IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

53 страници V  « < 51 52 53  
Reply to this topicStart new topic
> Масимилиано Алегри, специалистът от Ливорно
NUCLEO1985
коментар 20 Apr 2019, 11:57
Коментар #1041

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 7 161
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Контузиите не може да са оправдание за отпадане срещу Аякс. За предишни години - за Реал, за Байерн евентуално, да, но Аякс, при цялото ми уважение към тях, не би трябвало да са съперник, който да не можем да отстраним без Манджукич и Коста ебати. Иначе ако се погледне по-внимателно, контузиите наистина са много, но вината в треньорското ръководство може да се търси евентуално само при мускулните травми, които не бяха чак толкова. Сега се появиха мускулни контузии, но част от мускулните контузии са при Киелини, който по Великден редовно има проблеми с прасец, при Кедира, който е ясен, Манджукич също не е като да не се е контузвал често преди, Коста също се контузваше и в Байерн. Този сезон основният проблем дойде от някакви неща, които не са зависими от нищо - сърдечните проблеми на Кедира, щитовидната жлеза при Джан, която му изяде реално два месеца, контузии в колена, в глезени и т.н. - това не зависи от подготовката. Вече лошата форма на някои играчи зависи и от подготовката.

Но пак - контузиите, макар и някаква причина, определено не са основната причина да отпаднем от Аякс и няма как да са оправдание. Изобщо не трябва да се влиза в някакъв оправдателен режим, след като са те надиграли така, с Манджукич и Коста нямаше да е по-различно.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!
Go to the top of the page

+Quote Post
vench
коментар 20 Apr 2019, 12:44
Коментар #1042

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 3 895
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Моята прогноза е, че Алегри ще остане начело на Ювентус и през следващия сезон и съм почти сигурен в нея. Това може би е и най-разумното решение, особено като виждам алтернативите. На мен обаче ми омръзна от разумни неща, които не водят до нищо, освен титла в Серия А. Може би 3/4 от мачовете през този сезон, както и от предните три бяха супер безлични... На мен адски много ми писна да я гледам тази игра, която уж е много печеливша, но накрая се оказва, че дори това не е. Искам нещо да го разтърси този отбор и да го извади от тази зона на комфорт. Мисля, че с трансфери няма да стане и Роналдо е най-голямото доказателство за това. Така че мисля, че е време да си стиснем ръцете с Алегри и да се разделим приятелски. Може и да плачем някой ден за тези времена, но аз лично смятам ако дойде такъв момент, да си пусна мача Ювентус - Емполи 1:0 или гостуването на Йънг Бойс или просто двата мача с Аякс. Или някой от другите 20-тина мача този сезон, които няма да запомня с нищо.

--------------------

+Quote Post
Бялото Перо
коментар 20 Apr 2019, 12:55
Коментар #1043

Juventus regular

Коментари: 1 410
Регистриран: 15-March 11
Потребител No.: 24 519

Алегри прави грешката от периода в милан. Изпуска момента да си тръгне при взаимен респект и уважение и пак ще стигне до грозна, та чак болезнена раздяла. Жалко наистина...

Този коментар е бил редактиран от Бялото Перо на 20 Apr 2019, 12:59

--------------------
Формата е временна, докато класата вечна

+Quote Post
nikentus
коментар 20 Apr 2019, 13:26
Коментар #1044

ювентинец

Група: Ветерани
Коментари: 5 572
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Цитат(The Drunken Master @ 19 Apr 2019, 21:48) *
ОК, бе, кажете ми, къде видяхте голямата класа в нашият състав ? Дибала от мача срещу Барселона преди две години не е правил досега нищо запомнящо се...а уж беше "новият Меси". Защитата ни е съставена от един Киелини, който прави последния си танц при нас и петима-шестима дърводелци. Кой измежду Ругани, Юда, Бардзали, Де Шилио, Кансело и Касерес е "класа" ? Върнахме си Юда, единствено защото умее да изнася в предни позиции. Дефанзивните му умения лъснаха още в началото на сезона, ама си е друго, когато си с прайм Бардзали, Киелини и Буфон...затова и в Милан се изложи тотално.
Халфовете ? С тези бавни и тромави играчи, ли, ще взимаме Ушатата... Абсурдно е ! Пянич е сигурен пътник от следващия сезон, макар че въпреки слабата му форма май е по-добре с него, отколкото без него, че няма кой един пас да даде. Рязания карабинер още го чакаме да си възвърне миналогодишната форма от Ливърпул. Все още има, какво да се желае... Бентанкур пък напоследък и той разочарова...

Проблемите със селекцията, слабата форма на ключови играчи не изключва и лош треньорски подход, плюс некадърния медицински екип на Алегри.

+Quote Post
masterhp
коментар 20 Apr 2019, 14:29
Коментар #1045

Juventus champion

Коментари: 9 906
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Алегри, че има водеща вина има, но реално нямаме отбор да се борим за приз в Европа, освен ако не броим Лига Европа. Нямаме най-добрите футболисти на позициите си, нямаме нужната класа. Нямаме доминираща полузащита. Тук е ясно, че ръководството има водеща роля, но нали за това си треньор, за да знаеш кой играч ти трябва, за да се справиш с поставените цели. Ние както вианги в последните не знам колко години станаха вече, взимаме всичко което може за без пари, всичко най-добро от Италия, което може да взмеме и ако ни върже с някой играч, който вече е ненужен в някой от големите отбори. Иска ми се, да имаме треньор, който да изисква от ръководството. Сега надеждата ми е в Роналдо, който да тропне на масата и да каже, аз ще играя с тези, тези и тези играчи и с тях, ще се справим. Тряба да купите еди кой си и тн. Иначе си тръгвам и се оправяйте, според мен Аниели ще му клекне на него и може да постигнем нещо повече. Алегри няма топките за това. Конте в момента в който скръцна със зъби му беше показано вратата. Дешан също... всички други тренерчета, които минаха не бих ги коментирал. Те бяха удобни за ръководството. Дано Алегри излезе с ясна визия, какви играчи иска в неговият отбор и с каква схема иска да играе. Иначе няма как да се наложи стил и да си играем нашата игра. Писна ми постоянно Макс да нарежда състава по това, което има налично. Трябва първо визия, после схема и да се търсят точните играчи за постовете. А не всеки сезон да се мисли, нещо ново за да се намери място на всеки един играч.

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
vench
коментар 20 Apr 2019, 18:06
Коментар #1046

Juventus star

Коментари: 3 895
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Сега чух от коментатора, че Алегри се опрадвал, че постигнал 50% от целите на клуба... Ей, това значи да казваш, на чашата, че е наполовина пълна.

--------------------

+Quote Post
masterhp
коментар 20 Apr 2019, 18:45
Коментар #1047

Juventus champion

Цитат(vench @ 20 Apr 2019, 19:06) *
Сега чух от коментатора, че Алегри се опрадвал, че постигнал 50% от целите на клуба... Ей, това значи да казваш, на чашата, че е наполовина пълна.

Ако се борехме и за Копата, някак си бих го приел, но в момента звучи просто смехотворно...

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 20 Apr 2019, 21:33
Коментар #1048

Juventus champion

Max Allegri has become the first ever Coach to win five consecutive Serie A titles and the second most successful after Giovanni Trapattoni.

Allegri now has six overall, adding to his first on the Milan bench, as the first three in this Juventus run of eight were achieved under Antonio Conte.

It puts him in second place in the all-time charts after Trapattoni’s legendary seven titles, breaking away from Fabio Capello and Marcello Lippi on five apiece.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
lyubaka
коментар 21 Apr 2019, 19:50
Коментар #1049

Juventus bench

Коментари: 875
Регистриран: 1-April 16
Град: Варна
Потребител No.: 24 990

Алегри е казал, че голямата цел догодина ще е Скудетото biggrin.gif
На сигурно играе.....

+Quote Post
J.T.Ultras
коментар 21 Apr 2019, 19:58
Коментар #1050

Juventus star

Коментари: 4 062
Регистриран: 2-March 12
Потребител No.: 24 643

Сигурно по малката цел е копата, а най-малката е ШЛ post-294-1158668522.gif

--------------------

+Quote Post
odyssey7
коментар 21 Apr 2019, 21:24
Коментар #1051

Juventus star

Коментари: 3 260
Регистриран: 6-January 09
Град: Добрич/София
Потребител No.: 1 612

Massimiliano Allegri won’t relish his records until after he’s retired, but reiterates “next season the main Juventus objective is again the Scudetto.”

+Quote Post
the_parasite
коментар 21 Apr 2019, 21:42
Коментар #1052

Juventus regular

Коментари: 2 261
Регистриран: 10-December 09
Потребител No.: 3 058

Цитат(lyubaka @ 21 Apr 2019, 19:50) *
Алегри е казал, че голямата цел догодина ще е Скудетото biggrin.gif
На сигурно играе.....

Титлата в Италия винаги трябва да е цел номер едно за "Ювентус". Това е неписан закон. Не е зле обаче да се печелят и международни трофеи от време на време. А това изглежда мираж с все по-страхливия футбол на Алегри.

+Quote Post
Kirilov
коментар 22 Apr 2019, 09:46
Коментар #1053

Juventus champion

Коментари: 6 391
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Алегри е казал, че в оставащите 5 мача ще експериментира с позициите на играчите, по подобие на последния с Джан като защитник.

--------------------

+Quote Post
J.T.Ultras
коментар 22 Apr 2019, 12:38
Коментар #1054

Juventus star

Коментари: 4 062
Регистриран: 2-March 12
Потребител No.: 24 643

Не, че не експериментиаме от 15 месеца поне, а конкретно с Пянич откакто е тук..

--------------------

+Quote Post
masterhp
коментар 22 Apr 2019, 13:50
Коментар #1055

Juventus champion

Цитат(Kirilov @ 22 Apr 2019, 10:46) *
Алегри е казал, че в оставащите 5 мача ще експериментира с позициите на играчите, по подобие на последния с Джан като защитник.

Силно се надявам да го видя това на практика. Жалко за контузените ни играчи в този момент, щеше да е още по интересно smile.gif

--------------------

+Quote Post
lyubaka
коментар 22 Apr 2019, 15:47
Коментар #1056

Juventus bench

Коментари: 875
Регистриран: 1-April 16
Град: Варна
Потребител No.: 24 990

Цитат(Kirilov @ 22 Apr 2019, 09:46) *

Пинсолио халф???? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 22 Apr 2019, 16:05
Коментар #1057

Juventus champion

По-скоро е имало: "Трябват ни петима нови, но имаме пари за трима, другите двама мисли там какво ще правиш и кой къде ще играе." Всякакви такива експерименти са несериозни - Джан защитник, Бернардески вътрешен халф, медзала или там някаква друга измислена дума като пост (преди години как съм живял без да знам, че някой е реджиста, друг е медзала, направо не знам), Дибала не се знае къде, Матюиди крило и т.н., и т.н. Да пробва нова тактика - съгласен съм, да махне това безумно 4-3-3 - да, ама да мислим как халфът ще е защитник, защото защитата ни е некадърна - мерси, идва лято, вземете нов защитник, щом тези не стават.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Дон Алегри
коментар 22 Apr 2019, 16:23
Коментар #1058

Juventus bench

Коментари: 958
Регистриран: 12-February 15
Потребител No.: 24 858

Ако имаме нормално ръководство, ще го освободят в края на сезона. Никой европейски гранд няма да търпи такива резили в Европа и такава игра. Да не говорим за тея изказвания, че скудетото е цел номер едно. Изводите ги оставям на вас.

--------------------

"You don't know Inzaghi that well yet," said Juve coach Marcello Lippi after the 4-1 victory. "Sometimes you don't notice him, he may look like he is not involved in the game, but all of a sudden he scores; he is lethal in front of the goal."

+Quote Post
Kirilov
коментар Вчера, 20:48ч.
Коментар #1059

Juventus champion

Коментари: 6 391
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

В 180 от 185-те мача на Алегри в Серия А с Ювентус, тактикът е излизал с различна единайсеторка.

--------------------

+Quote Post

53 страници V  « < 51 52 53
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 24th April 2019 - 11:55ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team