IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

69 страници V  « < 66 67 68 69 >  
Reply to this topicStart new topic
> Български национален отбор, И всичко включващо играчи и класиране
odyssey7
коментар 10 Jun 2019, 22:56
Коментар #1341

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 3 977
Регистриран: 6-January 09
Град: Добрич/София
Потребител No.: 1 612

https://zippy.gfycat.com/LeftDistantFoxhound.webm

Когато идол ти е Батето...Закривай, перука...

Този коментар е бил редактиран от odyssey7 на 10 Jun 2019, 22:57
Go to the top of the page

+Quote Post
masterhp
коментар 17 Jun 2019, 08:58
Коментар #1342

Juventus hero

Коментари: 11 604
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Цитат(odyssey7 @ 10 Jun 2019, 23:56) *
https://zippy.gfycat.com/LeftDistantFoxhound.webm

Когато идол ти е Батето...Закривай, перука...

Тоя трябва да е закрит със закон...

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
vench
коментар 07 Sep 2019, 19:14
Коментар #1343

Juventus champion

Коментари: 5 354
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Пак нулев интерес към лъвовете обаче biggrin.gif

+Quote Post
The Drunken Mast...
коментар 07 Sep 2019, 19:40
Коментар #1344

Primavera player
**

Коментари: 385
Регистриран: 22-March 18
Град: Русе
Потребител No.: 25 272

Ядем папарлянгата...

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 07 Sep 2019, 20:12
Коментар #1345

Juventus champion

Цитат(The Drunken Master @ 07 Sep 2019, 20:40) *
Ядем папарлянгата...

Най-нормалното нещо.

По-интересното е, че вероятно ще завършим последни в групата и ще изпаднем в по-долна урна.

Отново най-нормалното нещо де.

+Quote Post
Kirilov
коментар 07 Sep 2019, 20:17
Коментар #1346

Juventus champion

Коментари: 8 511
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Газ към най-долната урна или по-добре закривай.

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 12 Oct 2019, 10:53
Коментар #1347

Juventus champion

Националният отбор по футбол на България е:

- без победа в квалификациите от 6 общо мача
- без победа от 10 мача като цяло
- допреди този мач имаше четири поредни загуби
- на последно място в групата си
- с отбелязани 5 гола в 6 мача
- с получени 11 гола

+Quote Post
masterhp
коментар 12 Oct 2019, 10:58
Коментар #1348

Juventus hero

Цитат(vench @ 12 Oct 2019, 11:53) *
Националният отбор по футбол на България е:

- без победа в квалификациите от 6 общо мача
- без победа от 10 мача като цяло
- допреди този мач имаше четири поредни загуби
- на последно място в групата си
- с отбелязани 5 гола в 6 мача
- с получени 11 гола

Аз мисля, че може и още по зле smile.gif

--------------------

+Quote Post
the_parasite
коментар 12 Oct 2019, 11:30
Коментар #1349

Juventus star

Коментари: 2 552
Регистриран: 10-December 09
Потребител No.: 3 058

Като изключим "златното поколение", националният отбор винаги е бил средняк. Лошото е, че сега нямаме дори двама-трима класни футболисти, както преди десет години (Петрови и Бербатов) и падението е неизбежно.

--------------------

+Quote Post
masterhp
коментар 12 Oct 2019, 12:48
Коментар #1350

Juventus hero

Цитат(the_parasite @ 12 Oct 2019, 12:30) *
Като изключим "златното поколение", националният отбор винаги е бил средняк. Лошото е, че сега нямаме дори двама-трима класни футболисти, както преди десет години (Петрови и Бербатов) и падението е неизбежно.

Taка, знаем си възможностите и не търсим чудеса. Последните 10 години обаче удряме дъното, вече след под среднотото европейско и световно ниво на отборите, а нещата вървят към все по лошо. С този клубен футбол, толкова от националния отбор.

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 12 Oct 2019, 18:04
Коментар #1351

Juventus champion

Да, аз и друг път съм писал, че това за мен не е никаква изненада, а реално съставът ни е на нивото на Грузия, Молдова и други такива държави, които бият Андора с по 1:0. Обаче наистина поне да имаше двама-трима интересни футболисти (не добри, а интересни), които да играеха титуляри в силни първенства (в средняшки отбори дори). Някой в нападание, от който може да чакаме голове в Европа през седмицата. А този отбор дори за гледане не става. Аз мача с Черна Гора дори не си го пуснах. Просто нищо не може да ме грабне...

+Quote Post
lyubaka
коментар 12 Oct 2019, 19:15
Коментар #1352

Juventus regular

Коментари: 1 106
Регистриран: 1-April 16
Град: Варна
Потребител No.: 24 990

Цитат(vench @ 12 Oct 2019, 18:04) *
Да, аз и друг път съм писал, че това за мен не е никаква изненада, а реално съставът ни е на нивото на Грузия, Молдова и други такива държави, които бият Андора с по 1:0. Обаче наистина поне да имаше двама-трима интересни футболисти (не добри, а интересни), които да играеха титуляри в силни първенства (в средняшки отбори дори). Някой в нападание, от който може да чакаме голове в Европа през седмицата. А този отбор дори за гледане не става. Аз мача с Черна Гора дори не си го пуснах. Просто нищо не може да ме грабне...

Тея отбори като Грузия и Молдова вече и Андора ги бие.... Имаме още малко до дъното

+Quote Post
Kirilov
коментар 14 Oct 2019, 22:43
Коментар #1353

Juventus champion

Честита най-голяма домакинска загуба в историята, а англичаните удариха и няколко греди ! 18 допуснати гола в 6 мача, без победа 11 мача.

--------------------

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 14 Oct 2019, 22:57
Коментар #1354

Juventus champion

Коментари: 7 480
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Не че ми е зор за пародията, но се замислям какви футболисти дебютираха в последно време.

- 37-годишен вратар от Велико Търново, който е висок 162 сантиметра и през 90 % от кариерата си е пазил в Б група. Доста посредствен, освен всичко друго.
- 27-годишният Горанов от Левски, 29-годишният Пашов, бил част от всички посредствени отбори в А група, за да стигне до арменския футбол по някакъв начин, 28-годишният Хаджиев, който през 90 % от кариерата си не е играл в отбори от елитната лига. В момента е в Унгария - първенство, което също е покъртително. Дори не бих си правил труда да проверявам дали играят редовно двамата хубавци от чужбина, но като цяло намирам за абсурдно да дебютирал на такава възраст.

- 29-годишният Панайотов от Черно море, който е по-известен с интервютата си, в които плаче да се върне у дома, отколкото с това да е играл някъде сериозно, постоянно и качествено. И той като другите - чат-пат е бил в отбор от елитния футбол, но стряскащо бездарна кариера. На 30 години дебютира и нещото, наречено Исмаил Иса, което държи световния рекорд за отбори - сигурно е бил в над 20. На 28 и 30 съответно започват да викат (и са пред дебют, ако вече не се е случил) Крум Стоянов и Виктор Генев. Вторият от 2014 насам е играл в 9 отбора. Крум Стоянов не заслужава и дума.

- Наскоро дебютираха още двама "футболисти" - Райнов на 26-7 и Цветков, които дори в А група изглеждат потресаващи. В същото време се появяват и другите звезди от А група, на които не можеш да кажеш "здрасти" - 60-годишния Даниел Младенов, който има 2 сезона в А група, нещо, наречено Станислав Костов, което изгря с 25 гола преди сезон (в 40 мача някъде), въпреки че в първите си 200 срещи е вкарал 10 пъти. Друг култов футбалер е Радослав Кирилов, който на 27 има 60 мача в А група и всичко друго е по Серия Ц, Д и Дубълве. Балъков вика редовно и Радослав Василев - 30-годишен, имащ 15 гола в кариерата.

Други карикатури, които гравитират около отбора:
- Борислав Цонев, който беше продаден в 8мия в Хърватия (от 10 отбора). Ебеш ли му майката играе ли, но в момента отборът е предпоследен (с равни точки с последния).
- Георги Сърмов е титулярен състезател, въпреки че играе в 3-4-та дивизия на Германия в аматьорски отбор, който май беше на последно място по едно време.
- Уникалният Галин Иванов, който е поредният наш, търсещ кариерата в чужбина, парите, славното развитие, за кратко беше в Унгария - в най-слабия отбор в лигата.
- Там са вечните надежди Вутов, който обиколи всички ниви в Италия, Краев - който в Дания не влизаше в групата + част от най-бездарните 'таланти', които аз съм виждал - Чорбаджийски и Кристиян Димитров. Ако има слаби бранители, то тези са две нива под тях. Чорбаджийски и той е на гурбет в Румъния, въпреки че в България търка пейката години наред, а когато не го правеше, костваше всеки мач точки, но този Димитров не разбрам защо грандовете се избиват за него.

- Разбира се, появява се трупът на Георги Илиев, което е несериозно. Клишето "има си можещи" е абсурдно, имайки предвид, че този пенсионер не може да ходи, някакви чужденци, минали трийсетака, Занев и Бодуров, вторият от които дори не е играл футбол от месеци. А напред сме още по-легендарни: безхарактерният Гошко Миланов, който за 10 години не е дръпнал изобщо, вечният талант Неделев, Делев, който стигна до Кърджали въпреки че не е играл от камара ти време, Десподов, който на 22 започна да повтаря батковците си - т.е всички бездарници, които потърсиха първата възможност за трансфер... и така.

Ясно е, няма мат'риал, аз затова не разбирам как някой може да пилее емоции за тази кочина. Балъков и той е тъпо парче - едни ги говореше, други ги правеше, а интервютата са му покъртителни. Тук дори няма да говорим за характер - гледай, един играч на 26, вместо да търси развитие, въпреки че е спрял още на 22, отива във В и Б група за пари... и темподобни. Та ние нямаме играч в нормален СРЕДНЯШКИ отбор от европейско ниво. Костадинов и Хичо играят в някаква руска пародия - да, може да са в средата на таблицата, но там разликата между 6тия и предпоследния е три точки - демек все същата пародия. Миланов си цъка в Унгария. Това не е футбол, това е някакъв хорър показ. В България не се работи по темата футбол, тук няма специалисти, няма характер, няма нищо. Те титулярите ни не стават за нищо - от словашки, руски, унгарски и темподобни отборчета, които съществуват безсмислено, камо ли пък другите култови опити за футболисти.

И сега пак: съшите клишета, същите футболни коментатори... и накрая нищо. Живеем в свят, в който Ивелин Попов, обикалящ като гладна мечка из руските отбори, е някакъв критерии за голяма звезда. Ако имахме отбор от класа, щеше да носи водата. Изобщо не е той проблемът, просто си нямаме футболисти. Това е. И преди съм го казвал, но 94 е злината, случила се на БГ футбола. Само погледнете:

- Боби Михайлов - тотално загробил БГ футбола. Абсолютен клоун.
- Краси - симпатяга, добра личност, разбира от футбол, но поставя антирекорд след антирекорд. Като цяло, освен в Етър, навсякъде другаде (и освен Литекс) си беше провал (в чужбина).
- Ники Илиев - какъв ли не беше, само приказки, голям ръководител, като цяло клоун.
- Ивайло Йорданов - пробва се като какъв ли не, но не го може. Опитва се в родния град да докара някакъв футбол - пак провал.
- Лечков - освен че буквално е престъпник, съсипа и всичко, до което се докосна. Нагъл и тъп. И да, това че си бил футболист, ебати, не значи че разбираш от футбол.
- Костадинов - друг от кликата на помазаните, абсолютен бездарник. Да слушаш Перуци, Лечков и Коща е равно на смърт. Тези тримата са в собствена лига.
- Боримиров - какъв ли не беше и той, ръководител, школи водеше, никакви резултати.
- Хубчев - поредният обещаващ треньор, който играе допотопен футбол от 50те години. След всеки мач обвинява публично по 4ма футболисти.
- Наско, Любо и Камата мисля, че по-скоро са читави, но са тегави, пък и отдавна им писна на оная работа. И не, няма да оправят никакъв футбол. Не мисля, че минават към злините. Но наистина изобщо не им се занимава.

Собствениците на отборите са култови мутри, директори са типове като онзи журналистчето от БФС, Стойкас, парашутистът и така нататък. Това блато е толкова мизерно, че ако ще утре да сложиш Гуардиола с помощници Зидан, Клоп, Сари, Анчелоти и Лампард, разликата ще е в три спечелени точки срещу отбор като Андора. Това са толкова бездарни футболисти, за които Пенев е прав - станали са на 26 и не знаят как да се движат по терена. Да го закриват това, безсмислено е.

+Quote Post
false9
коментар 15 Oct 2019, 10:27
Коментар #1355

Primavera player
**

Коментари: 107
Регистриран: 25-July 18
Потребител No.: 25 317

В България се прави среща на футболните БОСОВЕ, на която си обещават повече да няма уредени мачове.
Идеализират се престъпници и се дава гласност на откровени простаци, неграмотници и всякакви други безподобни ДОЛНИЩА.
Акъл наливат измамници и пияници.
99% от отборите са с един спонсор, който, о боже изненада, е компания за залози.
85% играят на един стадион, който тъне в страшна мизерия, буквално опикан и миришещ на повърня.

Балъчето пък вика някакви прастари бездарни футбалери, които играят на ниво sunday morning half-half-amateur лига, под претекст, че играели редовно. Сърмов братле. Честно, пла4а. Ама наистина. Тъжно е, защото хората в България от един век гледат и се вълнуват по играта, леели са се сълзи по великите ни футболисти и успехи, а днес във времена в които дори сто квадрата остров в Тихия океан развива футбола си, ние копаем на дъното дъното. После разни наркоманчета и рецидивисти тръбят, че заради "чуждопоклонниците", имало 200 човека на мач в Първа Лига. Е**те се помяри. Реве ми се от яд, направо полудявам след снощи...
Zakr1vaj bate i tva e.

+Quote Post
Teogo0alll
коментар 15 Oct 2019, 10:30
Коментар #1356

Juventus regular

Коментари: 1 633
Регистриран: 21-January 08
Потребител No.: 851

Цитат(pinkfloyd39 @ 14 Oct 2019, 22:57) *
Не че ми е зор за пародията, но се замислям какви футболисти дебютираха в последно време.

- 37-годишен вратар от Велико Търново, който е висок 162 сантиметра и през 90 % от кариерата си е пазил в Б група. Доста посредствен, освен всичко друго.
- 27-годишният Горанов от Левски, 29-годишният Пашов, бил част от всички посредствени отбори в А група, за да стигне до арменския футбол по някакъв начин, 28-годишният Хаджиев, който през 90 % от кариерата си не е играл в отбори от елитната лига. В момента е в Унгария - първенство, което също е покъртително. Дори не бих си правил труда да проверявам дали играят редовно двамата хубавци от чужбина, но като цяло намирам за абсурдно да дебютирал на такава възраст.

- 29-годишният Панайотов от Черно море, който е по-известен с интервютата си, в които плаче да се върне у дома, отколкото с това да е играл някъде сериозно, постоянно и качествено. И той като другите - чат-пат е бил в отбор от елитния футбол, но стряскащо бездарна кариера. На 30 години дебютира и нещото, наречено Исмаил Иса, което държи световния рекорд за отбори - сигурно е бил в над 20. На 28 и 30 съответно започват да викат (и са пред дебют, ако вече не се е случил) Крум Стоянов и Виктор Генев. Вторият от 2014 насам е играл в 9 отбора. Крум Стоянов не заслужава и дума.

- Наскоро дебютираха още двама "футболисти" - Райнов на 26-7 и Цветков, които дори в А група изглеждат потресаващи. В същото време се появяват и другите звезди от А група, на които не можеш да кажеш "здрасти" - 60-годишния Даниел Младенов, който има 2 сезона в А група, нещо, наречено Станислав Костов, което изгря с 25 гола преди сезон (в 40 мача някъде), въпреки че в първите си 200 срещи е вкарал 10 пъти. Друг култов футбалер е Радослав Кирилов, който на 27 има 60 мача в А група и всичко друго е по Серия Ц, Д и Дубълве. Балъков вика редовно и Радослав Василев - 30-годишен, имащ 15 гола в кариерата.

Други карикатури, които гравитират около отбора:
- Борислав Цонев, който беше продаден в 8мия в Хърватия (от 10 отбора). Ебеш ли му майката играе ли, но в момента отборът е предпоследен (с равни точки с последния).
- Георги Сърмов е титулярен състезател, въпреки че играе в 3-4-та дивизия на Германия в аматьорски отбор, който май беше на последно място по едно време.
- Уникалният Галин Иванов, който е поредният наш, търсещ кариерата в чужбина, парите, славното развитие, за кратко беше в Унгария - в най-слабия отбор в лигата.
- Там са вечните надежди Вутов, който обиколи всички ниви в Италия, Краев - който в Дания не влизаше в групата + част от най-бездарните 'таланти', които аз съм виждал - Чорбаджийски и Кристиян Димитров. Ако има слаби бранители, то тези са две нива под тях. Чорбаджийски и той е на гурбет в Румъния, въпреки че в България търка пейката години наред, а когато не го правеше, костваше всеки мач точки, но този Димитров не разбрам защо грандовете се избиват за него.

- Разбира се, появява се трупът на Георги Илиев, което е несериозно. Клишето "има си можещи" е абсурдно, имайки предвид, че този пенсионер не може да ходи, някакви чужденци, минали трийсетака, Занев и Бодуров, вторият от които дори не е играл футбол от месеци. А напред сме още по-легендарни: безхарактерният Гошко Миланов, който за 10 години не е дръпнал изобщо, вечният талант Неделев, Делев, който стигна до Кърджали въпреки че не е играл от камара ти време, Десподов, който на 22 започна да повтаря батковците си - т.е всички бездарници, които потърсиха първата възможност за трансфер... и така.

Ясно е, няма мат'риал, аз затова не разбирам как някой може да пилее емоции за тази кочина. Балъков и той е тъпо парче - едни ги говореше, други ги правеше, а интервютата са му покъртителни. Тук дори няма да говорим за характер - гледай, един играч на 26, вместо да търси развитие, въпреки че е спрял още на 22, отива във В и Б група за пари... и темподобни. Та ние нямаме играч в нормален СРЕДНЯШКИ отбор от европейско ниво. Костадинов и Хичо играят в някаква руска пародия - да, може да са в средата на таблицата, но там разликата между 6тия и предпоследния е три точки - демек все същата пародия. Миланов си цъка в Унгария. Това не е футбол, това е някакъв хорър показ. В България не се работи по темата футбол, тук няма специалисти, няма характер, няма нищо. Те титулярите ни не стават за нищо - от словашки, руски, унгарски и темподобни отборчета, които съществуват безсмислено, камо ли пък другите култови опити за футболисти.

И сега пак: съшите клишета, същите футболни коментатори... и накрая нищо. Живеем в свят, в който Ивелин Попов, обикалящ като гладна мечка из руските отбори, е някакъв критерии за голяма звезда. Ако имахме отбор от класа, щеше да носи водата. Изобщо не е той проблемът, просто си нямаме футболисти. Това е. И преди съм го казвал, но 94 е злината, случила се на БГ футбола. Само погледнете:

- Боби Михайлов - тотално загробил БГ футбола. Абсолютен клоун.
- Краси - симпатяга, добра личност, разбира от футбол, но поставя антирекорд след антирекорд. Като цяло, освен в Етър, навсякъде другаде (и освен Литекс) си беше провал (в чужбина).
- Ники Илиев - какъв ли не беше, само приказки, голям ръководител, като цяло клоун.
- Ивайло Йорданов - пробва се като какъв ли не, но не го може. Опитва се в родния град да докара някакъв футбол - пак провал.
- Лечков - освен че буквално е престъпник, съсипа и всичко, до което се докосна. Нагъл и тъп. И да, това че си бил футболист, ебати, не значи че разбираш от футбол.
- Костадинов - друг от кликата на помазаните, абсолютен бездарник. Да слушаш Перуци, Лечков и Коща е равно на смърт. Тези тримата са в собствена лига.
- Боримиров - какъв ли не беше и той, ръководител, школи водеше, никакви резултати.
- Хубчев - поредният обещаващ треньор, който играе допотопен футбол от 50те години. След всеки мач обвинява публично по 4ма футболисти.
- Наско, Любо и Камата мисля, че по-скоро са читави, но са тегави, пък и отдавна им писна на оная работа. И не, няма да оправят никакъв футбол. Не мисля, че минават към злините. Но наистина изобщо не им се занимава.

Собствениците на отборите са култови мутри, директори са типове като онзи журналистчето от БФС, Стойкас, парашутистът и така нататък. Това блато е толкова мизерно, че ако ще утре да сложиш Гуардиола с помощници Зидан, Клоп, Сари, Анчелоти и Лампард, разликата ще е в три спечелени точки срещу отбор като Андора. Това са толкова бездарни футболисти, за които Пенев е прав - станали са на 26 и не знаят как да се движат по терена. Да го закриват това, безсмислено е.

Много гадно, но на 100% реалност. Четейки, дори не знаех , че съществуват футболисти с тези имена sad.gif

+Quote Post
ribery
коментар 15 Oct 2019, 11:21
Коментар #1357

Primavera player
**

Коментари: 488
Регистриран: 10-February 12
Потребител No.: 24 635

Години, доста, не съм ходил на мач или гледал по тв мачове, свързани с Бг футбол. Той съществува заради/за компаниите за залагания. След като приятел, бивш национал, ми разказа още няколко истории, тотално изключих интерес и емоции за тях.

Този коментар е бил редактиран от ribery на 15 Oct 2019, 11:23

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 15 Oct 2019, 16:21
Коментар #1358

Juventus champion

Цитат(Teogo0alll @ 15 Oct 2019, 11:30) *
Много гадно, но на 100% реалност. Четейки, дори не знаех , че съществуват футболисти с тези имена sad.gif

Да, Пинк доста добре ги е описал, но аз това го говоря от няколко години. Съставът на националният отбор, който между другото за година две направи 30+ души) е покъртителен.

Реално единственият класен играч е Ивелин Попов.
Антон Недялков също има някакви качества, но не знам в колко национални отбори би бил титуляр, камоли звезда.

После имаме няколко играчи, които бих определелил като интересни. Това са Десподов и Краев, които също биха играли само за Беларус и Грузия например. Неделев, Славчев, Миланов са от поколението, което вече имаше своя шанс за чужбина и се провали. Може би след тях вече шансът някой да купува от А група става още по-малък. Чочев беше да кажем приличем, но имаше много лош късмет с тази контузия.

И следват играчи, като тези които изброи Пинк. Играчи на по близо 30 или повече от 30, които за първи път дебютират. Играчи, които играят за слаби отбори в тъпи първенства и чиято кариера е минала в дълбока неизвестност. Нямам претенции, че след много бг футбол, ама Пашов и Хаджиев? Какво е това по дяволите? Сърмов го знам и съжалявам, че го знам. Дори в добрите си години не е бил нещо особено. Сега е на 34 години и играе аматьорски футбол! Представете си неговите съотборници какво си мислят, като чуят че има повиквателна за национален отбор срещу Англия. Просто материалът е потресаващ.

Няма да правя по-дълок анализ, щото просто няма смисъл. Мисля обаче, че българското първенство след последните промени стана още по-зле. Мисля, че българските футболисти стават все по-големи чалгари. И че шансът това да се оправи е да започнат да мислят за себе си кто за професионални атлети, които трябва много да се трудят, защото и без това нямат кой знае колко много талант. И от там да стискат палци, да ги забележи някой клуб и да им потръгне там.

Поне ако има 2-3 ставащи играчи, ще има някаква тръпка да го гледам този национален отбор. Сега съм абсолютно безчувствен при всеки гол в нашата врата. Просто не ми пука за този отбор в този състав.

И със сигурност не искам да се промъкваме на Европейско през задния вход на Лигата на нациите. Защото само си представете да играем на Евро 2020 с Пашов, Хаджиев, Сърмов и Иса. Стурва ми се като извращение...

+Quote Post
J.T.Ultras
коментар 15 Oct 2019, 17:09
Коментар #1359

Juventus champion

Коментари: 5 186
Регистриран: 2-March 12
Потребител No.: 24 643

З-А-К-Р-И-В-А-Й !

Кратко, точно и ясно.

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 15 Oct 2019, 20:54
Коментар #1360

Juventus champion

Бате Венци президент, бате Венци президент !

--------------------

+Quote Post

69 страници V  « < 66 67 68 69 >
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 20th January 2020 - 20:03ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team