IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

12 страници V  « < 9 10 11 12 >  
Reply to this topicStart new topic
> Мойзе Кийн, 2016-2019: 21 мача, 8 гола, 4 трофея
Kirilov
коментар 31 Jul 2019, 08:42
Коментар #201

Juventus champion

Група: Фенове
Коментари: 8 203
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Цитат
"..According to the agent Mino Raiola and according to Kean, staying with Juventus as a substitute was no longer a viable option. The words passed to J Medical on the day of Matthijs de Ligt's arrival went in that direction: "Moise is a champion like him." This belief was not there in Juve.."

Райола е поискал Кийн да играе по-често и да е напрактика титуляр, нещо което ние нямало как да обещаем.

Този коментар е бил редактиран от Kirilov на 31 Jul 2019, 17:54

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
masterhp
коментар 31 Jul 2019, 10:12
Коментар #202

Juventus hero

Коментари: 11 418
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Цитат(Kirilov @ 31 Jul 2019, 09:42) *
Райола е поискал Кийн да играе по-често и да е напрактика да е титуляр, нещо което ние нямало как да обещаем.

Това беше условието, още повече след края на миналият сезон. При нас не само, че няма как да е титуляр, но и 20 мача няма как да изиграе от пейката. Ще е интересно какво ще направи в Евертън и дали е били грешка или сме спечелил добри пари.

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
vench
коментар 31 Jul 2019, 17:15
Коментар #203

Juventus champion

Коментари: 5 171
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Аз мисля да си го взема на фентъзито biggrin.gif

+Quote Post
nikentus
коментар 04 Aug 2019, 12:42
Коментар #204

ювентинец

Група: Ветерани
Коментари: 6 175
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Вече е бивш играч.

+Quote Post
Bianco^Nero
коментар 04 Aug 2019, 12:45
Коментар #205

God Fuck The Queen

Коментари: 2 422
Регистриран: 23-July 06
Град: Благоевград
Потребител No.: 161

Има ли клауза за обратно откупуване за 36 млн паунда, както видях някъде?

--------------------
ДЕЛ ПИЕРО ДОЖИВОТ В ЮВЕ! БЕЗ ПРАВО НА ОБЖАЛВАНЕ!

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 04 Aug 2019, 12:47
Коментар #206

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 7 775
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Според "Скай Спортс" няма клауза.

Sky Sports News believes the fee is around £27.5m, potentially rising to £36.6m, with the forward reportedly set to earn around £52,000 per week. However, it is understood there is no buy back clause in the deal with Juventus as initially reported.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
4oKuTo
коментар 04 Aug 2019, 13:51
Коментар #207

Primavera player
**

Коментари: 194
Регистриран: 4-May 18
Потребител No.: 25 302

Това беше подходящ момент за продажба и сумата е добра. Успех на Кийн в Евертън!

+Quote Post
Hennessy
коментар 04 Aug 2019, 14:14
Коментар #208

Juventus star

Коментари: 3 548
Регистриран: 28-February 10
Град: Добрич/Пловдив
Потребител No.: 3 499

Голяма глупост! Един читав младок да имаме и го разкарахме за малко пари. А плявата си стои! Манджукич, Игуаин, Куадрадо кога?

--------------------

+Quote Post
J.T.Ultras
коментар 04 Aug 2019, 14:24
Коментар #209

Juventus champion

Коментари: 5 098
Регистриран: 2-March 12
Потребител No.: 24 643

Цитат(Hennessy @ 04 Aug 2019, 15:14) *
Голяма глупост! Един читав младок да имаме и го разкарахме за малко пари. А плявата си стои! Манджукич, Игуаин, Куадрадо кога?

През 2023г. като вземем 12 поредно скудето tooth.gif

--------------------

+Quote Post
ForzaJuve29
коментар 04 Aug 2019, 14:35
Коментар #210

Juventus star

Коментари: 3 636
Регистриран: 19-February 12
Град: Пловдив
Потребител No.: 24 637

Цитат(Hennessy @ 04 Aug 2019, 14:14) *

Да го пускаме вместо Роналдо ли? tooth.gif Като не иска да преподпише кво да го правим?

+Quote Post
Kirilov
коментар 04 Aug 2019, 16:03
Коментар #211

Juventus champion

https://www.juventus.com/en/news/news/2019/...d-good-luck.php

Времето ще покаже дали сме сгрешили или не.

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 04 Aug 2019, 16:45
Коментар #212

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 7 775
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Ама те са 27,5 млн. евро, а не паунда. Забавна сделка, но явно сме били с вързани ръце. Райола помогна с Де Лихт, но тук очевидно е играл срещу нас, нормално. Няма какво да се направи по въпроса - последна година на договора, или се съгласяваме на 30 млн. евро, или си заминава без пари другото лято.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
masterhp
коментар 06 Aug 2019, 16:12
Коментар #213

Juventus hero

Коментари: 11 418
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Цитат(NUCLEO1985 @ 04 Aug 2019, 17:45) *
Ама те са 27,5 млн. евро, а не паунда. Забавна сделка, но явно сме били с вързани ръце. Райола помогна с Де Лихт, но тук очевидно е играл срещу нас, нормално. Няма какво да се направи по въпроса - последна година на договора, или се съгласяваме на 30 млн. евро, или си заминава без пари другото лято.

Tочно това се е случило не сме имали друга опция. Можело е курвашката да му обещаем, че ще играе и да преподпише за да го продадем за повечко, но тогава с Мино нямаше да сме в добри отношения. Мисля, че взехме максимума от Мойзето. Имаме ли дриг наш кадър, който да сме го продали за толков пари ?

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
Kirilov
коментар 11 Aug 2019, 08:14
Коментар #214

Juventus champion

Кийн с дебютни 20 минути за Евертън във ВЛ.

--------------------

+Quote Post
The Drunken Mast...
коментар 11 Aug 2019, 11:05
Коментар #215

Primavera player
**

Коментари: 377
Регистриран: 22-March 18
Град: Русе
Потребител No.: 25 272

Какво ще рече това, че Мино Райола е "играл срещу нас" ?! Той е футболен агент, за него приоритет винаги трябва да бъде желанието на играча, а не желанието на клубът. Това му е работата все пак... Не мисля, че е "извиване на ръце". Кийн е изявил желание да получава повече минути за Ювентус и Райола е започнал да действа по въпросът. Не мисля и че Кийн се е помислил за "голям играч", момчето направи доста впечатляващи мачове за нас през изминалият сезон. Дори и срещу Атлетико Мадрид направи повече за петнадесет минути, колкото Манджукич за шестдесет и пет...Дори беше близо до това да реши мачът, но все пак Кристияно "заби знамето". Алегри го пускаше, в мачовете когато Кристияно беше с контузия и Кийн оправдаваше очакванията. Същото се случваше и за Скуадрата. Кийн има желание да бъде твърд титуляр някъде за да разгърне потенциала си и Райола е изпълнил желанието му. Според мен имаше начин да постигнем споразумение с него и Райола. Предпочитам Кийн пред Манджукич и Дибала между другото. Последните двама ги видяхме, колко струват през последният сезон...

--------------------

+Quote Post
ribery
коментар 11 Aug 2019, 13:32
Коментар #216

Primavera player
**

Коментари: 438
Регистриран: 10-February 12
Потребител No.: 24 635

Drunken, прекалено много абсолютизираш, пък не прави впечатление да разбираш нещата цели нива над останалите. Я си пусни головете за сезона миналата година и виж колко точки са донесли головете на Манджукич и колко на Кийн. Абсурдно е да сравняваш 19 годишен, който цяло лято си бара меча с 33 годишен, който си закара отбора на финала на световното, мина без лятна подготовка и реши всички дербита есента. Колко мача спечелихме от последните 10 кръга, когато Марио и Роналдо бяха решили титлата и Мойзето ги заместваше? 1или 2 от десет.

Този коментар е бил редактиран от ribery на 11 Aug 2019, 13:33

--------------------

+Quote Post
The Drunken Mast...
коментар 12 Aug 2019, 16:08
Коментар #217

Primavera player
**

Цитат(ribery @ 11 Aug 2019, 13:32) *
Drunken, прекалено много абсолютизираш, пък не прави впечатление да разбираш нещата цели нива над останалите. Я си пусни головете за сезона миналата година и виж колко точки са донесли головете на Манджукич и колко на Кийн. Абсурдно е да сравняваш 19 годишен, който цяло лято си бара меча с 33 годишен, който си закара отбора на финала на световното, мина без лятна подготовка и реши всички дербита есента. Колко мача спечелихме от последните 10 кръга, когато Марио и Роналдо бяха решили титлата и Мойзето ги заместваше? 1или 2 от десет.

Прав си, мама му стара... Тука такива футболни спецове и мислители, че да ти умре конят !

--------------------

+Quote Post
ribery
коментар 12 Aug 2019, 16:57
Коментар #218

Primavera player
**

Коментари: 438
Регистриран: 10-February 12
Потребител No.: 24 635

Цитат(The Drunken Master @ 12 Aug 2019, 17:08) *
Прав си, мама му стара... Тука такива футболни спецове и мислители, че да ти умре конят !

И аз влизам в спортал. И аз съм фен на Селтикс. И като почна да чета ”1. Трябва.., 2ро Трябва....54то Трябва...” и разбирам, че си клавиатурен джедай, кръстоска между вейдър и йода.. И с облъченени гени...

--------------------

+Quote Post
The Drunken Mast...
коментар 12 Aug 2019, 17:41
Коментар #219

Primavera player
**

Цитат(ribery @ 12 Aug 2019, 16:57) *
И аз влизам в спортал. И аз съм фен на Селтикс. И като почна да чета ”1. Трябва.., 2ро Трябва....54то Трябва...” и разбирам, че си клавиатурен джедай, кръстоска между вейдър и йода.. И с облъченени гени...

Ммм...добре !
Искам само да попитам, какво по-точно се очаква от едно деветнадесетгодишно момче за да те впечатли ? Искаш да стане "Голмайстор на Серия А", ли ? Играло е в седемнадесет срещи, като в голяма част от тях е влизало като смяна и е вкарало седем гола. Това малко ли е ? Манджукич тази година е повече от посредствен, а Дибала целият сезон е пълна дупка. Още си виси на стари лаври и на супер представянията му от мачовете с Барселона през 2017-та. От тогава не е мръднал напред... Съвсем друг е въпросът, че същата участ ги сполетява и Ругани и Коща и Бернардески и т.н.
Нали се сещаш, че на това момче някой трябва да му подаде ръка. Да не се повтори историята с Тиери Анри само...
Пак казвам, че имаше начин да се разберем с него и Райола. Винаги има начин !

Както и да е...Аз още преди няколко седмици писах, че след "пребоядисването" на ЦСКА спрях да гледам българското първенство и след назначаването на този абсолютен клоун за треньор ще пропусна следващият ни сезон. Нямам намерение да си хабя нервите с кретени...
Както е тръгнало след като Ейндж изпусна Ал Хорфърд ще си хабя нервите и със Селтикс, понеже подкошието ни е отслабено. Дано поне любимият ми играч - ЛеБрон направи добър сезон, че има да отмива миналогодишен срам.

--------------------

+Quote Post
Masaba
коментар 01 Sep 2019, 17:29
Коментар #220

Juventus bench

Коментари: 561
Регистриран: 1-November 08
Град: Пловдив
Потребител No.: 1 418

Мойзето днес без точен удар 75мин. Ефективноста му май си остана в Торино.

+Quote Post

12 страници V  « < 9 10 11 12 >
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 7th December 2019 - 21:57ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team