: 1 669
Регистриран: 17-January 10
Потребител No.: 3 242

Цитат(lqlqlq @ May 24 2011, 21:45ч.) *
Кажи ми един успял отбор от последните години, които да играе с нея?

United smile.gif

lqlqlq, аз разбирам какво има предвид Конте, но не мисля, че само с надъхване и пот ще стане работата. Ние нямаме идея какво се случва, когато загубим топката, играем без преса, ужасни сме при статични изобщо все неща, които ги знаем всички и сме ги дъвкали. Иначе хубав пост, бих добавил само, че отборите на Конте играели ( не съм ги гледал), както 4-4-2, така и 4-3-1-2, явно идеята му е схемите да преливат от една в друга. Не знам на практика как би се получило, ама звучи направо като нещо sci-fi smile.gif

--------------------

+Quote Post
Capitano
коментар 24 May 2011, 21:00
Коментар #12

Guests

Според мен архаична схема няма, стига да имаш точните футболисти за конкретната която ще ползваш.

lqlqlq, ти да не мислиш че мен няма да ми се понрави Пирло-Маркизио-Мело и пред тях Пасторе. Красич го забрави като плеймейкър, абсурдно е.

+Quote Post
Underground Mind
коментар 24 May 2011, 21:54
Коментар #13

Juventus star

Коментари: 4 030
Регистриран: 13-June 07
Град: Plastic City
Потребител No.: 551

Цитат(Capitano @ May 24 2011, 17:24ч.) *
Маркизио пейка...

Явно натам отиват нещата. С риск да остана криворазбран, но било жалко Маркизио да бъде възпрепятстван в развитието си заради нечии болни амбции. Клаудио би бил идеален в схема с 3-ма полузащитници, като ляво разположен на централния халф, но явно няма да го бъде. Всъщност, той би се справил чудесно и с един партньор в центъра, доказвал го е много пъти, но шанса дса му бъде гласувано доверие е минимален. Единият халф в схемата на Конте ще е подчертано дефанзивен в стил Мело, другият явно ще е Пирло. В италианските медии пишеше, че настройвал играта по 4-2-4 и искал 2-та му халфа да са типични рушачи, та в този случай шансовете на Сисоко да остане се увеличвали. Така пък още повече му се изпаравят шансовете...

--------------------
''Qui bisogna lottare sempre e quando sembra che tutto sia perduto, crederci ancora, la Juve non si arrende mai.''

+Quote Post
lqlqlq
коментар 24 May 2011, 22:04
Коментар #14

Guests

Ееее, хайде сега, натам отивали нещата. По-спокойно де. Нали затова е предсезонната подготовка, нали затова има контроли. Още нищо не е ясно, а самият аз продължавам да си мисля, че може да започнеме сезона с друга схема, но ще видиме. Ще играят тези, които покажат, че го заслужават на момента и го искат най-силно. Не е сигурно, че Мело ще остане. Не е сигурно, че Маркизио ще е здрав. Не е сигурно, че Пирло ще е във форма. Сменяте им имената и е същото. Между другото надявам се да размениме Сисоко за Л. Диара от Реал или поне да го измъкнеме за някаква мижава сума. Ще е още един добър трансфер, но явно Пациенца ще ни е резервният вариант.

+Quote Post
Underground Mind
коментар 24 May 2011, 22:11
Коментар #15

Juventus star

Коментари: 4 030
Регистриран: 13-June 07
Град: Plastic City
Потребител No.: 551

Цитат(lqlqlq @ May 24 2011, 23:04ч.) *
Не е сигурно, че Мело ще остане.

Абсолютно не е сигурно. За съжаление, защото е супер халф, но акцентирам върху друго. Единият халф в схемата на Конте така или иначе ще е с такива функции, като тези на Мело. Другият явно ще е Пирло, освен ако не му потръгне играта, нещо което нито един фен на Ювентус не иска. Така че Маркизио остава аут. Кофти. Честно казано, ако ще чупи пейката аз предпочитам да го продадем - transfer listed и толкова.

--------------------
''Qui bisogna lottare sempre e quando sembra che tutto sia perduto, crederci ancora, la Juve non si arrende mai.''

+Quote Post
Hristo
коментар 25 May 2011, 11:50
Коментар #16

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 023
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Цитат(lqlqlq @ May 24 2011, 21:34ч.) *

Напълно съм съгласен с всичко smile.gif При това стечение на обстоятелствата (привличането на Пирло), и на мен ми се иска да играем 4-3-1-2 с Красич зад нападателите, защото Мело, Маркизио и Пирло биха заформили една от най-силните халфови линии не само в Италия, но и в Европа. Мело е типичен рушач, боец, с голямо сърце; Пирло е диригентът, човекът идея, който да даде точния пас и да диктува играта; Маркизио пък е нещо средно между двамата. Поне на хартия изглежда страхотна комбинация. Въпросът е да се сработят и Конте да им даде точните указания. С един Бастош на левия бек (да, според мен точно там имаме нужда от Бастош) този отбор ще придобие доста, доста приличен вид.

Миналия сезон изобщо не ми минаваше мисълта, Красич да играе зад нападателите, но трябва да признаем, че играта на крилото не му върви, особено след Нова година. А според мен има данните да играе като trequartista - първо докосване, поглед върху играта, пас, скорост, дрибъл... А и при 4-3-1-2 за него не остава друго място освен това.

Ако Мело остане, в което искрено се надявам, то един измежду Красич и Маркизио отива на пейката, а и на двамата мястото им не е там. Това, изглежда, е единствената схема, при която да има място за всички.

Относно Маркизио, също подкрепям мнението на lqlqlq, че не демонстрира нещо кой знае какво. Но пък съм твърдо за да продължи да бъде налаган, защото само така може да се развива и да расте. А и прогресът му е очевиден, в сравнение с първите му мачове при Раниери. С такива играчи трябва търпение и правилна работа. Точно както беше случаят с Томас Мюлер в Байерн и точно както не трябваше да става с Джовинко.

Струва ми се, обаче, че забравяте един много важен факт. Следващия сезон няма да играем в евротурнири, което означава цикъл неделя - неделя, което пък означава, че няма да имаме нужда от толкова дълга скамейка. Ако играехме сряда - събота, примерно, тогава можеше да си позволим лукса да държим един измежду Маркизио, Мело и Пирло резерва и да ги въртим, с цел да има свежест в средата на терена. Същото е положението и с Дел Пиеро, между другото. И Алекс, и Пирло имат силите да изкарат пълен сезон като титуляри с оглед на това, че ще играем само в първенството.

С привличането на Пирло и с подновяването на договора на Маркизио, Мело се оказва излишен. Разбира се, "излишен" за Марота, но не и за повечето фенове. Лично според мен Мело заслужава приза "играч на сезона". Просто беше най-постоянен от всички и ако бъде продаден, то това ще е поредната груба грешка на Марота след Трезеге, Каморанези, Джовинко и Мартинес. Трудно ще можем да го заменим с някой на неговото ниво, а и няма смисъл, особено пък ако ще го чакаме да се аклиматизира и тепърва да свиква с Калчото. Просто няма смисъл. Ако наистина ще градим шампионски отбор, то Мело трябва да е един от стълбовете. За съжаление, обаче, имам усещането, че точно той ще изгори, особено ако в клуба пристиген някоя оферта за 15-20 милиона, което е смешна цена за такъв играч и в такава форма, Марота на ръце ще го занесе, където го искат, с оправданието, че имаме Пациенца.

Изобщо, доста горещо лято ни чака, което, до голяма степен, ще предопредели и сезона. Засега Пирло е удар в десятката; Циглер - за дълбочина на състава, може би е добре, но съм по-скоро скептичен за този трансфер; Пациенца - твърдо не - по-добре Джандонато или някой друг младеж от школата; един измежду Агуеро и Бензема - задължително, независимо от сумата.

Продължавам да съм на мнение, че този отбор трябва само да се пипне тук-там с нещо качествено и толкова. Максимум 4-5 нови попълнения и разкарване на излишните, които са много.

И успех на Конте, защото ще му е нужен повече от всякога!

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
MartineZz
коментар 25 May 2011, 14:50
Коментар #17

Juventus regular

Коментари: 1 693
Регистриран: 28-February 07
Потребител No.: 367

Аз пък Красич не го виждам зад нападателите. Ама никак даже! Мястото му е на крилото и това, че не направи особено силен втори полусезон бе резултат първо от умората и второ от това, че съперниците го разучиха и започнаха да го ескортират по двама, а от другото крило и от крайните защитници опастност не създавахме. В един Ювентус със силно ляво крило и прилични бекове Красич ще бъде доста опасен играч по дясното крило. Според мен няма качествата да бъде зад нападателите.

Също така съм против да играем със схема с плеймейкър зад нападателите и без крила, най-малкото защото този тип футболисти вече са на изчезване, а тези които още ги има са недосегаеми за Ювентус. Още повече, че се искат уърлд клас бекове, които да сноват сами по целите флангове, а такива нямаме.

Според мен постройката за другия сезон трябва да бъде 4-4-2 и 4-3-2-1, като във втория вариант става дума за две крила и един нападател. Отбора може да прелива и по време на мач, както и в зависимост от съперника. Така пак ще има място за Мело, Пирло и Маркиза. Куалярела евентуално би бил опция и като ляво крило, ако изобщо остане. Ако играем с един нападател пък, смятам, че трябва да е Матри.

Като цяло съм доволен на Пирло и Циглер. Първият да е жив и здрав, без контузии, той си е много голям. Циглер пък не е по-слаб от всичките ни леви бекове в последните няколко години и евентуално може да се направи компромис на този пост да нямаме световна класа играч, а средна класа. От тук нататък аз ще съм доволен да вземем десен бек /например Бек/, ляво крило /Бастош/ и една черешка на селекцията - някоя световна звезда от рода на Агуеро, Тевез, Джеко, Бензема и т.н.

--------------------

+Quote Post
Тhe_Star
коментар 29 May 2011, 10:01
Коментар #18

Primavera player
**

Коментари: 348
Регистриран: 27-March 10
Потребител No.: 3 666

Конте на среща с Марота и Недвед

Бившият треньор на новака в Серия "А" Сиена Антонио Конте, който ще поеме Ювентус, във вторник ще се срещне с шефовете на "бианконерите" Бепе Марота и Павел Надвад, за да обсъдят стратегията за следавщия сезон, твърди спортният всекидневник "Тутоспорт".

Очаква се новият треньор да изготви списък с оставащите в отбора и напускащите като изданието акцентира на възможността бившият играч на "Старата госпожа" да се отърве на първо място от полузащитника Алберто Акуилани.

Предстои среща на Конте с президента на клуба Андреа АНиели, но засега специалистът е зает с празниците в Сиена по случай връщането на отбора в "Серия "А". Градът ще празнува в понеделник и Конте не иска да пропусне благодарността на запалянковците от тосканския град.

"Горди сме с постигнатото, защото играчите изиграха целия сезон със сърце и огромен респект към екипа и емблемата на клуба. Няма да спра да благодаря на ръководството, на играчите, на обществото, медиите и всички, които ни подкрепяха. Каквото и да стане по-нататък, аз винаги ще помня тези мигове", каза самият наставник на официалната страница на Сиена.

gol.bg

--------------------

Цитат
"Алекс е истински пример за по-младите. Той винаги дава всичко от себе си в тренировъчния процес и въпреки напредналата си възраст, той не спира да се усъвършенства. Винаги съм имал нужда от футболисти, които обичат да националния отбор и Дел Пиеро е един от тях,винаги съм искал футболисти .... да ... поне така си мисля "

+Quote Post
yanko
коментар 29 May 2011, 17:21
Коментар #19

Juventus champion

Коментари: 5 180
Регистриран: 31-May 08
Град: Пловдив
Потребител No.: 1 134
Любим футболист: 8 Marchisio
Фен клуб: 705/289

След изиграването на последния кръг от Серия Б, мисля, че останаха само формалности около назначаването на Конте като старши треньор на Ювентус. Въпреки всичко, се надявам това да е нашият треньор. Този, който търсим толкова много време след фарсополи и този, който ще ни донесе поводи за радости след редицата посредствени сезони. Иска ми се да е така, дали ще стане времето ще покаже. Следващият сезон 3-тото място ще е последното което дава право на участие в ШЛ. То трябва да бъде минимумът. Копата също не трябва да се пренебрегва, защото това е най-краткият път, по който се нуждаем от победи за да спечелим някакъв трофей в официален турнир.

+Quote Post
Black&White
коментар 29 May 2011, 17:51
Коментар #20

Juventus regular

Коментари: 1 347
Регистриран: 22-June 09
Град: sofia
Потребител No.: 2 462

Конте е почитател на 4-4-2 и най-вероятно ще започнем с тази схема.

Мело,Маркизио,Пирло и Инлер (най-вероятно) са вариантите в центъра,при положение че играем с 2ма в центъра,Мело ми се струва пътник,което е мн жалко.

Джандонато може би ще заеме мястото му в състава,като повече ще служи за широчина.Пациенза е АБСОЛЮТНО ИЗЛИШЕН.

Красич показа през сезона,че може да играе и зад нападателите,но всякакви други схеми,различни от 4-4-2 и 4-3-3 ще ни обречат на пълен провал.

Ако предположим,че Инлер е сигурен и вземем десен защитник,отбора за следващия сезон е почти готов:

-------------------------------Буфон--------------------------------------
-Лихщайнер-----Бонучи----------Киелини----------Циглер----------
----------------------------------------------------------------------------
----------Маркизио-------Пирло---------Инлер------------------------
----------------------------------------------------------------------------
-----Красич-----------------------------------------Куалярела--------
----(Пепе)------------------------------------------(Джовинко)--------
----------------------------Матри-----------------------------------------

пп.Разбира се всяка новодошла суперзвезда от ранга на Агуеро,Бензема и Рибери са добре дошли.

--------------------
Juve Need Quality

„В Юве победа не е най-важното. Това е единственото, което има значение.” -Джампиеро Бониперти

+Quote Post

56 страници V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 18th July 2018 - 12:45ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team