IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

9 страници V  « < 5 6 7 8 9 >  
Reply to this topicStart new topic
> Матайс де Лихт
JIZAH
коментар 18 Jul 2019, 13:01
Коментар #121

Juventus regular

Група: Ветерани
Коментари: 2 096
Регистриран: 17-January 10
Град: София
Потребител No.: 3 242

Аз слагам пари на Бонучи/Киело - Де лихт централна двойка.

От октомври/ноември - Де Лихт - Ругани(оли) smile.gif)

Руга съм убеден, че ще живее нов живот. Киело тр го закрепим да вдигне ШЛ.

Другото вече е късмет. И Милан Лаб да ни е на помощ smile.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
Beroe_Juve
коментар 18 Jul 2019, 13:46
Коментар #122

Juventus bench

Група: Фенове
Коментари: 836
Регистриран: 13-June 12
Град: stara zagora
Потребител No.: 24 696

https://www.instagram.com/tv/B0DgGtVnZLN/?i...id=wpjpf390qtkn

+Quote Post
masterhp
коментар 18 Jul 2019, 14:09
Коментар #123

Juventus hero

Коментари: 10 690
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Както ви казах, Де Лихт е наш играя. Аз вече спрях да се радвам, след 1 седмица, сега чакам още един транфер да направим, като или Киеза или Икарди ще дойде. Чакам да го видя в игра лалето! Втора поредна година, взимаме най-добрият играч на пазара, най-актуалното име и го взимаме преди всички акули, това е безспроедн факт, че и ние сме пораснали smile.gif

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 18 Jul 2019, 14:16
Коментар #124

Juventus champion

Коментари: 7 313
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Цитат(Beroe_Juve @ 18 Jul 2019, 11:58) *
Просто Ювентус вече е много силен икономически. Годините, които стягахме гащите и купувахме Бентнер, Анелка, Бориело и т.н + успехите направиха този Ювентус, който се изгражда като най-силния за всички времена. Аз не виждам по-силен Ювентус от този в историята

Ъ? В какъв смисъл най-силен в историята?

+Quote Post
Kirilov
коментар 18 Jul 2019, 14:19
Коментар #125

Juventus champion

Коментари: 7 493
Регистриран: 28-April 14
Потребител No.: 24 823

Могъщ, по-силен дори от Раде Крунич и ко.

--------------------

+Quote Post
Beroe_Juve
коментар 18 Jul 2019, 14:21
Коментар #126

Juventus bench

Коментари: 836
Регистриран: 13-June 12
Град: stara zagora
Потребител No.: 24 696

Цитат(pinkfloyd39 @ 18 Jul 2019, 14:16) *
Ъ? В какъв смисъл най-силен в историята?

Ще видиш тази година като бием Барселони, марселони с по 3 гола на Кампа

+Quote Post
vench
коментар 18 Jul 2019, 14:40
Коментар #127

Juventus star

Коментари: 4 551
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Цитат
Възхищавам се по какъв начин се защитават италианците. Взех решение въз основа на това. Много от моите кумири са италианци: Барези, Малдини, Неста, Канаваро, Ширея… И мога да продължа
Много ми е интересно как може да ти е кумир някой, който не си гледал. От изброените Де Лихт може да е хванал само Канаваро към края, но дори тогава е бил на 12 години някъде. Иначе чест прави, че е сложил и Ширеа в този списък, като там разликата в годините вече няма какво да я коментирам.

Да кажем все пак, че може да е проявил професионален интерес и да е гледал записи, но честно казано мен малко ме съмнява.

Иначе ето още малко от изказването му

Цитат
Решението беше трудно. Имах множество опции и човек винаги трябва да прецени коя е най-добрата за него. Много фактори въздействат. Важно е да знам колко ще играя, какво доверие има клубът в мен. От Ювентус ми казаха, че ме искат силно.

В Аякс прекарах 10 години в школата и три в първия отбор. За мен е емоционално да си тръгна. Преживях хубави и тъжни мигове. Ще ми липсват всички в Амстердам, но сега трябва да направя крачка напред.

10 години в школата и 3 години в първия отбор за играч на 19 години... Сами направете сметката.

--------------------

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 18 Jul 2019, 14:44
Коментар #128

Juventus champion

Цитат(Beroe_Juve @ 18 Jul 2019, 14:21) *
Ще видиш тази година като бием Барселони, марселони с по 3 гола на Кампа

Миналата година ги лафехте същите. Доста е странно да се рейтват отбори като най-велики при все че нито са играли мач все още, а пък и не е като през 85 % от времето на Трап и Липи да не сме били номер 1 в света. А за разлика от разни фентъзи проджекшъни, онези футболисти са доказали, че наистина са номер 1. Успокойте малко топката.

+Quote Post
masterhp
коментар 18 Jul 2019, 14:55
Коментар #129

Juventus hero

Цитат(vench @ 18 Jul 2019, 15:40) *
Много ми е интересно как може да ти е кумир някой, който не си гледал. От изброените Де Лихт може да е хванал само Канаваро към края, но дори тогава е бил на 12 години някъде. Иначе чест прави, че е сложил и Ширеа в този списък, като там разликата в годините вече няма какво да я коментирам.

Да кажем все пак, че може да е проявил професионален интерес и да е гледал записи, но честно казано мен малко ме съмнява.
Иначе ето още малко от изказването му
10 години в школата и 3 години в първия отбор за играч на 19 години... Сами направете сметката.

И това го има, но момчето като нищо може да е гледало записи. На една от снимките е с екип на Юве. И аз не съм гледал Ширея в реално време, но съм изгледал почти всички негови мачове за Ювентус. Това е грозна фенщина, но като нищо им е гледал клипчета, не мачове. Момчето идва в Ювентус, поради една едиснтвена причина, да стане мъж! Това се случва с всички дошли при нас, отделно че ще взема много от Киелини и школата в Италия smile.gif

--------------------

+Quote Post
JIZAH
коментар 18 Jul 2019, 15:40
Коментар #130

Juventus regular

Това дете там с тениската на Ювентус се казва Матайс Де Лихт. За колегата, който питаше - гледал ли ги е, не ги ли е smile.gif

Цитат(pinkfloyd39 @ 18 Jul 2019, 14:44) *
Миналата година ги лафехте същите. Доста е странно да се рейтват отбори като най-велики при все че нито са играли мач все още, а пък и не е като през 85 % от времето на Трап и Липи да не сме били номер 1 в света. А за разлика от разни фентъзи проджекшъни, онези футболисти са доказали, че наистина са номер 1. Успокойте малко топката.

Не можехме да знаем, че хипер класата в халфовата линия ще флопне и това ще ни коства мачовете с Аякс. Да, за Пянич говоря. post-294-1159107481.gif

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 18 Jul 2019, 16:38
Коментар #131

Juventus champion

Странно, аз пък помня, че виновникът за головете на Аякс е друг.

+Quote Post
JIZAH
коментар 18 Jul 2019, 17:10
Коментар #132

Juventus regular

Няма грешка, просто не успя да метне нищо от запазената си марка - жестока креативност, гарнирана с 60 метрови, разрязващи пасове. Та флопна той и затова не можахме да сбъднем предсказанията от миналото лято. Дето се казва на една глава разстояние бяхме smile.gif)

+Quote Post
Kirilov
коментар 18 Jul 2019, 23:19
Коментар #133

Juventus champion

--------------------

+Quote Post
ForzaJuve29
коментар 19 Jul 2019, 08:47
Коментар #134

Juventus star

Коментари: 3 624
Регистриран: 19-February 12
Град: Пловдив
Потребител No.: 24 637

Понеже го пращате в Барса! Сега те са модерното да се обяснява как няма други като тях и не може да има колко велики били и няма да спрат да бъдат! В България има симпатия към тях заради Стоичков, но скоро ще приключат участие! В момента в който Меси сложи обувките на пирона приключват участие и стават отбора който бяха преди него, а той не е нищо особено!На някои може да им е смешно и да не вярват, но има един такъв отбор кат тея дет си е добил величието от 90-та до 2010-та и след като човека който го направи да е такъв се махна приключиха курса, та Барса ги очаква същото който щат да купуват след Меско се тая!От друга страна явно ние сме се запътили към сериозен възход да видим до къде ще стигнем тъй че Де алихт може и да откара 15 сезона при нас при добро стечение на обстоятелствата!
Относно отпадането от Аякс, че и него сте зачекнали!Там флопът е само един и е на Алегри!Пияния от както сме го взели си говорим че трябва да играе напред и да е креативен близо до нападателите ние го мъчим да е новия Пирло!
А тва да изръсиш че в тоя мач Дибала играл слабо щото не покривал халфа на Аякс е тоталната глупост не заслужаваща коментар дори и тва при положение, че ни трябваха голове! Пауло бил слаб!Колко да е слаб след като го караха да се връща ня 30 метър че да вържем два паса, щот без него и Пияния 4 подавания без грешка- мираж!!! Нека да го видим тая година колко ще е слаб след като Сари го сложи да си играе на 30-я метър ама предправилната врата!
Ако ни липсва нещо за мен това е играч тип Канте!Да забием един такъв изрод да е дефанзивен и другите ни халфове да могат да си я цъкат напред с Роналдо, Дибала,Коща,Бернардески,Куадрадо,Манджукич или който друг е пуснат да играе!

+Quote Post
Hennessy
коментар 19 Jul 2019, 09:21
Коментар #135

Juventus star

Коментари: 3 481
Регистриран: 28-February 10
Град: Добрич/Пловдив
Потребител No.: 3 499

Нашия Канте спокойно може/ше да бъде Джан, но и на него не можа да му се намери място.

--------------------

+Quote Post
The Drunken Mast...
коментар 19 Jul 2019, 09:59
Коментар #136

Primavera player
**

Коментари: 332
Регистриран: 22-March 18
Град: Русе
Потребител No.: 25 272

Според мен най-голяма заслуга за трансфера на този суперталант има Кристиано Роналдо...

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 19 Jul 2019, 10:15
Коментар #137

Juventus champion

https://www.youtube.com/watch?v=lbufXRTPoPI

Пресконференцията на живо.

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 19 Jul 2019, 10:39
Коментар #138

Juventus champion

Доста клишета в пресконференцията, но изглежда здраво стъпил на земята и явно знае къде се намира. Не даде много ясен отговор на въпроса защо е избрал нас пред Барса, каза че бил дълъг процес. Сподели, че Сари е една от причините да дойде при нас, заради атакуващия му стил. Попада в доста различна среда, в Аякс имаше няколко играча над 30, тук ще има съотборници, които са печелили Уефа няколко месеца преди да се роди. laugh.gif

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 19 Jul 2019, 11:00
Коментар #139

Juventus champion

--------------------

+Quote Post
masterhp
коментар 19 Jul 2019, 11:09
Коментар #140

Juventus hero

Красота с екипа! Хареса ми пресконференцията, не беше лоша. Стегната, здраво стъпил на земята. Мотивиран, вярващ в способностите си. Чакаме го да почне да твори на терена smile.gif

--------------------

+Quote Post

9 страници V  « < 5 6 7 8 9 >
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 19th August 2019 - 22:23ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team