IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

2 страници V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Джампиеро Бониперти, 1947-1961: 459 мача, 179 гола, 7 трофея
NUCLEO1985
коментар 03 Jul 2018, 12:36
Коментар #21

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 508
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Утре Бониперти става на 90 години. По този повод е пуснал изявление, написано на ръка (старата школа си е стара школа) пред АНСА:

"Вече съм на 90 години, важно събитие. Вече получих поздравления, които ме зарадваха, много хора ме търсиха, получих много страхотни свидетелства за обич и благодаря на всички публично. Следя световното по телевизията, футболът винаги ме вълнува, жалко е, че Италия не играе, но за щастие удоволствията продължават да идват от моя обичан Ювентус. Беше изключителна година след дълга серия от също толкова изключителни години. Искам да поздравя всички, клубът и играчите, които бяха изключителни, но моята прегръдка е най-вече за феновете, които винаги ме помнят и ми показват обичта си. На празненствата за скудетото видях черно-бял флаг с моя образ на него и няма да скрия, че се развълнувах. На Юве мога да направя само едно пожелание: продължавайте да печелите, защото както знаете, това винаги е единственото, което има значение."

Дал е и интервю за "Тутоспорт", което обаче май е само в печатното издание, дано някой да публикува поне част от него.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!
Go to the top of the page

+Quote Post
superniki
коментар 03 Jul 2018, 12:40
Коментар #22

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 4 690
Регистриран: 1-March 07
Град: Дупница
Потребител No.: 369

Цитат(NUCLEO1985 @ 03 Jul 2018, 10:36) *
Утре Бониперти става на 90 години. По този повод е пуснал изявление, написано на ръка (старата школа си е стара школа) пред АНСА:

"Вече съм на 90 години, важно събитие. Вече получих поздравления, които ме зарадваха, много хора ме търсиха, получих много страхотни свидетелства за обич и благодаря на всички публично. Следя световното по телевизията, футболът винаги ме вълнува, жалко е, че Италия не играе, но за щастие удоволствията продължават да идват от моя обичан Ювентус. Беше изключителна година след дълга серия от също толкова изключителни години. Искам да поздравя всички, клубът и играчите, които бяха изключителни, но моята прегръдка е най-вече за феновете, които винаги ме помнят и ми показват обичта си. На празненствата за скудетото видях черно-бял флаг с моя образ на него и няма да скрия, че се развълнувах. На Юве мога да направя само едно пожелание: продължавайте да печелите, защото както знаете, това винаги е единственото, което има значение."

Дал е и интервю за "Тутоспорт", което обаче май е само в печатното издание, дано някой да публикува поне част от него.

Изключителна личност! Да бъде много, много здрав и нека любимият му Ювентус му носи много щастие! Митичен! juveti3.gif juveti3.gif juveti3.gif

--------------------

+Quote Post
Hristo
коментар 03 Jul 2018, 13:22
Коментар #23

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Бониперти е личността, олицетворяваща в най-пълна степен всичко онова, което е и винаги е бил Ювентус. Едва ли някой някога ще го надмине по принос и значение за клуба. Може би Дел Пиеро, ако един ден се върне и ако повтори успехите, постигнати като футболист. Защо не и Конте, ако изкара още един успешен период начело на отбора и ни донесе европейска слава. Но ако-тата са твърде много. Към днешна дата Бониперти е над всички.

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
Kirilov
коментар 03 Jul 2018, 13:24
Коментар #24

Juventus star

Коментари: 4 536
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Бониперти и Ширея са най-големите ни легенди, които не съм имал честта да гледам. Гигант.

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 04 Jul 2018, 15:09
Коментар #25

Juventus star

Коментари: 4 536
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

--------------------

+Quote Post

2 страници V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 18th October 2018 - 20:07ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team