IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

152 страници V  « < 150 151 152  
Reply to this topicStart new topic
> Трансферни слухове, Сезон 2018/2019
vladovichev
коментар 13 Feb 2019, 00:04
Коментар #3021

Juventus bench

Група: Фенове
Коментари: 713
Регистриран: 1-August 08
Потребител No.: 1 291

Цитат(vench @ 12 Feb 2019, 09:55) *
Аз мисля, че ако трансферът не беше свободен, заплатата щеше да е наполовина. Просто в съвременния футбол агентите много извиват ръцете на клубовете. В случая "той ви идва без пари, не се стискайте и му дайде по-голяма заплата". И общо взето трансферната сума, която щяхме да платим на Арсенал, ще отиде за заплати и комисионни.

Иначе и за мен Рамзи не е нищо особено, още повече че ще дойде на 29, което е достатъчно за да поиграе 3-4 сезона, но не достатъчно, за да го продадем някъде примерно. Така че трябва да стискаме палци да му тръгне играта, защото иначе този трансфер наистина може да се окаже голяма греда.

Прав си за мениджърите и гадното им извиване на ръце. Те някои постоянно предлагат на футболистите (които са техни работодатели)нови и нови трансфери, че да прибират комисионни...това убива играта (в моралната й част)

Този коментар е бил редактиран от vladovichev на 13 Feb 2019, 00:05

--------------------
CHAMPIONS
! ! ! ! ! ! ! ! !
J
Go to the top of the page

+Quote Post
#8 Marchisio
коментар 13 Feb 2019, 00:42
Коментар #3022

Juventus regular

Коментари: 1 119
Регистриран: 17-April 16
Потребител No.: 25 002

Пари като вестници faccina41xq8.gif

+Quote Post
Kirilov
коментар 13 Feb 2019, 09:48
Коментар #3023

Juventus champion

Коментари: 5 742
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Февруарски размисли и страсти:

Цитат
La Repubblica - Juventus issued a €150m bond in order to raise money to make an assault on Salah.

Tuttosport - Juve are studying a move for Salah. It'd be a €200m operation with Dybala as a part of the deal. Dybala + €50m to Liverpool for Salah.

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 13 Feb 2019, 15:07
Коментар #3024

Juventus star

Коментари: 3 397
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Ако ще даваме такива пари, то да вземем Мбапе. Обаче реално нито ще даваме, нио има смисъл да се коментира.

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 13 Feb 2019, 15:38
Коментар #3025

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 908
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Manchester City Coach Pep Guardiola reportedly sent CEO Ferran Soriano to watch Paulo Dybala in action for Juventus last month.

The 25-year-old has struggled to display his best form so far this season, scoring seven goals and providing six assists in 28 appearances across all competitions.

However, Guardiola is said to have sent Soriano on a scouting mission to take a closer look at the Argentine international, as he attended Juve's clash with Lazio on January 27, according to Tuttosport.

Further, it's suggested that it could take up to €120m to prise Dybala away from Turin, although sporting director Fabio Paratici noted his belief on Tuesday that the Juve forward will remain with the reigning Serie A champions.

Вчера беше Реал, днес са Сити. До лятото още колко ли отбора ще искат Дибала. А, да, забравих, че и съдебните са вариант за него. post-294-1159108009.gif

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
nameless
коментар 13 Feb 2019, 15:49
Коментар #3026

Juventus regular

Коментари: 2 023
Регистриран: 20-March 07
Град: Sofia
Потребител No.: 417

Лошото е, че Сити изглеждат доста апетитна дестинация в момента. Първо - там ще има възможност да разгърне потенциала си в нападателната им постройка, а не да го играе халф-бек или опорен халф и второ, че ще го позлатят с поне двойна заплата. Силва играе сигурно един от последните си сезони там, а и Агуеро не е първа младост, така че няма да се учудя да напънат лятото за Дибала, особено, ако дразгите му с Алегри продължат.

--------------------

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 13 Feb 2019, 15:56
Коментар #3027

Juventus champion

Коментари: 6 511
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Салах и Мбапе не играят в защита, аз съм пас.

--------------------

+Quote Post
#8 Marchisio
коментар 13 Feb 2019, 17:18
Коментар #3028

Juventus regular

Как по точно ще си разкрие таланта в Сити? Харесвам Дибала, ама той не е флангови футболист. Сити си играят изявена схема с крила и Агуеро. Агуеро изведнъж ще започне да седи на пейката ли? Да не говорим, че там имат и Стърлинг, който Гуардиола налага доста. Та за едно място се борят Сане, Б.Силва, Марез, Жезус и Дибала.
Аз очаквам Макс да приключи курса в края не сезона и да имаме нов треньор. Какви са неговите планове за Дибала никой не знае. Да не избързваме. Лошото за нас е, че Алегри до тоя момент не успя да изгради силно нападение с участието на Дибала и Роналдо. Каквото и да говорят Алегри, Недвед и компания истината е, че Дибала се мъчи на позицията си и не е полезен за отбора.
Ако продължават с тая конфигурация на лято може и да си тръгне, като предния номер 10.

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 13 Feb 2019, 19:36
Коментар #3029

Juventus champion

Коментари: 6 511
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Онзи ден Паратичи каза, че Дибала може да бъде заместен единствено от Меси. От една страна, можем да погледнем на изказването като на явна и публична подкрепа, но от друга, знаем, Ювентус цени изключително Дибала и не веднъж това е говорено открито. Самият Аниели е казвал, че Дибала ще остане толкова, колкото иска, Марота го плямпаше, а сега човекът под светлините на прожекторите е Паратичи - той запя същата песен. Дибала по-скоро има специален статут за тази ера, за това управление. Ювентус продава големите си имена, но ги продава в точния момент - когато дойде този миг... или ако те надуят тромбата. Дибала не е тръгнал да си ходи, а моментът не е дошъл. Ще дойде, защото в 90 % от случаите този момент идва, но мисля, че сме на години от тази ситуация. Дибала, за разлика от Погба, прегърна шанса да се нарече нов и изгряващ символ на Ювентус. Не е малоумен като Пол. Да, първичен е, кара се с Алегри, но е отдаден на Ювентус. Дали съм му фен или не, не мисля че има значение. Не мисля, че е моментът да си ходи, а пък дори не съм му от хардкор феновете.

Колкото до това ще хване ли ръка в Сити - не ми се размишлява какво би направил Гуардиола, но Пеп е доказал, че ще направи всичко, което изглежда като абсурдна мечта, за да намери най-доброто място от играч и да го направи още по-добър. Гуардиола промени играчи като Де Бройне, Бернардо, Силва, дори Фернандиньо, мисля си че веднага би нагодил Дибала към философията си. Но ако Пеп иска Дибала лятото - да заповяда в Торино, едва дали някой ще роптае. Пеп е работил с 2/3 от най-доброто в епохата и в 95 % от случаите е намирал как да нареди звездите, как да ги направи по-добри и да ги сложи в ситуация, която дори леко нонсенс в началото, после дава огромни плодове. Аз не мисля обаче, че Висшата лига е за Дибала, въпреки че Сити нямат нищо общо с Англия като цяло. Пеп си е мастър на 4-3-3, на 3-4-1-2, 3-4-2-1 и всяка несъществуваща схема тип 4-1-5 и темподобни. Това е доста добро четиво: http://thesportjournal.org/article/pep-gua...8-a-case-study/

Ако Сити го искат, чао на Марез/Лирой Сане. Между другото Стърлинг е абсурдно класен тип.

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 14 Feb 2019, 13:11
Коментар #3030

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 908
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Ван дер Сар, който е генерален мениджър на Аякс, директно казва, че искаме Де Лайт.

De Ligt has been heavily linked with Juve for some time and Edwin van der Sar, a former Bianconeri goalkeeper who now works as Ajax’s general manager, confessed his old club were after the 19-year-old.

“Will De Ligt go to Juventus? I can say that there’s only one team in Italy who want him, but I don’t know if he could go to Juventus…”

Не, че не беше ясно де. Въпросът е дали ще го пуснат и на каква цена.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
#8 Marchisio
коментар 14 Feb 2019, 18:44
Коментар #3031

Juventus regular

Въпросът е дали има качества да играе при нас или ще ср вържем на хайпа създаван от Райола и обктъжението му?
В пъти ще предпочета играч като Фертонген, Алдервейрелд или някой опитен играч, пред алтернативата Алегри да обиграва 19 годишен централен защитник.

+Quote Post
The Drunken Mast...
коментар 14 Feb 2019, 20:46
Коментар #3032

Primavera player
**

Коментари: 253
Регистриран: 22-March 18
Град: Русе
Потребител No.: 25 272

То пък в момента защитата ни, понеже е "цъфнала и вързала", че имаме и претенции. Класа до класа, братле...
Момчето е единствения защитник спечелил "Golden Boy", какво повече да постигне, че да ви впечатли. Щом даваме толкова пари на дърводелци като Рамзи, едва ли Де Лихт ще е по-зле...

--------------------

+Quote Post
#8 Marchisio
коментар 14 Feb 2019, 21:09
Коментар #3033

Juventus regular

Колко мача на Де Лихт си гледал?
Снощи не показа нищо впечатляващо. Аз го гледах и срещу Фейенорд. Там изядоха 6 гола.
Мирише ми на Донарума отвсякъде. Новия Буфон, уникална класа, ама не може да хване шут от повече от 20 м.
Ако ще търсим централен защитник да вземем някой, който реално ще вдигне нивото. Нямаме нужда от Ругани/Калдара 2.

+Quote Post
J.T.Ultras
коментар 14 Feb 2019, 21:26
Коментар #3034

Juventus star

Коментари: 3 764
Регистриран: 2-March 12
Потребител No.: 24 643

Имаме Ругани, Киелини, Бонучи и новия от Дженоа (Бардзали и Касерес няма да са тук) . Де Лихт не е случаен, ама се съмнявам да набием 60+ млн. (както се спекулира) за пета опция. С други думи ако изобщо ше взимаме защитник ше е на ниво "Гарай". Иначе Миленкович от Фио и Андерсен от Самп също са перспективни smile.gif

Този коментар е бил редактиран от J.T.Ultras на 14 Feb 2019, 21:27

--------------------

+Quote Post
The Drunken Mast...
коментар 15 Feb 2019, 10:49
Коментар #3035

Primavera player
**

Коментари: 253
Регистриран: 22-March 18
Град: Русе
Потребител No.: 25 272

А ти от два мача ли реши, че не става...? Следя ти мненията и имаш изградено мнение за Де Лихт, на базата на факта, че през годините холандските защитници не са правили, кой знае какво впечатление. Миналата година Де Лихт беше в идеалният отбор на Eredivisie, а тази има огромни шансове да бъде и играч на сезона. Вече е и капитан на Аякс.

Ругани го видяхме в последните мачове, колко струва. Може би и липсата на достатъчно игрово време е причината за потресаващата му форма, но не е и като Алегри да не го е пускал. На всичкото отгоре и при толкова много играчи на позицията му, смятам, че е играл достатъчно мачове. Просто изпуснахме да го продадем на Челси миналото лято, но едва ли Паратичи е имал кристална топка в този момент.

Киелини ще изиграе "последния си танц" в следващите един-два сезона при нас. Трябва все пак да предаде щафетата на по-младите.

Върнахме си Юда а.к.а. Леонардо Бонучи през лятото, може би единствено, поради факта, че умее да изнася топката в предни позиции. Голяма част от головете, които допуснахме бяха след негови фрапантни грешки. Е, не мога да го виня... Без да се опреш на рамото на великият Буфон или "онзи" Бардзали и Киелини е адски трудно. Не случайно и в Милан пълнеха кошницата на Донарума през миналият сезон. Но пък със сигурност е по-добра опция от Ругани.

Бардзали и Касерес са "временно пребиваващи" и скоро ще бъдат пътници.

Момчето от Дженоа признавам, че никога не съм го гледал. Той подписа ли вече с нас ?

Този коментар е бил редактиран от The Drunken Master на 15 Feb 2019, 10:51

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 15 Feb 2019, 12:12
Коментар #3036

Juventus champion

Коментари: 5 742
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 15 Feb 2019, 12:22
Коментар #3037

Juventus star

Коментари: 3 397
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

И аз мисля, че ни трябва класен защитник под 25 години и ако може да не е италианец. За Ругани не съм сигурен какво мисля. Май още чакам да ме впечатли много и да обявяв, че имаме защитник за следващите 7-8 сезона. Обаче ми се струва плах, неуверен и като цяло не ме впечатлява с нищо в защита. Общо взето - става за тази периферна роля, която има откакто е дошъл в отбора, но за нещо повече... не съм сигурен.

Горе са изброени постиженията на Де Лихт, но е изпуснато най-голямото -че стана златното момче на Европа за миналата година. Награта последните години е печелена от Мбапе, Ренато Санчевс, Марсиал, Стърлинг, Погба, Иско, Гьотце... Общо взето доста прилична компания, без Ренато Санчес може би, който е комбо брейкър. Аз лично на Де Лихт не съм му гледал толкова мачове и няма мнение. Може наистина да е хайп на Райола, а може и да е някакъв уникален защитник. Щом толкова отбори го искат обаче, все пак трябва да са видели нещо в него. Нямам нищо против да го вземем и за 60 млн. евро - това е сума, която в момента не е толкова голяма, но при едно условие - трансферът да е успешен. Риск има разбира се, даже доста голям, но все някой от големите ще го поеме през лятото. И после ще си носи последствията за добро или за лошо.

--------------------

+Quote Post

152 страници V  « < 150 151 152
Reply to this topicStart new topic
3 потребител(и) четат тази тема (3 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 17th February 2019 - 04:01ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team