IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

33 страници V  « < 5 6 7 8 9 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Любима музика
Borko_10
коментар 15 May 2008, 21:00
Коментар #121

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 3 551
Регистриран: 16-March 06
Град: Бургас
Потребител No.: 72

DJ Bobo - Ole,ole!

Soundtrack-а на EURO2008!Определено много добра и надъхваща песен!

--------------------

I LOVE JU!
Go to the top of the page

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 10 Jun 2008, 18:58
Коментар #122

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Да кажа за тези, които са зарибени по хип-хопа, че на 28 Юни в Дряново ще се проведе Urban Skillz Battle.Ще има 4 категории - beatboxing, breakdancing, graffiti writing i mc-ing в които всеки желаещ може да се изяви.Които мисли че може да се включи в някоя от надпреварите е добре дошъл, другите също било то само като зрители smile.gif Почваме в 16.30ч.На мен ми се искаше по-късничко, но ще има доста хора от други градове, които ще трябва да се прибират след това и затова по-рано :wink: Идеята е да се направи нещо по-различно в града, което малко да съживи нещата smile.gif И разбира се да има място където хората които не се кефят на чалга да се съберат и да се изкефим както трябва :pirat: Ако сега се получи дабре и има интерес другото лято или още в края на Август отново ще се направи, но по-гранзиозно biggrin.gif В смисъл такъв - ще дойде най-талантливия DJ в България DJ Niki I който се надявах да дойде още сега, но заминава за щатите и няма как.Освен него следващия път ще има и участие на някое сериозно MC smile.gif За целта обаче трябва на 28 да се съберем доста народ и да откачим здраво post-294-1159096668.gif bp.gif post-294-1158668256.gif

Надявам се да ме подкрепите, защото това е първата толкова сериозно нещо, което организирам и искам да е на ниво smile.gif tongue.gif Ако има заинтересовани да пишат тук, ЛС или в скайп wink.gif

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
freaky
коментар 10 Jun 2008, 21:17
Коментар #123

Primavera player
**

Коментари: 427
Регистриран: 29-March 08
Град: Стамболийски
Потребител No.: 991

HOUSE MUSIC IS THE KEY...

иначе харесвам и мн други стилове музика освен хаус...

а за феновете на хип хопа - на 2ри юли... CYPRESS HILL - Tuborg Green Fest - Wednesday 2 July 2008 at Belgrade Arena - това е в Сърбия... а Сайпръс са най-големите ... на този Грийн фест сичко ще е много грийн laugh.gif

--------------------

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 10 Jun 2008, 21:47
Коментар #124

Juventus champion

То имаше слух, че на 24 Май ще идват Cypress Hill в България, но си остана само слух...
А на 24 Юни - Onyx !!!В зала "Универсиада".Афтър парти - на 28 в Дряново biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 12 Jun 2008, 23:54
Коментар #125

Juventus champion

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 16 Jun 2008, 17:29
Коментар #126

Juventus champion

Няма ли никой заинтересован бе huh.gif Айде бе хора - очертава се да се съберем доста хора и да стане голяма лудница post-294-1158668256.gif Няма ли навити?

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 17 Jun 2008, 10:03
Коментар #127

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 7 060
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Хората, които слушат подобен тип музика тук, се броят (по-точно се броим) на пръсти. Да не кажа, че освен мен и теб, не се сещам за друг... Аз видях събитието и в един друг форум (359 wink.gif ), но ме хващаш в период, в който нямам мърдане от София, заради тея изпити... Аз на ДиС и ФАРС в събота не успях да отида, сега във Враца на 20-и няма да мога да отида, пък кво остава за Дряново... Иначе принципно не ги пропускам подобни събитийца wink.gif

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 17 Jun 2008, 16:05
Коментар #128

Juventus champion

Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

Аз ако можех 100% щях да дойда просто какво по-хубаво от beatbox и breakdance ама трудно тряя пари,време,а ся покрай това даскало няма как.

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 18 Jun 2008, 00:31
Коментар #129

Juventus champion

ОК.Аз съм длъжен да пробвам на калкото се може повече места tongue.gif То доста хора няма да могат да дойдан заради шибаните изпити, но пак ще се съберем мноо народ biggrin.gif
NUCLEO1985 как се пишеш в 359 unsure.gif

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
Torricelli
коментар 30 Jun 2008, 22:04
Коментар #130

Juventus regular

Коментари: 1 174
Регистриран: 17-April 07
Град: София
Потребител No.: 472

Пуснах си една много хубава песен от детството си и реших да я споделя с наличните в момента съфорумници. Красотата и е съпоставима само с хубостта на вокалистката, която я е написала и изпяла.

The Cranberries - Ode to My Family

Специален поздрав за Христо!
Също и за всички, които мога да я оценат! А в този форум има такива!

--------------------
"He has been written off so many times... after the injury in the late 90's... after Euro 2000 final... during the 2004-2005 campaign... before the World Cup in Germany... when going to Serie B... and still this season."

"He has lost his edge... his stamina... his pace... his finish... he is unable to cope with the powerfull football today..."

He is about to become Serie A topscorer at the age of 33.

----------
Цитат(meo @ Jul 2 2008, 02:36 PM) *
Агент КЕФЯ_СЕ_НА_КАКИ_30+.

+Quote Post
Tintoreto
коментар 01 Jul 2008, 19:18
Коментар #131

Juventus regular

Коментари: 1 916
Регистриран: 1-October 06
Потребител No.: 209

Уникалната песен просто.Благодаря, че я сподели , защото щях да си остана непросветен а се водя, че слушам доста музичка (независимо колко стара или нова е )

--------------------
Impossible is just a big word thrown around by small men who
find it easier to live in the world they’ve been given than
to explore the power they have to change it. Impossible is
not a fact. It’s an opinion. Impossible is not a
declaration. It’s a dare. Impossible is potential.
Impossible is temporary. IMPOSSIBLE is NOTHING!

+Quote Post
masterhp
коментар 02 Jul 2008, 01:33
Коментар #132

Juventus champion

Коментари: 9 620
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Ех тоя Торичели не спира да ме изненадва... и то все с хубави неща smile.gif

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
Torricelli
коментар 02 Jul 2008, 14:51
Коментар #133

Juventus regular

Няма стари и нови песни, има класики и вечни. Аз съм на мнение, че съвременната музика е пълна помия. Еднакво поведение, облекло(обикновено оскъдно), вулгарни текстове без дълбок смисъл и съдържание, опитващи се да докарат високите октави пачаври(предимно американки). Какво да му слушаш на това?!

'90-те поне ни дадоха много в това отношение. Аз лично слушам изключително музика от този период, защото тя наистина успява да те накара да се замисляш, да си взискателен, да напрегнеш сетивата си, за да я усетиш.

А и Долорес Мери Елийн О'Риордан-Бъртън ми е слабост от хлапе. Баща ми всеки път ме бъзикаше "А, 'ма тя ще ли не се е научила да пее" post-294-1158668614.gif . Аз обаче и до ден днешен не се сещам женки глас да ме кара да треперя така, както нейният. Вече само я няма старата и бунтарска визия и особено много късата коса (червена, руса или черна. Естествения и цвят е черен).

П.С.Радвам се, че ви е харесала песента, все пак феновете на Юве не са класическите "ordinary people".

--------------------
"He has been written off so many times... after the injury in the late 90's... after Euro 2000 final... during the 2004-2005 campaign... before the World Cup in Germany... when going to Serie B... and still this season."

"He has lost his edge... his stamina... his pace... his finish... he is unable to cope with the powerfull football today..."

----------

+Quote Post
meo
коментар 02 Jul 2008, 16:36
Коментар #134

Juventus regular

Група: Ветерани
Коментари: 1 776
Регистриран: 2-March 06
Потребител No.: 46

Я едно новичко да пльосна тука дето ме кефи много.
И една "класика" wink.gif

А за десерт, две песнички поздрав за Агент КЕФЯ_СЕ_НА_КАКИ_30+.

П.С. И да кажеш дали ти харесаха smile.gif

--------------------

Ако всичко ви е наред. Ако жена ви е прекрасна. Ако и любовницата ви е прекрасна. Ако заплатата ви не само стига, а и остава. Ако шефът ви е хубав човек. Ако нямате никакви проблеми със здравето. Кажете "не" на наркотиците!

+Quote Post
Torricelli
коментар 02 Jul 2008, 17:03
Коментар #135

Juventus regular

post-294-1158668522.gif
Първата песен е на повече от 40 години. Това намек ли е ? blink.gif tooth.gif
Иначе много благодарствени за Girl You'll Be a Woman Soon. Бях забравил тази песен, в началото дори не се сетих от кой филм е post-294-1158668614.gif ......
Кака Ума там е на 24, ако не се лъжа. И да - няма да я върна!

--------------------

+Quote Post
Borko_10
коментар 03 Jul 2008, 20:13
Коментар #136

Juventus star

Коментари: 3 551
Регистриран: 16-March 06
Град: Бургас
Потребител No.: 72

Show Me Your Genitals

Да взема да ви поздравя и аз с една класика! smile.gif

--------------------

I LOVE JU!

+Quote Post
A_D_P_10
коментар 03 Jul 2008, 20:44
Коментар #137

Juventus star

Коментари: 3 580
Регистриран: 23-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 109

Цитат(Torricelli @ Jul 2 2008, 03:51 PM) *
Няма стари и нови песни, има класики и вечни. Аз съм на мнение, че съвременната музика е пълна помия. Еднакво поведение, облекло(обикновено оскъдно), вулгарни текстове без дълбок смисъл и съдържание, опитващи се да докарат високите октави пачаври(предимно американки). Какво да му слушаш на това?!

Амин !!!
Цитат(Torricelli @ Jul 2 2008, 03:51 PM) *
'90-те поне ни дадоха много в това отношение. Аз лично слушам изключително музика от този период, защото тя наистина успява да те накара да се замисляш, да си взискателен, да напрегнеш сетивата си, за да я усетиш.

Не само от този период , ами и десетилетия назад.....

--------------------
42

+Quote Post
Torricelli
коментар 03 Jul 2008, 21:14
Коментар #138

Juventus regular

Цитат(A_D_P_10 @ Jul 3 2008, 06:44 PM) *
Амин !!!

Ъъъ, това какво означава - че си съгласен или ме смяташ за депресивен и нетолерантен простак?

Цитат(A_D_P_10 @ Jul 3 2008, 06:44 PM) *
Не само от този период , ами и десетилетия назад.....

Така е. Но аз поне (убеден съм и ти, както и повечето хора тук) сме се изграждали като личности през '90-те. Затова е логично от този период музката да ни е оказвала и да продължава да ни оказва най-силно влияние.

--------------------

----------

+Quote Post
A_D_P_10
коментар 04 Jul 2008, 00:08
Коментар #139

Juventus star

Коментари: 3 580
Регистриран: 23-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 109

Цитат(Torricelli @ Jul 3 2008, 10:14 PM) *
Ъъъ, това какво означава - че си съгласен или ме смяташ за депресивен и нетолерантен простак?

Естествено , че съм съгласен ...... smile.gif
Цитат(Torricelli @ Jul 3 2008, 10:14 PM) *
Така е. Но аз поне (убеден съм и ти, както и повечето хора тук) сме се изграждали като личности през '90-те. Затова е логично от този период музката да ни е оказвала и да продължава да ни оказва най-силно влияние.

Така е , прав си , но слушам и страшно много музика от 60' , 70' , 80' .....

37 години от смъртта на Джим Морисън

На днешната дата се навършват 37 години от смъртта на един от най-харизматичните фронтмени и вокали в историята на рок-музиката – Джим Морисън. Известен най-вече като певецът на The Doors, Морисън е направил много повече за 27-те си години – пише и издава уникалните си стихове, превръща се в един от първите секс-символи на рока и става идол за милиони.

През 1991 режисьорът Оливър Стоун създава филма “The Doors” и разказва историята на Джим и групата му по своя начин, а в главната роля е Вал Килмър, който признава, че за него Морисън е най-влиятелната личност в историята на музиката за всички времена.

Официалната версия за смъртта на легендарния вокалист е инфаркт, получен във вана в нает апартамент в Париж, но други версии сочат за смърт от предозиране с наркотици в клуб и преместването на тялото в последствие. Естествено, съществува и версията, че Морисън е все още жив. Гробът му в “Пер Лашез” в Париж е посещаван от стотици фенове на музиката и поезията на Джим.

--------------------
42

+Quote Post
Torricelli
коментар 06 Jul 2008, 20:47
Коментар #140

Juventus regular

Ти момче си някакъв особен вид талант. Трудно ми е да те идентифирам. Но ме кефиш и по много!

--------------------

----------

+Quote Post

33 страници V  « < 5 6 7 8 9 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 26th March 2019 - 07:07ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team