IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

13 страници V  « < 10 11 12 13 >  
Reply to this topicStart new topic
> Миралем Пянич, 5
masterhp
коментар 20 May 2019, 16:33
Коментар #221

Juventus hero

Група: Фенове
Коментари: 10 715
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Че е слаб е така, но на хартия е най-класният ни халф. Ще е интересна развързката с трансферите около него smile.gif

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"
Go to the top of the page

+Quote Post
JIZAH
коментар 20 May 2019, 18:21
Коментар #222

Juventus regular

Група: Ветерани
Коментари: 2 104
Регистриран: 17-January 10
Град: София
Потребител No.: 3 242

Аз много се излагам и съм се излагал, ама точно тоя играч е вреден за отбора.

Два момента с два клика са повече от показателни.

Нула в защита, нула позициониране, постоянно някой тр да го покрива.

И те предизвиквам - искам компилация, ако може с разцепващи пасове, жестоки двойни и тн. Искам да е над 15 мин за три сезона (мин по 5 мин за сезон).

Като го пуснеш викам да говорим. До тогава аз ще пускам само такива smile.gif

+Quote Post
Teogo0alll
коментар 20 May 2019, 19:39
Коментар #223

Juventus regular

Коментари: 1 268
Регистриран: 21-January 08
Потребител No.: 851

Цитат
Не ми се занимава да намеря петдесет клипа

Не петдесет, не 25, ами и 5 ще ти е трудно да намериш. Изключително посредствен тип.
Взема майка си и баща си като заплата а статуса му е на едно ниво с някакви посредствени халфове в калчото.
Всеки ден се моля някой да даде поне цената, която дадохме за главочко ... пардон "пианиста"

+Quote Post
Kirilov
коментар 20 May 2019, 19:43
Коментар #224

Juventus champion

Коментари: 7 523
Регистриран: 28-April 14
Потребител No.: 24 823

В действителност особено последния сезон беше слаб. Подавачите в днешния футбол са кът и който ги има не ги пуска, дано успеем да намерим.

--------------------

+Quote Post
Hennessy
коментар 20 May 2019, 20:53
Коментар #225

Juventus star

Коментари: 3 484
Регистриран: 28-February 10
Град: Добрич/Пловдив
Потребител No.: 3 499

Нещото, което най-много ме дразни в него е, че е психически нестабилен и се насира абсолютно винаги срещу сериозните отбори. Има много примери за играчи с много талант, но страхливи и такива, които нямат много талант, но са пердета и с хъс и раздаване мачкат.

--------------------

+Quote Post
masterhp
коментар 23 May 2019, 12:19
Коментар #226

Juventus hero

Цитат(Hennessy @ 20 May 2019, 21:53) *
Нещото, което най-много ме дразни в него е, че е психически нестабилен и се насира абсолютно винаги срещу сериозните отбори. Има много примери за играчи с много талант, но страхливи и такива, които нямат много талант, но са пердета и с хъс и раздаване мачкат.

Това е много голям проблем. Пянич няма психика, ако имаше щеше да е най-добрият на позицията си в света.

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 20 Jun 2019, 12:27
Коментар #227

Juventus champion

Коментари: 7 523
Регистриран: 28-April 14
Потребител No.: 24 823

Цитат
Sarri: "I would like to see Pjanic make 150 touches of the ball per game".

Този коментар е бил редактиран от Kirilov на 20 Jun 2019, 12:28

--------------------

+Quote Post
JIZAH
коментар 20 Jun 2019, 17:45
Коментар #228

Juventus regular

Сега гледам Жоржиньо с 84 паса средно на мач, нашият подавач е с 62.5. Има място за растеж. Има-няма 35%.

+Quote Post
odyssey7
коментар 25 Jun 2019, 12:05
Коментар #229

Juventus star

Коментари: 3 766
Регистриран: 6-January 09
Град: Добрич/София
Потребител No.: 1 612

Cannavaro "The player who will improve the most with Sarri's arrival? Pjanic, I bet on him. Especially considering the qualities which he possesses, he can become a decisive player. Even more so than Jorginho." #GdS

+Quote Post
masterhp
коментар 25 Jun 2019, 15:15
Коментар #230

Juventus hero

Цитат(odyssey7 @ 25 Jun 2019, 13:05) *
Cannavaro "The player who will improve the most with Sarri's arrival? Pjanic, I bet on him. Especially considering the qualities which he possesses, he can become a decisive player. Even more so than Jorginho." #GdS

Явно през него ще минава цялата игра, дано се прероди и покаже повече от това, което може. smile.gif

--------------------

+Quote Post
Hennessy
коментар 25 Jun 2019, 17:05
Коментар #231

Juventus star

Коментари: 3 484
Регистриран: 28-February 10
Град: Добрич/Пловдив
Потребител No.: 3 499

Да, срещу Каляри и Албинолефе ще е БОГ, но като излезе срещу Каземиро, Фабиньо, Бускетс и т.н. ще се чуди как по-бързо да се отърве от топката.

--------------------

+Quote Post
J.T.Ultras
коментар 25 Jun 2019, 19:52
Коментар #232

Juventus star

Коментари: 4 806
Регистриран: 2-March 12
Потребител No.: 24 643

Тоти между две звезди feest.gif

--------------------

+Quote Post
JIZAH
коментар 26 Jun 2019, 19:16
Коментар #233

Juventus regular

Някой беше коментирал, че само аз мисля, че има голяма глава. Нз дали е голяма ама определено има специфично османска форма с просторна мозъчна кутия. smile.gif

+Quote Post
lyubaka
коментар 26 Jun 2019, 19:56
Коментар #234

Juventus bench

Коментари: 971
Регистриран: 1-April 16
Град: Варна
Потребител No.: 24 990

Цитат(JIZAH @ 26 Jun 2019, 19:16) *
Някой беше коментирал, че само аз мисля, че има голяма глава. Нз дали е голяма ама определено има специфично османска форма с просторна мозъчна кутия. smile.gif

На мен ми прилича на извънземно повече, даже имаше един детски филм "Извънземното"........ Същата глава като на ИТИ biggrin.gif
А и в "Пришълецът" главите им са същите.....

+Quote Post
JIZAH
коментар 26 Jun 2019, 20:21
Коментар #235

Juventus regular

Цитат(lyubaka @ 26 Jun 2019, 19:56) *
На мен ми прилича на извънземно повече, даже имаше един детски филм "Извънземното"........ Същата глава като на ИТИ biggrin.gif
А и в "Пришълецът" главите им са същите.....

Ееех, успокоих се. Не само аз намирам интересни аналогии biggrin.gif

+Quote Post
outbreak
коментар 26 Jun 2019, 21:02
Коментар #236

Juventus regular

Коментари: 2 263
Регистриран: 4-July 06
Град: Плевен
Потребител No.: 143

Пичове, вие сериозно ли?

Да, голяма му е главата, ама какво от това, да не си я е избирал той?

Съвсем прилично изглеждащ млад човек, играещ топ футбол в топ отбор, идващ от по принцип кофти държава... нека на всички да са ни такива главите, деба! ;д

--------------------

+Quote Post
JIZAH
коментар 27 Jun 2019, 09:49
Коментар #237

Juventus regular

Цитат(outbreak @ 26 Jun 2019, 21:02) *
Пичове, вие сериозно ли?

Да, голяма му е главата, ама какво от това, да не си я е избирал той?

Съвсем прилично изглеждащ млад човек, играещ топ футбол в топ отбор, идващ от по принцип кофти държава... нека на всички да са ни такива главите, деба! ;д

Очевидно не е твърде сериозно, а се бъзикаме, нооо лично за мен ако играеше топ футбол, тая главица щях да я обожавам. biggrin.gif Малко ми трябва, за да оценя някой от любимия ми отбор. smile.gif

+Quote Post
masterhp
коментар 29 Jun 2019, 20:54
Коментар #238

Juventus hero

Да се надяваме да се съживи, защото Сари ще гради през него, другото няма значение ако е на ниво smile.gif

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 25 Jul 2019, 23:10
Коментар #239

Juventus star

Коментари: 4 579
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Цитат(Teogo0alll @ 25 Jul 2019, 18:27) *
Ние тия неща за босненската капацуна с JIZAH ги говорим от има-няма година и половина, ама за голяма част от феновете на Юве той ни е най-класният халф huh.gif тоя сезон Пянич също ще си играе неговите тъпотии да цъка назад и настрани, с безумни жълти картони и още по-безумни грешки в нашата половина.

Та за мача - изключително бавно темпо на игра, тъй като гледах мача си през тел постоянно си мислих, че терена е наводнен и затова изнасят толкова бавно.
Сега прочетох, че два часа преди мача, Сари е провел 45 минутна тренировка, като го е отчел за голяма грешка предвид много тежките атмосферни условия (жега, задух и т.н)

Много приятно впечатление ми направиха Рабио и Демирал - французинът има много добър поглед над играта, голяма крачка и хубав пас по земя - все неща, които много ми се понравиха. Демирал ги изкриви отзад, даже наби една мерда на корнера, а и си вкара и последната дузпа. Игу също много се стара, въпреки че не направи кой знае какво.

Много дразнещи бяха Матуиди и Манджукич, като втория дори не пипна топка второто.

Берна също не ми направи добро впечатление - по-скоро е започнал да се превръща в някакъв житен бегач, ама поне играчите от тоя тип имат някаква скорост, а нашият и това няма.

П.С: Когато и да продадем голямата тиква, ще сме закъснели. Всеки средностатистичен халф би вършил същата работа в градивен план и в пъти по-добра такава в дефанзивен.

По-логично ми се стурва на това да му е тук мястото.

Аз мисля, че доста хора в този форум са разочоровани от Пянич, но мога да кажа аз какво мисля.

Първо е факт, че Пянич дойде в Ювентус със статута на световна класа, което не се оправда. Дойде точно след най-силната ни халфова линия в последните години и не успя да стигне тази летва.

Второ - не съм сигурен, че позицията му на реджиста е много добра. Да. предполага се че трябва да помага за граденето на играта и да дава пасове, но е твърде дръпнат назад. Последния сезон вкара едва 4-5 гола, което си е постижение на защитник. Мисля, че трябва да се възползваме от силмния му удар отдалеч и да прави поне по десет гола на сезон.

Трето - не бих тръгнал да го гоня, поне докато нямаме класен заместник и то такъв, че да се напасне пъзела на халфовата линия. За мен примерно Погба е по-класен и би пил по-полезен отвсякъде. Ако питате мен, веднага бих жертвал Пянич за Погба. Но въпросът е в каква постройка биха играли Погба, Рабио и Рамзи да кажем.

Четвърто - иска ми се да видя Пянич при Сари. През последните дни го казах няколко пъти, но пак ще го кажа. От определени футболисти очаквам ново лице този сезон. Не искам пак да хвърлям камъни в градината на Алегри, но отборът наистина изглеждаше много спрял в огромна част от сезона и това влияеше точно на по-креативните футболисти. А като загубиш креативността на Пянич и го сложиш през защитниците, получаваш точно един играч, който прави картони и нищо друго. Имам някакви надежди, че този сезон ще получи своя ренанс, но не бих заложил пари на това.

Пето - ако Пянич днес си тръгне, не съм сигурен с какво ще го запомня. Имаше своите добри моменти, но имаше и доста незапомнящи се. Взехме го за без пари за една клауза, която на фона на днешните трансфери суми изглежда смешна. Имаме реален шанс да го продадем на печалба три или четири години по-стар и във възраст, в която вече се отправя към последните си силни сезони във футбола. Така че от една страна ударихме кьоравото, но от друга аз лично очаквах много повече. Просто през последните три години не можем да напипаме вътрешните халфове и вече не знам и аз каква е формулата. Може би затова искам Погба, защото още имам ностлгия към триото му с Пирло и Видал.

--------------------

+Quote Post
odyssey7
коментар 14 Aug 2019, 11:26
Коментар #240

Juventus star

Коментари: 3 766
Регистриран: 6-January 09
Град: Добрич/София
Потребител No.: 1 612

I have a great relationship with #Allegri, we talk to each other often. He just wants to reflect about his future a bit. And when he makes up his mind, he will have no trouble finding a great team.
Have we ever been upset with each other? Sure, it's normal. He tells you things in the face, like me.
He teases me, he told me: “When you arrived from Rome you couldn’t give a pass longer than five meters, & that if I became a great footballer I owe it to him only. 😅
[Miralem Pjanic]

+Quote Post

13 страници V  « < 10 11 12 13 >
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 24th August 2019 - 00:25ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team