IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

78 страници V  « < 76 77 78  
Reply to this topicStart new topic
> Трансферни слухове, Сезон 2018/2019
Teogo0alll
коментар Вчера, 15:26ч.
Коментар #1541

Juventus bench

Група: Фенове
Коментари: 905
Регистриран: 21-January 08
Потребител No.: 851

И аз не го разбирам Сандро, а предвид сезона, който изнесе, не би трябвало да има каквито и да било претенции.
Но спрем ли го и този път, възможността да повтори представянето си от миналата година (та дори и по-лошо) е огромна.
Тогава такива суми от 40-50 млн ще ни се струват илюзорни.
Трудно ще станат толкова много сделки, но знае ли човек...
Халф (ако изобщо можем да го наречем такъв) по-вероятно да е Головин, който чакал на степенка да го повикаме, независимо от интересите на Арсенал и Челси
Лично аз бих избутал малко по на преден план Бентакура.
Go to the top of the page

+Quote Post
JIZAH
коментар Вчера, 15:37ч.
Коментар #1542

Juventus regular

Група: Ветерани
Коментари: 1 669
Регистриран: 17-January 10
Град: София
Потребител No.: 3 242

L'idée d'embaucher Dalbert Henrique à la place d'Alex Sandro est réfléchi par la direction parisienne, d'autant plus que ce dernier est en mauvaise posture à l'Inter Milan actuellement.

Готов съм на залог, че сандро няма да си ходи. Иска пари ако някой се чуди що ше напуска. От мин година му предлагаме 1 и същ договор и той се сърди. smile.gif Пък все си имсля, че преди да махне Игу ще пробваме да махнем играчи тип стураро, пяца, че и маркизио. Да видим.

--------------------

+Quote Post
odyssey7
коментар Вчера, 15:44ч.
Коментар #1543

Juventus star

Коментари: 2 633
Регистриран: 6-January 09
Град: Добрич/София
Потребител No.: 1 612

QUOTE(NUCLEO1985 @ 16 Jul 2018, 17:13) *
А Сандро ако го пита някой защо продължава да напъва да си ходи... .

Каквото и да се напише ще е догадка, но моята такава е доста прозаична и логична - пари. Сандро взема "мизерните" 2.8 млн. евро и без да претендирам за акуратност, преброих 14 играчи в тима, които вземат повече. Ако върнем лентата назад, то първия сезон бе страхотен, силен втори и унищожително слаб, дразнещ трети. Еми два сезона си в топ 5 на левите бекове, важен за отбора, а си в подножието на финансовата йерархия. И аз да вземам по-малко от Де Шилио - 3.2, колкото Бардзали и почти колкото Стураро - 2.5.млн....сещаш се. Мотивацията е странно животно. И отделно идва оферта, която е 3 пъти по-добра от настоящата, като заплащане.

Този коментар е бил редактиран от odyssey7 на Вчера, 15:46ч.

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар Вчера, 15:44ч.
Коментар #1544

Juventus champion

Коментари: 5 851
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Сандро може и да иска увеличение на заплатата - съмнявам се, че ще му дадем повече, отколкото би взимал в Лондон или Париж. Съществува и вариант просто да иска на друго място - хора всякакви. Че има футбол в него, има, но е изключително дразнещ, защото подобен талант трябва да прераства изключително лесно в резултат, а при него нещо подобно се забелязва сравнително рядко. Би било глупаво да го заменим с Дармиан, разбира се, но пък Сандро не може да се сравнява и с класата на Видал/Погба, когато напуснаха. Изключително непостоянен тип. И да, определено не трябва да получава заплатата, която иска, щом не му се играе футбол. Не сме Челси, за да правим по мач на година post-294-1159108009.gif.

Колкото до Годин: знам, че има клауза, но той я има от доста време, а все така никой не я плаща. През годините доста се пишеше, че не иска да напуска Атлетико и не се интересува от по-висока заплата от Англия. Знае ли човек какво мисли сега, но просто е играч с особен и специален статус в Мадрид. Аз по-скоро си мисля, че ще си почнем с Киелини/Бенатия/Ругани/Калдара и Бардзали. Бенатия бих го заменил без да се замислям с Годин - говорим за различни вселени, а в случая възрастта не ме интересува, но пък имаше информация, че сме му предложили договор за подновяване, а с Ругани всъщност се съмнявам, че ще се случи каквото и да е. Ако пък направим някоя глупост да разкараме Ругани, по-скоро има по-достъпни типове от Годин. Равносметката е, че лятото е чаровно - все пак говорим за Годин и Марсело, което си е нещо. Трансферът на Джан е уникален, а вече е забравен, защото направихме нещо историческо. Халф за мен е много задължителен, повтарям го от години, но се получава едно такова претрупване, което е трудно да бъде обяснено.

--------------------

+Quote Post
JIZAH
коментар Вчера, 15:56ч.
Коментар #1545

Juventus regular

Група: Ветерани
Коментари: 1 669
Регистриран: 17-January 10
Град: София
Потребител No.: 3 242

Ами той не иска много, просто да не взима по-малко от - квадво, ди шилио или хьоведес. И си е прав да иска. Ще получи ед smile.gif)

--------------------

+Quote Post
Replicant
коментар Вчера, 16:06ч.
Коментар #1546

Juventus regular

Коментари: 2 031
Регистриран: 26-April 16
Потребител No.: 25 004
Любим футболист:Alessandro Del Piero

Изказването на агента на Ругани е: Ругани не иска да напуска и Ювентус не иска да го продава, но ако дойде оферта ще я разгледаме. Ела, вълчо, изяж ме. Смех в залата!

+Quote Post
vench
коментар Вчера, 16:28ч.
Коментар #1547

Juventus regular

Коментари: 2 249
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Цитат(Replicant @ 16 Jul 2018, 17:06) *
Изказването на агента на Ругани е: Ругани не иска да напуска и Ювентус не иска да го продава, но ако дойде оферта ще я разгледаме. Ела, вълчо, изяж ме. Смех в залата!

По-скоро се сещам за кокошката, дето докато я гонил петела, се чудела дали не бяга твърде бнързо... Така или иначе Ругани миналата година игра малко, а сега сме същия брой защитниици + Калдара. Не знам дали има нужда да го мъчим.

--------------------

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар Днес, 06:47ч.
Коментар #1548

Juventus champion

Коментари: 5 851
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Цитат
Fassone and Mirabelli are in daily contact with Higuain's brother and are in London to keep the Morata track alive however on Saturday they might not be in their positions, with Leonardo the favourite for the techincal director role.
Higuain messaged some Milan players to inquire about the situation there. It's a feasible deal if everything goes in the right direction. Higuain would like to join Milan, he has many friends in Milano [Sky]

Мислех, че утайките са ги закрили, а те вече действали по поредното голямо лято post-294-1158668614.gif. Миналата година беше само началото, защото знаем, че "китайчето може да довлече Роналдо и Дибала, стига да иска", а сега отново се готвят звездни трансфери... като този на Халилович post-294-1159108009.gif.

Игуаин няма търпение сигурно да разцъка с Мусакио и Билия feest.gif.

Този коментар е бил редактиран от pinkfloyd39 на Днес, 06:47ч.

--------------------

+Quote Post
Teogo0alll
коментар Днес, 07:31ч.
Коментар #1549

Juventus bench

Вече нищо няма да ме учуди, щом Роналдо е наш играч, значи и Игуаин може да е такъв на мухалите.
Хубаво е класата да си остава в калчото, а не да отпрашва винаги към суперострова или мангалоландия(ПСЖ).
На всеки е ясно, че колкото по-силни са миланските кочини, толкова по-силни ще сме и ние. В добавка с рома, наполи, а и добре развиващи се тимчета като Аталанта, първенството може да придобие малко по-приятен вид.

Разсъжденията на страна: офертата на Челси към Ругани щяла да е 50 млн евро и анцуга го искал до края на седмицата в Лондон.

Този коментар е бил редактиран от Teogo0alll на Днес, 07:32ч.

+Quote Post
The Drunken Mast...
коментар Днес, 08:07ч.
Коментар #1550

Primavera player
**

Коментари: 149
Регистриран: 22-March 18
Град: Русе
Потребител No.: 25 272

Защо изпращаме вече Алекс Сандро ? Нали уж щеше да преподписва... !?

--------------------

+Quote Post
since1897
коментар Днес, 08:15ч.
Коментар #1551

Juventus bench

Коментари: 756
Регистриран: 11-April 16
Потребител No.: 24 999

Сандро ако замине,трябва да вземем двама леви крайни защитници до края на прозореца smile.gif

+Quote Post
superniki
коментар Днес, 10:01ч.
Коментар #1552

Juventus star

Коментари: 4 399
Регистриран: 1-March 07
Град: Дупница
Потребител No.: 369

Слуховете от днес са по отношение на изходящите трансфери:

Според Алфредо Педула искаме 60-65 милиона евро за Игуаин (той ги е дал в британската валута, но ги преизчислих, защото е супер дразнещо).

Sportitalia докладват, че Челси били готови с оферта за Ругани - 50 милиона евро за нас и 5 за играча (годишна заплата). Очаква се скоро да има среща в Милано между представители на ръководствата на двата клуба. Сари го искал до края на седмицата.

Според мен от двата трансфера, ако успеем да вземем общо 100 милиона ще сме направили оптималното. В голяма степен се съмнявам особено сделката за Ругани да се развие по описания по-горе начин. За Игуаин също трудно ще вземем големите пари.

--------------------

+Quote Post
Teogo0alll
коментар Днес, 13:51ч.
Коментар #1553

Juventus bench

Поредна медия потвърждава, че Ругани в Челси за 50 млн евро е done deal.

Доста стабилна сума !

Този коментар е бил редактиран от Teogo0alll на Днес, 13:52ч.

+Quote Post

78 страници V  « < 76 77 78
Reply to this topicStart new topic
5 потребител(и) четат тази тема (3 гости и 0 скрити)
2 Потребител(и): juvemaniq, The Drunken Master

Олекотена версия Час: 17th July 2018 - 15:01ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team