IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

47 страници V  « < 45 46 47  
Reply to this topicStart new topic
> Талантите на Юве, Всичко за младите "бианконери", новини, трансферни слухове
Pan40
коментар 29 Jan 2021, 22:08
Коментар #921

Primavera player
**

Група: Фенове
Коментари: 480
Регистриран: 1-February 18
Потребител No.: 25 233

Като го е гледал Алегри, защо не му даде шанс? А гледахме спрялите кърлежи Матуиди и Кедира? Дано има повече хляб от Портанова в това момче и е новият ни Маркизио
Go to the top of the page

+Quote Post
vench
коментар 30 Jan 2021, 14:11
Коментар #922

Juventus champion

Коментари: 6 771
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

От 14-годишен е в Ювентус и реално може да се брои за продукт на школата. Има 19 мача за втория отбор и 1 гол в тях. Там обаче е пълен хаос и се въртят едни 30-40 човека за година и половина по мое наблюдение, така че 19 мача си е добро постижение. Играл е в гaрнитурите U15, U17 и U19 на Италия, като за последната има 21 мача и 2 гола. Според трансфермаркет водещата му позиция е атакуващ халф, но може да играе и като дефанзивен.

След 2 седмици става на 20 години.

Според мен шансовете да участва в някоя сделка със средняшки отбор от Серия А са около 80-90%. Така, че надеждите ми по-скоро са свързани с това да му вземем пари.

--------------------
Sarri: We lost because we wanted to win at all costs

+Quote Post
masterhp
коментар 30 Jan 2021, 19:07
Коментар #923

Juventus hero

Коментари: 13 581
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Цитат(NUCLEO1985 @ 29 Jan 2021, 18:36) *
Пирло е казал, че Фаджоли остава в първия отбор и ще замени Портанова, който отиде в Дженоа.

Pirlo confirmed that Fagioli will stay with the first team and replace Portanova who went to Genoa.

Много ми се иска да видя нещо което да се доближи дори малко до Маркизио. Изигра много стабилен мач, дано получи още шансове и да остане в отбора, а не да бъде пратен в някоя сделка.

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
odyssey7
коментар 23 Feb 2021, 12:31
Коментар #924

Juventus star

Коментари: 4 581
Регистриран: 6-January 09
Потребител No.: 1 612

Ще нахвърля някои имена на талантливи играчи, които сега си цъкат някъде, при това само за последните 4-5г.
Ето списък с всичките ни трансфери - https://www.transfermarkt.com/juventus-turi...fers/verein/506

Някой да помни ентусиазма по Леали - а.к.а нвовото Буфон? Постфактум е лесно да го зачеркнем. Мандрагора го взехме на 18г., не е от школата, но след серия тежки контузии и на 23г. е по-близо до това да е ключов играч в някой малък до среден отбор. Аз имах очаквания. Ouasim Bouy дойде с реноме, дали и агент не му бе нашия човек. Среднящина, в момента е в Цволе на 27г. Андрес Тейо - наеми, наеми, Беневенто. Само на 24 към днешна дата. Моят човек, едно от големите ми разочарования - Фредерик Сьоренсен. Дори имаше няколко мача за първия състав, предимно на десния бек. Същия ентусиазъм. Дори ме е страх да видя къде е играл. Ще се престраша заради идеята: Болоня, Верона, Кьолн, Иънг Бойс, Пескара. Филип Романя - капитанът на примаверата. И тъй като правеше добро впечатление още тогава, макар и мачовете които съм гледал да не са много - 41 мача за Каляри и после продаден на Сасуоло. Само на 23г. Фарнческо Касата бе симпатяга - наеми, Сасуоло, наеми, Дженоа този сезон - 0 мача. Пол Лирола? Някой да е имал очаквания, че ще застъпи Лихтщайнер на десния фланг? Аз имах. Сасуоло няколко години, после продаден на Фиорентина. Тази година е под наем в Марсилия, вероятно от зимата. Пол Гарсия. Аудеро е от тези, които ще си направят приличната кариера. Матеус Перейра - наеми, наеми и май го разменихме за някакво момче от школата на Барса. Оп, няма как да пропуснем Роман Мацек - Бари, Кремонезе, Лугано. Кастанос не е бил от талантите, които ти избождат очите с нещо, но си личеше че бе зрял за възрастта си. Наеми къде ли не, май още ни е собственост, само на 23г. Роджерио - наеми, Сасуоло. Кавилия - последният с прекрасни 15 мин. за клуба - наем в Перуджа, наем в Парма, където има 0 мача. Парма изпадат ако не стане нещо различно. Могат да се добавят Пабло Морено - друга моя болка, разменен за Феликс Корея.

Това са някои от юнаците през последните години. Редно е да се поясни, че голяма част от играчите ги купуваме от други отбори, които са свършили тежката работа да изграждат, но при добро стечение на обстоятелствата ще се водят наши. Някой да ми обясни с какво Фаджиоли е нещо по-специално от живата маса, смляна от мелачката на футбола? Дори има шанса да имаме доста контузени и да получи шанс за изява. И момчето се възползва.

Преди време гледах по някой друг мач на примаверата за да видя какво идва отдолу. Към някои от горенаписаните съм има и лични сантименти, продиктувано от очакванията.

Този коментар е бил редактиран от odyssey7 на 23 Feb 2021, 12:34

+Quote Post
nikentus
коментар 23 Feb 2021, 12:53
Коментар #925

ювентинец

Група: Ветерани
Коментари: 6 745
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Всичките тези "таланти" са били перспективни според football manager, където Дибала печели Златната топка с по 40 гола и 30 асистенции на сезон. Дори веднъж го продадох на 32 години на Атлетико Мадрид и следващия сезон пак взе Златната топка. biggrin.gif Не отписвай Фаджоли толкова бързо. Нека му се порадваме, пък като се провали, здраве да е, няма да е първият.

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 23 Feb 2021, 19:43
Коментар #926

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 9 156
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Понеже днес си говорим за тях:

Francesco Baldini, former Juventus Primavera coach: Dragusin is like de Ligt and Fagioli has the talent of Pirlo. [GdS]

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 23 Feb 2021, 19:54
Коментар #927

Juventus champion

Коментари: 8 270
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Жалко само, че не оставихме Ландзафаме. Казираги - бащата на чалгата - понеже аз съм го гледал какъв бауш беше като млад, когато мислеше с члена си... та, както и да е, но беше казал, че е на нивото на Роналдо.

Представяте ли си Ландзафаме и Роналдо да водят атаката днес?

+Quote Post
vench
коментар 23 Feb 2021, 20:03
Коментар #928

Juventus champion

Цитат(pinkfloyd39 @ 23 Feb 2021, 20:54) *
Представяте ли си Ландзафаме и Роналдо да водят атаката днес?

Даже няма нужда от Роналдо. Самият Ланзааме го определяха за Роналдо

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 23 Feb 2021, 20:06
Коментар #929

Juventus champion

Цитат(odyssey7 @ 23 Feb 2021, 13:31) *
Ще нахвърля някои имена на талантливи играчи, които сега си цъкат някъде, при това само за последните 4-5г.
Ето списък с всичките ни трансфери - https://www.transfermarkt.com/juventus-turi...fers/verein/506
Някой да помни ентусиазма по Леали - а.к.а нвовото Буфон? Постфактум е лесно да го зачеркнем. Мандрагора го взехме на 18г., не е от школата, но след серия тежки контузии и на 23г. е по-близо до това да е ключов играч в някой малък до среден отбор. Аз имах очаквания. Ouasim Bouy дойде с реноме, дали и агент не му бе нашия човек. Среднящина, в момента е в Цволе на 27г. Андрес Тейо - наеми, наеми, Беневенто. Само на 24 към днешна дата. Моят човек, едно от големите ми разочарования - Фредерик Сьоренсен. Дори имаше няколко мача за първия състав, предимно на десния бек. Същия ентусиазъм. Дори ме е страх да видя къде е играл. Ще се престраша заради идеята: Болоня, Верона, Кьолн, Иънг Бойс, Пескара. Филип Романя - капитанът на примаверата. И тъй като правеше добро впечатление още тогава, макар и мачовете които съм гледал да не са много - 41 мача за Каляри и после продаден на Сасуоло. Само на 23г. Фарнческо Касата бе симпатяга - наеми, Сасуоло, наеми, Дженоа този сезон - 0 мача. Пол Лирола? Някой да е имал очаквания, че ще застъпи Лихтщайнер на десния фланг? Аз имах. Сасуоло няколко години, после продаден на Фиорентина. Тази година е под наем в Марсилия, вероятно от зимата. Пол Гарсия. Аудеро е от тези, които ще си направят приличната кариера. Матеус Перейра - наеми, наеми и май го разменихме за някакво момче от школата на Барса. Оп, няма как да пропуснем Роман Мацек - Бари, Кремонезе, Лугано. Кастанос не е бил от талантите, които ти избождат очите с нещо, но си личеше че бе зрял за възрастта си. Наеми къде ли не, май още ни е собственост, само на 23г. Роджерио - наеми, Сасуоло. Кавилия - последният с прекрасни 15 мин. за клуба - наем в Перуджа, наем в Парма, където има 0 мача. Парма изпадат ако не стане нещо различно. Могат да се добавят Пабло Морено - друга моя болка, разменен за Феликс Корея.
Това са някои от юнаците през последните години. Редно е да се поясни, че голяма част от играчите ги купуваме от други отбори, които са свършили тежката работа да изграждат, но при добро стечение на обстоятелствата ще се водят наши. Някой да ми обясни с какво Фаджиоли е нещо по-специално от живата маса, смляна от мелачката на футбола? Дори има шанса да имаме доста контузени и да получи шанс за изява. И момчето се възползва.
Преди време гледах по някой друг мач на примаверата за да видя какво идва отдолу. Към някои от горенаписаните съм има и лични сантименти, продиктувано от очакванията.

Много готин коментар. Аз същото говоря от доста отдавна. Взимаме някакви топ таланти уж, после ги пращаме под наем 3-4 години (те дори не играят там) и после се връщат в родината си или по долните дивизии. Спомням си всички изброени от теб, освен Франческо Касата, който не ми говори нищо.

А за Лирола аз имах надежди, още тогава търсех бек. Той поне играеше в Серия А по време на наема си, което е напредък biggrin.gif

--------------------

+Quote Post

47 страници V  « < 45 46 47
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 27th February 2021 - 18:25ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2021. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team