IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

111 страници V  « < 9 10 11 12 13 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Трансферни слухове, Сезон 2019/20
*JUVENTUS*
коментар 17 Jun 2019, 14:28
Коментар #201

Primavera player
**

Група: Фенове
Коментари: 453
Регистриран: 19-April 17
Потребител No.: 25 126

ЗдраеЙти е! biggrin.gif Почвам!

Сари. Става, Наполи при него играха превъзходно, вкарваха много и само този отбор на Сари реално ни конкурираше за титлата. С Челси не можеше и по-добре за първи сезон. Взе максимума и ако не беше лигавия Кепа можеше и 3 купи да вземе. Челси нямаше не само конкуретни играчи на Сити и Ливерпул, а изобщо нямаше класни играчи, както преди е имал този отбор. Тотнъм, Манчестер имаха по-добри играчи, а 3-то място даже е много! Италианец е и това е предимство, играе атакуващо, ще го видим... Иначе при него, поне има вероятност Роналдо да играе в центъра, с тактиката му, както направи това с Мертенс в Наполи, та Манджата да седне на пейката или да го продадем. Може да имаме така бързо и технично крило Коща и креативност от Дибала, в едно с голмайстор като Рони! Безценна комбинация, а при Сари ще заработи! В такъв случай и Азар на 28г. не ни трябва, защото да Азар е по-класен от Коща, но Коща е много по-бърз и дава баланса напред! A Азар ще иска и много повече инвестиции. Казвам го, защото не случайно нашите са извадили 170млн. за Салах, но не го направиха за Азар! Салах е много по-бърз играч, а ни трябва за баланс извънредно бързо крило. Дибала и Азар са еднакво бързи. Но за мен въпреки слабия сезон на Дибала, той е много по-талантлив, бележи повече, по-добър удар има, и е по-добър плеймейкър! Както е и по-млад. Не случайно Паратричи казва, че Дибала не знае дали и с Неймар ще може да го замени, а само с Меси! Това са негови думи, оставете слабия му сезон. То пък Неймар имаше по-добър, примерно. А иначе машината Роналдо физически може и да изкара повече от Азар. Въпросът е кой ще удари М'бапе в бъдеще! А се вижда, че можем да вадим пари.

Алегри иначе свърши добра работа. Ако не бяха контузиите на Коща, Дибала и Куадрадо и липсата на бързина и креативност по крилата, щяхме да отстраним Аякс след като ги поведохме, колкото и да ми бяха симпатични! Да липсваше ни един Рамзи в средата за креативност, но си мисля, че Алегри просто нямаше опции по крилата, с които на контри да ги довършим след като поведохме. В пъвия мач Коща влезе за 10мин. и изпусна чисто положение на контра и свършваше всичко. Това ни липсваше, но го нямахме за този мач! И си бяхме мудни. Иначе минавахме и през Тотнъм и друго щеше да се говори тук. Затова сега айде заради няколко контузии в не точното време да не разпродаваме всичко! biggrin.gif Както и да е, имаме нов треньор, с който обича атаката и поне играчи като Дибала и Коща ще се разиграят, стига да имат късмет с контузиите. А Дибала ще почне да вкарва отново надявам се, както и Азар си покачи значително показателите при Сари. При него едното крило, в случая Дибала ще играе по-изтеглен напред!

Трансферите. За Погба да не започваме, че ще стане дълго тук... biggrin.gif 150млн., огромна заплата и 5 гола на сезон, не, мерси! Рабио на свободен и каширане пари за някой като М'бапе или онова португалчето от Бенфика. Ама това става със свободни трансфери като този на Рамзи, Джан, а надявам се и с Рабио, а не с Погба. Как се взе Роналдо с тази заплата мислите? Рамзи е супер! 1000 пъти го предпочитам пред лигльото, на който му взехме добрите пари вече. Рамзи е мъжкар и далеч по-качествен играч от надценения. A Рабио е супер, перфектно ще пасне до Пянич и Рамзи. Надцененият трябва да си върне играта в защита, която имаше в Ювентус, че да застане в тази система и да покрива 2-ма плеймейкъри Пянич и Рамзи. А Рабио има играта в защита, не е като да не е и добър подавач, а има и дрибъл. Имаме и Джан и Бентакур! И в крайна сметка пак, защо 150млн. и 20млн. на година за 5 гола? Плеймейкъри(Пянич, Рамзи) имаме по-добри, играчи играещи в защита имаме по-добри! Ей как се говореше какъв играч продаваме, а аз се радвах, че взимаме тези пари, накрая какво стана, нищо не направи в Ман Ю.

Но тъй като май няма да е тази година големият трансфер, може да взимаме Де Лихт. Толкова пари за защитник излишно е да казвам, че не обичам да даваме, но ако ще се налива толкова за защитник, то поне да е този. Наистина е като М'бапе на защитниците. А и там ще трябва да се сменя. Въпреки, че Киелини и Бонучи си карат спокойно още 1-2 сезона, не знам кой така тръгна да ги отписва във форума тук. Просто в останалите зони сме по-балансирани и сега е паднало да влагаме тук за бъдеще. Киеза е задължителен, няма как подобен италиански талант да изпуснем. Стига да не му искат 100млн. biggrin.gif Киеза сменя Коща след някоя друга година. A от другата година да атакуваме голямо име! Това е! Ако Реал си изхарчат парите за Азар и Погба, ние трябва да пазим за М'бапе или нещо подобно, но не на 28г.

Аз бих бил доволен от конкретните слухове на Рабио+Де Лихт+Киеза и пазим пари за М'бапе! Да ма извиняват Реал, ама се поизхвърлиха с парите за 28г. Азар. Да бяха ги дали за М'бапе. Азар както казах не знам дали ще изкара колкото и Роналдо, който има далеч по-добра физика, въпреки годините, а е далеч по-класен и вкарва. А Погба ще ги погребе!:D

NUCLEO1985, нали няма пак да се захапваме, защото съм готов, де! biggrin.gif Поздрави, нищо лично, извинявай, ако има нещо! smile.gif Поздрави и на superniki, pynk и всички останали пичове, няма да изброявам...

Този коментар е бил редактиран от *JUVENTUS* на 17 Jun 2019, 17:41
Go to the top of the page

+Quote Post
Kirilov
коментар 17 Jun 2019, 14:45
Коментар #202

Juventus champion

Коментари: 7 887
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Е, изброй ни и без това сме 10 люде. post-294-1159108009.gif

Погба за 150 милиона ще е пълна лудост, не виждам как ще ги дадем, а така и така ще поиска да отиде при Зидан. Пак ще пазаруваме от местната сергия...

--------------------

+Quote Post
*JUVENTUS*
коментар 17 Jun 2019, 14:51
Коментар #203

Primavera player
**

Цитат(Kirilov @ 17 Jun 2019, 14:45) *
Е, изброй ни и без това сме 10 люде. post-294-1159108009.gif

Погба за 150 милиона ще е пълна лудост, не виждам как ще ги дадем, а така и така ще поиска да отиде при Зидан. Пак ще пазаруваме от местната сергия...

Лошото е, че си мисля, че се каним да ги дадем! biggrin.gif 150млн. имаме, ама защо трябва да ходят в тази посока като Рабио излиза без пари и е по-млад. А М'бапе виждам не му се играе дълго в ПСЖ. Нека Реал да се изхарчат там, пък ние другаде! biggrin.gif Видяхме го в Ман Ю, НЕ! biggrin.gif

+Quote Post
B&W
коментар 17 Jun 2019, 14:53
Коментар #204

Juventus bench

Коментари: 694
Регистриран: 10-September 16
Потребител No.: 25 059

Към колегата JUVENTUS, който преди време мисля защитаваше тезата, че не трябва да даваме големи пари освен за нападатели с по тридесет гола на сезон.
Футболът е отборна игра и затова се състои от 11 човека. Да, не може всички да са класни, но трябва да има баланс в линиите.
Ако всичко зависеше само от нападателите, щяхме да играем само с Роналдо и вратарчето.
Не мисля, че е до петте гола на Погба и на го защитавам, тези пет гола може и някой друг да ги вкара стига да има кой да създаде положенията. Мисля, че последният сезон най-ярко показва това. Имахме три дървета по едно време в центъра, които подаваха само назад и настрани и най-интересното и разчупено в атака идваше от десният ни бек. При такава халфова линия и Мбапе, и Роналдо , и Меси да имаш в атака пак ще страдаш. Защитата този сезон няма смисъл да я коментирам.

Този коментар е бил редактиран от B&W на 17 Jun 2019, 15:03

+Quote Post
J.T.Ultras
коментар 17 Jun 2019, 14:56
Коментар #205

Juventus star

Коментари: 4 996
Регистриран: 2-March 12
Потребител No.: 24 643

Става интересно.. gathering.gif post-294-1159107954.gif busted_cop.gif

--------------------

+Quote Post
*JUVENTUS*
коментар 17 Jun 2019, 15:04
Коментар #206

Primavera player
**

Цитат(B&W @ 17 Jun 2019, 14:53) *
Към колегата JUVENTUS, който преди време мисля защитаваше тезата, че не трябва да даваме големи пари освен за нападатели с по тридесет гола на сезон.
Футболът е отборна игра и затова се състои от 11 човека. Да, не може всички да са класни, но трябва да има баланс в линиите.
Ако всичко зависеше само от нападателите, щяхме да играем само с Роналдо и вратарчето.
Не мисля, че е до петте гола на Погба и на го защитавам, тези пет гола може и някой друг да ги вкара стига да има кой да създаде положенията. Мисля, че последният сезон най-ярко показва това. Имахме три дървета по едно време в центъра, които подаваха само назад и настрани и най-интересното и разчупено в атака идваше от десният ни без. При такава халфова линия и Мбапе, и Роналдо , и Меси да имаш в атака пак ще страдаш. Защитата този сезон няма смисъл да я коментирам.

Ама съгласен съм! Ама нали взехме Рамзи! С Пянич стават 2-ма плеймейкъра. Да взимаме Рабио с Джан, Бентакур. Матуиди и Кедира за цвят. Какво повече? Рамзи дефакто е най-добрия играч на Арсенал. И пак казвам, харесвам го повече от Погба!

Относно нападателите, Роналдо видя ли го срещу Атлетико и Аякс? Такива играчи ни трябват! Ако ще даваме 150-200млн. предпочитам М'бапе, а не Погба! Рабио е по-млад и може да издуха Погба, както е тръгнал надолу надценения. А за Рамзи казах, предпочитам го пред Погба. Ако иска да се връща максимум 80млн. Има големи риби в нападение, а трябват ресурси. Погба се ПОГРЕБА в Ман Ю!!! Както и предвидих... 150млн. са извънредно много за него!!!

Този коментар е бил редактиран от *JUVENTUS* на 17 Jun 2019, 15:16

+Quote Post
JIZAH
коментар 17 Jun 2019, 15:23
Коментар #207

Juventus regular

Група: Ветерани
Коментари: 2 227
Регистриран: 17-January 10
Потребител No.: 3 242

За Рамзи 2 неща/въпроса:

1) Има ли наистина качества за голям футбол и
2) Контузиите му ще позволят ли да играе футбол изобщо.

Стъпвайки на тази база трябва да се чудим - освен хипотетично Рабио трябв али ни още някой.

Кедира трябва да си тръгне. Направи чудесен сезон и половина, така че няма нужда да чакаме 2 години за още 2 месеца футбол от него. Всичко най и чао smile.gif

+Quote Post
Kirilov
коментар 17 Jun 2019, 15:24
Коментар #208

Juventus champion

Цитат(JIZAH @ 17 Jun 2019, 15:23) *
За Рамзи 2 неща/въпроса:

Стъпвайки на тази база трябва да се чудим - освен хипотетично Рабио трябв али ни още някой.

Кедира трябва да си тръгне. Направи чудесен сезон и половина, така че няма нужда да чакаме 2 години за още 2 месеца футбол от него. Всичко най и чао smile.gif

1. Да
2. По-скоро не

--------------------

+Quote Post
JIZAH
коментар 17 Jun 2019, 15:32
Коментар #209

Juventus regular

Eми тъй като предполагах отг. на 2 - май ни трябват сериозни подкрепления, имайки предвид 3мата халфа, които ни трябват здрави през цялата година.

Но за мен учудващото е, че май наистина се опитваме да вземем Де Лихт. Та спестим ли леко от халфчета, може и да вземем де лихта спокойо smile.gif)

+Quote Post
*JUVENTUS*
коментар 17 Jun 2019, 15:43
Коментар #210

Primavera player
**

Цитат(JIZAH @ 17 Jun 2019, 15:23) *
За Рамзи 2 неща/въпроса:

Абе той и Кедира се контузваше в Реал, ама в Юве нямаше чак такива проблеми. Точка 1 е ясна, това е най-качественият играч на Арсенал според мен! Пянич, Рамзи, Рабио, Джан, Бентакур, Матуиди... Кедира. колко халфа искаш? 5 класни + 1 Бентакур, който се развива бързо и има качества да надмине всичките изброени. По 2-ма на позиция + Кедира. Май трябва даже Кедира да си тръгне. Или да остане, но без Рабио, че стана меле в центъра. А според мен и 6-мата са за титуляри! В другите отбори няма толкова равностойни резерви, какво се оплакваме.

Иначе ясно беше, че ни липсваше играч като Рамзи до Пянич. А и Сари може да играе с 2-ма плеймейкъра. И без Рабио ще стане, ама не трябва да изпускаме такава възможност, освен това самия той говори за Юве в интервю. Има интерес. Пянич и Рамзи ще са титуляри, а за 3-тото място ще се борят Джан, Бентакур, Матуиди и евентуално Рабио. Според мен няма да му е лесно! biggrin.gif Бентакур го виждам машина до 1-2г!

+Quote Post
Kirilov
коментар 17 Jun 2019, 15:44
Коментар #211

Juventus champion

Ако има вариант трябва да пробваме, въпреки че релната му цена не трябва да е над 60-65 милиона. Имаме Киелини, Бонучи, Ругани и Демирал. Повечето топ отбори играят с четирима центр. защитници, но при нас изкача въпроса колко мача ще изкара догодина Киелини ? Лично мнение, че едва ли ще са повече от 40.

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 17 Jun 2019, 15:47
Коментар #212

Juventus champion

Харесвам Кедира още от времето като играеше заедно с Чаби Алонсо, но не виждам какво може да даде на този отбор. Като че ли сега се намира в ситуацията на Маркизио от миналото лято.

--------------------

+Quote Post
JIZAH
коментар 17 Jun 2019, 15:52
Коментар #213

Juventus regular

Кедира свърши вече, момчета. Пичага е ама свърши.

Бентанкур е според мен в топ 3 на халфовете ни в момента. Та там имам надежди.

Защитата тр да вържем с едно класно попълнение - чудя се кое е по-добре Де Лих или Маркиньош с оглед насотящия момент. Дано лапнем 1 от 2та.

+Quote Post
Kirilov
коментар 17 Jun 2019, 15:58
Коментар #214

Juventus champion

Сега като вземе Копата ще зачочне да мачка.

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 17 Jun 2019, 16:00
Коментар #215

Juventus star

Коментари: 4 878
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Цитат(JIZAH @ 17 Jun 2019, 16:52) *
Защитата тр да вържем с едно класно попълнение - чудя се кое е по-добре Де Лих или Маркиньош с оглед насотящия момент. Дано лапнем 1 от 2та.

Чета сега - ПСЖ и Барса са в шах: Юве със силен ход, готви сензационен трансфер на Де Лихт и вече си предтавям как до 48 часа сме го обявили.

Отварям чета,

чета първи абзац

втори

трети

четвърти

и така и не стигам до този силен ход. Чудя се Роналдо ли ще им даваме или сме обещали 50% от бъдещ трансфер на Де Лихт

И стигам до пети (последен) абзац, където е обявен силния ход на Ювентус.

Цитат
Това обаче няма да откаже Юве от последен напън. За целта силната фигура в клуба Павел Недвед е започнал да преговаря лично с агента на играча Мино Райола. Двамата имат среща в Монако, на която чехът ще се опита да убеди импресариото, че "старата госпожа" е най-добрата опция за бранителя, който е свързван още с Ливърпул и Байерн Мюнхен.

Да го броим вече за наш играч направо.

--------------------

+Quote Post
*JUVENTUS*
коментар 17 Jun 2019, 16:06
Коментар #216

Primavera player
**

Щом чак аз се съгласих, че може да се даде толкова голяма сума за защитник и заплата съответно, смятай! biggrin.gif

За мен Де Лихт е защитник, който е ниво потенциал над всичко останало. А и ще си го обработим както си трябва в Италия отрано. Пък и M'бапе едва ли ще напуска тоя сезон. biggrin.gif Щом няма да напуска biggrin.gif, то за да вдигнем класата още този сезон, там е мястото където е нужна инвестиция в момента, а и за бъдеще! На останалите места сме по-стабилни. Затова натискат там нашите. И може и да им се получи, ще видим. Щом Недвед е пътувал специално до своя приятел и бивш агент Райола, а и чак Роналдо да говори с него.

П.П
В интерес на истината май той се превръща в най-голямата хапка за този трансферен прозорец! Всички го искат. По интерес бие и Азар. Само на 19г. с такъв фурор. Принципно нашите дават всичко за играч, който ни е нацепил в елиминационна фаза! Така, че съм склонен да заложа.

Аз дори и като очевиден фен на класата в атака biggrin.gif, смятам, че Де Лихт на 19г. би бил много по-добра инвестиция от Азар на 28г. имайки и предвид, че имаме и Светкавицата. Така, че ако го нацелим може и да направим трансфера на прозореца! Не, че и миналата година не беше така де.

Този коментар е бил редактиран от *JUVENTUS* на 17 Jun 2019, 16:26

+Quote Post
nameless
коментар 17 Jun 2019, 17:57
Коментар #217

Juventus regular

Коментари: 2 253
Регистриран: 20-March 07
Град: Sofia
Потребител No.: 417

Де Лихт се отличава направо с класа - връстниците му изглеждат като деца в сравнение с него. Не говорим само за страхотната му физика, а и за спокойствието и рутината, с които играе. Топ играч, който може да върви само нагоре. За съжаление не виждам как можем да влезем в битка за него, не само заради трансферната сума от 70+ млн., а и заради високата заплата - вие как си представяте да дойде в Юве и да взима колкото Киелини+Бонучи?

--------------------

+Quote Post
odyssey7
коментар 17 Jun 2019, 19:30
Коментар #218

Juventus star

Коментари: 3 881
Регистриран: 6-January 09
Град: Добрич/София
Потребител No.: 1 612

QUOTE(NUCLEO1985 @ 17 Jun 2019, 20:28) *
Малко по-подробно от Goal Italia: João Cancelo will ultimately end up at Manchester City this summer. He'll be the club's first signing despite Manchester City's procrastination to close the deal. As time passes by, he's increasingly getting closer to joining the reigning English champions. Fabio Paratici already laid the groundwork for Cancelo's sale when he was in London last week. Juve's initial €60m request can be lowered but not less than €50m.

There's also interest from Manchester United but they are yet to participate in negotiations for him. Cancelo is not only getting sold by Juventus for economic reasons but also for technical reasons as the club envisions their defense to be more solid.

Juve's contacts with Trippier's representatives isn't a secret as he's one of the candidates to replace Cancelo.

Паратичи продължава да твори.

И на твореца не му е лесно - продай Кансело, щото не може да е солиден като Де Шилио и купи за тази сума три хлапета, като две от тях ги остави някой италиански селяк да ги развива. И Кансело е прежалим, но когато има добавена стойнонст отсреща а не Дзаниоло и Киеза, ебаси.

Надявам се да е партенка.

Този коментар е бил редактиран от odyssey7 на 17 Jun 2019, 19:31

+Quote Post
Milenrec
коментар 17 Jun 2019, 19:47
Коментар #219

Juventus star

Коментари: 2 832
Регистриран: 30-May 07
Град: Рудозем
Потребител No.: 531

Кансело е пътник ,ама заместника ще е пак за същите пари та каква ни е далаверата незнам

Да видим дали верно ше си доведе любимеца Жоржи и май ще изгори Матюиди

+Quote Post
Masaba
коментар 17 Jun 2019, 20:08
Коментар #220

Juventus bench

Коментари: 552
Регистриран: 1-November 08
Град: Пловдив
Потребител No.: 1 418

Какво толкова сме нарочили Кансело за гонене, нямам представа. Ще го продадем и накрая ще си кретаме с Шилето до зимата.

Цитат
Martin Caceres says he will ‘never forget’ Juventus after bidding them farewell for the third time.

+Quote Post

111 страници V  « < 9 10 11 12 13 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 17th October 2019 - 07:03ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team