IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

133 страници V  « < 69 70 71 72 73 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Трансферни слухове, Сезон 2018/2019
vladovichev
коментар 10 Jul 2018, 22:10
Коментар #1401

Juventus bench

Група: Фенове
Коментари: 695
Регистриран: 1-August 08
Потребител No.: 1 291

Това е Неистина. Успяхме да направим велик исторически трансфер...
Роналдо най му приляга да вдигне ШЛ с трети тим

--------------------
CHAMPIONS
! ! ! ! ! ! ! ! !
J
Go to the top of the page

+Quote Post
nikentus
коментар 10 Jul 2018, 22:24
Коментар #1402

ювентинец

Група: Ветерани
Коментари: 5 260
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Cristiano Ronaldo Joins Juventus | Reaction

Опит за поглед зад кулисите на трансфера.

--------------------

+Quote Post
J.T.Ultras
коментар 10 Jul 2018, 22:42
Коментар #1403

Juventus star

Коментари: 3 630
Регистриран: 2-March 12
Потребител No.: 24 643

After signing Cristiano Ronaldo, it’s reported Juventus could target his Real Madrid teammate Marcelo if Alex Sandro leaves.

http://app.football-italia.net/?referrer=w...p;menu=news-all post-294-1159107954.gif 67.gif

--------------------
"Juventus is not selling club..." BLAH..BLAH..BLAH..

+Quote Post
superniki
коментар 10 Jul 2018, 22:44
Коментар #1404

Juventus star

Коментари: 4 701
Регистриран: 1-March 07
Град: Дупница
Потребител No.: 369

Цитат(J.T.Ultras @ 10 Jul 2018, 20:42) *
After signing Cristiano Ronaldo, it’s reported Juventus could target his Real Madrid teammate Marcelo if Alex Sandro leaves.

http://app.football-italia.net/?referrer=w...p;menu=news-all post-294-1159107954.gif 67.gif

Това ще е гавра с труп вече post-294-1158668510.gif post-294-1158668510.gif post-294-1158668510.gif Съмнявам се Перес да се навие, но точно днес би било абсурдно да говорим за невъзможни неща smile.gif

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 10 Jul 2018, 22:50
Коментар #1405

Juventus star

Коментари: 3 115
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Аз вече на нищо не казвам невъзможно. Миналото лято спечелих на бас 6 бири от един, който не вярваше, че Бонучи може да отиде в Милан. На фона на Буфон в ПСЖ и Роналдо в Ювентус обаче наистина нищо не изглежда невъзможно. Моите надежди сега са свързани с това, че няма да продадем Дибала и Пянич. Игуаин можем да го жертваме, но те така или иначе нещата си отиваха натам, На мен ми е тъпо, защото в крайна сметка мисля, че траснферът се оказа неуспешен. И преди няколко да си е помислил, че говоря против Игуаин, трябва да уточня, че по-скоро имам предвид цялата схема с толкова голяма инвестиция, за играч, който изигра само 2 сезона при нас. След тези 90 млн. се надявах да стигне поне 100 гола и да остави по-сериозна следа в отбора. Ако сега си тръгне, то след 3-4 години почти няма да си спомням ,че е носил фланелката.

--------------------

+Quote Post
nikentus
коментар 10 Jul 2018, 22:53
Коментар #1406

ювентинец

Коментари: 5 260
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Цитат(superniki @ 10 Jul 2018, 22:44) *
Това ще е гавра с труп вече post-294-1158668510.gif post-294-1158668510.gif post-294-1158668510.gif Съмнявам се Перес да се навие, но точно днес би било абсурдно да говорим за невъзможни неща smile.gif

А догодина взимаме и Дрич. cool.gif

--------------------

+Quote Post
odyssey7
коментар 10 Jul 2018, 23:15
Коментар #1407

Juventus star

Коментари: 2 901
Регистриран: 6-January 09
Град: Добрич/София
Потребител No.: 1 612

QUOTE(nikentus @ 11 Jul 2018, 00:24) *
Cristiano Ronaldo Joins Juventus | Reaction

Опит за поглед зад кулисите на трансфера.

Кристиано не говорил една година на Марсело, защото кариоката казал, че Кристиано и Меси са най-добрите... tooth.gif . Култово.

+Quote Post
div
коментар 10 Jul 2018, 23:37
Коментар #1408

Juventus regular

Коментари: 1 555
Регистриран: 6-May 12
Потребител No.: 24 679

Игуаин ще го коментираме допълнително ако наистина напусне, но цялата ситуация не е ли малко по-сложна от "дадохме X пари, трябваше да вкара X голове"? Игуаин беше взет с цел надграждане на атаката в момент, в който се оказахме без Мората и целта беше да ни приближи до ШЛ. Надгради ли атаката, надгради. Важен ли беше за ШЛ, важен беше, макар да не спечелихме. Вкара 10 гола в Европа за двата сезона, между другото, което си е в темповете на елитните нападатели, които не се казват Меси и Роналдо и ги вкара от странната роля, която Алегри му лепна и с всички дефанзивни глупости, с които другите централни нападатели обикновено не се занимават. Логиката за трансферът тогава беше да осигурим елитен нападател за неизвестен период от време който ни дава максимално голям шанс за отборен успех, а не да търсим някакви гаранции, че ще играе при нас поне 6 години и ще си тръгне с поне 150 гола. Логиката за мен остава същата и днес и ако Игуаин не е напуснал отбора с бленуваните за 94 милиона статистически показатели, на мен ми стига че си е оползотворил времето при нас и оставя по-добър и по-развит Ювентус. Парите ги платихме и ги забравихме, а Игуаин ако си тръгне, ще си тръгне защото на неговото място дойде Кристиано Роналдо. Или трябва да държим вече общо взето ненужен Игуаин три години повече от необходимото само за да достигне някаква неизвестна заветна сума голове, която ще категоризира престоя му като успешен? Сумите тежат, но мерилото накрая ще е големият отборен успех, а не коефициентът голове на мач. В този ред на мисли Кристиано идва да спечели ШЛ, а не да счупи головия рекорд на клуба. Два сезона с по 30 гола и накрая ШЛ са по-ползотворни от 6 сезона с по 40 гола и нищо в Европа. Целта е да се движим напред като клуб, защото наистина не сме далеч от истината макар и отборът да си има проблеми за решаване, но конкретно за Игуаин смятам, че привличането му беше правилно решение, такова ще е и продажбата му. Ако получим над 50 милиона от Челси, Игуаин ще е дал повече от тези 40 милиона, които ще сме на минус от цялата схема. Дошъл е, свършил е добра работа, вкарал е солидно количество голове, участвал е активно в два дълги похода в ШЛ и два дубъла. Дали след втория или след седмия му сезон, идеята винаги е да надградим, а ако надграждането е Кристиано, значи моментът на Игуаин е дошъл, което не го прави флоп.

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 11 Jul 2018, 06:47
Коментар #1409

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 713
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Само едно допълнение - ако не беше Игуаин, нямаше да станем шампиони на Италия, а Роналдо нямаше да дойде в отбор, останал втори зад Наполи. Нямаше и да стигнем до мачовете с Реал въобще. Отделно 55 гола за 2 години, което не е правил почти никой наш нападател в историята (Христо пусна статистиката мисля), отделно всички голове в дербита в Италия и т.н., и т.н. Ясно е, че сега трябва да го продадем (освен ако не продадем Дибала), но и да го продадем даде доста за тези два сезона и ще го помня винаги с добро, а не с цената.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Teogo0alll
коментар 11 Jul 2018, 07:03
Коментар #1410

Juventus regular

Коментари: 1 005
Регистриран: 21-January 08
Потребител No.: 851

Това лято поне няма да четем за великата трансферна политика на баварския колос и как за жалост сме на светлини години от тях.
Честито Ювентинци. Радвайте се, че най-добрият футболист на планетата ще играе в любимия ви отбор, оставете сметките за хората, които са ги дали тези пари и се наслаждавайте на сезона, защото ще е прекрасен!!!
Fino alla fine!!!

Този коментар е бил редактиран от Teogo0alll на 11 Jul 2018, 07:05

+Quote Post
4oKuTo
коментар 11 Jul 2018, 08:31
Коментар #1411

Primavera player
**

Коментари: 112
Регистриран: 4-May 18
Потребител No.: 25 302

Сега остава да вземем Годин за Бенатия. Да разкараме плявата и да привлечем още един ТОП халф в Ювентус. При положение, че запазим ядрото /Игуаин и Ругани ги отписвам/, ставаме "Дрийм Тийм". Мечти... Но имаме Роналдо, значи всичко е възможно smile.gif

+Quote Post
#8 Marchisio
коментар 11 Jul 2018, 08:36
Коментар #1412

Juventus regular

Коментари: 1 024
Регистриран: 17-April 16
Потребител No.: 25 002

Игуаин си даде много на отбора, вкара важни голове включително и в Европа. Ако го продадем за 60 млн. ще е изключително добра сделка. За 2 сезона вкара над 50 гола при нас. Вкара във всички дербита този сезон, с изключение на Рома. Ще бъде запомнен винаги с добро от мен.

+Quote Post
JIZAH
коментар 11 Jul 2018, 08:40
Коментар #1413

Juventus regular

Коментари: 1 707
Регистриран: 17-January 10
Град: София
Потребител No.: 3 242

Тео, по-скоро ще четем как пускаме всеки, който пожелае трансфер. Ооу, чакай малко ... biggrin.gif

Иначе нека да е ясно - Игуаната е много важна част от отбора, както и Манджукич и всички работили и носили товар на плещите си.

Аз лично мисля, че няма да продаваме Игу, но за Манджо не знам. Нито единия, нито другия искам да напускат.

Искам гъст и лепкав мармалад да забъркаме това лято. И да я вдигаме.

С тоя трансфер вече не може да говорим за друго. НЯМА НЯМА.

ВДИГАМЕ!!!!!

--------------------

+Quote Post
FJ1897
коментар 11 Jul 2018, 09:28
Коментар #1414

Primavera player
**

Коментари: 158
Регистриран: 16-March 16
Потребител No.: 24 930

Добро утро, момчета!

След случилото се вчера, искам само да отбележа. Преди седем години къде бяхме и къде сме след вчера вечерта.
Вучинич топ трансфер 18 млн от Рома (вчера жалък туит от тях, това им е тавана на тези мишки).

Нека се порадваме от сърце на всичко, което изживяхме до момента с клуба и да се надяваме, че най-доброто тепърва предстои!

С времето ефектът "Роналдо, само ще се засилва.

Надявам се в спокоен град като Торино, той чисто като човек да намери спокойствие и уют, за да може да се представи на максимално високо ниво.

Колкто до самият трансфер, преди време бях писал за Ексор и как ако решат тези хора ще бият всичките арабески с пари обратно до тяхните кладенци, времето показа, че съм бил в значителна степен прав.

Нека мислим трезво и с ръка на сърце да кажем че няма как да има реално по-скъп вратар от Буфон, само този пример искам да дам, останалото са надути цени до небето, които нашето ръководство с ПЪЛНО ПРАВО никога не си позволи да плати, просто защото не са балъци.

Пак за човека Роналдо. Няма как да не се почувства поласкан след като президента му идва на крака. Все пак Роналдо колкото и пари да има, произхода не може да го промени, но това в случая пак е само от полза, защото фамилия Аниели демонстрира уважение към един човек, пък бил той и звезда като Роналдо. Това за мен е предпоставка за едно дългогодишно приятелство, което ще бъде от полза и за двете страни.

На върха сме момчета, това е важното.

Взехме Кристиано Роналдо от Реал Мадрид, след като той лично е поискал трансфер при нас! ТЧК!!!!

FINO ALLA FINE!

+Quote Post
Teogo0alll
коментар 11 Jul 2018, 09:47
Коментар #1415

Juventus regular

Коментари: 1 005
Регистриран: 21-January 08
Потребител No.: 851

Страхотен пост, колега и съм напълно съгласен с всичко казано от теб.
Наистина твърде колосално звучи това CR7 да избере точно нас, но вече всичко е официално и потвърдено. Чакаме си най-звездният трансфер за представянето и съм сигурен, че ще се получи страхотно шоу. Усмивката ме слиза от лицето ми от снощи и това е атестат, че само любимият ни Юве може да ни донесе такова щастие.
Димо, ще бъде страхотно Игуаин да остане и с Рони да къртят зъбаците на всичко живо.
А това за Марсело, ако стане вече незнам...

+Quote Post
Dek0
коментар 11 Jul 2018, 11:50
Коментар #1416

Juventus regular

Коментари: 2 355
Регистриран: 12-June 07
Град: Plovdiv
Потребител No.: 549

- 213 милиона сме засега от това меркато.Предполагам ,че сега ,ще започнат изходящите трансфери. + 35% са се дигнали акциите на клубът.

https://www.transfermarkt.com/statistik/ein...=2018&w_s=s

Този коментар е бил редактиран от Dek0 на 11 Jul 2018, 11:52

+Quote Post
J.T.Ultras
коментар 11 Jul 2018, 14:21
Коментар #1417

Juventus star

Сега е момента Марота да прави чист бартер Игуаин - Канте, пък Сари ще си играе с Жоржиньо fishing1.gif

Този коментар е бил редактиран от J.T.Ultras на 11 Jul 2018, 14:22

--------------------

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 11 Jul 2018, 16:18
Коментар #1418

Juventus champion

Коментари: 6 308
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Марсело почнал да следи страницата на Ювентус в някое от онлайн изданията. Не се издържа post-294-1159107481.gif.

--------------------

+Quote Post
superniki
коментар 11 Jul 2018, 16:27
Коментар #1419

Juventus star

Коментари: 4 701
Регистриран: 1-March 07
Град: Дупница
Потребител No.: 369

Цитат(pinkfloyd39 @ 11 Jul 2018, 14:18) *
Марсело почнал да следи страницата на Ювентус в някое от онлайн изданията. Не се издържа post-294-1159107481.gif.

Премиум спорт, репортват, че клубът ще бъде щастлив, ако Сандро остане. Нямало нищо в това за Марсело.

Ще бъде страшно извращение, ако и Марсело дойде, наистина няма да бъде за вярване.

--------------------

+Quote Post
J.T.Ultras
коментар 11 Jul 2018, 23:27
Коментар #1420

Juventus star

Алберто Чери в Каляри, скоро..

https://www.tuttojuve.com/calciomercato/sky...cagliari-429738

--------------------

+Quote Post

133 страници V  « < 69 70 71 72 73 > » 
Reply to this topicStart new topic
3 потребител(и) четат тази тема (3 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 17th December 2018 - 16:56ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team