Printable Version of Topic

Click here to view this topic in its original format

Форум Ювентус - България _ Прогнози (Predictions) _ Предвиждания за първенството на Италия

Posted by: J.T.Ultras 21 Aug 2019, 20:30

Правилата:

* познат знак - 1 точка, познат резултат - 3 точки
* познат знак на мач на Ювентус - 2 точки
* познат резултат в мач на Ювентус - 4 точки
* познат голмайстор за Ювентус (само при познат точен резултат) - 3 точки.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Програма за 1 кръг:

Събота (24.08.2019г.)

19:00 Парма - Ювентус
21:45 Фиорентина - Наполи

Неделя (25.08.2019г.)

19:00 Удинезе - Милан
21:45 Каляри - Бреша
21:45 Верона - Болоня
21:45 Рома - Дженоа
21:45 Сампдория - Лацио
21:45 Спал - Аталанта
21:45 Торино - Сасуоло

Понеделник (26.08.2019г.)

21:45 Интер - Лече


Posted by: Sllai 21 Aug 2019, 21:24

Програма за 1 кръг:

Събота (24.08.2019г.)

19:00 Парма - Ювентус 0-2 (Роналдо, Рабио)
21:45 Фиорентина - Наполи 1-1

Неделя (25.08.2019г.)

19:00 Удинезе - Милан 0-1
21:45 Каляри - Бреша 1-1
21:45 Верона - Болоня 1-2
21:45 Рома - Дженоа 3-1
21:45 Сампдория - Лацио 2-2
21:45 Спал - Аталанта 0-1
21:45 Торино - Сасуоло 2-1

Понеделник (26.08.2019г.)

21:45 Интер - Лече 3-0

Posted by: the pendulum 21 Aug 2019, 21:45

Програма за 1 кръг:

Събота (24.08.2019г.)

19:00 Парма - Ювентус 1:2 /Роналдо; Бонучи/
21:45 Фиорентина - Наполи 0:1

Неделя (25.08.2019г.)

19:00 Удинезе - Милан 1:1
21:45 Каляри - Бреша 1:1
21:45 Верона - Болоня 0:0
21:45 Рома - Дженоа 3:1
21:45 Сампдория - Лацио 1:1
21:45 Спал - Аталанта 0:1
21:45 Торино - Сасуоло 1:1

Понеделник (26.08.2019г.)

21:45 Интер - Лече 2:0

Posted by: pinkfloyd39 22 Aug 2019, 06:29

Парма - Ювентус 3:1 (Кедира)
Фиорентина - Наполи 1:1
Удинезе - Милан 2:2
Каляри - Бреша 1:0
Верона - Болоня 1:1
Рома - Дженоа 2:0
Сампдория - Лацио 3:0
Спал - Аталанта 0:1
Торино - Сасуоло 1:0
Интер - Лече 2:0

Posted by: Spark11 22 Aug 2019, 09:33

Програма за 1 кръг:

Събота (24.08.2019г.)

19:00 Парма - Ювентус 1:2 (Роналдо, Дибала)
21:45 Фиорентина - Наполи 0:2

Неделя (25.08.2019г.)

19:00 Удинезе - Милан 0:1
21:45 Каляри - Бреша 0:0
21:45 Верона - Болоня 1:3
21:45 Рома - Дженоа 1:0
21:45 Сампдория - Лацио 1:1
21:45 Спал - Аталанта 0:0
21:45 Торино - Сасуоло 2:0

Понеделник (26.08.2019г.)

21:45 Интер - Лече 2:1

Posted by: masterhp 22 Aug 2019, 10:33

Програма за 1 кръг:

Събота (24.08.2019г.)

19:00 Парма - Ювентус 1-3 (Роналдо, Рабио, Дибала)
21:45 Фиорентина - Наполи 1-1

Неделя (25.08.2019г.)

19:00 Удинезе - Милан 0-2
21:45 Каляри - Бреша 2-1
21:45 Верона - Болоня 2-1
21:45 Рома - Дженоа 3-0
21:45 Сампдория - Лацио 1-1
21:45 Спал - Аталанта 0-2
21:45 Торино - Сасуоло 2-1

Понеделник (26.08.2019г.)

21:45 Интер - Лече 2-0

Posted by: nikentus 23 Aug 2019, 10:49

Програма за 1 кръг:

Събота (24.08.2019г.)
19:00 Парма - Ювентус 1:4 (Роналдо x2, де Лихт, Рабио)
21:45 Фиорентина - Наполи 0:4

Неделя (25.08.2019г.)

19:00 Удинезе - Милан 2:1
21:45 Каляри - Бреша 2:0
21:45 Верона - Болоня 2:2
21:45 Рома - Дженоа 3:1
21:45 Сампдория - Лацио 0:2
21:45 Спал - Аталанта 0:2
21:45 Торино - Сасуоло 1:1

Понеделник (26.08.2019г.)

21:45 Интер - Лече 5:1


Posted by: BashtaVi 23 Aug 2019, 12:09

Програма за 1 кръг:

Събота (24.08.2019г.)
19:00 Парма - Ювентус 1:3 (Роналдо, Дибала, Рабио)
21:45 Фиорентина - Наполи 0:4

Неделя (25.08.2019г.)

19:00 Удинезе - Милан 1:2
21:45 Каляри - Бреша 2:2
21:45 Верона - Болоня 0:1
21:45 Рома - Дженоа 1:1
21:45 Сампдория - Лацио 1:2
21:45 Спал - Аталанта 0:2
21:45 Торино - Сасуоло 1:1

Понеделник (26.08.2019г.)

21:45 Интер - Лече 3:1

Posted by: lyubaka 23 Aug 2019, 15:21

Програма за 1 кръг:

Събота (24.08.2019г.)

19:00 Парма - Ювентус 2:3(Рабио,Роналдо,Дъглас )
21:45 Фиорентина - Наполи 0:2

Неделя (25.08.2019г.)

19:00 Удинезе - Милан 1:1
21:45 Каляри - Бреша 1:1
21:45 Верона - Болоня 2:2
21:45 Рома - Дженоа 3:1
21:45 Сампдория - Лацио 2:0
21:45 Спал - Аталанта 0:1
21:45 Торино - Сасуоло 2:0

Понеделник (26.08.2019г.)

21:45 Интер - Лече 3:0

Posted by: mrd 23 Aug 2019, 15:51

Програма за 1 кръг:

Събота (24.08.2019г.)

19:00 Парма - Ювентус 1:3 (Роналдо х2, Дибала)
21:45 Фиорентина - Наполи 1:3

Неделя (25.08.2019г.)

19:00 Удинезе - Милан 0:1
21:45 Каляри - Бреша 2:2
21:45 Верона - Болоня 1:2
21:45 Рома - Дженоа 2:0
21:45 Сампдория - Лацио 0:1
21:45 Спал - Аталанта 1:2
21:45 Торино - Сасуоло 2:0

Понеделник (26.08.2019г.)

21:45 Интер - Лече 3:0

Posted by: Kirilov 23 Aug 2019, 20:04

Програма за 1 кръг:

Събота (24.08.2019г.)

19:00 Парма - Ювентус 1:2 (Роналдо, Дибала)
21:45 Фиорентина - Наполи 1:2

Неделя (25.08.2019г.)

19:00 Удинезе - Милан 1:1
21:45 Каляри - Бреша 1:1
21:45 Верона - Болоня 1:2
21:45 Рома - Дженоа 2:0
21:45 Сампдория - Лацио 0:1
21:45 Спал - Аталанта 1:2
21:45 Торино - Сасуоло 2:1

Понеделник (26.08.2019г.)

21:45 Интер - Лече 3:0

Posted by: branko 23 Aug 2019, 22:42

Събота (24.08.2019г.)

19:00 Парма - Ювентус 0-3 (Роналдо, Дибала,Рабио)
21:45 Фиорентина - Наполи 1-2

Неделя (25.08.2019г.)

19:00 Удинезе - Милан 2-2
21:45 Каляри - Бреша 1-0
21:45 Верона - Болоня 2-1
21:45 Рома - Дженоа 2-0
21:45 Сампдория - Лацио 1-1
21:45 Спал - Аталанта 1-3
21:45 Торино - Сасуоло 2-1

Понеделник (26.08.2019г.)

21:45 Интер - Лече 3-0

Posted by: J.T.Ultras 24 Aug 2019, 17:52

Програма за 1 кръг:

Събота (24.08.2019г.)

19:00 Парма - Ювентус 0-2 (Коща, Дибала)
21:45 Фиорентина - Наполи 1-2

Неделя (25.08.2019г.)

19:00 Удинезе - Милан 1-1
21:45 Каляри - Бреша 2-0
21:45 Верона - Болоня 0-1
21:45 Рома - Дженоа 2-1
21:45 Сампдория - Лацио 1-1
21:45 Спал - Аталанта 1-2
21:45 Торино - Сасуоло 2-2

Понеделник (26.08.2019г.)

21:45 Интер - Лече 2-0

Posted by: J.T.Ultras 27 Aug 2019, 09:21

Класиране след 1 кръг:

1. Kirilov - 9т.
2. nikentus - 8т.
--- branko - 8т.
3. Sllai - 7т.
--- masterhp - 7т.
--- BashtaVi - 7т.
--- lyubaka - 7т.
--- mrd - 7т.
4. the pendulum - 6т.
5. Spark11 - 5т.
--- J.T.Ultras - 5т.
6. pinkfloyd39 - 3т.

Posted by: J.T.Ultras 28 Aug 2019, 10:30

Програма за 2 кръг:

Петък (30.08.2019г.)

21:45 Болоня - Спал

Събота (31.08.2019г.)

19:00 Милан - Бреша
21:45 Ювентус - Наполи

Неделя (01.09.2019г.)

19:00 Лацио - Рома
21:45 Лече - Верона
21:45 Каляри - Интер
21:45 Дженоа - Фиорентина
21:45 Сасуоло - Сампдория
21:45 Удинезе - Парма
21:45 Аталанта - Торино

Posted by: Spark11 28 Aug 2019, 11:52

Програма за 2 кръг:

Петък (30.08.2019г.)

21:45 Болоня - Спал 2:1

Събота (31.08.2019г.)

19:00 Милан - Бреша 1:0
21:45 Ювентус - Наполи 1:1 (Роналдо)

Неделя (01.09.2019г.)

19:00 Лацио - Рома 1:0
21:45 Лече - Верона 0:0
21:45 Каляри - Интер 0:2
21:45 Дженоа - Фиорентина 1:3
21:45 Сасуоло - Сампдория 1:1
21:45 Удинезе - Парма 2:1
21:45 Аталанта - Торино 2:1

Posted by: Sllai 28 Aug 2019, 14:06

Програма за 2 кръг:

Петък (30.08.2019г.)

21:45 Болоня - Спал 2-0

Събота (31.08.2019г.)

19:00 Милан - Бреша 2-1
21:45 Ювентус - Наполи 2-1 (Игуаин, Пянич)

Неделя (01.09.2019г.)

19:00 Лацио - Рома 2-1
21:45 Лече - Верона 0-0
21:45 Каляри - Интер 0-2
21:45 Дженоа - Фиорентина 2-2
21:45 Сасуоло - Сампдория 2-1
21:45 Удинезе - Парма 1-0
21:45 Аталанта - Торино 2-1

Posted by: pinkfloyd39 29 Aug 2019, 11:06

Болоня - Спал 1:1
Милан - Бреша 1:1
Ювентус - Наполи 2:2 (Роналдо, Сандро)
Лацио - Рома 3:3
Лече - Верона 1:0
Каляри - Интер 1:2
Дженоа - Фиорентина 2:2
Сасуоло - Сампдория 1:1
Удинезе - Парма 0:0
Аталанта - Торино 1:0

Posted by: the pendulum 29 Aug 2019, 11:18

Програма за 2 кръг:

Петък (30.08.2019г.)

21:45 Болоня - Спал 1:1

Събота (31.08.2019г.)

19:00 Милан - Бреша 1:0
21:45 Ювентус - Наполи 2:1 (CR7, Игуаин)

Неделя (01.09.2019г.)

19:00 Лацио - Рома 2:1
21:45 Лече - Верона 1:1
21:45 Каляри - Интер 0:1
21:45 Дженоа - Фиорентина 1:1
21:45 Сасуоло - Сампдория 1:0
21:45 Удинезе - Парма 2:1
21:45 Аталанта - Торино 2:1

Posted by: branko 30 Aug 2019, 00:53

Програма за 2 кръг:

Петък (30.08.2019г.)

21:45 Болоня - Спал 2:0

Събота (31.08.2019г.)

19:00 Милан - Бреша 2:0
21:45 Ювентус - Наполи 3:1 (Роналдо x2, Игуаин)

Неделя (01.09.2019г.)

19:00 Лацио - Рома 2:2
21:45 Лече - Верона 0:1
21:45 Каляри - Интер 1:2
21:45 Дженоа - Фиорентина 0:2
21:45 Сасуоло - Сампдория 0:0
21:45 Удинезе - Парма 1:0
21:45 Аталанта - Торино 2:1

Posted by: nikentus 30 Aug 2019, 08:37

Програма за 2 кръг:

Петък (30.08.2019г.)

21:45 Болоня - Спал 2:1

Събота (31.08.2019г.)

19:00 Милан - Бреша 3:1
21:45 Ювентус - Наполи 2:0 (Роналдо, Коща)

Неделя (01.09.2019г.)

19:00 Лацио - Рома 2:2
21:45 Лече - Верона 1:1
21:45 Каляри - Интер 1:3
21:45 Дженоа - Фиорентина 2:3
21:45 Сасуоло - Сампдория 0:0
21:45 Удинезе - Парма 1:1
21:45 Аталанта - Торино 2:0


Posted by: StanJuve 30 Aug 2019, 10:39

Програма за 2 кръг:

Петък (30.08.2019г.)

21:45 Болоня - Спал 2:1

Събота (31.08.2019г.)

19:00 Милан - Бреша 1:1
21:45 Ювентус - Наполи 2:1

Неделя (01.09.2019г.)

19:00 Лацио - Рома 2:2
21:45 Лече - Верона 1:1
21:45 Каляри - Интер 1:2
21:45 Дженоа - Фиорентина 1:1
21:45 Сасуоло - Сампдория 2:0
21:45 Удинезе - Парма 1:0
21:45 Аталанта - Торино 2:1


Posted by: masterhp 30 Aug 2019, 10:46

Програма за 2 кръг:

Петък (30.08.2019г.)

21:45 Болоня - Спал 1-1

Събота (31.08.2019г.)

19:00 Милан - Бреша 2-0
21:45 Ювентус - Наполи 3-1 (Роналдо, Пянич, Коща)

Неделя (01.09.2019г.)

19:00 Лацио - Рома 0-0
21:45 Лече - Верона 0-2
21:45 Каляри - Интер 1-2
21:45 Дженоа - Фиорентина 2-0
21:45 Сасуоло - Сампдория 1-2
21:45 Удинезе - Парма 1-1
21:45 Аталанта - Торино 2-1

Posted by: Kirilov 30 Aug 2019, 14:53

Програма за 2 кръг:

Петък (30.08.2019г.)

21:45 Болоня - Спал 2:1

Събота (31.08.2019г.)

19:00 Милан - Бреша 2:1
21:45 Ювентус - Наполи 2:0 (Роналдо x2)

Неделя (01.09.2019г.)

19:00 Лацио - Рома 2:1
21:45 Лече - Верона 2:1
21:45 Каляри - Интер 0:2
21:45 Дженоа - Фиорентина 0:0
21:45 Сасуоло - Сампдория 1:0
21:45 Удинезе - Парма 1:0
21:45 Аталанта - Торино 2:1

Posted by: lyubaka 30 Aug 2019, 15:54

Програма за 2 кръг:

Петък (30.08.2019г.)

21:45 Болоня - Спал 3:1

Събота (31.08.2019г.)

19:00 Милан - Бреша 2:1
21:45 Ювентус - Наполи 2:1(Роналдо,Дъглас)

Неделя (01.09.2019г.)

19:00 Лацио - Рома 1:1
21:45 Лече - Верона 1:0
21:45 Каляри - Интер 1:3
21:45 Дженоа - Фиорентина 0:0
21:45 Сасуоло - Сампдория 1:2
21:45 Удинезе - Парма 3:2
21:45 Аталанта - Торино 2:2

Posted by: J.T.Ultras 30 Aug 2019, 20:15

Програма за 2 кръг:

Петък (30.08.2019г.)

21:45 Болоня - Спал 2-0

Събота (31.08.2019г.)

19:00 Милан - Бреша 1-0
21:45 Ювентус - Наполи 1-1 (Бонучи)

Неделя (01.09.2019г.)

19:00 Лацио - Рома 2-2
21:45 Лече - Верона 2-1
21:45 Каляри - Интер 0-2
21:45 Дженоа - Фиорентина 2-2
21:45 Сасуоло - Сампдория 1-1
21:45 Удинезе - Парма 1-0
21:45 Аталанта - Торино 2-0

Posted by: ge6a666 01 Sep 2019, 10:14

Програма за 2 кръг:

Неделя (01.09.2019г.)

19:00 Лацио - Рома 1-1
21:45 Лече - Верона 1-0
21:45 Каляри - Интер 0-2
21:45 Дженоа - Фиорентина 2-1
21:45 Сасуоло - Сампдория 2-2
21:45 Удинезе - Парма 1-1
21:45 Аталанта - Торино 2-1

Posted by: J.T.Ultras 08 Sep 2019, 21:17

Класиране след 2 кръг:

1. branko - 11т.
2. masterhp - 9т.
3. StanJuve - 8т.
--- lyubaka - 8т.
4. the pendulum - 7т.
--- ge6a666 - 7т.
5. Sllai - 6т.
--- nikentus - 6т.
--- Kirilov - 6т.
--- J.T.Ultras - 6т.
6. Spark11 - 5т.
7. pinkfloyd39 - 4т.

Общо класиране:

1. branko - 19т.
2. masterhp - 16т.
3. Kirilov - 15т.
--- lyubaka - 15т.
4. nikentus - 14т.
5. Sllai - 13т.
--- the pendulum - 13т.
6. J.T.Ultras - 11т.
7. Spark11 - 10т.
8. StanJuve - 8т.
9. pinkfloyd39 - 7т.
--- ge6a666 - 7т.
--- mrd - 7т.
--- BashtaVi - 7т.


Posted by: J.T.Ultras 10 Sep 2019, 18:45

Програма за 3 кръг:

Събота (14.09.2019г.)

16:00 Фиорентина - Ювентус
19:00 Наполи - Сампдория
21:45 Интер - Удинезе

Неделя (15.09.2019г.)

13:30 Дженоа - Аталанта
16:00 Бреша - Болоня
16:00 Парма - Каляри
16:00 Спал - Лацио
19:00 Рома - Сасуоло
21:45 Верона - Милан

Понеделник (16.09.2019г.)

21:45 Торино - Лече

Posted by: Spark11 10 Sep 2019, 19:09

Програма за 3 кръг:

Събота (14.09.2019г.)

16:00 Фиорентина - Ювентус 1:2 Роналдо х2
19:00 Наполи - Сампдория 3:0
21:45 Интер - Удинезе 1:0

Неделя (15.09.2019г.)

13:30 Дженоа - Аталанта 1:1
16:00 Бреша - Болоня 2:1
16:00 Парма - Каляри 1:0
16:00 Спал - Лацио 0:0
19:00 Рома - Сасуоло 2:1
21:45 Верона - Милан 1:1

Понеделник (16.09.2019г.)

21:45 Торино - Лече 3:0

Posted by: Sllai 10 Sep 2019, 19:47

Програма за 3 кръг:

Събота (14.09.2019г.)

16:00 Фиорентина - Ювентус 1-2 (Роналдо, Игуаин)
19:00 Наполи - Сампдория 3-1
21:45 Интер - Удинезе 2-0

Неделя (15.09.2019г.)

13:30 Дженоа - Аталанта 1-1
16:00 Бреша - Болоня 1-1
16:00 Парма - Каляри 2-1
16:00 Спал - Лацио 1-3
19:00 Рома - Сасуоло 2-1
21:45 Верона - Милан 0-1

Понеделник (16.09.2019г.)

21:45 Торино - Лече 3-0

Posted by: the pendulum 11 Sep 2019, 12:29

Програма за 3 кръг:

Събота (14.09.2019г.)

16:00 Фиорентина - Ювентус 0:1 CR7
19:00 Наполи - Сампдория 2:0
21:45 Интер - Удинезе 2:1

Неделя (15.09.2019г.)

13:30 Дженоа - Аталанта 1:2
16:00 Бреша - Болоня 1:1
16:00 Парма - Каляри 0:0
16:00 Спал - Лацио 1:3
19:00 Рома - Сасуоло 2:1
21:45 Верона - Милан 1:1

Понеделник (16.09.2019г.)

21:45 Торино - Лече 2:0

Posted by: Kirilov 12 Sep 2019, 06:25

Програма за 3 кръг:

Събота (14.09.2019г.)

16:00 Фиорентина - Ювентус 0-2 (Роналдо х2)
19:00 Наполи - Сампдория 3-0
21:45 Интер - Удинезе 2-0

Неделя (15.09.2019г.)

13:30 Дженоа - Аталанта 2-1
16:00 Бреша - Болоня 1-1
16:00 Парма - Каляри 2-1
16:00 Спал - Лацио 0-2
19:00 Рома - Сасуоло 2-1
21:45 Верона - Милан 1-0

Понеделник (16.09.2019г.)

21:45 Торино - Лече 2-0

Posted by: ge6a666 12 Sep 2019, 08:50

Програма за 3 кръг:

Събота (14.09.2019г.)

16:00 Фиорентина - Ювентус 0-3 (Роналдо 2, Рабио)
19:00 Наполи - Сампдория 2-1
21:45 Интер - Удинезе 2-1

Неделя (15.09.2019г.)

13:30 Дженоа - Аталанта 1-1
16:00 Бреша - Болоня 0-0
16:00 Парма - Каляри 2-0
16:00 Спал - Лацио 1-1
19:00 Рома - Сасуоло 2-1
21:45 Верона - Милан 0-2

Понеделник (16.09.2019г.)

21:45 Торино - Лече 1-0

Posted by: mrd 12 Sep 2019, 09:51

Програма за 3 кръг:

Събота (14.09.2019г.)

16:00 Фиорентина - Ювентус 1-3 (Роналдох2, Игуаин)
19:00 Наполи - Сампдория 3-0
21:45 Интер - Удинезе 3-0

Неделя (15.09.2019г.)

13:30 Дженоа - Аталанта 2-2
16:00 Бреша - Болоня 0-1
16:00 Парма - Каляри 1-1
16:00 Спал - Лацио 1-3
19:00 Рома - Сасуоло 2-0
21:45 Верона - Милан 0-1

Понеделник (16.09.2019г.)

21:45 Торино - Лече 2-0


Posted by: branko 12 Sep 2019, 22:24

Програма за 3 кръг:

Събота (14.09.2019г.)

16:00 Фиорентина - Ювентус 1:3 Роналдо х2, Игуаин
19:00 Наполи - Сампдория 2:0
21:45 Интер - Удинезе 2:0

Неделя (15.09.2019г.)

13:30 Дженоа - Аталанта 1:2
16:00 Бреша - Болоня 1:0
16:00 Парма - Каляри 0:0
16:00 Спал - Лацио 0:1
19:00 Рома - Сасуоло 2:1
21:45 Верона - Милан 1:2

Понеделник (16.09.2019г.)

21:45 Торино - Лече 2:0

Posted by: lyubaka 13 Sep 2019, 11:33

Програма за 3 кръг:

Събота (14.09.2019г.)

16:00 Фиорентина - Ювентус 1:4(Роналдо-2,Игуаин,Дъглас)
19:00 Наполи - Сампдория 4:3
21:45 Интер - Удинезе 3:1

Неделя (15.09.2019г.)

13:30 Дженоа - Аталанта 2:2
16:00 Бреша - Болоня 2:1
16:00 Парма - Каляри 1:1
16:00 Спал - Лацио 0:2
19:00 Рома - Сасуоло 2:0
21:45 Верона - Милан 1:2

Понеделник (16.09.2019г.)

21:45 Торино - Лече 3:1

Posted by: nikentus 13 Sep 2019, 12:11

Програма за 3 кръг:

Събота (14.09.2019г.)

16:00 Фиорентина - Ювентус 0:3 Kоща, Роналдо, Игуаин
19:00 Наполи - Сампдория 5:0
21:45 Интер - Удинезе 1:1

Неделя (15.09.2019г.)

13:30 Дженоа - Аталанта 0:0
16:00 Бреша - Болоня 0:0
16:00 Парма - Каляри 0:0
16:00 Спал - Лацио 1:2
19:00 Рома - Сасуоло 2:2
21:45 Верона - Милан 1:2

Понеделник (16.09.2019г.)

21:45 Торино - Лече 1:0

Posted by: StanJuve 13 Sep 2019, 15:35

Програма за 3 кръг:

Събота (14.09.2019г.)

16:00 Фиорентина - Ювентус 1:3
19:00 Наполи - Сампдория 4:1
21:45 Интер - Удинезе 3:0

Неделя (15.09.2019г.)

13:30 Дженоа - Аталанта 1:1
16:00 Бреша - Болоня 1:1
16:00 Парма - Каляри 2:2
16:00 Спал - Лацио 1:2
19:00 Рома - Сасуоло 2:0
21:45 Верона - Милан 1:2

Понеделник (16.09.2019г.)

21:45 Торино - Лече 2:1

Posted by: pinkfloyd39 14 Sep 2019, 09:56

Фиорентина - Ювентус 2:3 (Игуаин, Роналдо, бонучи)
Наполи - Сампдория 2:1
Интер - Удинезе 2:0
Дженоа - Аталанта 1:0
Бреша - Болоня 1:1
Парма - Каляри 1:0
Спал - Лацио 2:1
Рома - Сасуоло 4:3
Верона - Милан 1:2
Торино - Лече 3:0

Posted by: masterhp 14 Sep 2019, 14:36

Програма за 3 кръг:

Събота (14.09.2019г.)

16:00 Фиорентина - Ювентус 1:3 (Роналдо, Игуаин, Рабиот)
19:00 Наполи - Сампдория 3:0
21:45 Интер - Удинезе 2:1

Неделя (15.09.2019г.)

13:30 Дженоа - Аталанта 1:2
16:00 Бреша - Болоня 0:2
16:00 Парма - Каляри 1:0
16:00 Спал - Лацио 0:2
19:00 Рома - Сасуоло 2:1
21:45 Верона - Милан 1:2

Понеделник (16.09.2019г.)

21:45 Торино - Лече 2:1

Posted by: J.T.Ultras 14 Sep 2019, 14:50

Програма за 3 кръг:

Събота (14.09.2019г.)

16:00 Фиорентина - Ювентус 1-2 (Игуаин, Роналдо)
19:00 Наполи - Сампдория 2-0
21:45 Интер - Удинезе 3-0

Неделя (15.09.2019г.)

13:30 Дженоа - Аталанта 1-2
16:00 Бреша - Болоня 1-1
16:00 Парма - Каляри 1-1
16:00 Спал - Лацио 0-1
19:00 Рома - Сасуоло 3-1
21:45 Верона - Милан 0-2

Понеделник (16.09.2019г.)

21:45 Торино - Лече 2-1

Posted by: indep 14 Sep 2019, 14:50

Програма за 3 кръг:

Събота (14.09.2019г.)

16:00 Фиорентина - Ювентус 1:2 (Роналдо, Игуаин)
19:00 Наполи - Сампдория 2:0
21:45 Интер - Удинезе 2:1

Неделя (15.09.2019г.)

13:30 Дженоа - Аталанта 0:1
16:00 Бреша - Болоня 1:1
16:00 Парма - Каляри 0:0
16:00 Спал - Лацио 0:1
19:00 Рома - Сасуоло 2:1
21:45 Верона - Милан 0:1

Понеделник (16.09.2019г.)

21:45 Торино - Лече 2:0

Posted by: J.T.Ultras 17 Sep 2019, 21:04

Класиране след 3 кръг:

1. branko - 9т.
--- J.T.Ultras - 9т.
--- indep - 9т.
2. the pendulum - 8т.
--- masterhp - 8т.
3. mrd - 7т.
--- pinkfloyd39 - 7т.
4. Sllai - 6т.
5. Spark11 - 5т.
6. ge6a666 - 4т.
--- lyubaka - 4т.
--- StanJuve - 4т.
7. Kirilov - 3т.
8. nikentus - 2т.

Общо класиране:

1. branko - 28т.
2. masterhp - 24т.
3. the pendulum - 21т.
4. J.T.Ultras - 20т.
5. Sllai - 19 т.
--- lyubaka - 19т.
6. Kirilov - 18т.
7. nikentus - 17т.
8. Spark11 - 15т.
9. pinkfloyd39 - 14т.
--- mrd - 14т.
10. StanJuve - 12т.
11. ge6a666 - 11т.
12. indep - 9т.
13. BashtaVi - 7т.

Posted by: J.T.Ultras 18 Sep 2019, 11:37

Програма за 4 кръг:

Петък (20.09.2019г.)

21:45 Каляри - Дженоа

Събота (21.09.2019г.)

16:00 Удинезе - Бреша
19:00 Ювентус - Верона
21:45 Милан - Интер

Неделя (22.09.2019г.)

13:30 Сасуоло - Спал
16:00 Лече - Наполи
16:00 Сампдория - Торино
16:00 Болоня - Рома
19:00 Аталанта - Фиорентина
21:45 Лацио - Парма

Posted by: Sllai 18 Sep 2019, 14:26

Програма за 4 кръг:

Петък (20.09.2019г.)

21:45 Каляри - Дженоа 2-1

Събота (21.09.2019г.)

16:00 Удинезе - Бреша 1-0
19:00 Ювентус - Верона 3-0 (Де Лихт, Роналдо, Игуаин)
21:45 Милан - Интер 1-1

Неделя (22.09.2019г.)

13:30 Сасуоло - Спал 3-1
16:00 Лече - Наполи 1-5
16:00 Сампдория - Торино 2-2
16:00 Болоня - Рома 1-2
19:00 Аталанта - Фиорентина 1-0
21:45 Лацио - Парма 3-1

Posted by: Spark11 18 Sep 2019, 16:19

Програма за 4 кръг:

Петък (20.09.2019г.)

21:45 Каляри - Дженоа 2:1

Събота (21.09.2019г.)

16:00 Удинезе - Бреша 1:0
19:00 Ювентус - Верона 3:0 Роналдо х2, Де Лихт
21:45 Милан - Интер 0:0

Неделя (22.09.2019г.)

13:30 Сасуоло - Спал 2:1
16:00 Лече - Наполи 1:2
16:00 Сампдория - Торино 0:0
16:00 Болоня - Рома 3:2
19:00 Аталанта - Фиорентина 2:1
21:45 Лацио - Парма 1:0

Posted by: masterhp 19 Sep 2019, 07:45

Програма за 4 кръг:

Петък (20.09.2019г.)

21:45 Каляри - Дженоа 2-1

Събота (21.09.2019г.)

16:00 Удинезе - Бреша 2-0
19:00 Ювентус - Верона 3-0 (Пянич, Роналдо, Игуаин)
21:45 Милан - Интер 1-1

Неделя (22.09.2019г.)

13:30 Сасуоло - Спал 1-0
16:00 Лече - Наполи 0-2
16:00 Сампдория - Торино 1-0
16:00 Болоня - Рома 0-1
19:00 Аталанта - Фиорентина 2-2
21:45 Лацио - Парма 2-1

Posted by: nikentus 19 Sep 2019, 13:42

Програма за 4 кръг:

Петък (20.09.2019г.)

21:45 Каляри - Дженоа 1-0

Събота (21.09.2019г.)

16:00 Удинезе - Бреша 3-1
19:00 Ювентус - Верона 5-0 (Де Лихт, Роналдо, Игуаин, Бонучи, Матюиди)
21:45 Милан - Интер 0-2

Неделя (22.09.2019г.)

13:30 Сасуоло - Спал 2-2
16:00 Лече - Наполи 1-3
16:00 Сампдория - Торино 0-2
16:00 Болоня - Рома 2-3
19:00 Аталанта - Фиорентина 0-2
21:45 Лацио - Парма 1-0


Posted by: pinkfloyd39 19 Sep 2019, 14:01

Каляри - Дженоа 1:0
Удинезе - Бреша 0:2
Ювентус - Верона 3:0 (Берна, Дибала, Роналдо)
Милан - Интер 2:1
Сасуоло - Спал 2:0
Лече - Наполи 0:3
Сампдория - Торино 1:2
Болоня - Рома 2:0
Аталанта - Фиорентина 1:1
Лацио - Парма 1:1

Posted by: the pendulum 20 Sep 2019, 12:16

Програма за 4 кръг:

Петък (20.09.2019г.)

21:45 Каляри - Дженоа 1:1

Събота (21.09.2019г.)

16:00 Удинезе - Бреша 1:0
19:00 Ювентус - Верона 2:0 (Дибала, CR7)
21:45 Милан - Интер 0:1

Неделя (22.09.2019г.)

13:30 Сасуоло - Спал 2:1
16:00 Лече - Наполи 1:3
16:00 Сампдория - Торино 0:0
16:00 Болоня - Рома 0:1
19:00 Аталанта - Фиорентина 2:2
21:45 Лацио - Парма 3:0

Posted by: ge6a666 20 Sep 2019, 13:46

Програма за 4 кръг:

Петък (20.09.2019г.)

21:45 Каляри - Дженоа 1-1

Събота (21.09.2019г.)

16:00 Удинезе - Бреша 2-1
19:00 Ювентус - Верона 5-0 (Рабио, Роналдо 3, Дибала)
21:45 Милан - Интер 1-0

Неделя (22.09.2019г.)

13:30 Сасуоло - Спал 1-1
16:00 Лече - Наполи 2-2
16:00 Сампдория - Торино 1-1
16:00 Болоня - Рома 1-2
19:00 Аталанта - Фиорентина 1-1
21:45 Лацио - Парма 2-0

Posted by: lyubaka 20 Sep 2019, 14:34

Програма за 4 кръг:

Петък (20.09.2019г.)

21:45 Каляри - Дженоа 2:0

Събота (21.09.2019г.)

16:00 Удинезе - Бреша 1:0
19:00 Ювентус - Верона 4:1 (Дибала, Роналдо-3)
21:45 Милан - Интер 2:2

Неделя (22.09.2019г.)

13:30 Сасуоло - Спал 2:1
16:00 Лече - Наполи 1:1
16:00 Сампдория - Торино 2:1
16:00 Болоня - Рома 1:3
19:00 Аталанта - Фиорентина 2:2
21:45 Лацио - Парма 3:1

Posted by: Kirilov 20 Sep 2019, 15:38

Програма за 4 кръг:

Петък (20.09.2019г.)

21:45 Каляри - Дженоа 0-1

Събота (21.09.2019г.)

16:00 Удинезе - Бреша 1-0
19:00 Ювентус - Верона 4-0 (Рабио, Роналдо 2, Дибала)
21:45 Милан - Интер 1-1

Неделя (22.09.2019г.)

13:30 Сасуоло - Спал 2-0
16:00 Лече - Наполи 0-2
16:00 Сампдория - Торино 1-2
16:00 Болоня - Рома 2-1
19:00 Аталанта - Фиорентина 2-1
21:45 Лацио - Парма 3-0

Posted by: J.T.Ultras 20 Sep 2019, 20:01

Програма за 4 кръг:

Петък (20.09.2019г.)

21:45 Каляри - Дженоа 2-2

Събота (21.09.2019г.)

16:00 Удинезе - Бреша 1-0
19:00 Ювентус - Верона 3-0 (Дибала, Роналдо, Роналдо)
21:45 Милан - Интер 1-2

Неделя (22.09.2019г.)

13:30 Сасуоло - Спал 2-1
16:00 Лече - Наполи 1-3
16:00 Сампдория - Торино 1-1
16:00 Болоня - Рома 2-2
19:00 Аталанта - Фиорентина 1-1
21:45 Лацио - Парма 1-0

Posted by: indep 21 Sep 2019, 11:53

Програма за 4 кръг:


Събота (21.09.2019г.)

16:00 Удинезе - Бреша 2:1
19:00 Ювентус - Верона 3:0 (Дибала, Роналдо-2)
21:45 Милан - Интер 1:1

Неделя (22.09.2019г.)

13:30 Сасуоло - Спал 2:1
16:00 Лече - Наполи 0:2
16:00 Сампдория - Торино 1:1
16:00 Болоня - Рома 1:3
19:00 Аталанта - Фиорентина 2:1
21:45 Лацио - Парма 2:1

Posted by: branko 21 Sep 2019, 17:54

Събота (21.09.2019г.)

19:00 Ювентус - Верона 3:0 (Игуаин, Роналдо-2)
21:45 Милан - Интер 1:2

Неделя (22.09.2019г.)

13:30 Сасуоло - Спал 2:0
16:00 Лече - Наполи 0:2
16:00 Сампдория - Торино 1:0
16:00 Болоня - Рома 1:4
19:00 Аталанта - Фиорентина 2:2
21:45 Лацио - Парма 3:1

Posted by: J.T.Ultras 23 Sep 2019, 09:23

Програма за 5 кръг:

Вторник (24.09.2019г.)

20:00 Верона - Удинезе
22:00 Бреша - Ювентус

Сряда (25.09.2019г.)

20:00 Рома - Аталанта
22:00 Спал - Лече
22:00 Интер - Лацио
22:00 Наполи - Каляри
22:00 Парма - Сасуоло
22:00 Фиорентина - Сампдория
22:00 Дженоа - Болоня

Четвъртък (26.09.2019г.)

22:00 Торино - Милан

Posted by: Spark11 23 Sep 2019, 14:29

Програма за 5 кръг:

Вторник (24.09.2019г.)

20:00 Верона - Удинезе 3:1
22:00 Бреша - Ювентус 0:1 Игуаин

Сряда (25.09.2019г.)

20:00 Рома - Аталанта 2:1
22:00 Спал - Лече 2:1
22:00 Интер - Лацио 0:0
22:00 Наполи - Каляри 2:0
22:00 Парма - Сасуоло 1:0
22:00 Фиорентина - Сампдория 2:2
22:00 Дженоа - Болоня 2:1

Четвъртък (26.09.2019г.)

22:00 Торино - Милан 1:0

Posted by: pinkfloyd39 23 Sep 2019, 18:14

Верона - Удинезе 0:2
Бреша - Ювентус 1:2 (Дибала, Игуаин)
Рома - Аталанта 3:2
Спал - Лече 2:0
Интер - Лацио 1:0
Наполи - Каляри 3:0
Парма - Сасуоло 1:1
Фиорентина - Сампдория 2:0
Дженоа - Болоня 0:2
Торино - Милан 1:1

Posted by: nikentus 23 Sep 2019, 18:24

Програма за 5 кръг:

Вторник (24.09.2019г.)

20:00 Верона - Удинезе 2:2
22:00 Бреша - Ювентус 1:1 де Лихт

Сряда (25.09.2019г.)

20:00 Рома - Аталанта 3:1
22:00 Спал - Лече 1:1
22:00 Интер - Лацио 2:0
22:00 Наполи - Каляри 4:2
22:00 Парма - Сасуоло 1:2
22:00 Фиорентина - Сампдория 3:0
22:00 Дженоа - Болоня 1:2

Четвъртък (26.09.2019г.)

22:00 Торино - Милан 1:2

Posted by: ge6a666 23 Sep 2019, 18:33

Програма за 5 кръг:

Вторник (24.09.2019г.)

20:00 Верона - Удинезе 1:1
22:00 Бреша - Ювентус 0:3 (Игуаин, Дибала, Рамзи)

Сряда (25.09.2019г.)

20:00 Рома - Аталанта 2:0
22:00 Спал - Лече 1:1
22:00 Интер - Лацио 2:0
22:00 Наполи - Каляри 3:0
22:00 Парма - Сасуоло 1:2
22:00 Фиорентина - Сампдория 2:1
22:00 Дженоа - Болоня 0:1

Четвъртък (26.09.2019г.)

22:00 Торино - Милан 1:1

Posted by: Sllai 23 Sep 2019, 19:11

Програма за 5 кръг:

Вторник (24.09.2019г.)

20:00 Верона - Удинезе 1-1
22:00 Бреша - Ювентус 1-2 (Игуаин, Игуаин)

Сряда (25.09.2019г.)

20:00 Рома - Аталанта 3-2
22:00 Спал - Лече 2-1
22:00 Интер - Лацио 2-2
22:00 Наполи - Каляри 2-0
22:00 Парма - Сасуоло 1-1
22:00 Фиорентина - Сампдория 1-3
22:00 Дженоа - Болоня 1-1

Четвъртък (26.09.2019г.)

22:00 Торино - Милан 2-1


Posted by: Kirilov 23 Sep 2019, 19:43

Програма за 5 кръг:

Вторник (24.09.2019г.)

20:00 Верона - Удинезе 0-1
22:00 Бреша - Ювентус 1-2 (Дибала, Игуаин)

Сряда (25.09.2019г.)

20:00 Рома - Аталанта 2-1
22:00 Спал - Лече 2-1
22:00 Интер - Лацио 1-1
22:00 Наполи - Каляри 2-0
22:00 Парма - Сасуоло 1-2
22:00 Фиорентина - Сампдория 2-1
22:00 Дженоа - Болоня 1-1

Четвъртък (26.09.2019г.)

22:00 Торино - Милан 1-0

Posted by: branko 24 Sep 2019, 01:32

Вторник (24.09.2019г.)

20:00 Верона - Удинезе 1:1
22:00 Бреша - Ювентус 0:2 (Игуаин, Дибала)

Сряда (25.09.2019г.)

20:00 Рома - Аталанта 3:1
22:00 Спал - Лече 1:0
22:00 Интер - Лацио 2:2
22:00 Наполи - Каляри 2:0
22:00 Парма - Сасуоло 1:0
22:00 Фиорентина - Сампдория 2:1
22:00 Дженоа - Болоня 2:0

Четвъртък (26.09.2019г.)

22:00 Торино - Милан 2:1

Posted by: mrd 24 Sep 2019, 13:00

Програма за 5 кръг:

Вторник (24.09.2019г.)

20:00 Верона - Удинезе 1-1
22:00 Бреша - Ювентус 0-2 (Рамзи, Бонучо)

Сряда (25.09.2019г.)

20:00 Рома - Аталанта 2-2
22:00 Спал - Лече 1-0
22:00 Интер - Лацио 1-0
22:00 Наполи - Каляри 3-0
22:00 Парма - Сасуоло 1-2
22:00 Фиорентина - Сампдория 1-1
22:00 Дженоа - Болоня 1-2

Четвъртък (26.09.2019г.)

22:00 Торино - Милан 2-1

Posted by: the pendulum 24 Sep 2019, 14:24

Програма за 5 кръг:

Вторник (24.09.2019г.)

20:00 Верона - Удинезе 1:1
22:00 Бреша - Ювентус 0:1 /Бернардески/

Сряда (25.09.2019г.)

20:00 Рома - Аталанта 2:1
22:00 Спал - Лече 2:1
22:00 Интер - Лацио 1:1
22:00 Наполи - Каляри 2:0
22:00 Парма - Сасуоло 1:1
22:00 Фиорентина - Сампдория 2:1
22:00 Дженоа - Болоня 1:1

Четвъртък (26.09.2019г.)

22:00 Торино - Милан 1:1

Posted by: masterhp 24 Sep 2019, 17:56

Вторник (24.09.2019г.)

20:00 Верона - Удинезе 2:1
22:00 Бреша - Ювентус 1:2 (Игуаин, Дибала)

Сряда (25.09.2019г.)

20:00 Рома - Аталанта 2:1
22:00 Спал - Лече 2:1
22:00 Интер - Лацио 2:1
22:00 Наполи - Каляри 2:1
22:00 Парма - Сасуоло 1:2
22:00 Фиорентина - Сампдория 2:1
22:00 Дженоа - Болоня 2:1

Четвъртък (26.09.2019г.)

22:00 Торино - Милан 1:2

Posted by: lyubaka 24 Sep 2019, 18:11

Програма за 5 кръг:

Вторник (24.09.2019г.)

20:00 Верона - Удинезе 1:1
22:00 Бреша - Ювентус 1:3(Дибала,Игуаин,Сандро)

Сряда (25.09.2019г.)

20:00 Рома - Аталанта 2:1
22:00 Спал - Лече 1:1
22:00 Интер - Лацио 1:1
22:00 Наполи - Каляри 3:0
22:00 Парма - Сасуоло 3:2
22:00 Фиорентина - Сампдория 4:2
22:00 Дженоа - Болоня 0:0

Четвъртък (26.09.2019г.)

22:00 Торино - Милан 1:0

Posted by: indep 24 Sep 2019, 18:48

Програма за 5 кръг:

Вторник (24.09.2019г.)

20:00 Верона - Удинезе 1-1
22:00 Бреша - Ювентус 1-2 (Рамзи, Дибала)

Сряда (25.09.2019г.)

20:00 Рома - Аталанта 3-1
22:00 Спал - Лече 2-0
22:00 Интер - Лацио 1-1
22:00 Наполи - Каляри 2-0
22:00 Парма - Сасуоло 1-0
22:00 Фиорентина - Сампдория 2-0
22:00 Дженоа - Болоня 1-1

Четвъртък (26.09.2019г.)

22:00 Торино - Милан 2-0

Posted by: J.T.Ultras 24 Sep 2019, 18:50

Програма за 5 кръг:

Вторник (24.09.2019г.)

20:00 Верона - Удинезе 1-0
22:00 Бреша - Ювентус 1-2 (Дибала, Де Лихт)

Сряда (25.09.2019г.)

20:00 Рома - Аталанта 2-1
22:00 Спал - Лече 1-1
22:00 Интер - Лацио 2-1
22:00 Наполи - Каляри 2-1
22:00 Парма - Сасуоло 2-2
22:00 Фиорентина - Сампдория 2-2
22:00 Дженоа - Болоня 1-2

Четвъртък (26.09.2019г.)

22:00 Торино - Милан 1-1

Posted by: J.T.Ultras 26 Sep 2019, 12:00

Програма за 6 кръг:

Събота (28.09.2019г.)

16:00 Ювентус - Спал
19:00 Сампдория - Интер
21:45 Сасуоло - Аталанта

Неделя (29.09.2019г.)

13:30 Наполи - Бреша
16:00 Удинезе - Болоня
16:00 Лацио - Дженоа
16:00 Лече - Рома
19:00 Каляри - Верона
21:45 Милан - Фиорентина

Понеделник (30.09.2019г.)

21:45 Парма - Торино

**************************************
Класиранията ги пускам след тоя кръг



Posted by: Kirilov 26 Sep 2019, 14:13

Програма за 6 кръг:

Събота (28.09.2019г.)

16:00 Ювентус - Спал 2:0 (Роналдо 2)
19:00 Сампдория - Интер 0:1
21:45 Сасуоло - Аталанта 1:2

Неделя (29.09.2019г.)

13:30 Наполи - Бреша 2:0
16:00 Удинезе - Болоня 0:1
16:00 Лацио - Дженоа 2:0
16:00 Лече - Рома 1:2
19:00 Каляри - Верона 1:0
21:45 Милан - Фиорентина 1:0

Понеделник (30.09.2019г.)

21:45 Парма - Торино 0:1

Posted by: Spark11 26 Sep 2019, 14:35

Програма за 6 кръг:

Събота (28.09.2019г.)

16:00 Ювентус - Спал 1:0 Дибала
19:00 Сампдория - Интер 1:1
21:45 Сасуоло - Аталанта 1:2

Неделя (29.09.2019г.)

13:30 Наполи - Бреша 3:1
16:00 Удинезе - Болоня 1:1
16:00 Лацио - Дженоа 1:0
16:00 Лече - Рома 1:2
19:00 Каляри - Верона 2:1
21:45 Милан - Фиорентина 1:0

Понеделник (30.09.2019г.)

21:45 Парма - Торино 1:1

Posted by: pinkfloyd39 26 Sep 2019, 15:05

Ювентус - Спал 1:0 (Матюиди)
Сампдория - Интер 0:1
Сасуоло - Аталанта 0:3
Наполи - Бреша 2:0
Удинезе - Болоня 1:1
Лацио - Дженоа 3:2
Лече - Рома 2:1
Каляри - Верона 2:0
Милан - Фиорентина 1:0
Парма - Торино 1:1

Posted by: Sllai 27 Sep 2019, 08:02

Програма за 6 кръг:

Събота (28.09.2019г.)

16:00 Ювентус - Спал 2-0 (Роналдо, Дибала)
19:00 Сампдория - Интер 1-1
21:45 Сасуоло - Аталанта 1-3

Неделя (29.09.2019г.)

13:30 Наполи - Бреша 2-0
16:00 Удинезе - Болоня 1-1
16:00 Лацио - Дженоа 1-0
16:00 Лече - Рома 0-2
19:00 Каляри - Верона 2-1
21:45 Милан - Фиорентина 1-1

Понеделник (30.09.2019г.)

21:45 Парма - Торино 1-1

Posted by: ge6a666 27 Sep 2019, 08:26

Програма за 6 кръг:

Събота (28.09.2019г.)

16:00 Ювентус - Спал 4-0 (Роналдо 3, Дибала)
19:00 Сампдория - Интер 2-1
21:45 Сасуоло - Аталанта 1-1

Неделя (29.09.2019г.)

13:30 Наполи - Бреша 3-0
16:00 Удинезе - Болоня 1-0
16:00 Лацио - Дженоа 2-0
16:00 Лече - Рома 1-2
19:00 Каляри - Верона 2-0
21:45 Милан - Фиорентина 2-1

Понеделник (30.09.2019г.)

21:45 Парма - Торино 1-3

Posted by: the pendulum 27 Sep 2019, 08:35

Програма за 6 кръг:

Събота (28.09.2019г.)

16:00 Ювентус - Спал 2:1 (CR7, CR7)
19:00 Сампдория - Интер 1:1
21:45 Сасуоло - Аталанта 1:2

Неделя (29.09.2019г.)

13:30 Наполи - Бреша 3:0
16:00 Удинезе - Болоня 1:0
16:00 Лацио - Дженоа 2:1
16:00 Лече - Рома 1:2
19:00 Каляри - Верона 1:0
21:45 Милан - Фиорентина 1:3

Понеделник (30.09.2019г.)

21:45 Парма - Торино 3:1

Posted by: nikentus 27 Sep 2019, 09:43

Програма за 6 кръг:

Събота (28.09.2019г.)

16:00 Ювентус - Спал 2-0 (Роналдо, Игуаин)
19:00 Сампдория - Интер 0-1
21:45 Сасуоло - Аталанта 1-2

Неделя (29.09.2019г.)

13:30 Наполи - Бреша 3-1
16:00 Удинезе - Болоня 2-1
16:00 Лацио - Дженоа 1-0
16:00 Лече - Рома 1-2
19:00 Каляри - Верона 1-2
21:45 Милан - Фиорентина 3-1

Понеделник (30.09.2019г.)

21:45 Парма - Торино 0-1


Posted by: masterhp 27 Sep 2019, 14:19

Програма за 6 кръг:

Събота (28.09.2019г.)

16:00 Ювентус - Спал 3-0 (Роналдо, Игуаин, Дибала)
19:00 Сампдория - Интер 1-1
21:45 Сасуоло - Аталанта 2-1

Неделя (29.09.2019г.)

13:30 Наполи - Бреша 1-0
16:00 Удинезе - Болоня 2-2
16:00 Лацио - Дженоа 1-0
16:00 Лече - Рома 1-2
19:00 Каляри - Верона 0-0
21:45 Милан - Фиорентина 2-1

Понеделник (30.09.2019г.)

21:45 Парма - Торино 1-1

Posted by: branko 28 Sep 2019, 00:05

Събота (28.09.2019г.)

16:00 Ювентус - Спал 3-0 (Роналдо 2, Дибала)
19:00 Сампдория - Интер 1-1
21:45 Сасуоло - Аталанта 0-1

Неделя (29.09.2019г.)

13:30 Наполи - Бреша 2-0
16:00 Удинезе - Болоня 1-0
16:00 Лацио - Дженоа 2-0
16:00 Лече - Рома 1-3
19:00 Каляри - Верона 2-0
21:45 Милан - Фиорентина 2-2

Понеделник (30.09.2019г.)

21:45 Парма - Торино 1-1

Posted by: mrd 28 Sep 2019, 01:58

Програма за 6 кръг:

Събота (28.09.2019г.)

16:00 Ювентус - Спал 3-0 (Роналдо, Дибала, Джан)
19:00 Сампдория - Интер 1-1
21:45 Сасуоло - Аталанта 1-2

Неделя (29.09.2019г.)

13:30 Наполи - Бреша 4-0
16:00 Удинезе - Болоня 1-2
16:00 Лацио - Дженоа 2-1
16:00 Лече - Рома 0-2
19:00 Каляри - Верона 1-0
21:45 Милан - Фиорентина 1-0

Понеделник (30.09.2019г.)

21:45 Парма - Торино 1-2

Posted by: lyubaka 28 Sep 2019, 11:05

Програма за 6 кръг:

Събота (28.09.2019г.)

16:00 Ювентус - Спал 4:0(Роналдо-2,Рамзи,Дибала)
19:00 Сампдория - Интер 1:1
21:45 Сасуоло - Аталанта 1:2

Неделя (29.09.2019г.)

13:30 Наполи - Бреша 3:0
16:00 Удинезе - Болоня 2:0
16:00 Лацио - Дженоа 3:1
16:00 Лече - Рома 1:1
19:00 Каляри - Верона 2:1
21:45 Милан - Фиорентина 1:0

Понеделник (30.09.2019г.)

21:45 Парма - Торино 1:1

Posted by: indep 28 Sep 2019, 14:50

Събота (28.09.2019г.)

16:00 Ювентус - Спал 3-0 (Роналдо , Дибала , Рамзи)
19:00 Сампдория - Интер 0-1
21:45 Сасуоло - Аталанта 0-2

Неделя (29.09.2019г.)

13:30 Наполи - Бреша 2-0
16:00 Удинезе - Болоня 1-1
16:00 Лацио - Дженоа 1-0
16:00 Лече - Рома 1-2
19:00 Каляри - Верона 2-0
21:45 Милан - Фиорентина 1-2

Понеделник (30.09.2019г.)

21:45 Парма - Торино 1-2

Posted by: J.T.Ultras 28 Sep 2019, 14:55

Събота (28.09.2019г.)

16:00 Ювентус - Спал 3-0 (Дибала, Рамзи, Роналдо)
19:00 Сампдория - Интер 1-2
21:45 Сасуоло - Аталанта 2-3

Неделя (29.09.2019г.)

13:30 Наполи - Бреша 2-0
16:00 Удинезе - Болоня 1-1
16:00 Лацио - Дженоа 2-0
16:00 Лече - Рома 1-2
19:00 Каляри - Верона 1-0
21:45 Милан - Фиорентина 1-1

Понеделник (30.09.2019г.)

21:45 Парма - Торино 1-1

Posted by: J.T.Ultras 01 Oct 2019, 18:25

Класиране след 4 кръг:

1. masterhp - 13т.
--- branko - 13т.
2. the pendulum - 10т.
--- lyubaka - 10т.
3. Sllai - 9т.
--- nikentus - 9т.
--- ge6a666 - 9т.
4. pinkfloyd39 - 7т.
--- J.T.Ultras - 7т.
5. Spark11 - 6т.
--- indep - 6т.
6. Kirilov - 5т.

Класиране след 5 кръг:

1. branko - 12т.
2. indep - 11т.
3. Sllai - 9т.
--- lyubaka - 9т.
--- Kirilov - 9т.
--- mrd - 9т.
4. masterhp - 8т.
--- pinkfloyd39 - 8т.
5. the pendulum - 7т.
--- ge6a666 - 7т.
6. Spark11 - 6т.
7. J.T.Ultras - 5т.
8. nikentus - 3т.

Класиране след 6 кръг:

1. the pendulum - 13т.
2. nikentus - 10т.
3. Kirilov - 9т.
--- branko - 9т.
4. Sllai - 8т.
--- ge6a666 - 8т.
--- indep - 8т.
5. J.T.Ultras - 7т.
6. Spark11 - 6т.
--- masterhp - 6т.
--- pinkfloyd39 - 6т.
--- lyubaka - 6т.
--- mrd - 6т.

Общо класиране:

1. branko - 62т.
2. masterhp - 51т.
--- the pendulum - 51т.
3. Sllai - 45т.
4. lyubaka - 44т.
5. Kirilov - 41т.
6. nikentus - 39т.
--- J.T.Ultras - 39т.
7. pinkfloyd39 - 35т.
--- ge6a666 - 35т.
8. indep - 34т.
9. Spark11 - 33т.
10. mrd - 29т.
11. StanJuve - 12т.
12. BashtaVi - 7т.

Posted by: J.T.Ultras 02 Oct 2019, 11:50

Програма за 7 кръг:

Петък (04.10.2019г.)

21:45 Бреша - Сасуоло (отложен)

Събота (05.10.2019г.)

16:00 Спал - Парма
19:00 Верона - Сампдория
21:45 Дженоа - Милан

Неделя (06.10.2019г.)

13:30 Фиорентина - Удинезе
16:00 Аталанта - Лече
16:00 Болоня - Лацио
16:00 Рома - Каляри
19:00 Торино - Наполи
21:45 Интер - Ювентус

Posted by: Sllai 02 Oct 2019, 12:09

Програма за 7 кръг:

Петък (04.10.2019г.)

21:45 Бреша - Сасуоло 2-2

Събота (05.10.2019г.)

16:00 Спал - Парма 1-1
19:00 Верона - Сампдория 1-1
21:45 Дженоа - Милан 1-0

Неделя (06.10.2019г.)

13:30 Фиорентина - Удинезе 3-2
16:00 Аталанта - Лече 3-1
16:00 Болоня - Лацио 1-2
16:00 Рома - Каляри 4-2
19:00 Торино - Наполи 1-2
21:45 Интер - Ювентус 1-2 (Роналдо, Игуаин)

Posted by: Spark11 02 Oct 2019, 13:47

Програма за 7 кръг:

Петък (04.10.2019г.)

21:45 Бреша - Сасуоло 2:1

Събота (05.10.2019г.)

16:00 Спал - Парма 0:0
19:00 Верона - Сампдория 0:0
21:45 Дженоа - Милан 0:0

Неделя (06.10.2019г.)

13:30 Фиорентина - Удинезе 2:1
16:00 Аталанта - Лече 4:2
16:00 Болоня - Лацио 2:0
16:00 Рома - Каляри 2:1
19:00 Торино - Наполи 1:2
21:45 Интер - Ювентус 0:1 Роналдо

Posted by: the pendulum 02 Oct 2019, 16:17

Програма за 7 кръг:

Петък (04.10.2019г.)

21:45 Бреша - Сасуоло 1:2

Събота (05.10.2019г.)

16:00 Спал - Парма 1:1
19:00 Верона - Сампдория 1:2
21:45 Дженоа - Милан 1:2

Неделя (06.10.2019г.)

13:30 Фиорентина - Удинезе 3:0
16:00 Аталанта - Лече 1:0
16:00 Болоня - Лацио 1:1
16:00 Рома - Каляри 2:0
19:00 Торино - Наполи 1:3
21:45 Интер - Ювентус 1:1 (CR7)

Posted by: nikentus 03 Oct 2019, 07:31

Програма за 7 кръг:

Петък (04.10.2019г.)

21:45 Бреша - Сасуоло 1:2

Събота (05.10.2019г.)

16:00 Спал - Парма 1:1
19:00 Верона - Сампдория 2:1
21:45 Дженоа - Милан 0:1

Неделя (06.10.2019г.)

13:30 Фиорентина - Удинезе 3:1
16:00 Аталанта - Лече 1:1
16:00 Болоня - Лацио 0:3
16:00 Рома - Каляри 3:1
19:00 Торино - Наполи 0:2
21:45 Интер - Ювентус 0:1 (Роналдо)


Posted by: mrd 03 Oct 2019, 08:27

Програма за 7 кръг

Петък (04.10.2019г.)

21:45 Бреша - Сасуоло 2:1

Събота (05.10.2019г.)

16:00 Спал - Парма 1:2
19:00 Верона - Сампдория 0:2
21:45 Дженоа - Милан 0:0

Неделя (06.10.2019г.)

13:30 Фиорентина - Удинезе 2:0
16:00 Аталанта - Лече 2:0
16:00 Болоня - Лацио 1:2
16:00 Рома - Каляри 3:1
19:00 Торино - Наполи 2:2
21:45 Интер - Ювентус 0:1 (Дибала)

Posted by: ge6a666 03 Oct 2019, 10:47

Програма за 7 кръг

Петък (04.10.2019г.)

21:45 Бреша - Сасуоло 2:0

Събота (05.10.2019г.)

16:00 Спал - Парма 1:0
19:00 Верона - Сампдория 0:1
21:45 Дженоа - Милан 1:1

Неделя (06.10.2019г.)

13:30 Фиорентина - Удинезе 2:1
16:00 Аталанта - Лече 2:0
16:00 Болоня - Лацио 1:3
16:00 Рома - Каляри 3:0
19:00 Торино - Наполи 2:1
21:45 Интер - Ювентус 0:2 (Дибала, Де Лихт)

Posted by: Kirilov 04 Oct 2019, 12:34

Програма за 7 кръг:

Събота (05.10.2019г.)

16:00 Спал - Парма 1:0
19:00 Верона - Сампдория 1:0
21:45 Дженоа - Милан 1:0

Неделя (06.10.2019г.)

13:30 Фиорентина - Удинезе 2:0
16:00 Аталанта - Лече 2:0
16:00 Болоня - Лацио 0:1
16:00 Рома - Каляри 2:0
19:00 Торино - Наполи 1:2
21:45 Интер - Ювентус 1:2 (Роналдо, Игуаин)

Posted by: masterhp 04 Oct 2019, 19:56

Програма за 7 кръг:

Петък (04.10.2019г.)

21:45 Бреша - Сасуоло 2-1

Събота (05.10.2019г.)

16:00 Спал - Парма 1-1
19:00 Верона - Сампдория 2-1
21:45 Дженоа - Милан 1-2

Неделя (06.10.2019г.)

13:30 Фиорентина - Удинезе 2-1
16:00 Аталанта - Лече 3-1
16:00 Болоня - Лацио 1-2
16:00 Рома - Каляри 3-2
19:00 Торино - Наполи 1-2
21:45 Интер - Ювентус 1-3 (Роналдо, Рамзи, Дибала)

Posted by: lyubaka 05 Oct 2019, 10:03

Програма за 7 кръг:

Петък (04.10.2019г.)

21:45 Бреша - Сасуоло (отложен)

Събота (05.10.2019г.)

16:00 Спал - Парма 1:1
19:00 Верона - Сампдория 1:3
21:45 Дженоа - Милан 1:1

Неделя (06.10.2019г.)

13:30 Фиорентина - Удинезе 1:0
16:00 Аталанта - Лече 3:0
16:00 Болоня - Лацио 1:2
16:00 Рома - Каляри 2:0
19:00 Торино - Наполи 2:2
21:45 Интер - Ювентус 0:0

Posted by: indep 05 Oct 2019, 10:15

Програма за 7 кръг:


Събота (05.10.2019г.)

16:00 Спал - Парма 0:1
19:00 Верона - Сампдория 1:1
21:45 Дженоа - Милан 0:0

Неделя (06.10.2019г.)

13:30 Фиорентина - Удинезе 1:0
16:00 Аталанта - Лече 2:0
16:00 Болоня - Лацио 0:1
16:00 Рома - Каляри 2:1
19:00 Торино - Наполи 1:2
21:45 Интер - Ювентус 1:2 (Роналдо, Игуаин)

Posted by: J.T.Ultras 05 Oct 2019, 14:55

Програма за 7 кръг:

Събота (05.10.2019г.)

16:00 Спал - Парма 1-2
19:00 Верона - Сампдория 0-0
21:45 Дженоа - Милан 1-1

Неделя (06.10.2019г.)

13:30 Фиорентина - Удинезе 2-0
16:00 Аталанта - Лече 2-1
16:00 Болоня - Лацио 2-3
16:00 Рома - Каляри 2-1
19:00 Торино - Наполи 1-2
21:45 Интер - Ювентус 1-1 (Де Лихт)

Posted by: branko 05 Oct 2019, 16:42

Програма за 7 кръг:

Събота (05.10.2019г.)

19:00 Верона - Сампдория 1-2
21:45 Дженоа - Милан 1-1

Неделя (06.10.2019г.)

13:30 Фиорентина - Удинезе 2-0
16:00 Аталанта - Лече 2-1
16:00 Болоня - Лацио 0-1
16:00 Рома - Каляри 2-0
19:00 Торино - Наполи 1-1
21:45 Интер - Ювентус 1-2 (Роналдо, Игуаин)

Posted by: pinkfloyd39 05 Oct 2019, 19:03

Дженоа - Милан 1:1
Фиорентина - Удинезе 1:0
Аталанта - Лече 4:0
Болоня - Лацио 0:3
Рома - Каляри 3:1
Торино - Наполи 2:1
Интер - Ювентус 2:1 (Кедира)

Posted by: J.T.Ultras 08 Oct 2019, 08:30

Класиране след 7 кръг:

1. Kirilov - 10т.
--- masterhp - 10т.
2. Sllai - 8т.
--- indep - 8т.
3. ge6a666 - 7т.
--- branko - 7т.
4. the pendulum - 6т.
5. nikentus - 5т.
--- mrd - 5т.
--- lyubaka - 5т.
6. Spark11 - 4т.
--- pinkfloyd39 - 4т.
7. J.T.Ultras - 2т.

Общо класиране:

1. branko - 69т.
2. masterhp - 61т.
3. the pendulum - 57т.
4. Sllai - 53т.
5. Kirilov - 51т.
6. lyubaka - 49т.
7. nikentus - 44т.
8. ge6a666 - 42т.
--- indep - 42т.
9. J.T.Ultras - 41т.
10. pinkfloyd39 - 39т.
11. Spark11 - 37т.
12. mrd - 34т.
13. StanJuve - 12т.
14. BashtaVi - 7т.

Posted by: indep 08 Oct 2019, 11:58

Цитат(indep @ 05 Oct 2019, 10:15) *
Програма за 7 кръг:
Събота (05.10.2019г.)

16:00 Спал - Парма 0:1
19:00 Верона - Сампдория 1:1
21:45 Дженоа - Милан 0:0

Неделя (06.10.2019г.)

13:30 Фиорентина - Удинезе 1:0
16:00 Аталанта - Лече 2:0
16:00 Болоня - Лацио 0:1
16:00 Рома - Каляри 2:1
19:00 Торино - Наполи 1:2
21:45 Интер - Ювентус 1:2 (Роналдо, Игуаин)


Два точни резултата и голмайстор, и един познат знак само 8т?

Powered by Invision Power Board
© Invision Power Services