IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

45 страници V  « < 40 41 42 43 44 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Кристиано Роналдо, 7
The Drunken Mast...
коментар 28 Oct 2019, 20:44
Коментар #821

Primavera player
**

Група: Фенове
Коментари: 377
Регистриран: 22-March 18
Град: Русе
Потребител No.: 25 272

МеРси да го д*ха под вода ! Миналата година ограбиха Кристияно, този сезон ще се реваншират...къде с основание, къде без... МеРси да не би да я заслужава повече !? Какво постигна с Аржентина, пак ли нямал съотборници. Вкара един гол на Катар от дузпа, това ли е големият им лидер !? Най-комичното е, че Лео играел абсолютно самичък в националния отбор, обаче всеки друг вкарва повече от него за тях...

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
odyssey7
коментар 28 Oct 2019, 20:58
Коментар #822

Juventus star

Коментари: 3 958
Регистриран: 6-January 09
Град: Добрич/София
Потребител No.: 1 612

QUOTE(Vess @ 28 Oct 2019, 18:17) *
Е кой повече заслужава?

Само мачове на Юве ли гледаш?! Половината отбор на Ливърпул направи по-силен сезон от Кристиано; Стърлинг и Силва от Сити, минимум; Който и да е различен от Пуул ще е грабеж. Кристиано дори не е в топ 10, освен ако и мачовете на Ювентус не си гледал.

Този коментар е бил редактиран от odyssey7 на 28 Oct 2019, 20:59

+Quote Post
the_parasite
коментар 28 Oct 2019, 21:07
Коментар #823

Juventus star

Коментари: 2 507
Регистриран: 10-December 09
Потребител No.: 3 058

Цитат(Vess @ 28 Oct 2019, 18:17) *
Е кой повече заслужава?

Тримата титулярни нападатели на "Ливърпул" + Бекер (най-добрият вратар за миналия сезон) + Ван Дайк (най-добрият защитник за миналия сезон). Ако се замисля, сигурно ще се сетя за поне още петима.

Роналдо не успя дори да стане голмайстор на Серия А. Ще бъде епично, ако спечели след безличния минал сезон. Но от организаторите на тази безсмислена награда може да се очаква всичко.

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 28 Oct 2019, 21:11
Коментар #824

Juventus champion

Коментари: 5 160
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Роналдо няма почти никакви постижения миналия сезон. Стана шампион на Италия с отбор, който го е правил седем пореден пъти и е нямал играч в тройката. В Шампионска лига отпадна рано, а с националния отбор просто нямаше къде да направи нещо. Не стана голмайстор нито на Серия А, нито на Шампионска лига. Най-запомнящото му се постижение беше хеттрика срещу Атлетико, което не е малко, но не е достатъчно за Златна топка. Впрочем това му беше единственият хеттрик за сезона. В никакъв случай не искам да кажа, че е играл слабо, но летвата за Златната топка е много висока.

Ако се следва досегашната логика на раздване, то трябва да отиде в играч на Ливърпул. Отборът им направи страшно силен сезон, остана на косъм от тилата в Англия и спечели Шампионска лига. Играчи като Мане и Салах играха адски силно. Сити също имаха много добри играчи. Стърлинг и Де Бройне бяха на много високо ниво през цялото време. При тях проблемът също е ранното отпадане в Шампионска лига обаче.

И разбира се, трябва да споменен Меси, който имаше подобен на Роналдо сезон - титла в страната си и провал в Шампионската лига. Само дето Меси стигна малко по-напред в Европа, а тилата в Испания се печели малко по-трудно от Серия А в момента. И миналия сезон вкара 51 гола, което е близо два пъти повече от Роналдо. Точно тук везната натежава много.

Според мен най-добрия играч за миналия сезон е Меси. Ако трябва да се дава на най-успешният - Мане или Салах.

Роналдо честно казано не бих го класирал в тройката.

+Quote Post
masterhp
коментар 28 Oct 2019, 22:51
Коментар #825

Juventus hero

Коментари: 11 413
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Цитат(vench @ 28 Oct 2019, 22:11) *
Роналдо няма почти никакви постижения миналия сезон. Стана шампион на Италия с отбор, който го е правил седем пореден пъти и е нямал играч в тройката. В Шампионска лига отпадна рано, а с националния отбор просто нямаше къде да направи нещо. Не стана голмайстор нито на Серия А, нито на Шампионска лига. Най-запомнящото му се постижение беше хеттрика срещу Атлетико, което не е малко, но не е достатъчно за Златна топка. Впрочем това му беше единственият хеттрик за сезона. В никакъв случай не искам да кажа, че е играл слабо, но летвата за Златната топка е много висока.

Ако се следва досегашната логика на раздване, то трябва да отиде в играч на Ливърпул. Отборът им направи страшно силен сезон, остана на косъм от тилата в Англия и спечели Шампионска лига. Играчи като Мане и Салах играха адски силно. Сити също имаха много добри играчи. Стърлинг и Де Бройне бяха на много високо ниво през цялото време. При тях проблемът също е ранното отпадане в Шампионска лига обаче.

И разбира се, трябва да споменен Меси, който имаше подобен на Роналдо сезон - титла в страната си и провал в Шампионската лига. Само дето Меси стигна малко по-напред в Европа, а тилата в Испания се печели малко по-трудно от Серия А в момента. И миналия сезон вкара 51 гола, което е близо два пъти повече от Роналдо. Точно тук везната натежава много.
Според мен най-добрия играч за миналия сезон е Меси. Ако трябва да се дава на най-успешният - Мане или Салах.
Роналдо честно казано не бих го класирал в тройката.

Спечели Лига на нациите, което аз не го приемам много сериозно, но Португалия си спечелиха. Та на национално ниво спечели нещо, което не е малко, като цяло. Иначе съм почти изцяло съгласен smile.gif

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
odyssey7
коментар 30 Oct 2019, 16:49
Коментар #826

Juventus star

Коментари: 3 958
Регистриран: 6-January 09
Град: Добрич/София
Потребител No.: 1 612

"На 19-20 разбрах, че футболът е цифри, титли и рекорди, не само дрибъл и представяне на терена. Ако искаш да постигнеш нещо, трябва да вкарваш, да печелиш. Това е най-важното във футбола. Моят стил и начин на мислене еволюираха. Не става само с финтове и шоу, трябва да бележиш. Размърдах си мозъка. Поне малко интелигентния човек гледа и взима пример от другите. Не да имитираш, а да адаптираш качественото към своя собствен характер. Имам талант, наблюдавах и сега съм завършен играч без слабо място. Бележа с десния, левия, с глава. Имам сила и бързина. Като добавим трудолюбието и хигиената в начина на живот, няма как да не успяваш. Дори на 34 и половина...

Много хора си мислеха, че съм направил глупост, отивайки в Юве на 33, но в крайна с/ка бях избран за Най-добър футболист на Серия А. Да играеш в Англия, Испания и Италия не е едно и също, но спомогна за моя прогрес, защото не се колебая да излизам от зоната си на комфорт и обожавам предизвикателствата. Мога да се адаптирам, да сменям треньори и съотборници, но навсякъде печеля.

Наскоро имах труден мач с/у Локо Москва - отказаха да играят и си паркираха автобуса пред вратата. Не обичам такива отбори, това не е футболът. Идват на стадиона и ги е страх да играят, дори не се опитаха да ни бият. Не вярвам в чудеса. Беше много сложно да ги пречупим. Не успях да вкарам и бях разочарован. След мача се прибрах и се изключих. Излязохме с приятели и се прибрах в 4 сутринта - бях на процедури с ледена вода. Станах в 10, закусих и в 11 бях във фитнеса. Ако нямаш тази ежедневна дисциплина, не можеш да останеш на върха в продължение на 15 години.

Колко играчи на моята възраст могат да са конкурентни в гранд като Юве? Много е трудно. 70% от моя живот е посветен на футбола. Трябва да си интелигентен, за да издържиш. Бог вижда всичко. Много хора говорят за футбол, без грам да разбират средата, приятелствата, егото, треньорите... Всички тези светове, с които съм се сблъсквал през годините, за да стигна до 16 номинации за Златната топка."

Брутален майндсет. Респект.

Този коментар е бил редактиран от odyssey7 на 30 Oct 2019, 16:50

+Quote Post
The Drunken Mast...
коментар 30 Oct 2019, 17:07
Коментар #827

Primavera player
**

Коментари: 377
Регистриран: 22-March 18
Град: Русе
Потребител No.: 25 272

Напомня ми на...

--------------------

+Quote Post
masterhp
коментар 30 Oct 2019, 17:37
Коментар #828

Juventus hero

Даа, даже и той самият казва, че си говорят и взима пример от него, за живота след спорта и тн.

Горната статия я четох на английски, евала че има има и превод на български. Заслужава си да го има в темата. Кристиано на ниво психика е на космическо ниво от нормалните футболисти.

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 06 Nov 2019, 21:17
Коментар #829

Juventus champion

Коментари: 8 192
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Роналдо днес изравнява Малдини по мачове в Европа с 174.

--------------------

+Quote Post
Teogo0alll
коментар 07 Nov 2019, 10:26
Коментар #830

Juventus regular

Коментари: 1 579
Регистриран: 21-January 08
Потребител No.: 851

Juventus winger Douglas Costa has revealed that the presence of Cristiano Ronaldo at the club has reduced the squad's body fat levels.
Costa was talking to Esporte Interativo about how his diet had changed since Ronaldo signed for Juve in the summer of 2018.
"I've always fed myself properly, now more so than ever. I'm 29 and I feel it.
"You often see him Ronaldo topless and his physique is awesome.
"It drives everyone on and we all want to have a body like his.
Дъглас Коста е споделил, че процента подкожни мазнини е намалял у всички играчи в отбора ни след пристигането на Роналдо.
Действал им мотивиращо, гледайки да спазва стриктните си режими и всеки искал да е като него biggrin.gif

+Quote Post
JIZAH
коментар 08 Nov 2019, 08:52
Коментар #831

Juventus regular

Група: Ветерани
Коментари: 2 296
Регистриран: 17-January 10
Потребител No.: 3 242

Гела за нищо не става, Тео, стига.

Виж тука какви ги мъдри - https://twitter.com/i/status/1192544229635088384

+Quote Post
Teogo0alll
коментар 08 Nov 2019, 08:56
Коментар #832

Juventus regular

Коментари: 1 579
Регистриран: 21-January 08
Потребител No.: 851

Цитат(JIZAH @ 08 Nov 2019, 08:52) *
Гела за нищо не става, Тео, стига.

Виж тука какви ги мъдри - https://twitter.com/i/status/1192544229635088384

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Бат Кедира тъй може да те подреди, че да изглеждаш като първолаче за първи път видяло топка.
Мен ме тревожи леко факта, че Рони иска да играе, въпреки болки и така рискът за контузия се увеличава.

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 08 Nov 2019, 09:02
Коментар #833

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 7 773
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

По-тревожно е, че не могат да го убедят да не играе и го пускат с травма. Но предполагам, че мотивът е бил рекордът и ако не беше мач с Локомотив, а с Леверкузен той щеше да почива. А и Роналдо си познава тялото достатъчно добре и едва ли ще рискува толкова, ако има по-голям риск.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 11 Nov 2019, 07:09
Коментар #834

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 7 773
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

“We must thank Ronaldo, because he made a sacrifice to be there at all tonight in a difficult situation. He did everything possible to play, but I saw he was not well and thought it best to take him off,” Sarri told Sky Sport Italia.

“It’s only natural a player is going to be irritated to leave the pitch, especially when he worked so hard to be there. Over the last month, he has had this little knee problem, he had a knock in training and it hurt the collateral ligament. When he trains at high intensity or plays, it unbalances him, so he ends up overcompensating and it damages the calf and thigh muscles.

“It is affecting his performances and he is not at his best at the moment. All players who are trying to give their best will have at least five minutes of being annoyed when they are substituted, but a coach would in general be much more worried if he didn’t seem upset.”

Това вече започва да става нелепо. Каза, че не е добре след Москва, сега пак не е бил добре, кое налага да играе? Да се рискува здравето на Роналдо, той да "прави жертви", точно срещу клетниците от Милан... Дано поне да не играе за националния отбор тази седмица.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
#8 Marchisio
коментар 11 Nov 2019, 07:30
Коментар #835

Juventus regular

Коментари: 1 629
Регистриран: 17-April 16
Потребител No.: 25 002

Е, какво очакваш от Анцуга? Неговият мен мениджмънт е около нулата. Не е ок когато звездата на отбора ти и основната фигура около, която се върти маркетинга ни показва такова отношение. Да видим докъде ще достигне този конфликт.

+Quote Post
masterhp
коментар 11 Nov 2019, 11:51
Коментар #836

Juventus hero

Цитат(#8 Marchisio @ 11 Nov 2019, 08:30) *
Е, какво очакваш от Анцуга? Неговият мен мениджмънт е около нулата. Не е ок когато звездата на отбора ти и основната фигура около, която се върти маркетинга ни показва такова отношение. Да видим докъде ще достигне този конфликт.

Не мисля, че има конфликт реално между тях двамата. Аз ги виждам нещата доста по прости. Роналдо идва и казва, че иска да играе. Тренира познава тялото си по-добре от всеки футболист и казва, че е готов (Роналдо рабори с различен екип от медицинският щаб на Юве и нещата са по сложни с него). Сари му се доверява и стартира с него. След което в течение на мача, вижда, че го боли не играе на макс и не стъпва добре заради проблема в коляното. След което следва смяна. Роналдо е прекалено надъхан и без 1 крак би играл до края на мача, съотвено реакцията му е нормална. Ще видим дали съм прав или е нещо друго. Въпреки всичко, аз му правя Евала на Сари, не смятам, че МАКС щеше да има топките да го изкара на 55 минута от мача и това да става два поредни мача, като португалеца играе слабо.

Очаквам след почивката Роналдо да е окей с коляното, да е още по гладен за голове и игра и съответно Сари да се възползва максимално. Не смятам, че има драма, виждам го доста по зрял от всякога smile.gif

--------------------

+Quote Post
JIZAH
коментар 11 Nov 2019, 12:16
Коментар #837

Juventus regular

Мастър, не мислиш ли, че гелът на роналдо беше малко ядосано намазан? Някак си ми се стори, че май е бил нервен, докато го е слагал и сигурно Сари е причината. post-294-1158668474.gif

Дори не знам как може да обсъждаме как бил реагирал при смяна.
bduh.gif bduh.gif bduh.gif bduh.gif

+Quote Post
masterhp
коментар 11 Nov 2019, 12:32
Коментар #838

Juventus hero

Цитат(JIZAH @ 11 Nov 2019, 13:16) *
Мастър, не мислиш ли, че гелът на роналдо беше малко ядосано намазан? Някак си ми се стори, че май е бил нервен, докато го е слагал и сигурно Сари е причината. post-294-1158668474.gif

Дори не знам как може да обсъждаме как бил реагирал при смяна.
bduh.gif bduh.gif bduh.gif bduh.gif

Още не е простил на Рамзи, той затова не игра вчера wink.gif Също така, Роналдо покрай Сари е пропушил и реално го извади от солидарност да дръпне една в тунела. Двете истории са 1:1 smile.gif

--------------------

+Quote Post
JIZAH
коментар 11 Nov 2019, 12:41
Коментар #839

Juventus regular

Цитат(masterhp @ 11 Nov 2019, 12:32) *
Още не е простил на Рамзи, той затова не игра вчера wink.gif Също така, Роналдо покрай Сари е пропушил и реално го извади от солидарност да дръпне една в тунела. Двете истории са 1:1 smile.gif

Значи сме на едно мнение tooth.gif

+Quote Post
Kirilov
коментар 11 Nov 2019, 13:57
Коментар #840

Juventus champion

Коментари: 8 192
Регистриран: 28-April 14
Потребител No.: 24 823

Цитат
Sarri: "Over the last month Cristiano has had this knee problem, he had a knock in training & it hurt the collateral ligament. When he trains at or plays, it unbalances him, so he ends up overcompensating & it damages the calf & thigh muscles. It is affecting his performances.

Този коментар е бил редактиран от Kirilov на 11 Nov 2019, 13:58

--------------------

+Quote Post

45 страници V  « < 40 41 42 43 44 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 6th December 2019 - 03:26ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team