IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

86 страници V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Клаудио Раниери
lub4o
коментар 05 Jun 2007, 21:28
Коментар #41

Primavera player
**

Група: Фенове
Коментари: 392
Регистриран: 13-April 07
Град: Пловдив
Потребител No.: 464

Цитат(Rumbeti @ Jun 5 2007, 06:52 PM) *
Всички тръгнахме много остро срещу Клаудио , но аз в началото изпитах някакво вътрешно задоволство като чух , че има шанс да подпишем, пък после като подписахме ме беше яд , че не е дошъл Липи. То на мене трудно може да ми се угоди не само за футбол , така , че аз за себе си имам обяснение smile.gif АЗ лично вече след дълго обмисляне на ситуацията и множество терзания се радвам , че подписахме с Раниери, пък и добре се изказва в последните дни , а и се е насочил към по-прилични играчи от тези , които спомена ДД. Сега сотава да ги купим и ще е първата успешна стъпка към титлата през следващия сезон ! smile.gif

съгласен съм с теб.Всички гледахме с недоверие към Раниери но сега като се замисля не е лош тренъор.Прочетох по на горе отново биографията му и това как е работил в другите клубове които е водил и се вижда че наистина има подход към младите таланти (точно такъв Юве искам да гледам с млади и можещи футболисти),вярно че не водил клуб от калибъра на Юве но нищо може да стане работата току виж стане легенда също като Липи.Оптимист съм за следващия сезон дано купим няколко добри футболисти smile.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
Rumbeti
коментар 05 Jun 2007, 21:47
Коментар #42

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Град: София
Потребител No.: 218

Еми аз като гледам нямам забележки към набелязаните футболисти и Раниери споредм мен много правилно се е ориентирал , но ни трябват още малко ЕВРА smile.gif Тези пари за съжаление няма да стигнат за всичките футболисти , които трябва да се вземат и трябва много да се внимава кой ще се продава и кой ще се задържа, защото ако искаме състав боеспособен и равностоен на останалите граднове ще трябва да се продадат някои играчи и на тяхно място да дойдат млади и перспективни момчета. Дано там да не сбъркаме и ако направим всичко както трябва догодина ще се борим за титлата сигурен съм , пък и ние сме Юве и това подсказва, че няма да се задоволим с нищо друго освен ШЛ и борба за скудетото, колкото и да е трудно !!!!

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
zigzag
коментар 06 Jun 2007, 14:03
Коментар #43

Promising youngster
*

Коментари: 42
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 41

Интервюто на Раниери публикувано в 7дни

Лучано Бертолани
"Кориере дело спорт"

- Г-н Раниери, най-накрая сте в Ювентус...
- Благодаря, че избраха мен. Фактът, че съм тук, ме изпълва с гордост. Това е красиво и трудно приключение, но преди всичко е стимулиращо.
- Какво е първото, което ви идва наум?
- Да работя много, за да възвърна резултатите, красотата и позициите на този клуб. Програмата на Юве е сериозна и прецизна. Не само я споделям, но и съм изпълнен с ентусиазъм.
- Какво ще кажете на тифозите?
- Ще им обещая, че скоро отново ще се чувстват горди от своя отбор както в Серия А, така и после в Европа.
- Очаквахте ли обаждането от клуба?
- Изобщо не очаквах да ме потърсят от Ювентус. После започнах да чета името си по вестниците и се запитах може ли това да е истина. Понякога имената се пишат, за да могат да бъдат изгорени.
- Какво си помислихте, когато ви потърсиха?
- Че трябва да се възползвам от тази невероятна възможност, за да продължа да се развивам в професията.
- Какво можете да кажете за програмата за развитието на Ювентус?
- Трябва да се инвестира, за да създадем отбор, който да върне Юве на неговото място. В отбора има големи звезди, има и млади момчета, ще има и нови попълнения. Всичко това ме стимулира допълнително да работя.
- Няма ли някакви пропуски в програмата?
- Никакви. След като говорих с Блан (главния администратор), разбрах, че проектът на Юве е изключително сериозен и добре подготвен.
- Преди да си отиде, Дешан обяви, че да се мисли за титлата през следващия сезон е утопия. Споделяте ли това мнение?
- Дешан се измъчи доста през изминалия сезон. А през следващия ще се измъчим още повече. В момента важното е не скудетото, а нещо повече - да направим Ювентус такъв, какъвто винаги е бил, част от историята на италианския футбол. Резултатите са важни. Но по-важно е друго - гордостта да бъдеш от Юве. Като казвам това, държа да добавя, че ще опитаме да спечелим титлата колкото се може по-скоро.
- Колко време ви отне да се решите?
- Когато Ювентус ти се обади, не можеш да мислиш. Вече си решил. На Ювентус не се отказва.
- Не съжалявате ли, че не изчакахте преговорите с Манчестър Сити?
- От 15 дни ми казват, че английският клуб е напът да смени собственика си. Изчаках малко, но във футбола времето си има значение. Ювентус дойде първи.
- Говорихте ли с някои от играчите на Юве?
- С никого. Не ми беше позволено.
- Италианските национали от Юве ви приеха с голям ентусиазъм.
- Това ме радва. Буфон например не е само на Юве, той принадлежи на цяла Италия. За човек като мен, който е живял дълго в чужбина, тези неща са важни.
- Ще останат ли звездите?
- Да разполагаме с Буфон, Дел Пиеро, Недвед, Каморанези е от жизнена важност. Те са гръбнакът на Ювентус, около който да строим отбора и който кара останалите да се развиват.
- Не сложихте Трезеге в този списък. Случайно ли е?
- Не. Трезеге е от хората, които трябва да подновят договора си. Затова не мога да говоря и за него.
- Харесва ли ви смесицата от големи звезди и млади таланти, която е заложена в проекта?
- Много. Да работя в тази насока е част от моето ДНК. Трябва да преустроя отбор, който заради наказанията от миналия сезон загуби много от големите си играчи.
- Затова ли не искате да правите прогнози?
- И заради това. Моята задача е да станем по-добри колкото се може по-бързо. Ако сме напред в класирането, ще е още по-добре. Искам да дам пример с Рома. Този отбор извади невероятни футболисти от собствената си школа, когато имаше забрана да прави трансфери. Ще давам много възможности на младите. Често говорим за манталитета в чужбина и го хвалим. Но когато става въпрос за нашите интереси във футбола, веднага мислим за бомбастични трансфери. Аз например видях един млад защитник на 22 г., Агер от Ливърпул, който изигра невероятни мачове в Шампионската лига. Големите имена са важни, но само донякъде.
- Вие вече върнахте от нищото в Серия А един велик отбор - Фиорентина на Батистута. Доколко този опит ще ви помогне?
- Целият ми опит е на разположение на Юве. Като се върна към времето във Флоренция, ще кажа, че първото нещо, което искам от Юве, е желанието за реванш. Следващия сезон постоянно ще бъдем сравнявани с отбора от миналото и трябва да можем да понесем напрежението. Знам, че винаги ще има носталгия, но трябва да гледаме напред.
- Дешан си тръгна, защото не беше убеден в плана. Вие вярвате ли?
- Аз вярвам на себе си. Проектът на Юве е отличен. Грехота ще е, ако не го изпълним.
- Мислихте ли вече за новите попълнения?
- Григера го исках в Челси, но Аякс ме изпревари. Страхотен играч. За Кришито (защитник на Дженоа) ще кажа това, което казах за Агер преди малко. Салихамиджич е един от най-добрите халфове в Европа и да го вземеш без пари, си е удар.
- Възприемате ли връщането на Юве в елита като завръщане в голямата игра?
- Дали съм в голямата игра, или не, това за мен никога не е било проблем. Аз започнах от регионалните първенства и израснах благодарение само на едно нещо - работа.
- Тифозите вече говорят за сблъсъка Юве - Интер. Искат да го спечелите.
- И аз искам да го спечелим. Важното е обаче да не забравяме откъде тръгваме и къде искаме да отидем. Ръководството иска да върне отбора на нивото, на което беше преди наказанието. Всички ще работим в тази насока. Трябва обаче и време. За да се роди едно дете, са нужни 9 месеца.
- Ювентус играеше в последните години с 4-4-2. Ще продължите ли традицията?
- Аз изграждам моя отбор в различни схеми. В Наполи не се получи, но онзи тим бе свикнал да играе с Марадона и все по един и същи начин. Мача не го печели системата, а футболистите. Те тепърва ще се запознаят с мен. Сигурен съм, че ще се разбираме. Аз също съм бил играч.
- Следващия сезон ще има и дерби...
- Да. Нека да приветстваме Торино в Серия А...
- Всъщност Торино трябва да приветства Ювентус, който идва от Серия В...
- О, да, гафът е мой! Извинявам се. Надявам се, че това ще е последната ми грешка!

последните два одговора много ми харесаха post-294-1158668474.gif

+Quote Post
sleepless
коментар 06 Jun 2007, 14:45
Коментар #44

Juventus regular

Коментари: 1 042
Регистриран: 10-May 07
Град: пловдив
Потребител No.: 495

мдааа, интересно, правилно, оптимистично........... виждам, че раниери има акъл в главата - да видим дали ще го реализира на практика!!! харесва ми, че ще налага италианци - никога не съм си представял юве като интер и арсенал, ужасно е. познава, открил е и е дал шанс на играчи, за които се пише много............ иска да привлечем лампард - е, това е приказка - това е играчът, от който имаме неистова нужда! другото ще си дойде на мястото. aa_juve.gif

+Quote Post
Rumbeti
коментар 06 Jun 2007, 16:10
Коментар #45

ЛУД

Интервюто ми хареса изключително много , въпреки , че го бях чел вече и сега пак го прочетох и съвсем ме изпълни с оптимизъм. Дано Раниери си разбира толкова от работата , коклото изглежда и дано Ювентус да се неговият отбор. Искренно се надявам да направи правилните трансфери и да наложи и 1-2 млади. Това ще си е успех ако успее да го направи smile.gif

--------------------

+Quote Post
nikentus
коментар 06 Jun 2007, 23:50
Коментар #46

ювентинец

Група: Ветерани
Коментари: 5 966
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Еми мнението ми за Раниери е ,че има опит като наставник да води , отборчета , отбори и дори силни отбори , но за гранд .. не знам. Самият той си признава ,че досега треньорската професия е била учение за това което му предстои в Ювентус. Хубавото в случая е ,че е изпълнен с оптимизъм и ентусиазъм , има намерение да прави силен отбор ,а и пак той заявява ,че ще дава повече шансове на младоците. Мисля ,че заслужава шанс и му пожелавам да сглоби добър отбор , макар и без Лампард и да ни накра да се гордеем ,че сме от този клуб.

Феновете на Липи , няма за какво да се сърдят на Марчело , последното нещо което ни трябва сега е да го назначиме , федерацията с това да открие някакво нарушение , заради сина му , който държи правата на Киелини и Блази и пак да ни лепнат някое наказание .

Успех на Раниери ...

+Quote Post
Rumbeti
коментар 07 Jun 2007, 00:07
Коментар #47

ЛУД

Има време и за Липи. Той не е дърт и не се зане след три години какво ще е. МОже пък Раниери още по-добре да се представи.За момента дълбоко се съмнявам, но пък има и време и още доста работа , докато стане явно какво ще е нашето бъдеще.

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 08 Jun 2007, 11:16
Коментар #48

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 7 642
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

да стигна най-после и до тая тема... за мен ръководството направи възможно най-голямата глупост... единствената опция за замяната на Дешан беше Липи или Капело (като голямо име даващо сигурност в успеха)... иначе няма смисъл да заменяш тренер който ти изкарва целия сезон с друг такъв който няма кажи речи никаква репутация освен че забелязвал някои млади таланти... Раниери не е първа младост че да го сравняваме с Липи от първия му престой в Юве... а за трансферите които искал... ми те тея имена си се въртят цяла година... нищо ново под слънцето... аз съм песимист дано наистина ме опровергае но ме съмнява...привличането му е поредния минус който слагам на ръководството... против съм не защото не дойде Липи и т.н. а просто защото нямаше смисъл да махат Дешан заради него...да видим кво ще направи Клаудио.. дано се представи добре и да покаже кво е научил в всички тези отбори които е ръководил... най-големия му успех до сега май е 1/2финала в ШЛ с Челси но то с тия играчи дето ги купи в първия сезон на пияния руснак в Челси и аз щях да стигна до там... и по пътя до финала на ШЛ във въпросния сезон го спря не кой да е а Дешан с доста по-слабия състав на Монако като имена тогава...

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Rumbeti
коментар 08 Jun 2007, 16:19
Коментар #49

ЛУД

И аз до някъде бях песимист в началото , но определено не е чак толкова лош вариант. Имаше по-добри , но имаше и по-лоши. Многократно съм писал , че за мен отбора на Капело беше може би най-добрият в историята (голямо МОЖЕ БИ, но все пак) и определено най-големия , който съм гледал и , за който съм чувал smile.gif Няма спор ,ч е е голям треньор и не го харесвам само защото ни напусна по най-тъпия начин и отиде точно в дебелия балет. Стилът му на игра е грозен , но ефективен и това за мен е супер. Трудно се играе красиво и да биеш толкова често, колкото него. Дано Раниери да направи някаква врътка и найстина това да е неговият час, защото все пак да ръководиш слаб отбор не е много лесно , но пък да ръководиш такъв гранд с такива изисквания и амбиции и след такава криза е още по-трудно. Иначе за мен както и преди съм споменал (точно поради гореизтъкнатия факт) Мауриньо не е никакъв треньор , защото вкара толкова пари за играчи , а даже и един финал на ШЛ няма и остана този сезон с някакви измислени купи само. Гранд с много пари и аз ще го изкарам до титла smile.gif Но вече при нас положението е дсота по-сериозно и трудно и се надявам Раниери да издържи на напражението, да купи правилните играчи и да ни направи шампион по възможност още този сезон. Ако не успее поне в ШЛ да влезнем пак ще е нещо, но ще съм малко разочарован smile.gif

--------------------

+Quote Post
marto_juve
коментар 11 Jun 2007, 14:52
Коментар #50

Juventus star

Група: Banned
Коментари: 3 701
Регистриран: 15-May 07
Град: Варна
Потребител No.: 503

Цитат(zigzag @ Jun 6 2007, 03:03 PM) *
Интервюто на Раниери публикувано в 7дни

- Ще останат ли звездите?
- Да, разполагаме с Буфон, Дел Пиеро, Недвед, Каморанези е от жизнена важност. Те са гръбнакът на Ювентус, около който да строим отбора и който кара останалите да се развиват.
- Не сложихте Трезеге в този списък. Случайно ли е?
- Не. Трезеге е от хората, които трябва да подновят договора си. Затова не мога да говоря и за него.
Е хайде сега Клаудио...издигни ми се в очите и накарай тия мизерници от ръководството да задържат Трезегол на всяка ценаsad.gif

--------------------
Не винаги съм прав, но никога не греша

+Quote Post
Rumbeti
коментар 11 Jun 2007, 15:12
Коментар #51

ЛУД

Няма да стане. Видя се и на мча, че Трез си отива, което е огромна грешка , освен ако не му вземем 20-тина милиона , което пък от своя страна е невъзможно. Следователно правиме невероятна глупост и въобще не виждам кой ще може да го замести освен Хунтелаар или ВИя, които са единствените футболисти от споменатите, които поне амлко се доближават до Трез. Такива недоразумения като Крауч и Джила не знам въобще защо този ГЛУПАК РАНИЕРИ ги иска в състава ни. Явно найстина си е некадърник и просто в нас взе връх ентусиазъма и здравият разум е останал на заден план. Замаза ни очите с Буфон тоя мизерник и сега ще ни погуби отбора. ЗАПОЧВАМ да се връщам ккъм първоначалното си мнение, че Раниери стаава за треньор на Генуа или Парма , но явно не случайно не е бил треньор на гранд. ДАНО да се лъжа и сега даме затапи с покупки на ЯКИТЕ ЗВЕЗДИ,. ама така като гледам на къде се е насочил post-294-1159107873.gif post-294-1159107873.gif post-294-1159107607.gif angry.gif CA0JY187.jpg post-294-1158668126.gif post-294-1158668126.gif

--------------------

+Quote Post
Hristo
коментар 13 Jun 2007, 11:23
Коментар #52

Juventus champion

Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Потребител No.: 110

Така като гледам отношението към Раниери е доста негативно още от самото начало.Прекалено предубедени сте към него,може би защото твърде много се надявахте на Липи,както и аз.

Като за начало ще кажа,че моето мнение е комбинация от мнеията на Garrett и Ian малко по-назад в темата.

Още след напускането на Дешан се надявах новият треньор да е авторитетно име,с богат опит и кариера.Надявах се най-вече на Липи и дори тайно на Капело,въпреки че от една страна бях твърдо против,но от друга...както и да,това е друга тема.Раниери отговаря на тези мои изисквания - доказано име,доста опит не само в Италия,но и в другите големи първенства - Англия и Испания.Достатъчно авторитетен,за да накара Буфон да остане и да спечели доверието на Дел Пиеро.А това не е малко и не е случайно.

От изказванията му след назначението стана ясно,че ще залага на млади таланти като отдавна се е доказал с това,че може да работи и да налага млади играчи.Аз поне точно това искам.Паладино,Маркизио,Крисчито да се утвърдят още през този сезон.А защо не и други като Хунтелаар,за когото Раниери настоява да бъде привлечен,или пък Куалиарела,който определено има огромен потенциал.Според мен Раниери ще изгради отбор,какъвто поне на мен много би ми допаднал - сплав от опитни и доказани играчи като Дел Пиеро,Недвед,Буфон,Салихамиджич и млади - Паладино,Маркизио,Крисчито,на когото явно ще разчита в центъра на защитата.Иначе казано ще имаме един много балансиран отбор с доказани имена,около които младите и новите ще се развиват.Едва ли още догодина ще спечелим Скудетото,но поне отсега започваме да градим един млад,перспективен отбор,който до 2-3 години ще бъде отново сред най-силните в Европа.Раниери знае как се прави това.Доказвал го е неведнъж.

Garrett е изброил имената,които Раниери е открил или наложил в своята кариера.Лампард,Робен,Батистута,Руй Коща,Джо Коул...дори само тези са достатъчни.Поредно доказателство,че има усет към млади играчи и умее да преценява отлично качествата им и да се възползва от тях.

Нямал големи успехи досега?Ами Липи да не би да е имал,когато ни е поел в средата на 90-те?И какви успехи да има с Атлетико Мадрид,Валенсия,Катания и Каляри?Нима това,което е постигнал с Фиорентина е малко?Лично аз съм много доволен от този избор.След Липи,може би най-удачният вариант.Определено възлагам големи надежди на Раниери и го подкрепям напълно.

Пропуснах да кажа или по-точно да се съглася относно заплатата му.Това са жълти стотинки и едва ли последните 20 години някой треньор в Юве е работил за такава заплата.Къде са 800 000 евро,къде са 2 милиона?

И естествено ентусиазмът и желанието,които има да работи за Юве.Поне сме сигурни,че не е наемник и всичко,което ще прави,ще го прави за доброто на отбора,а не за лични облаги,които обаче несъмнено ще дойдат,ако се справя добре.

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
superniki
коментар 13 Jun 2007, 17:36
Коментар #53

Juventus star

Коментари: 4 736
Регистриран: 1-March 07
Град: Дупница
Потребител No.: 369

нещо интересно и хубаво мился:наставник на Ювентус Клаудио Раниери покани бившия селекционер на ”Скуадра адзура” Марчело Липи на своята яхта близо до остров Елба в Тоскана. Двамата специалисти коментирали ситуацията около ”бианконерите”. Както е известно Липи е спечелил всичко, като треньор на Юве: пет титли, Шампионската лига, междуконтиненталната купа, Суперкупата на Европа и няколко суперкупи на Италия. Именно той бе гласен за заместник на напусналия преди две седмици Дидие Дешан, но на три пъти отказа да застана начело на ”Старата госпожа”. Малко след това Раниери пое поста. ”Видяхме се за по едно кафе, но ми сподели, че в Ювентус ще работя с невероятни играчи, като Дел Пиеро, Буфон и Недвед, които били страхотни професионалисти”, сподели Раниери пред ”Гадзета дело Спорт”.

55-годишният наставник сподели, че няма търпение да започне работа в новия си клуб. ”Авантюрата ми в Ювентус започна по-възможно най-добрият начин, след като Джанлуиджи Буфон реши да продължи договора си с клуба. Това е възможно най-добрата реклама за клуба в световен мащаб”, коментира Раниери.явно раниери е изпълнен с наистина голям ентусиазъм и знае какво да направи да обмени малко опит с липи е много хубав ход.

--------------------

+Quote Post
marto_juve
коментар 13 Jun 2007, 20:49
Коментар #54

Juventus star

Група: Banned
Коментари: 3 701
Регистриран: 15-May 07
Потребител No.: 503

Цитат(icaka @ Jun 13 2007, 12:23 PM) *
Нямал големи успехи досега?Ами Липи да не би да е имал,когато ни е поел в средата на 90-те?И какви успехи да има с Атлетико Мадрид,Валенсия,Катания и Каляри?
Ицак, къде забрави Челси?! Или с тях има големи успехи?! А Атлетико Мадрид и Валенсия откога ги слагаме в графа "слаби отбори"!? Или ако това са слаби отбори с които нищо неможе да се постигне, то тогава за какви успехи да говорим на Липи преди да дойде при нас след като е бил треньор на някакви невзрачни отборчета, а именно:

Сампдория 1984-1985
Понтедера 1985-1986
Сиена 1986-1987
Пистоезе 1987-1988
Карарезе 1988-1989
Чезена 1989-1991
Лукезе 1991-1992
Аталанта 1992-1993
Наполи 1993-1994

При това че е водил такива смешни отбори (като изключим Наполи) сме го взели щото явно е показал някакъв потенциал. Сега взимаме човек който за мен е водил стойностни отбори и е доказъл че няма потенциала да бъде победител.

--------------------
Не винаги съм прав, но никога не греша

+Quote Post
Chester
коментар 13 Jun 2007, 22:25
Коментар #55

Juventus bench

Коментари: 505
Регистриран: 27-May 06
Потребител No.: 127

Не го знам! Не ми е познат.... ама по мненията тук нещо ме настройвата не много позитивно! Ма де да знае човек! Като си мислиш нещо кофти и понякога става точно обратното дано да е така! smile.gif надявам се да спомогне за осъществаването на плановете за възраждане smile.gif Дано! Надеждата умира последна! Ще си проличи на есен smile.gif

--------------------

За информация относно записване във фенклуба - [email protected] или ЛС :) FORZA JUVE!

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 14 Jun 2007, 09:44
Коментар #56

Juventus champion

стига с това сравнение с Липи... Липи дойде на 44-45 год. в Юве а Раниери е на 55 и е водил сума ти отбори преди да дойде в Юве... и ако не с Атлетико Валенсия и т.н. кво говорим за Челси... Раниери беше тренер на Челси в първия сезон на Абрамович... изкупи маса народ от класни по-класни футболисти и накрая остана с един 1/2 финал в ШЛ и едно второ място в Англия...

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Garrett
коментар 14 Jun 2007, 10:00
Коментар #57

fino alla fine

Коментари: 2 346
Регистриран: 26-February 06
Потребител No.: 30
Любим футболист: Pavel Nedvěd

Само не ми казвайте, че е толкова лесно да се бориш за титлата и да стигнеш до 1/2 финал в ШЛ с 10 нови футболиста в отбора.

--------------------
This is our celebration, earned by the sweat of our brows.
It’s the celebration of all those who have always believed.
It’s the celebration of all you Juventus supporters, who instead of abandoning us made your voices even louder.
It’s the celebration of all those who roared for a Serie B goal the same way they did for the one that brought us the Scudetto.

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 14 Jun 2007, 10:19
Коментар #58

Juventus champion

никой не е казал че е лесно но положението при нас ще бъде нещо такова другия сезон... със супер много нови футболисти... така като гледам как са тръгнали от титулярния състав ще останат само Алекс Недвед и Джиджи... а и специлано с тея играчи дето ги купи тогава не е кой знай къв зор да стигнеш 1/2 в безспорно най-смешния сезон в лигата за последните 20 години smile.gif единствения сериозен съперник който отстраниха беше Арсенал и в групите дето биха Лацио с 4-0 в Рим...

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Hristo
коментар 14 Jun 2007, 10:44
Коментар #59

Juventus champion

Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Потребител No.: 110

Цитат(NUCLEO1985 @ Jun 14 2007, 10:44 AM) *
накрая остана с един 1/2 финал в ШЛ и едно второ място в Англия...

post-294-1158668510.gif Че това да не е малко new_shocked.gif Както го казваш,сякаш е отпаднал от лигата още в груповата фаза и е завършил извън първите 10 в Англия.Това,че е купил почти цял нов отбор и е ползвал финансовата подкрепа на Абрамович,не означава,че за един сезон ще направи от Челси най-великият отбор в света.Още повече,че откакто Абрамович ги купи,всеки ден се спекулираше за заместник на Раниери,тръбеше се наляво и надясно как нямало да се справи,как Абрамович щял да има претенции за по-добър треньор,как Раниери не подхождал на новия имидж на отбора и т.н.Просто не го оставиха да работи на спокойствие и още преди края на сезона вече се знаеше,че дните му в Челси са преброени.И въпреки това стигна до полуфинал в ШЛ,нещо,което Капело не успя да постигне за 2 сезона с отбор,превъзхождащ тогавашния Челси с класи.Ами Моуриньо до къде стигна сега в Европа с този уж "дрийм тийм" с Балак,Шевченко,Дрогба,Есиен,Лампард,Тери,Робен,Коул... и да не ги изброявам другите?Да не говорим,че играчите,които Раниери купи тогава,бяха доста млади и тепърва щяха да се развиват,но така и не му дадоха шанс да продължи това,което започна.

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
delpi4a
коментар 14 Jun 2007, 11:00
Коментар #60

Juventus regular

Коментари: 1 381
Регистриран: 14-June 07
Град: pleven
Потребител No.: 552

Napalno sam saglasen,4e Ranieri ima mnogo dobri ka4estva,kato trenior, a i v momenta naistina ne vijdam po podhodq6t kandidat ot nego za posta.

// Добре дошъл. Тук пишем на кирилица. Моля, запознай се с правилата.

Този коментар е бил редактиран от Garrett на 14 Jun 2007, 11:06

--------------------

ЛУЧАНО ЛИПСВАШ НА СВОЯТА ДАМА

+Quote Post

86 страници V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 15th September 2019 - 15:26ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team