IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

22 страници V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Луиджи Дел Нери
bugguy
коментар 20 May 2010, 13:34
Коментар #41

Juventus bench

Група: Фенове
Коментари: 765
Регистриран: 6-March 08
Град: plovdiv
Потребител No.: 945

Успех на Джиджи Дел Нери. Мнението ще си го запазя за себе си, поне докато не видя резултатите.

--------------------
Fabio Capello: "I believe in champions and Alex is a champion". "Del Piero is a player of very high quality and deserves his record". Because of having many strikers in the squad: "Sometimes I feel embarrassed at putting him on the bench."
Gary Neville: "He is the greatest player i have ever played against, he twisted me incredibly."
Fabio Cannavaro: "In my view he’s the best person I’ve met in this sport."
Ruben Olivera: "Del Piero is my idol. When I arrived at Juventus and I was introduced to Alex, it was like touching the heavens with my finger"
Go to the top of the page

+Quote Post
Hristo
коментар 20 May 2010, 13:44
Коментар #42

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Цитат(europefan @ May 20 2010, 12:59ч.) *
Чак пък да е срамно назначаването на дел Нери?! Малко ми се струва крайно това виждане!

Аз пък започвам да се изпълвам с оптимизъм. Имам чувството, че ще се получат нещата. Най- малкото италианската нишка в ръководството се завръща.

Вярно е, че дел Нери няма кой знае какви успехи, но пък какви успехи имаха Липи или Трап преди да поемат Юве? А и какви успехи (освен 2006) има Липи след Юве? Харесва ми това, че дел Нери казва, че отборът прави треньора велик. И тук ще напомня думите на не помня името, но това е ръководната фигура в отбора при идването на Трап - "Ювентус е толкова велик, че и той ще стане велик покрай него". Съвпадението и следващата се от това аналогия, според мен са очевидни.
Освен това в думите му за амбициите прозира нещо, което действително не виждах у Раниери, Ферара и Дзакерони - осъзнава, че работи за ЮВЕ и трябва да се печели. Не е с идеята да се борим за 3-4-то място и това да е успех. Спомнете си идиотските оправдания на тримата посочени по- горе след резили срещу Сиена, Палермо, Ливорно и да не ги изброявам всичките.
И още нещо, от думите на дел Нери е видно, че осъзнава, че в Юве манталитетът нещо взе да куца и го посочва като приоритет. Т.е. няма да слушаме изцепки от рода на колко добри и класни играчи имаме, ама шансът ни обърнал гръб, слънцето било право в очите на момчетата, тревата не е добре окосена и прочие.

FORZA JUVE!

post-294-1159107574.gif clap.gif

Радвам се, че има хора, които разсъждават по този начин. И аз забелязах разликата в думите на Дел Нери от една страна и на Дзакерони, Ферара и особено Раниери - от друга. Оптимист съм за бъдещето на клуба, но смятам, че ще е нужен повече от един сезон, за да се върнем на върха. Надали ще стане още следващия. Сега най-важното е да се направи така необходимата чистка сред играчите, да се привлекат нови, при това подходящи, и да се положат основите на един успешен отбор, който евентуално след един сезон да атакува върховете на Италия и Европа. Предстоят месеци и дни от изключително голямо значение за бъдещето на Ювентус не само в краткосрочен, но и в дългосрочен план, защото те в огромна степен ще предопределят съдбата на клуба в следващите 3-4 години.

Успех!

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
masterhp
коментар 20 May 2010, 14:46
Коментар #43

Juventus hero

Коментари: 10 871
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Цитат(delpi4a @ May 19 2010, 20:03ч.) *
Я стига глупости.Доказани,не доказани,дрън,дрън!!!Не знам има ли хора да вярват,че Липи или Капело ще се върнат в Торино,на какъв езих да ви го обяснят,10000000000 пъти обявиха,че нямат намерение да се занимават с Ювентус.Бенитез си е лапнал Ливърпул и това е,не ще и да чуе за нас,Адвокаат прие парите на Русия,Хидинг на Турция,Хицфелд е на години и си се занимава с Швейцария с 10 мача на година,та да не се преуморява и това е.Кой искате няма значение,важно е кой може да дойде.Прандели с нищо не е по-добър от Дел Нери ако някой това си мислят,и ако още не са сагласни да погледат таблицата,Фиорентина са на 11 място с 47 точки и са само с точка пред закъсалия,борещият се оставане,намиращ се в не знам каква криза Лацио,който има 46т.
Глупаво е да се критикува човек,на който никой не е видял работата,стига сме хулели на сляпо,така подкрепяхме Ферара,той се радваше на благоразположението на ръководството и накрая всички видяхме какво стана.
Нека да изчакаме,да видим как играе отбора,а тогава да критикуваме.Нали всички се радваме за Марота и Аниели,ами те гласуват доверие на този човек,явно има защо,или ние станахме по-големи разбирачи от тях,чудя се що не вземат някой от нас за спортен директор та да се оправи тима или по-добре,всеки ден да четат форума та да са в час.
Явно приказката,че в България всеки разбира от футбол и политика е на 100% вярна.Айде стига вече.

+1

Не съм сигурен как да приема назначаването на Дел Нери. Прави са тези които го критикуват и казват, че няма успехите да води Юве. Това според мен е така. На възраст е, на 60 години, водил е 17 отбора, което би трябвало да значи, че има огромен опит за разлика от Ферара например, или от Дзак, който е по-млад а и често е без работа. Смятам, че може да е дошъл момента на Дел Нери да се разкрие за големият футбол и да покаже, че има умения да се пребори с най-силните отбори в Италия и в Европа. Надявам се да има тези качества и умения.
Ян много добре го каза, че нито Аниели сме го чували, нито знаем много за Марота. При Аниели, самата фамилия вдъхва респект, а и съм сигурен, че обича този отбор и ще иска да го вижда като шампион, което мисля е достатъчно. Когато обичаш нещо, си готов на всичко за него, а Аниели обича Юве!!!
За Марота освен класиранията на Самп, за които според мен той не би трябвало да е основен фактор не се знае повече. Той не е треньора и не мисля, че за неговата работа трябва да се взема това в предвид. Като спортно-технически директор, трябва да видим какви футболисти е довел през годините в Самп от какви отбори и за какви пари, това най-добре ще разкрие работата му и поведението му на трансферният пазар.
Факт е обаче, че Марота има нужното уважение и респект на Италиянската футболна Федерация и не е някой пълен анонимник.
Трябва да дадем нужният кредит на Дел Нери и спокойствие за да работи в правилната насока, както и какви трансфери ще направят с Марота. Дадохме кредит на доверение на хора на Ферара и Дзакерони, търпяхме Раниери, който беше с класи над наследниците си, не виждам причина да не повярваме и в Дел Нери, дано той не ни разочарова smile.gif

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
Ian
коментар 20 May 2010, 16:14
Коментар #44

sir

Група: Ветерани
Коментари: 2 439
Регистриран: 22-February 06
Потребител No.: 20

Цитат(europefan @ May 20 2010, 12:59ч.) *
Вярно е, че дел Нери няма кой знае какви успехи, но пък какви успехи имаха Липи или Трап преди да поемат Юве?

Сравнението е неуместно. Трап не е работил нищо преди Юве и идва няколко години след края на футболната си кариера. Липи идва в средата на 40-те си години. Дел Нери идва на 60-години и след като е водил 20-тина отбора, както вече много пъти се спомена.

Но хайде вече стига от мен за тоя Дел Нери. Млъквам за него до към 5-6тия ни мач.

--------------------

+Quote Post
Borko_10
коментар 20 May 2010, 17:51
Коментар #45

Juventus star

Коментари: 3 551
Регистриран: 16-March 06
Град: Бургас
Потребител No.: 72

Цитат(Ian @ May 20 2010, 17:14ч.) *
Но хайде вече стига от мен за тоя Дел Нери. Млъквам за него до към 5-6тия ни мач.

Аз дори не смятам да започвам...

--------------------

I LOVE JU!

+Quote Post
miro
коментар 20 May 2010, 18:43
Коментар #46

Primavera player
**

Коментари: 450
Регистриран: 18-May 10
Град: Враца
Потребител No.: 4 031

Нека да минат 10 кръга от новиа шампионат за да видим къде се намираме и тогава да критикуваме Дел нери

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 20 May 2010, 19:06
Коментар #47

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 7 646
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Дано да не стане така че на 10-ия кръг да се чудим кой ще ни е новия треньор...

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
yanko
коментар 20 May 2010, 19:55
Коментар #48

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 5 180
Регистриран: 31-May 08
Град: Пловдив
Потребител No.: 1 134
Любим футболист: 8 Marchisio
Фен клуб: 705/289

След многото ни треньорски несполуки, приемам новия ни наставник с лека разколебаност. От една страна, и той ще получи шанс за себеизява косвено чрез футболистите, затова трябва много добре да си подбере групата от играчи, която ще подготвя. От друга страна, тази ми разколебаност се усилва пряко от визитката му. Но спирам дотук с изводите за неговата личност и ще му предоставя шанс той само с действията си като треньор на Ювентус и постигнатите резултати, да говорят за цялостната му работа начело на клуба.

+Quote Post
the pendulum
коментар 20 May 2010, 21:12
Коментар #49

Juventus regular

Коментари: 2 101
Регистриран: 9-November 08
Потребител No.: 1 437

Вече и официално:

Ювентус представи новия си треньор

Италианският колос Ювентус представи своя нов наставник. Това е 59-годишният Луиджи Дел Нери, който наследява на поста Алберто Дзакерони след един провален сезон на Старата госпожа. За последно Дел Нери работи в Сампдория, като успя да класира тима от Генуа в Шампионската лига. Специалистът има богат опит и е водил редица отбори - Емполи, Киево, Порто, Рома, Палермо, Аталанта, Самп.

В същото време Юве търси да излезе от посредствеността, която налегна "бианконерите" в последните години - 27-кратните шампиони не са печелили първото място в калчото от вече далечната 2003 година.

"Трябва да върнем победния манталитет на състава. Трябва да гоним по-високи цели. Преди всичко трябва да възстановим доверието в нашите тифози", бяха първите думи на Джиджи Дел Нери като треньор на торинския гранд.

--------------------

+Quote Post
DeLiriuM
коментар 20 May 2010, 21:21
Коментар #50

Juventus regular

Коментари: 1 749
Регистриран: 21-April 07
Град: Somewhere in the middle of nowhere
Потребител No.: 475

Официално е от вчера smile.gif

+Quote Post
miro
коментар 20 May 2010, 21:25
Коментар #51

Primavera player
**

Коментари: 450
Регистриран: 18-May 10
Град: Враца
Потребител No.: 4 031

НЕ ОСТАВА НИЩО ДРУГО ОСВЕМ ДА МУ ПОЖЕЛАЕМ УСПЕХ,ВСЕ ПАК ТОИ Е ИЗБРАН ЗА ТРЕНИОР

+Quote Post
Spark11
коментар 20 May 2010, 22:05
Коментар #52

Juventus star

Коментари: 3 067
Регистриран: 22-March 10
Град: Варна
Потребител No.: 3 634

И аз, като повечето от тук, съм леко скептично настроен относно пристигането на Джиджи. Все пак има два вида треньори - добри и страхотни, а на нас ни трябват от втория вид. Но съм съгласен, че трябва да му се гласува доверие поне до момента, в който покаже, че не го заслужава.

Както вече се спомена, само позитиви можем да извлечем от досегашното сътрудничество между Марота и Дел Нери, което в този момент - точно преди Мондиала - е от голямо значение. Радват ме слуховете за Пацини, за съжаление не съм на същото мнение относно тези за Циглер и Паломбо (18 млн??).

Имам положително предчувствие, че под негово ръководство Диего ще успее да разгърне потенциала си в много по-голяма степен. Според мен няма да е невъзможно за 24-годишен играч с неговите качества да се приспособи към 4-4-2. И веднага давам пример с работата на Дел Нери с Касано: устатичкият футболист по принцип обича често да играе към лявото крило, въпреки че е нападател (спомнете си и гола срещу Юве). В последните около два месеца Джиджи го измести значително по-напред, дори и в някои ситуации пред Пацини. Като забележителна е не само ефективността, с която успя да го направи, но и постигнатите резултати - ако не се лъжа 6 гола в 8 срещи за Касано. Преди това работил и с Дони, не мисля, че ще срещне непреодолими пречки с Диего.

Печели плюс и за позицията си относно запазването на Буфон в отбора smile.gif

--------------------
Paulo Dybala: “They’ve been complaining about Juventus for six years. Perhaps they should try another method.”

+Quote Post
DeLiriuM
коментар 21 May 2010, 09:43
Коментар #53

Juventus regular

Коментари: 1 749
Регистриран: 21-April 07
Град: Somewhere in the middle of nowhere
Потребител No.: 475

post-294-1159108069.gif

+Quote Post
The_Boss
коментар 21 May 2010, 12:03
Коментар #54

Juventus bench

Коментари: 872
Регистриран: 19-November 08
Град: Dupnica
Потребител No.: 1 456

Тоя Марота как се е ухилил post-294-1158668510.gif . Кефи ме post-294-1159107520.gif

+Quote Post
di_miro
коментар 21 May 2010, 12:27
Коментар #55

Juventus regular

Коментари: 1 000
Регистриран: 27-December 07
Потребител No.: 811

Марота на всички снимки е така ухилен... Освен това, прави впечатление, че настоящите не се държат за ръце... А на 1вата снимка Моджи май са го хванали със закуска в ръка smile.gif Друго, което забелязах е, че най-големите(най-горе) са с най-малко лъскавите костюми... Намерих и прилика м-у Липи и Дел Нери - и двата са с очила biggrin.gif

--------------------

Цитат(Del Pi 10 @ Mar 7 2012, 13:01ч.)
Цитат(vench @ Мar 7 2012, 12:48ч.)

Вие имате ли лични впечатления от Погба? Ако наистина може да го броим за ново попълнение.. Споделете си мнението от тоя пич smile.gif

Ами някакъв генетичен експеримент - смеска между Виера, Зидан и Скоулс.. как ти звучи ?! tooth.gif

+Quote Post
Rumbeti
коментар 21 May 2010, 13:21
Коментар #56

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Град: София
Потребител No.: 218

Колектива не изглежда зле. Само един не ми допада, но за сметка на това тоя тревоман Марота ме сцепи. Май е тупнал един конус преди снимката !

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 21 May 2010, 13:54
Коментар #57

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Блан е с усмивка като Мона Лиза на тази снимка.. laugh.gif

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
the pendulum
коментар 21 May 2010, 14:10
Коментар #58

Juventus regular

Коментари: 2 101
Регистриран: 9-November 08
Потребител No.: 1 437

Цитат(bianconero27 @ May 21 2010, 14:54ч.) *
Блан е с усмивка като Мона Лиза на тази снимка.. laugh.gif

biggrin.gifbiggrin.gif

--------------------

+Quote Post
David_Trezeguet
коментар 22 May 2010, 23:12
Коментар #59

Primavera player
**

Коментари: 281
Регистриран: 11-November 09
Град: yambol
Потребител No.: 2 921

Първо здравейте аз съм нов в форума..
Не съм много оптимистично настроен към Дел Нери, мисля че имаше и по добри избори, но все пак да не избързваме. Да видим как ще изглежда отбора в първите десетина мачове.. Да се надяваме, че няма отново да сме в същото положение като този сезон smile.gif и да не ни се налага отново да сменяме треньори.

+Quote Post
Joe
коментар 22 May 2010, 23:38
Коментар #60

Primavera player
**

Коментари: 179
Регистриран: 22-November 08
Потребител No.: 1 461

Да се надяваме, че трите снимки не показват низходяща градация! :S

--------------------

+Quote Post

22 страници V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 17th September 2019 - 03:19ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team