IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

4 страници V  « < 2 3 4  
Reply to this topicStart new topic
> Билети, за мачове на Ювентус
ForzaJuve29
коментар 30 Aug 2019, 06:46
Коментар #61

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 3 633
Регистриран: 19-February 12
Град: Пловдив
Потребител No.: 24 637

Цитат(masterhp @ 29 Aug 2019, 13:31) *
Нещо си в грешка. Към момента билет през нета от сигурен сайт, може да си купиш за 370лв. най-евтиният билет, който е на тегаво място, но си на стадиона. Има цени и далеч по-високи от тези 1к и срещу Наполи, Интер, Милан и тн. да не говорим за европейски мачове. Всичко е локацията. Ако търсиш А сектор в нашият еквивалент над резервите, ще се бръкнеш толкова и срещу далеч по скромен противник. Като цяло, като изключим сезонните карти и всички билети за спонсори, всички които са осигурени за фен клубове, като нашият в БГ и тн. Тези в свободна продажда са доста малка бройка - около 2000 места. Ако очакваш, че ще си купиш в деня на мача от касата на стадиона, няма да стане. В повече случаи и 1 седмица по-рано няма да стане. Парите не са проблем, но е нормално да дадеш едни 50-60евро за билет, което са си 100лв. Малко по различно е да трябва да извадиш 500 за същото място или по-лошо. За това си взимаш билети с приоритет от рано, планираш нещата и всичко ти е точно. Ако ходиш на гостуване на Юве, няма да имаш проблеми. Там винаги има билети за мача в деня на мача, няколко часа преди началото. Но на нашият стадион нещата са малко по-различни, поне такъв ми е опита последните 8 години. smile.gif

Щом си вярваш че през фен клуба излиза по-евтино браво!Едно и също е аз никой не съм тръгнал да убеждавам!Просто човека пита казах му къде има!В тоя нашия фен клуб билетите се взимат от едни и същи хора и тва си е, а и цените пак са си по 150-200 евро с редки изключения!Ти ако искаш да седиш зад пейката си е твоя работа, аз лично предпочитам други места на стадиона от които да гледам!Тъй че тая година тесерара и билети ако останат на продажба вместо да се чудя ще има ли билет за мен!А сигурно ще остават то на нашия стадион постоянно има празни места!И да може и на гостувания да се ходи освен че ще има места и билетите на другите отбори са по-еврини!
Go to the top of the page

+Quote Post
masterhp
коментар 30 Aug 2019, 10:31
Коментар #62

Juventus hero

Група: Фенове
Коментари: 10 906
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Цитат(ForzaJuve29 @ 30 Aug 2019, 07:46) *
Щом си вярваш че през фен клуба излиза по-евтино браво!Едно и също е аз никой не съм тръгнал да убеждавам!Просто човека пита казах му къде има!В тоя нашия фен клуб билетите се взимат от едни и същи хора и тва си е, а и цените пак са си по 150-200 евро с редки изключения!Ти ако искаш да седиш зад пейката си е твоя работа, аз лично предпочитам други места на стадиона от които да гледам!Тъй че тая година тесерара и билети ако останат на продажба вместо да се чудя ще има ли билет за мен!А сигурно ще остават то на нашия стадион постоянно има празни места!И да може и на гостувания да се ходи освен че ще има места и билетите на другите отбори са по-еврини!

Излиза по-сигурно. Съмнявам се да си се набълбуквал със сума за билет от грешен сайт, за да знаеш какво е. Дори да не е фен клуба в България(което е смешно) си има и други платени фен клубове, където даваш повече пари, за да членуваш и да имаш всички приоритети за билети. В единият случай имам гарантиран билет за всеки нормален мач на Ювентус, който искам да посетя. Същото е и за гостуванията, там тръпката е още по-голяма smile.gif

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"
Go to the top of the page

+Quote Post

4 страници V  « < 2 3 4
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 19th September 2019 - 09:01ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team