IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

43 страници V  « < 41 42 43  
Reply to this topicStart new topic
> Масимилиано Алегри, специалистът от Ливорно
NUCLEO1985
коментар 10 Aug 2018, 13:28
Коментар #841

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 252
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Замислих се, че за първи път от 20 години ни се случва това - треньор да започва 5-а година в клуба. В първия си период Липи започна пета година, но не я довърши, защото беше уволнен. В следващите 20 години Липи и Конте имат по 3 сезона и това е. Аз все още си мисля, че Алегри ще си тръгне след края на този сезон - дали по собствено желание или по желание на ръководството. Ще видим де, може пък и да остане, зависи и от опциите, които имаме ние, а и които има той. Ще бъде интересно да видим дали все пак ще започне 6-и пореден сезон или ще си тръгне. Ако вземем Зидан за "директор", както се говори, очаквам още другото лято Зидан да поеме, защото едва ли ще дойде да търка бюрото.

Иначе Алегри има шанс да стане треньорът с най-много купи в историята на Ювентус. Дали в този си период или пък може би в бъдеще, ако поеме Ювентус отново. Дано да спечели и Шампионската лига, за да бъде наистина до Трапатони и Липи.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!
Go to the top of the page

+Quote Post
Hristo
коментар 10 Aug 2018, 15:02
Коментар #842

Juventus champion

Коментари: 6 261
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Към днешна дата Алегри се нарежда веднага след Трапатони и Липи - това, мисля си, изобщо не подлежи на коментар. А като суха статистика дори е пред тях. Правилно сте отбелязали, че за последно Липи започна пети сезон като треньор. Преди него имаме Трапатони, на когото принадлежи клубния рекорд от 10 последователни сезона, и Ериберто Ерера през втората половина на 60-те, който също е с 5 поредни сезона. Каркано е четвъртият треньор, започвал пети сезон, но и той като Липи бива уволнен към средата, даже по-скоро малко след началото на сезона, докато Липи беше уволнен малко след средата. Но като теглим чертата, 5 пълни сезона са правили единствено Ериберто Ерера и Джовани Трапатони. Триумф в ШЛ автоматично изстрелва Алегри наравно с Липи и Трап.

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
vench
коментар 11 Aug 2018, 01:16
Коментар #843

Juventus regular

Група: Фенове
Коментари: 2 448
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Цитат(NUCLEO1985 @ 10 Aug 2018, 14:28) *
Аз все още си мисля, че Алегри ще си тръгне след края на този сезон - дали по собствено желание или по желание на ръководството.

Аз мога да ти отговоря - по взаимно съгласие. Не знам какъв катаклизъм трябва да стане, за да бъде Алегри уволнен. Може би провал в ШЛ и изпусната титла в Серия А + натиск от Роналдо. Но ръководството на Ювентус като цяло не обича такива драми, така че не очаквам да изрита треньор, който е донесъл толкова много титли. В същото време Алегри не вярвам да си тръгне обиден или с някакъв скандал. По-скоро очаквам да каже, че се нужде от ново предизвикателство, че така е най-добре и за двете страни, да пожале всичко най-добро на клуба, а клубът да му благодари за съвместната работа. Напълно възможно е това да стане в края на другия сезон, тъй като интерес към Алегри не липсва, а просто съвременният футбол не толерира толкова дълъг престой на един треньор в един отбор. Има нещо като мандатност, за да няма изчперване.

И най-логично е да дойде Зидан. Единственото условие за мен е, той да бъде свободен в същото време. Ако обаче през това време някой го е съблазнил, то ще трябва да си търсим друг и дори не ми се мисли, ако трябва да поглеждаме към италианските треньори в Серия А.

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 11 Aug 2018, 07:15
Коментар #844

Juventus champion

Коментари: 6 252
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Със сигурност ще е културно. С Конте беше културно, макар че очевидно се скараха, но не е имало драми пред медиите. Може и Алегри да остане, но си мисля, че каквото и да стане в Шампионската лига, ще си тръгне. Няма да имам нищо против да остане още няколко години, защо не да стигне Трапатони като брой поредни сезони. Съвременният футбол е различен наистина и не позволява такива неща, но пък не е казано, че трябва да сменим треньора, колкото да сме го сменили, а не с ясна причина. Шампионската лига обаче тежи и трябва да я спечелим. Ако не с Алегри, ще търсим друг. Собственото му желание зависи и от възможностите наистина, защото ако няма празни места из големите отбори, едва ли ще тръгне сам да си ходи. А и води доста силен състав, който догодина ще бъде още по-силен вероятно. Ако ръководството го сменя, би трябвало да е само за Зидан. Едва ли са толкова тъпи, да сложат друг италиански треньор, Дешан ще води Франция поне още 2 години, даже според мен ще са 4, та вариантите не са много.

Днес Алегри има рожден ден, навършва 51. Дано си подари най-успешния сезон в кариерата си в Ювентус.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Kirilov
коментар 11 Aug 2018, 07:18
Коментар #845

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 4 107
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

occasion13.gif

--------------------

+Quote Post

43 страници V  « < 41 42 43
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 14th August 2018 - 23:46ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team