IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

11 страници V  « < 9 10 11  
Reply to this topicStart new topic
> Андреа Пирло, "От маестро до мистър"
J.T.Ultras
коментар 11 Oct 2020, 20:10
Коментар #201

Juventus champion

Група: Фенове
Коментари: 5 806
Регистриран: 2-March 12
Потребител No.: 24 643

Pirlo is convinced that Bernardeschi can replicate that transformation from winger into attacking full-back that for Zambrotta coincided with a turning point in his career, transforming him from promising player into champion

😁

--------------------
Gaetano Scirea: "La Juve è qualcosa di più di una squadra, non so dire cosa, ma sono orgoglioso di farne parte."
Go to the top of the page

+Quote Post
vench
коментар 12 Oct 2020, 15:51
Коментар #202

Juventus champion

Коментари: 6 073
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Не го виждам това, ама да пробва...

--------------------
Sarri: We lost because we wanted to win at all costs

+Quote Post
Kirilov
коментар 13 Oct 2020, 07:46
Коментар #203

Juventus champion

Коментари: 9 945
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Цитат
"В Шампионската лига няма слаби отбори и не можеш да си позволяваш несериозно отношение, защото нямаш право на грешки. Всичко в турнира се решава от малките детайли. Според мен най-труден е периодът след зимната пауза. Около март някои отбори вече са в оптимална форма, но други още не са. Трябва и малко късмет, например при жребия, защото в противен случай целият сезона може да се окаже провален", призна световният шампион с Италия.

"Винаги се стремя да налагам атакуващ футбол. Искам да контролираме мачовете на всеки стадион и да доминираме. Няма значение дали ще сме домакини, или ще гостуваме на "Сантиаго Бернабеу" - целта си остава същата", заяви младият специалист.

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 13 Oct 2020, 10:00
Коментар #204

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 8 629
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Още няколко извадки от интервюто му, взето за УЕФА:

"Треньорската професия? В годините, в които "не правех нищо", започнах да уча. Видях, че това е страст, която растеше ден след ден."

"Има по-голям стрес на пейката, защото на терена аз командвах, аз бях човекът, който решаваше какво да прави с топката, сега мога да давам насоки, но други играят на терена, така че е малко по-трудно."

"Имах късмета да имам велики треньори. Още от Луческу, беше един от първите, през Липи, Анчелоти, Конте, до Алегри. Бях достатъчно голям късметлия да работя с топ треньори, ще се опитам да взема по нещо от всеки."

"Бившите съотборници? Смятам, че могат да ми помогнат много, може би не беше лесно за тях да ме видят като треньор, но за няколко часа разбраха каква е ролята ми в сравнение с тази, в която бях преди, така че им беше лесно да променят отношението си. Те могат да ми помогнат много, защото знаят какво означава да играеш за Юве, какво означава да печелиш, а и са работили с мен през годините. Знаят какъв дух искам да вкарам в отбора, те ще са голяма помощ за мен тази година."

"Да гледам как Роналдо тренира и играе ме радва много. Той е символ на световния футбол. На 35 още работи като младо момче и е пример за всеки."

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
masterhp
коментар 13 Oct 2020, 21:27
Коментар #205

Juventus hero

Коментари: 12 539
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Дано да му върже с Бернардески и да успее да го преквалифицира, би било наистина страхотно ако се случи smile.gif Гледах му интервюто за Уефа и на думи е номер едно. Сега дано го видим и на терена smile.gif

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
B&W
коментар 13 Oct 2020, 22:44
Коментар #206

Juventus bench

Коментари: 828
Регистриран: 10-September 16
Потребител No.: 25 059

Може да звучи глупаво и пристрастно, защото реално все още няма никакъв видим резултат от треньорът Пирло, но аз вече много повече му се радвам най-вече заради изказванията, визията, желанието и възпитанието , което показва. Тези изброени неща не са никакъв критерий за треньорски качества , но просто му отива да е наш треньор. С радост му бих дал шанс, докато Сари просто не отиваше на клуб като Ювентус и дразнеше абсолютно във всичко, което представляваше, поне мен лично. Аз го виждам така, ако печелим , то ще е заради Пирло, ако получим нулев сезон, ще е заради ръководството горе и нека после мислят чии глави ще хвърчат в края на сезона.

+Quote Post
vench
коментар 17 Oct 2020, 22:45
Коментар #207

Juventus champion

--------------------

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 17 Oct 2020, 22:58
Коментар #208

Juventus champion

Коментари: 7 970
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Цитат(vench @ 17 Oct 2020, 22:45) *

Демек сме се превърнали във форума на Гонг, където дискутират БГ футбол, а там правилото е - уволнявай на третия мач.

+Quote Post
Hennessy
коментар 17 Oct 2020, 23:09
Коментар #209

Juventus star

Коментари: 3 756
Регистриран: 28-February 10
Град: Добрич/Пловдив
Потребител No.: 3 499

Почетино още е без работа post-294-1158668522.gif

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 18 Oct 2020, 18:03
Коментар #210

Juventus champion

Цитат(pinkfloyd39 @ 17 Oct 2020, 23:58) *
Демек сме се превърнали във форума на Гонг, където дискутират БГ футбол, а там правилото е - уволнявай на третия мач.

Да не ме обърка с Beroe Juve? biggrin.gif

Просто първи притеснителни сигнали. Аз оценка поне до Коледа не бих дал. Освен ако не направим 5 поредни загуби примерно.

--------------------

+Quote Post
outbreak
коментар 18 Oct 2020, 21:14
Коментар #211

Juventus regular

Коментари: 2 410
Регистриран: 4-July 06
Град: Плевен
Потребител No.: 143

Говорихме си го още преди да започнат мачовете. Никой не очаква революция и грандиозни неща от Пирло.

Тънкият момент е, че всички го предпочитаме пред пушещия задник. Нека да не избързваме с критиките, защото за разлика от Сари, Андреа поне е допринесъл с доста за отбора през годините, в които беше тук като играч.

Всички знаем какъв отбор наследява, какво е положението с тази криза и каква 'подготовка' направи.

На мен ми харесват нещата досега - думнахме Самп с добър футбол, хиксирахме с Рома на Олимпико, които се хвърлиха доста сериозно в мача и нещастен хикс с Кротоне като гост.

На фона на това, че нещата не протичат нормално - не е зле.

Личи си, че Пирло се опитва да наложи свои идеи, но си мисля, че наистина е трудно с толкова променен състав и играчи, които НЕ СЕ ПОЗНАВАТ все още.

Най разумно е да скрием тези аларми и да гледаме с интерес и разбиране. Засега ми изглежда, че сме на прав път.

+Quote Post
vench
коментар Вчера, 16:12ч.
Коментар #212

Juventus champion

Цитат(outbreak @ 18 Oct 2020, 22:14) *
Тънкият момент е, че всички го предпочитаме пред пушещия задник.

Наистина това е тънкият момент. И дори само заради това съм готов да дам кредит на доверие на треньор, който поне може да ме изненада с нещо хубаво. Иначе нещата досега аз не ги виждам толкова хубави, защото от три мача, сме изиграли един добър и два слаби. Дано тези два слаби си останат и за следващите 15 да кажем.

--------------------

+Quote Post
masterhp
коментар Днес, 12:25ч.
Коментар #213

Juventus hero

Коментари: 12 539
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Пирло само заради дрехите и външния му вид бих му дал по-голям кредит от този на Сари biggrin.gif Тук даже не споменаваме как говори и какви интервюта дава wink.gif Ще броим пилците пролетта, а зимата ще знаем какво ни очаква. Поне 10 мача да направи Пирло, преди да даваме оценки smile.gif

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post

11 страници V  « < 9 10 11
Reply to this topicStart new topic
3 потребител(и) четат тази тема (3 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 20th October 2020 - 16:44ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team