IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

10 страници V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Милош Красич, 2010-2012: 50 мача, 10 гола, 1 трофей
tNdRr
коментар 21 Aug 2010, 15:49
Коментар #1

Primavera player
**

Група: Фенове
Коментари: 488
Регистриран: 3-April 08
Град: Русе
Потребител No.: 1 004

Милош Красич

Име: Милош Красич

Рожденна дата: 01-11-1984

Родно място: Косовска Митровица

Националност: Сърбия

Височина: 185 см.

Тегло: 75 кг.

Позиция: Халф

Номер: 27

Трансферна цена: € 15 000 000

Милош Красич е сръбски футболист,национал.Играе като дясно крило,понякога и отляво на полузащитата.

Красич започва кариерата си във Войводина Нови Сад.През 1999 подписва професионален договор с отбора.Тогава е само на 14 години.През 2001 е повикан в първият тим на отбора.По-късно е избран и за капитан на отбора.През лятото на 2004 година преминава в Цска Москва.Година по-късно печели и Купата на УЕФА.Конкурира си с Ролан Гусев на десния фланг на полузащитата.Постепенно Милош измества Гусев от титулярното място.На 19 април 2009 вкарва своят първи хеттик в РФПЛ в мач срещу Химки.Става футболист на годината на Сърбия за 2009.От него започват да се интересуват Ювентус,Милан и няколко тима от Англия.В началото на вторият полусезон на 2010 Милош губи титулярното си място от сънародника си Зоран Тошич.На 19 август 2010 преминава в Ювентус.

Красич е играл за младежкият тим на Събрия и Черна Гора на олимпийските игри през 2004 година.От 2006 е национал на Сърбия.Играе и срещу България в контролна среща,завършила 6-1 в полза на Сърбия. Участник на Мондиал 2010.

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
tNdRr
коментар 21 Aug 2010, 15:50
Коментар #2

Primavera player
**

Коментари: 488
Регистриран: 3-April 08
Град: Русе
Потребител No.: 1 004

Най-накрая всичко приключи и Красич е при нас smile.gif
Да ни е честит ! post-294-1159096668.gif

--------------------

+Quote Post
lqlqlq
коментар 21 Aug 2010, 18:02
Коментар #3

Guests

Сложи тая картинка

Успех, момче, големият футбол за теб тепърва започва. Много хора те приемат като новия Недвек, нещо като Месия, но аз ще се радвам дори да се окажеш новият Каморанези.

+Quote Post
yanko
коментар 21 Aug 2010, 19:06
Коментар #4

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 5 180
Регистриран: 31-May 08
Град: Пловдив
Потребител No.: 1 134
Любим футболист: 8 Marchisio
Фен клуб: 705/289

Късмет му пожелавам на Милош Красич в Ювентус. Предвид положението около него с този трансфер, предполагам, че ще му е нужно известно време за да навакса с подготовката и най-вече с "настоението" в Торино. Може би за първия кръг в Серия А ще е що-годе готов за официален дебют.

+Quote Post
lqlqlq
коментар 22 Aug 2010, 00:06
Коментар #5

Guests

СмЕтай колко е умрел форума, щом цяло лято чакаме Красич и накрая никой не иска да напише поне 3 думи за него.

http://www.youtube.com/watch?v=sYREcQyGDsI
Представянето му.

+Quote Post
blagoy_sim
коментар 22 Aug 2010, 10:35
Коментар #6

Juventus star

Коментари: 4 001
Регистриран: 26-February 06
Град: София
Потребител No.: 33

Дано стигне успехите на Недвед с фланелката на Юве. И момчето си го пожелава, явно е Ювентинец и ще се раздава на макс.

Искам още довечера да го видя с фланелката на Юве срещу Милан. Надали е изостанал с физичеката подготовка, предвид, че Руското първенство се играе, и макар да му липсва игрова практика, ще навакса wink.gif

Много титли и успех с ЮВЕ!

Форца ЮВЕ!! faccina41xq8.gif faccina41xq8.gif faccina41xq8.gif

--------------------

Elkann: 'Zeman? Carrera already won more'
Мъчно ми е, много ми е мъчно за милан, за интер, за рома, за наполи.

+Quote Post
Spark11
коментар 22 Aug 2010, 11:31
Коментар #7

Juventus star

Коментари: 3 084
Регистриран: 22-March 10
Град: Варна
Потребител No.: 3 634

Най-хубавото му изказване до сега:

“Nedved is a Ballon d’Or winner and one of the greatest players in the world. It is an honour to be compared to him and I will do everything to reach his level.”

(“Недвед е носител на Златната топка и един от най-великите играчи в целия свят. Чест е да бъдеш сравняван с него и аз ще направя всичко, за да достигна неговото ниво.”)

clap.gif Мисля, че лесно ще си спечели обичта на тифозите.

--------------------
Paulo Dybala: “They’ve been complaining about Juventus for six years. Perhaps they should try another method.”

+Quote Post
boqn
коментар 22 Aug 2010, 12:13
Коментар #8

Primavera player
**

Коментари: 455
Регистриран: 16-September 07
Град: Велико Тьрново
Потребител No.: 667

Много-добър трансфер,надявам се да се приспособи към стила на игра и а дано се превърне в така желаното крило ,като Недвед juveti3.gif faccina41xq8.gif faccina41xq8.gif r2a-juve.gif aa_juve.gif

+Quote Post
Underground Mind
коментар 22 Aug 2010, 13:44
Коментар #9

Juventus star

Коментари: 4 030
Регистриран: 13-June 07
Град: Plastic City
Потребител No.: 551

Един футболист, върху който признавам си нямам особени впечатления. Дано оправдае инвестираното в него и се приспособи бързо към отбора. През цялото време, през което се шумеше около името му, Красич показваше голямо желание да играе за нас, надявам се да го демонстрира винаги.

P.S. - Хубаво е, че взехме Акуилани. Точно от такъв футболист имахме нужда. Сега халфовата линия придоби малко по-завъшен вид. Малко ме безпокои факта, че е по наем - дори да се разиграе и докаже, че си струва парите има голяма вероятност да не го купят както се случи с Кандрева и Касерес. От друга страна, да хвърлиш ей така накуп 17 млн. евро за ''Стъкленото момче'' си е малко рисково.

Гуру да запрята ръкавите, че има още работа да свърши.

--------------------
''Qui bisogna lottare sempre e quando sembra che tutto sia perduto, crederci ancora, la Juve non si arrende mai.''

+Quote Post
eXpLoSive
коментар 22 Aug 2010, 14:00
Коментар #10

Juventus regular

Коментари: 2 289
Регистриран: 1-October 06
Град: Varna
Потребител No.: 210

С това момче вече крилата са завършени. Както искаше Дел Нери вече ги има футболистите , дано Красич се окаже "сръбската ярост" и да върви по стъпките на "чешката" такава.

--------------------

+Quote Post
outbreak
коментар 22 Aug 2010, 14:15
Коментар #11

Juventus regular

Коментари: 2 272
Регистриран: 4-July 06
Град: Плевен
Потребител No.: 143

Ще звучи сръбско из съблекалнята ;d

--------------------

+Quote Post
hri100
коментар 22 Aug 2010, 23:46
Коментар #12

I LOVE JU

Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Цитат(lqlqlq @ Aug 22 2010, 01:06ч.) *
СмЕтай колко е умрел форума, щом цяло лято чакаме Красич и накрая никой не иска да напише поне 3 думи за него.

Цитат(hri100 @ Jun 6 2010, 08:59ч.) *
Единственият що-годе светъл лъч до момента изглежда Красич. И с просто око си личи, че момчето има някакъв потенциал. Удивителната прилика с Недвед не е случайна. Освен очевидните дрибъл, центриране, поглед, техника, та дори и физика, ми се ще да наблегна и на нещо, което като че ли не му се обръща много внимание, а то е страшно важно в съвременния футбол и е в огромен дефицит специално при нас - добра игра в защита! Единственият му недостатък изглежда е, че името му завършва на "ич", което всъщност може да се окаже много голям недостатък.

Цитат(bianconero27 @ Aug 22 2010, 13:46ч.) *
Красич игра на световното, после и за ЦСКА, така че относно физическото му състояние и изобщо кондицията, не би трябвало да се притесняваме.

Да, но това на практика означава, че лятото не е почивал, което в един по-напреднал момент от сезона може да се окаже голям проблем. Все пак в Италия зимна пауза почти няма и ако е оснавна фигура, за каквато всъщност го взимаме, ще му се натрупа голяма умора пролетта.

И друго се чудя аз. Дали няма да играе отляво, където и Мартинез и Ландзафаме не са готови за титуляри. Някак си не ми ся вярва Пепе да е резерва, за сметка на предните двама. За Акуилани също си мисля, че по-скоро ще играе на мястото на Диего, отколкото на някой от двата кюмюра в центъра (ако изобщо играе де, че май е по-кристален и от Кристалоранези). Но това е друга тема.

Мисля си, че подобно на Диего, първият сезон на Красич в Юве няма да е нищо особено и някои хора ще го запродават другото лято. Но пък според мен има потенциал да се превърне в нещо повече от поредния играч минал закратко през Торино. Всичко си зависи от него и разбира се от треньора, което вече е проблем и основна причина да мисля, че ще се повтори случая с Диего. Похвално е, че е отказал парите на Шити. Явно все пак са останали и интелигентни футболисти на този свят. Всъщонст това е и основната причина да е при нас. При това мотане цяло лято от наша страна, ако не беше толкова упорит, настоятелен и смел (в крайна сметка момчето малко или много си рискува кариерата по този начин, защото ако беше останал в цесекато едва ли щеше да помирише терен), за пореден път щяхме да останем с пръст в уста и в други части на тялото. Така че аз лично отдавам този трансфер повече на Красич, отколкото на Марота. До тука само положителни чувства към сърбина от моя страна.

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post
snitch
коментар 23 Aug 2010, 00:12
Коментар #13

Juventus champion

Коментари: 8 981
Регистриран: 26-February 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

Сравненията с Недвед не ми харесват.
Нито Джовинко, нито Паладино се оказаха новия Дел Пиеро, нито Красич ще бъде новия Недвед.
Да не кажа винаги, но почти все път сравненията с легендите на клуба се отразяват негативно върху новите. Диего, също е такъв пример.

Така че, добре дошъл, не на втория Недвед, а на първия Милош!

+Quote Post
hri100
коментар 23 Aug 2010, 00:26
Коментар #14

I LOVE JU

Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Цитат(snitch @ Aug 23 2010, 01:12ч.) *
Сравненията с Недвед не ми харесват.

И на мен, но те са неизбежни. Не знам дали умишлено цели прилика с чеха, но му се получават нещата. Нямам предвид само визуално.

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 23 Aug 2010, 03:39
Коментар #15

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Цитат(hri100 @ Aug 23 2010, 00:46ч.) *
Да, но това на практика означава, че лятото не е почивал, което в един по-напреднал момент от сезона може да се окаже голям проблем. Все пак в Италия зимна пауза почти няма и ако е оснавна фигура, за каквато всъщност го взимаме, ще му се натрупа голяма умора пролетта.

Има го това, но Дел Нери постоянно върти крилата и мисля, че ще има време и да почива. Дано намерят правилната формула, за да е в най-доброто си състояние през целия сезон.

Цитат
И друго се чудя аз. Дали няма да играе отляво, където и Мартинез и Ландзафаме не са готови за титуляри. Някак си не ми ся вярва Пепе да е резерва, за сметка на предните двама.

Много е вероятно даже титуляри по крилата да са Красич и Пепе, а Мартинес и Ландзафаме да ги сменят. Както споменах обаче, Дел Нери държи фланговите му играчи да са свежи през всичките 90 минути и със сигурност много често ще ставаме свидетели на това как се сменят тези 4-та още около 60-та минута. Миналия сезон м Самп така беше с Манини, Губерти и Семиоли, които постоянно се ротираха и в крайна сметка завършиха с долу-горе еднакво изиграни минути.

Та мисълта ми е, че едва ли ще има твърди титуляри по двете крила, а по-скоро те постоянно ще се въртят.

Цитат

За Акуилани също си мисля, че по-скоро ще играе на мястото на Диего, отколкото на някой от двата кюмюра в центъра

И на мен ми мина това през ума, но като че ли Акуилани не е чак толкова офанзивен, че да го ползват като втори нападател. Освен това, хвърляйки отново един поглед към това как действаше Дел Нери м Сампдория, то виждаме, че там залагаше на двойка в центъра Паломбо - Поли. Паломбо като дефанзивен (въпреки че също умее да гради играта) и Поли, който е малко по-свободен да действа в офанзивен план. Та все си мисля и се надявам, че Акуилани ще партнира на Мело или Сисоко в центъра.

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
masterhp
коментар 24 Aug 2010, 02:01
Коментар #16

Juventus hero

Коментари: 11 126
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Добре дошъл. Знаех, че ще дойде и бях сигурен и сега не съм някак щаслив, понеже го броях като част от състава в последният един месец. Приятно съм изненадан от подсилването с Акуилани. Успех на Милош в Юве и дано поне успее да се доближи до класата на Недвед. И аз не съм фен на тези сравнения, но Павел ми липсва много, дано Красич да успее да го замести по някакъв начин. smile.gif

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
europefan
коментар 24 Aug 2010, 09:47
Коментар #17

Juventus star

Коментари: 2 917
Регистриран: 13-September 08
Град: Добрич
Потребител No.: 1 333

Да ни/му е честит трансфера на Красич и дано продължи добрата славянска традиция по крилата на Ювентус!

--------------------

+Quote Post
europefan
коментар 25 Aug 2010, 10:44
Коментар #18

Juventus star

Коментари: 2 917
Регистриран: 13-September 08
Град: Добрич
Потребител No.: 1 333

Явно официалният ни сайт не е от най- активно обновяваните, защото до пред малко Красич още не беше посочен в списъка с играчите ни за този сезон. Диего пък са го сложили сред нападателите - http://www.juventus.com/site/eng/TAS_primasquadra.asp

--------------------

+Quote Post
Репликант
коментар 25 Aug 2010, 17:03
Коментар #19

Juventus star

Коментари: 2 563
Регистриран: 21-October 08
Потребител No.: 1 392

Цитат(europefan @ Aug 25 2010, 11:44ч.) *
Диего пък са го сложили сред нападателите - http://www.juventus.com/site/eng/TAS_primasquadra.asp

Ще го махнат, като гледам, бъди "спокоен"! biggrin.gif

--------------------
Special police squads - Blade Runner Units - had orders to shoot to kill, upon detection, any trespassing Replicant. This was not called execution. It was called retirement.

+Quote Post
Spark11
коментар 26 Aug 2010, 00:20
Коментар #20

Juventus star

Коментари: 3 084
Регистриран: 22-March 10
Град: Варна
Потребител No.: 3 634

Брей, ще се изненадате какво е сторил Милош преди няколко дена. Историята е следната:

В неделя Красич си стяга багажа и заминава за Белград. В понеделник обаче италианското правителство затваря врати и Красич не получава нужните документи за Италия, така че пропуска ангажирания му полет от Ювентус, който се очаква да пристигне в 14:00 в Италия. Вместо това новият полет ще го закара в Италия в 19:00 и със сигурност ще пропусне автобуса на отбора, който да го закара за тренировката. И какво прави Красич тогава? Ангажира частен самолет от Белград то Торино, който да го закара навреме за първата му тренировка. Джетът му струва 10 000 евро, които той плаща от собствените си пари. Пристига на летището, откъдето агентът му го закарва за тренировка. Сърбинът пристига навреме.

Мисля, че тази случка, в комбинация с изявеното желание на Красич да играе за нас през лятото, отхвърля всякакви съмнения относно липсата на мотивация у футболиста. Форца Красич, ще чакаме изявите ти на терена с голямо нетърпение.

--------------------
Paulo Dybala: “They’ve been complaining about Juventus for six years. Perhaps they should try another method.”

+Quote Post

10 страници V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 23rd October 2019 - 23:35ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team