IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

251 страници V  « < 248 249 250 251 >  
Closed TopicStart new topic
> Трансферни слухове, Сезон 2010/2011
JUVEEE magic
коментар 23 May 2011, 19:05
Коментар #4981

Primavera player
**

Група: Фенове
Коментари: 141
Регистриран: 6-June 10
Потребител No.: 4 205

Да направиш правилните трансфери е почти равностойно на това да си добър треньор и да изведеш отбора до титла. Това отнема много време .
В Италия много правилно са разделили нещата за разлика от Англия , където мениджъра прави всичко. Затова дори според мен Марота е много по-важно да си свърши работата и ако Конте има правилните играчи ще успее . Но все пак на пръв поглед като погледна другите отбори виждам това:

1. Барселона - Меси , Шави , Иниеста

2. Реал - К.Роналдо , Кака , Йозил

3. Байерн - Рибери , Робен

4. Интер - Ето , Снайдер

5. Милан - Ибрахимович , Касано , Робиньо , Пато

6. Арсенал - Фабрегас , Насри , Аршавин

7. Челси - Торес , Малуда , Лампард

8 . Ман Ю - Руни , Нани , Валенсия

Юве има само един Дел Пиеро на 37 г. Това са футболистите , които правят разликата в играта .

Ако искаме да се върнем при тези трябва да да купим пон 2-ма играчи от тази класа , а те не са кой знае колко в Европа.
Вчера гледах Агуеро , вкара 3 гола и то какви !!! Ако наистина имаме 45 млн . си заслужава , повече отколкот за двама добри играчи , които пак няма да направят разликата в играта .
Истината , че и дори Агуеро да вземем мисля ,че няма да е достатъчно . Ако ги имаме парите трябва да ги вложим в млади играчи които поне 7-8 г. да играят за нас .
Моето мнение е , че трябва да вземем и Пасторе .

Това ще са първите 2-ма играчи , с които може да мислим за нещо повече . Иначе всяка година ще сме около 4-тото място , а в ШЛ , ще се излагаме.

Бащош и Красич са много добри играчи , но те не са от тези , които ще направят разликата в играта . Иначе Пирло , ако е здрав е един от играчите , които могат да променят нещата.
А нищо чудно докато се услушваме за Агуеро , той вече да е играч на Сити , защото нямаме 10 млн . повече . А за Пепе или Мартинез имаме , които и със тях и без тях все тая ........
Същевременно Джовинко , за който не сме дали и 1 евро рита в Парма .
Go to the top of the page

+Quote Post
Juve_Machka
коментар 23 May 2011, 19:08
Коментар #4982

Scouted
*

Коментари: 68
Регистриран: 30-January 11
Потребител No.: 24 292

еми незнам какво се оплаквате з нани при положение 4е като напрай 3-4 топлаки и 2 от тях влязат сички ще избухвате и ще го хвалите
Не че не ме дразни гадната циганка ама нямаме по класен от него (освен Капитана)

+Quote Post
Dek0
коментар 23 May 2011, 19:34
Коментар #4983

Juventus regular

Коментари: 2 356
Регистриран: 12-June 07
Град: Plovdiv
Потребител No.: 549

Монтоливо: Махам се от Фиорентина

23.05.2011 понеделник 17:39
Шрифт Принтирай

Капитанът на Фиорентина Рикардо Монтоливо заяви, че няма да подпише нов договор с "виолетовите" и ще напусне клуба през лятото.

Интер и Ювентус се борят за подписа на халфа, като в последните дни се заговори, че и Байерн Мюнхен иска да привлече италианския национал.

"Това, че не подновявам договора си, не е свързано с пари или нещо друго, просто искам да сменя атмосферата. Нека да е ясно - не съм се договорил все още с никой отбор. И още нещо, ако от Фиорентина искат да остана до 2012 година, аз ще уважа своя контракт", коментира Монтоливо, цитиран от "ANSA".WINER.BG

+Quote Post
bronks
коментар 23 May 2011, 21:09
Коментар #4984

Primavera player
**

Коментари: 428
Регистриран: 22-February 07
Град: plovdiv
Потребител No.: 359

Днес четох че Конте казал че иска Сисоко да остане в отбора малеее незнам аз наистина не вярвам да доиде Агуеро или Тевез или Нани по съм склонен че Мармота ще се хвали с Пасторе на есен или Санчес които за мен не си заслужават Парите ! Боско от челси не струвал или Бек боско е много стабилен за мен тва че в челси не му варви не значи че при нас ще е зле а и не е много стар едиствената ми мечта ми е агуеро ако го земат съм сагласен да простя всеки друг трансфер

--------------------

+Quote Post
Dek0
коментар 23 May 2011, 22:57
Коментар #4985

Juventus regular

Коментари: 2 356
Регистриран: 12-June 07
Град: Plovdiv
Потребител No.: 549

Агуеро сменя Тевес в Ман Сити?
23.05.2011 23:04
Нападателят поиска от Атлетико да го продаде, цената му от 45 милиона евро не е проблем за Гражданите

Серхио Агуеро може да смени Карлос Тевес в Манчестър Сити, съобщиха испанските медии.

Сагата около бъдещето на нападателя на Атлетико Мадрид може да придобие неочакван развой и той да се окаже идеалният заместник на сънародника си, който пък иска да напусне “Ийстландс”.

Сайтът на вестник “Марка” съобщава, че днес в късния следобед Агуеро е поискал от клуба да бъде продаден.

Той проведе среща с ръководството, на която присъстваха още баща му, както и агента му, а разговорите продължиха повече от час и половина. Около 19,30 местно време (20,30 българско) Агуеро напусна офисите на “Висенте Калдерон” без да каже нищо пред репортерите.

Според слуховете обаче, Кун смята, че периодът му в Атлетико е приключил. Миналата седмица Дюшекчиите обявиха, че няма никакъв шанс той да бъде продаден на Реал и затова вариант Манчестър Сити изглежда доста вероятен.

Освен това английският клуб ще плати без никакви проблеми 45-те милиона евро, колкото е неустойката на футболиста. По този начин Роберто Манчини ще си осигури друг класен нападател, след като Тевес явно не желае повече да играе при небесносините.

Агуеро изкара 5 сезона на “Висенте Калдерон”, за които вкара 101 гола във всички турнири, но сега по всичко изглежда, че е на път да направи следващата стъпка в кариерата си. GOL.BG

+Quote Post
JUVEEE magic
коментар 24 May 2011, 07:25
Коментар #4986

Primavera player
**

Коментари: 141
Регистриран: 6-June 10
Потребител No.: 4 205

Прощалната изповед на Кун

Няколко часа, след като испанските медии гръмнаха с новината, че Серхио Агуеро иска да напусне Атлетико Мадрид, самият нападател потвърди, че е помолил клуба да го продаде. В прочувствено обръщение, публикувано на официалния сайт на аржентинеца, той обясни защо е взел това решение и изказа дълбоката си признателност към привържениците на "дюшекчиите". Агуеро е категоричен, че единствената причина да поиска трансфер, е стремежът му да се развива и да играе на по-високо ниво."Отдавна казах, че когато реша да си тръгна, ще го обявя публично. Моментът дойде и ще удържа на думата си. Много ми е трудно да
напусна Атлетико. Боли ме, но мислих дълго и съм убеден, че трябва да остана верен на себе си. Не съм достигнал тавана на възможностите си и искам да продължа да се уча и да се развивам. Петте години в Мадрид бяха етап от кариерата ми, който привключва. Време е да направя следващата стъпка", мотивира решението си Агуеро.

"Скоро ще навърша 23 години и бъдещето е пред мен. Трябва да кажа, че причината да напусна не е свързана с пари, а е изцяло от спортен характер. Искам ясно да изразя благодарността си към клуба, който ми даваше заплата, съизмерима само с тези в най-големите отбори в света", продължава изявлението на аржентинеца.

"Решението ми назряваше от известно време. Темата беше обсъждана още миналата година, когато поднових договора си. Преподписах, за да се отблагодаря на Атлетико за всичко, което клубът е направил за мен. Тогава се разбрахме, че няма да ме спират, ако пожелая да напусна. В съответствие с тази уговорка, помолих клуба да разгледа без никакви условия всички оферти, които получи за мен", разкри Агуеро.

Изявлението на нападателя завършва с прочувствено обръщение към привържениците на Атлетико, които със сигурност ще бъдат натъжени, че от новия сезон няма да могат да се радват на големия си любимец.

"Не се опитвам да съм оригинален и ще кажа това, което чувствам. Знам, че само ако го направя от сърце, ще ме разберете. Вие се превърнахте в част от моята идентичност. Заедно споделихме много радости и разочарования. Никога няма да забравя празника след спечелването на Лига Европа и онази нощ в Барселона, когато загубихме финала за Купата на Краля. Заслужаваше си, нали?", пише Агуеро.

"Прегръдки за всички. Обичам ви"
Кун

Агуеро пристига на "Висенте Калдерон" от Индепендиенте през 2006 година. Началото на кариерата му в мадридския гранд е противоречиво, но постепенно талантливият нападател се превръща в ключова фигура за отбора. През сезон 2007/08 той бележи 19 гола и завършва на трето място в листата на стрелците в Примера дивисион. Заедно с Диего Форлан, аржентинецът е основата на силното представяне на "дюшекчиите" през следващия сезон. Атлети финишира в топ 4 и се класира за Шампионската лига. 2010 година е най-успешната за Агуеро и за "червено-белите". След дълго продължила суша, Атлетико най-после печели голям трофей. Мадридчани ликуват като победители в първото издание на Лига Европа, а Кун подава и за двата гола на Форлан във финала срещу Фулъм (2:1). Отборът има шанс да направи дубъл, но губи от Севиля финала за Купата на Краля.

В началото на този сезон Атлетико вдигна и Суперкупата на Европа след успех над Интер (2:0), а Агуеро стана автор на втория гол. Въпреки големите амбиции, клубът от "Висенте Калдерон" редуваше силни и слаби мачове, като в крайна сметка финишира на 7-о място. Агуеро завърши сезона с 20 гола в Примера. В събота нападателят реализира хеттрик срещу Майорка (4:3) и в може би последния си мач за Атлетико успя да премине кота "100", като вече има 101 попадения за "рохибланкос".

+Quote Post
PAVEL 11 NEDVED
коментар 24 May 2011, 09:28
Коментар #4987

Juventus regular

Коментари: 1 982
Регистриран: 9-September 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 193

Марота вместо да свива шоколади да ходи да вади пачките докато някой не го е изпреварил!

--------------------

+Quote Post
MartineZz
коментар 24 May 2011, 09:34
Коментар #4988

Juventus regular

Коментари: 1 696
Регистриран: 28-February 07
Град: София
Потребител No.: 367

Абе тези Шитита колко нападатели искат да прилапат да ги е.а?! Играят с един нападател, имат Джеко, Тевес и Адебайор и още искат да купуват.

--------------------

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 24 May 2011, 09:41
Коментар #4989

Juventus champion

Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

Най-вероятно ще продадат Тевес и Адеба,дано поне Тевес да вземем като няма да е Кун smile.gif

+Quote Post
bobyjuvefan
коментар 24 May 2011, 09:53
Коментар #4990

Juventus bench

Коментари: 670
Регистриран: 18-April 09
Потребител No.: 2 181

Агуеро реши: напуска Атлетико и става "гражданин"
24 май 2011 | 00:01

(16) Чат Препоръчай4 Свежо Twitter Любовната история между Серхио Агуеро и Атлетико Мадрид е на път да завърши с развод. Аржентинският нападател почти сигурно ще напусне "дюшекчиите" и ще продължи кариерата си в Англия, като според радио "Марка" фаворит за подписа му е Манчестър Сити.

Днес Агуеро посети офисите на Атлетико на "Висенте Калдерон", придружаван от баща си и двамата си мениджъри. Час и половина по-късно звездата на "червено-белите" напусна стадиона, без да се спре пред журналистите. Испанските медии твърдят, че Кун ясно е заявил желанието си да бъде продаден, но отговорът на клуба е бил също толкова категоричен: Агуеро може да напусне само срещу 45 млн. евро, колкото е клаузата за разтрогване на договора му.

Преди седмица изпълнителният директор на Атлетико Мигел Анхел Хил Марин за пореден път каза, че няма никакъв шанс Агуеро да премине в Реал Мадрид. Той обаче потвърди интереса към аржентинския ас на Челси, Манчестър Сити и Интер.

Агуеро има договор до 2014 година. През настоящия сезон той отбеляза 20 гола в Примера дивисион, но Атлетико не можа да се класира за Шампионската лига, а нападателят иска редовно да играе в най-силния клубен турнир.
източник Спортал.бг

Най-тъпото е, че интерес от Ювентус дори не се споменава. Пак очилатото недоразумение хвърля прах в очите на феновете. Сигурно им е предложил оферта Тиаго и Сисоко плюс 20млн. Пак нещата отиват към взимане на Джилардино. Тъп мармот-идиот!

--------------------

+Quote Post
SemperFidelis
коментар 24 May 2011, 10:01
Коментар #4991

Juventus bench

Коментари: 538
Регистриран: 14-September 08
Град: Варна-градът на мечтите ;)
Потребител No.: 1 335

Ниъкде не е казал че ще става "гражданин" тва са някви волни интерпретации на някое БГ журналистче...В италианските медии се пише че ние сме с най-големи шансове да го вземем,но Моуриньо натискал още за подписа му.В тутоюве пишеше че сме подготвили 35млн.евро за него,а цената му е 45,ако е така наистина предпочитам да даде 45млн. и да върнем Ку и Матри в старите им отбори..

+Quote Post
Тhe_Star
коментар 24 May 2011, 10:25
Коментар #4992

Primavera player
**

Коментари: 348
Регистриран: 27-March 10
Потребител No.: 3 666

Аз продължавам да не доумявам как такъв играч ще дойде в отбор който дори не играе в Европа но да видим smile.gif

--------------------

Цитат
"Алекс е истински пример за по-младите. Той винаги дава всичко от себе си в тренировъчния процес и въпреки напредналата си възраст, той не спира да се усъвършенства. Винаги съм имал нужда от футболисти, които обичат да националния отбор и Дел Пиеро е един от тях,винаги съм искал футболисти .... да ... поне така си мисля "

+Quote Post
Бялото Перо
коментар 24 May 2011, 12:17
Коментар #4993

Juventus regular

Коментари: 1 434
Регистриран: 15-March 11
Потребител No.: 24 519

той се маха от Атлетико М. за да играе на по-високо ниво, за да печели трофеи. Как го виждате да поиска да играе в сегашният Юве? Ако сериозният интерес беше само то страна на Реал и нас, разбирам заради омразата между мадритските клубове да се метне към нас, но изглежда има достатъчно клубове, които могат да хвърлят тези пари.
Така че пак, защо при нас точно?

Такива млади играчи от много висока класа мотивирани да печелят трофеи не виждам как може да акостират в Торино. И затова виновен е не само Марота, а цялото ръководство, което докара клуба до сегашното плачевно състояние

--------------------
Формата е временна, докато класата вечна

+Quote Post
Underground Mind
коментар 24 May 2011, 12:44
Коментар #4994

Juventus star

Коментари: 4 030
Регистриран: 13-June 07
Град: Plastic City
Потребител No.: 551

Цитат(Бялото Перо @ May 24 2011, 13:17ч.) *
той се маха от Атлетико М. за да играе на по-високо ниво, за да печели трофеи. Как го виждате да поиска да играе в сегашният Юве? Ако сериозният интерес беше само то страна на Реал и нас, разбирам заради омразата между мадритските клубове да се метне към нас, но изглежда има достатъчно клубове, които могат да хвърлят тези пари.
Така че пак, защо при нас точно?

Такива млади играчи от много висока класа мотивирани да печелят трофеи не виждам как може да акостират в Торино. И затова виновен е не само Марота, а цялото ръководство, което докара клуба до сегашното плачевно състояние

Въпрос на добро заплащане и стабилен проект. Ако дори едно от двете условия отсъства, той би предпочел друг отбор, естествено. Според слуховете сме готови да му плащаме по 7.5 млн. евро per stagione. А колкото до целите пред новият Ювентус - нали Елкан заяви, че през Юни ще представят много амбициозен план на развитие, който ще включва подмладяване на състава, а Мармота му приглася отсрани, че ще подсилим състава с няколко играчи от световна класа. Е, ако все пак в цялата тази работа има нещо вярно, то аз не изключвам възможността да акостира при нас. Ако обаче всичко казано е в сферата на фантастиката, ще си останем с новопривлечени като Трите Грации - Пациенца, Циглер и Мазиело.

P.S. - Пирло и Пациенца минавали медицински тестове.

--------------------
''Qui bisogna lottare sempre e quando sembra che tutto sia perduto, crederci ancora, la Juve non si arrende mai.''

+Quote Post
Бялото Перо
коментар 24 May 2011, 12:59
Коментар #4995

Juventus regular

Цитат(Underground Mind @ May 24 2011, 13:44ч.) *
Въпрос на добро заплащане и стабилен проект. Ако дори едно от двете условия отсъства, той би предпочел друг отбор, естествено. Според слуховете сме готови да му плащаме по 7.5 млн. евро per stagione. А колкото до целите пред новият Ювентус - нали Елкан заяви, че през Юни ще представят много амбициозен план на развитие, който ще включва подмладяване на състава, а Мармота му приглася отсрани, че ще подсилим състава с няколко играчи от световна класа. Е, ако все пак в цялата тази работа има нещо вярно, то аз не изключвам възможността да акостира при нас. Ако обаче всичко казано е в сферата на фантастиката, ще си останем с новопривлечени като Трите Грации - Пациенца, Циглер и Мазиело.

P.S. - Пирло и Пациенца минавали медицински тестове.

Оставете ги вие тези приказки. Това е за пред феновете и за пред текущите играчи. Нов играч ако пита за Юве ще разбере, че отбора не върви добре откакто преди 5 години е изваден в серия Б заради уговорени мачове (върви обяснявай как всичко е нагласено...) от тогава клуба се лъкатушка в посредственост като последните 2 години завършва на 7мо място и следващият сезон няма да играе евро турнири дори.
И това като оставим на страна, че италианското първенство вече далеч не е толкова атрактивно за чужденците, особено за топ играчинте, както беше преди.
Аз лично Агуеро не го виждам в Юве, но щом вие се надявате и вярвате, няма лошо. Дано да стане

--------------------

+Quote Post
SemperFidelis
коментар 24 May 2011, 13:03
Коментар #4996

Juventus bench

Коментари: 538
Регистриран: 14-September 08
Град: Варна-градът на мечтите ;)
Потребител No.: 1 335

Подписът ти обяснява всичко...

+Quote Post
Underground Mind
коментар 24 May 2011, 13:16
Коментар #4997

Juventus star

Коментари: 4 030
Регистриран: 13-June 07
Град: Plastic City
Потребител No.: 551

Цитат(Бялото Перо @ May 24 2011, 13:59ч.) *
Оставете ги вие тези приказки. Това е за пред феновете и за пред текущите играчи. Нов играч ако пита за Юве ще разбере, че отбора не върви добре откакто преди 5 години е изваден в серия Б заради уговорени мачове (върви обяснявай как всичко е нагласено...) от тогава клуба се лъкатушка в посредственост като последните 2 години завършва на 7мо място и следващият сезон няма да играе евро турнири дори.
И това като оставим на страна, че италианското първенство вече далеч не е толкова атрактивно за чужденците, особено за топ играчинте, както беше преди.
Аз лично Агуеро не го виждам в Юве, но щом вие се надявате и вярвате, няма лошо. Дано да стане

Точно Агуеро, миналата година, когато се тръбеше тук и там за сделка с Атлетико включваща Диего + кеш за Кун, беше казал, че не би имал нищо против да заиграе в някой от италианските грандове като беше споменал именно Ювентус и Интер. wink.gif

Иначе, ясно е че негов входящ трансфер е fantasy football към днешна дата, но ми се иска да вярвам, че поне веднъж през последните години ще уцелим нещо качествено, пък било то и шанса да е супер измислен, илюзорен, микроскопичен и т.н.

--------------------
''Qui bisogna lottare sempre e quando sembra che tutto sia perduto, crederci ancora, la Juve non si arrende mai.''

+Quote Post
yanko
коментар 24 May 2011, 13:36
Коментар #4998

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 5 180
Регистриран: 31-May 08
Град: Пловдив
Потребител No.: 1 134
Любим футболист: 8 Marchisio
Фен клуб: 705/289

Пирло е в Торино и преминава медицинските прегледи - цък . Това е много силен трансфер, но само той няма да е достатъчен.

+Quote Post
Capitano
коментар 24 May 2011, 13:38
Коментар #4999

Guests

Точно пък Агуеро дето му писна от калъфки (изключвам смешната ЛЕ) ще се засили при нас. Пишете го в Сити и го забравете.

ПС. Пациенца за бек-ъп си е идеален вариант. Циглер...нищо повече от Де Челие. Мазиело дори не знам как изглежда.

+Quote Post
Бялото Перо
коментар 24 May 2011, 16:03
Коментар #5000

Juventus regular

Цитат(SemperFidelis @ May 24 2011, 14:03ч.) *
Подписът ти обяснява всичко...

цитата ми се отнасяше за онзи Ювентус от серия Б. Към момента Юве няма класа (класни играчи) на които да разчита.
Междудругото думите са на Рони О`Съливан (снукър) и донякъде найстина не пасват за групови спортове като футбола.
Класата я имахме преди 2-3 години сега имаме Пепе и Акуалани...

Също така хората забравят, че Юве, с оглед на разкарването на поне 5-6 играча, трябва да купи и някои по-посредствени играчи за въпросната ширина на състава (Пациенца примерно). Като се разкарат ненужните играчи групата ще стане някъде към 14-15, та е нормално да има и по-непретенциозни имена в отбора. Това винаги е било факт, дори и в шампионският Юве отпреди 5-7 години

--------------------

+Quote Post

251 страници V  « < 248 249 250 251 >
Closed TopicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 19th August 2019 - 15:48ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team