IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

209 страници V  « < 67 68 69 70 71 > »   
Closed TopicStart new topic
> Трансферни слухове, Сезон 2012/2013
Beroe_Juve
коментар 14 Aug 2012, 17:54
Коментар #1361

Juventus regular

Група: Фенове
Коментари: 1 447
Регистриран: 13-June 12
Град: stara zagora
Потребител No.: 24 696

Щом ще говорим за мачове виж гола на Йоренте срещу Юнайтед в Билбао...повече е излишно да се говори-феноменален!!! Йоренте да пристига !!!!!!Ще сравняваме някъв босненски мангал със национал на Ла Роха
Go to the top of the page

+Quote Post
the pendulum
коментар 14 Aug 2012, 18:25
Коментар #1362

Juventus regular

Коментари: 2 147
Регистриран: 9-November 08
Потребител No.: 1 437

Цитат(marto_juve @ Aug 14 2012, 15:59ч.) *
Това е малко по-добре отколкото едно цветущо изказване от потребител, който твърдеше че Бек е много добър, защото някакъв негов приятел го бил гледал и му казал че е добър biggrin.gif Как я видя тази класа за 2-3 мача не знам. То по тая логика и Бориело е класа, мога да ти извадя 2-3 мача по времето в което играеше в Дженоа и вкарваше хич не лоши голове. Но като опреш до големия отбор и мачове, тогава си никой. А статистики да ми се вадят от Испания колко гола вкарал на смешни отборчета...ами дайте да вземем Пелисиер, и той не спира да бележи всяка година.

Моля те, не ме нападай, само защото моята теза не се припокрива с твоята. Ти трансферна месия ли си, к'во?
Никога не съм подкрепял дадена теза, без да имам нужната аргументация. Йоренте го гледах няколко пъти и ми хареса как стои на терена и най-вече позиционирането му. Може да нямам лиценз за треньор, но не съм вчерашен. Ти на Джеко колко мача си му гледал? И на основанието на какво твърдиш със сигурност, че именно той или някой друг ще се впише по-добре в нашия отбор, отколкото Йоренте? Аз в никакъв случай не казвам, че грешиш, но да го твърдиш с такава убеденост, е несериозно!
Относно Бек категорично си заставам зад думите(мое е "цветущото изказване")! Приятелят ми му е гледал всеки един мач и има наблюдения, на които съм склонен да се доверя, отколкото да си пускам разни клипове в youtube.

Този коментар е бил редактиран от the pendulum на 14 Aug 2012, 18:32

--------------------

+Quote Post
juvefan1897
коментар 14 Aug 2012, 18:32
Коментар #1363

Juventus regular

Коментари: 2 081
Регистриран: 13-March 06
Град: София
Потребител No.: 64

Цитат
А статистики да ми се вадят от Испания колко гола вкарал на смешни отборчета...ами дайте да вземем Пелисиер, и той не спира да бележи всяка година.

То понеже Дзеко в Германия играеше само срещу Байерн и ... А, вярно там други 'силни' нямаше..
Аз пък се питам, къде я видяхте тая класа в поредния босненски гардероб засилил се към Италия.
Сравнението, което правиш между Марко в Дженоа и Йоренте не мога да го приема, защото Бориело игра в Генуа преди 4-5 години, а Йоренте набута 30 гола преди три месеца.. Също такива като Пелисиер или други не особено известни футболистчета, не можем да ги сравняваме, защото макар да вкарват често, те не играят в отбори борещи се на три фронта, играещи финали и т.н.

Не съм особено въодушевен за тоя испанец, но със сигурност го предпочитам пред такива като Матри и Дзеко.

+Quote Post
petszata
коментар 14 Aug 2012, 20:22
Коментар #1364

Juventus regular

Коментари: 1 574
Регистриран: 23-May 12
Потребител No.: 24 689

Днеска излезна и новина че преговаряме за йоренте в пакет с баския меси - муняин .като сумата е 45 за двамата.тука вече съм склонен да не вярвам ,няма шанс и двамата да ги отмъкнем , като за муняин има сериозен интерес от сити ,реал,барса...и.т.н

+Quote Post
Achille
коментар 14 Aug 2012, 20:50
Коментар #1365

Promising youngster
*

Коментари: 30
Регистриран: 6-August 12
Потребител No.: 24 710

Цитат(Milenrec @ Aug 14 2012, 17:40ч.) *
Ясно е че Йоренте е класен нападател ,въпроса ако дойде разбира се дали ще пасне на отбора и първенството
Иначе аз си предпочитам Джеко тъй като съм му гледал доста мачове ,макар да не игра накрая на сезона много,
но например в мача в койта смазаха Юнайтед той беше един от най-добрите!

По тази логика не можеш да бъдеш сигурен,че и Йоренте ще пасне в Калчото smile.gifАз все си мисля,че Джеко не е за голям отбор просто от това което съм му гледал далеч не е толкова впечатляващ колкото го изкарват някои,предпочитанията ми са за испанеца който от няколко сезона насам е сред водещите реализатори в Ла Лига,докато босненеца не може да се пребориза титулярно място в отбора.Джеко беше сила във Волфсбург където беше в сегашното положение на Йоренте, т.е класен нападател който е желан от големите.Джеко избра парите по онова време имаше оферта от Милан за него която пък не се хареса на немците,но пък ако самия той е искал да се развива нямаше да приеме офертата на Сити и трябваше да каже "Оставам и искам да се развивач" за мен вече е бита карта и си мисля,че който и да го вземе яко ще се набута,надявам се да не сме ние.

--------------------
АНТОНИО,НИЕ СМЕ С ТЕБ !

+Quote Post
High Ace
коментар 14 Aug 2012, 20:53
Коментар #1366

Primavera player
**

Коментари: 209
Регистриран: 22-August 07
Град: Враца
Потребител No.: 628

Малко съм раздвоен относно Йоренте.От една страна това е точно типа играч,който трябва на отбора към тоя момент-здрав нападател,с остър нюх към гола,с добра игра с глава и достатъчна физическа мощ за да "разбива" сгъстени отбрани.Пък и с нашите бързи и креативни играчи спокойно може да вкара 25 гола само в първенството.От друга страна ме притеснява дали ще се аклиматизира към Калчото,тъй като испанската премиера и Серия А са коренно различни.Спряганата цена от 20 милиона не е много за трансфер,особено за доказан играч като Йоренте.

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 14 Aug 2012, 21:02
Коментар #1367

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Цитат(Achille @ Aug 14 2012, 21:50ч.) *
испанеца който от няколко сезона насам е сред водещите реализатори в Ла Лига,докато босненеца не може да се пребориза титулярно място в отбора.

Но трябва да се вземат предвид и други неща - Джеко се бори за титулярно място с Агуеро, Тевес и Балотели, докато Йоренте няма конкуренция в Атлетик. Не мисля, че той щеше да е титуляр, ако се конкурираше с такива играчи, каквито трябва Джеко да пребори wink.gif Редно и да се отбележи, че през миналия сезон, въпреки малкото игрово време, Джеко има 14 и 6 асистенции! Това е за 1509 минути...Особено в началото почна много силно.

Като че ли нямам по-големи предпочитания към единя или другия, но в случая исках да отбележа момента със съвсем различната ситуация, в която се намираха двамата, че Джеко е играл по-малко, защото трябва да се бори за място на терена с фантастични играчи, а Йоренте няма такива проблеми..

Минусът на Джеко могат да са парите - и трансферната сума, и вероятно заплатата ще са по-сериозни, отколкото на Йоренте.

Този коментар е бил редактиран от JuventiKnow на 14 Aug 2012, 22:33

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
petszata
коментар 14 Aug 2012, 21:32
Коментар #1368

Juventus regular

Значи дзеко е роден1986 , а йоренте 1985 .една година разлика което е никъкво предимство

+Quote Post
di_miro
коментар 14 Aug 2012, 22:04
Коментар #1369

Juventus regular

Коментари: 1 001
Регистриран: 27-December 07
Потребител No.: 811

Ами какво да ви кажа... да бяхме извадили ние 12М за Жиру - поне щяхме да знаем, че не инвестираме голяма сума в несигурен играч, както, при всички случаи, ще стане сега. Дори и да се получеше, нямаше да е голяма трагедия. Сега не знам кой ще привлечем, но много се надявам да не се повтори историята с Амаури...

--------------------

Цитат(Del Pi 10 @ Mar 7 2012, 13:01ч.)
Цитат(vench @ Мar 7 2012, 12:48ч.)

Вие имате ли лични впечатления от Погба? Ако наистина може да го броим за ново попълнение.. Споделете си мнението от тоя пич smile.gif

Ами някакъв генетичен експеримент - смеска между Виера, Зидан и Скоулс.. как ти звучи ?! tooth.gif

+Quote Post
chavi
коментар 14 Aug 2012, 22:15
Коментар #1370

Primavera player
**

Коментари: 331
Регистриран: 2-September 10
Град: Пловдив
Потребител No.: 5 540

Ако дадем 20млн. за испанеца , то съвсем резонно цените на Йоветич , Кавани , Фалкао .......и т.н. които им искат са реални . Това е моето мнение . Според мен времената , в които този тип нападатели (дълги , здрави , дървари) бяха актуални , са далече в миналото . Този тип тарани в момента има успех в малки отборчета все още .

+Quote Post
Milenrec
коментар 14 Aug 2012, 22:39
Коментар #1371

Juventus star

Коментари: 2 849
Регистриран: 30-May 07
Град: Рудозем
Потребител No.: 531

Тотнъм щели да предложат 25 млн за Йоренте

Предлагат ни Негредо за около 20 млн според итал медий!

+Quote Post
Underground Mind
коментар 14 Aug 2012, 22:54
Коментар #1372

Juventus star

Коментари: 4 030
Регистриран: 13-June 07
Град: Plastic City
Потребител No.: 551

Latest:

Натискаме здраво за Алваро Перейра от Порто, твърди агента му.

Според RAI сме предложили 15 млн. евро + един измежду Матри и Куалярела за Йоветич.

Ювентус следи ситуацията около Диаките от Лацио.

Ди Марцио казва, че Йоренте е главната цел това меркато.

--------------------
''Qui bisogna lottare sempre e quando sembra che tutto sia perduto, crederci ancora, la Juve non si arrende mai.''

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 14 Aug 2012, 23:44
Коментар #1373

Juventus champion

Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

Сити и Юнайтед искат Йоренте

Това вече е смехотворно, затова го качвам да се посмеете. Ювентус иска Перси, Сити и Юнайтед и те. Ювентус иска Дзеко, Сити не го пуска. Айде да се почват мачовете и да свършват тези трансфери, че писва..

+Quote Post
Laudrup
коментар 14 Aug 2012, 23:59
Коментар #1374

Juventus regular

Коментари: 1 507
Регистриран: 20-September 09
Град: Montana
Потребител No.: 2 769
Любим футболист:Trezeguet

QUOTE(Аntonio Conte @ Aug 15 2012, 00:44ч.) *
Сити и Юнайтед искат Йоренте

Това вече е смехотворно, затова го качвам да се посмеете. Ювентус иска Перси, Сити и Юнайтед и те. Ювентус иска Дзеко, Сити не го пуска. Айде да се почват мачовете и да свършват тези трансфери, че писва..

Хаха то вече верно стана смехотворно. Хората се изтрепват по форумите заради някой играч, а то накрая се окаже, че никога не сме имали шанс да го земем. Май наистина е добре да спреме да се тормозиме с тия глупости, пък след 2 седмици всичко ще се разбере... И на мене ми писна - то не беше Кавани,ван Перси,Суарез,Йоветич,Джеко,Левандовски,Дамиао, Йоренте... ебаси глупостите

--------------------

+Quote Post
Achille
коментар 15 Aug 2012, 07:46
Коментар #1375

Promising youngster
*

Коментари: 30
Регистриран: 6-August 12
Потребител No.: 24 710

Цитат(chavi @ Aug 14 2012, 22:15ч.) *
Ако дадем 20млн. за испанеца , то съвсем резонно цените на Йоветич , Кавани , Фалкао .......и т.н. които им искат са реални . Това е моето мнение . Според мен времената , в които този тип нападатели (дълги , здрави , дървари) бяха актуални , са далече в миналото . Този тип тарани в момента има успех в малки отборчета все още .

Донякъде си прав отмина времето на хиени като Индзаги,Шиърър,РВН,Трезеге и т.н но и сега се намират такима играчи шгроещи в големи отбори вземи Гомес например smile.gif
За Негредо и 1 млн. не бих дал,дупка отвсякъде...

--------------------
АНТОНИО,НИЕ СМЕ С ТЕБ !

+Quote Post
marto_juve
коментар 15 Aug 2012, 09:13
Коментар #1376

Juventus star

Група: Banned
Коментари: 3 701
Регистриран: 15-May 07
Град: Варна
Потребител No.: 503

Цитат(the pendulum @ Aug 14 2012, 18:25ч.) *
Моля те, не ме нападай, само защото моята теза не се припокрива с твоята. Ти трансферна месия ли си, к'во?
Никога не съм подкрепял дадена теза, без да имам нужната аргументация. Йоренте го гледах няколко пъти и ми хареса как стои на терена и най-вече позиционирането му. Може да нямам лиценз за треньор, но не съм вчерашен. Ти на Джеко колко мача си му гледал? И на основанието на какво твърдиш със сигурност, че именно той или някой друг ще се впише по-добре в нашия отбор, отколкото Йоренте? Аз в никакъв случай не казвам, че грешиш, но да го твърдиш с такава убеденост, е несериозно!
Относно Бек категорично си заставам зад думите(мое е "цветущото изказване")! Приятелят ми му е гледал всеки един мач и има наблюдения, на които съм склонен да се доверя, отколкото да си пускам разни клипове в youtube.
Ахахаахх, ти ли си бил, аз съм забравил...ами кво да говорим повече, сам си вкара автогол. Не ме питай колко мача съм гледал на Джеко, със сигурност са повече от 2-та, които ти си гледал на Йоренте и 0-та, които си гледал на Бек.

--------------------
Не винаги съм прав, но никога не греша

+Quote Post
Black&White
коментар 15 Aug 2012, 11:07
Коментар #1377

Juventus regular

Коментари: 1 347
Регистриран: 22-June 09
Град: sofia
Потребител No.: 2 462

Моето мнение е,че ако вземем един читав нападател (Йоренте,Джеко или Йоветич) трябва да разкараме Матри,та даже и Куалярела.

Няма да подушат терен,освен за купата на Италия,сега е момента да им земем некой др милион и да спрат да ни късат нервите,макар,че са симпатични момчета.

Като се има в предвид,че Джовинко започва ударно,с амбиции за титуляр,а и нападението ни изглежда супер раздвижено с него,като добавим Мирко (който тази година ще вкара 20+,обзалагам се) няма място просто за Матри и Ку.

Един Боаке за резерва би ни свършил чудесна работа smile.gif

Според мен най-реалния вариант е:

1)очевидно взимаме Йоренте
2)продаваме автоматично Матри
3)към края на прозореца правим ексчейндж Ку-Пацини

Така,ще освежим нападението си,което в момента има крещяща нужда от това и положението ще изглежда следното:

Атака:Вучинич,Джовинко,Йоренте,Пацини,Боаке wink.gif Или поне на мен така ми се иска biggrin.gif

--------------------
Juve Need Quality

„В Юве победа не е най-важното. Това е единственото, което има значение.” -Джампиеро Бониперти

+Quote Post
Мартин Стоичков
коментар 15 Aug 2012, 11:13
Коментар #1378

Juventus regular

Коментари: 2 022
Регистриран: 13-April 07
Потребител No.: 465

Алваро Перейра е мечта за поста краен бранител, но там конкуренцията е жестока и не виждам начин точно ние да го измъкнем.

--------------------

+Quote Post
ForzaJuve29
коментар 15 Aug 2012, 11:44
Коментар #1379

Juventus star

Коментари: 3 639
Регистриран: 19-February 12
Град: Пловдив
Потребител No.: 24 637

В евроспорта са изкочили със заглавие Йоренте или Джеко.

+Quote Post
petszata
коментар 15 Aug 2012, 15:02
Коментар #1380

Juventus regular

Чудо - Хамбургер с интерес към Якинта.Нека се помолим за сбъдването на трансфера

+Quote Post

209 страници V  « < 67 68 69 70 71 > » 
Closed TopicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 15th January 2021 - 16:19ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team