IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

255 страници V  « < 229 230 231 232 233 > »   
Closed TopicStart new topic
> Трансферни слухове, 2014 - 2016
odyssey7
коментар 19 Jan 2016, 13:57
Коментар #4601

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 3 958
Регистриран: 6-January 09
Град: Добрич/София
Потребител No.: 1 612

QUOTE(Аntonio Conte @ 19 Jan 2016, 15:52) *
Продължавам да ви се възхищавам на това как си губите времето да коментирате някакви глупости написани от хора, които си пълнят колонките, защото иначе няма да вземат заплата.

Ако искате да ви измислям по 1 такава новина всяка сутрин, че да има какво да се коментира всеки ден?

Хаха, абсолютно. Направо да се специализираме тясно като астролози - маса домакини разчитат на местоположението на Юпитер спрямо Уран за да отидат до магазина. Ако не е ок - онлайн.

Този коментар е бил редактиран от odyssey7 на 19 Jan 2016, 13:57
Go to the top of the page

+Quote Post
venko_90_
коментар 20 Jan 2016, 07:03
Коментар #4602

Juventus regular

Коментари: 1 302
Регистриран: 8-January 12
Потребител No.: 24 620

Момчета, аз лично ви разбирам, но все пак темата е "Трансферни слухове" и е нормално такива новини да попадат тук. На мен лично част от тях са ми забавни. Както например хипотетичния трансфер на Заза във Волсбург, които го искали под наем до лятото, а след това да ни платят 15 милиона. (Говорим при условие, че е верен слуха, че сме отказали 20+ за него от някой отбор в Англия - Кристъл Палас мисля, че беше). smile.gif Иначе ако искате съм зарибен да направим една рубрика тип "НЕ!Новините" за трансфери biggrin.gif

+Quote Post
superniki
коментар 20 Jan 2016, 10:53
Коментар #4603

Juventus star

Коментари: 4 750
Регистриран: 1-March 07
Град: Дупница
Потребител No.: 369

Цитат(venko_90_ @ 20 Jan 2016, 05:03) *
Момчета, аз лично ви разбирам, но все пак темата е "Трансферни слухове" и е нормално такива новини да попадат тук. На мен лично част от тях са ми забавни. Както например хипотетичния трансфер на Заза във Волсбург, които го искали под наем до лятото, а след това да ни платят 15 милиона. (Говорим при условие, че е верен слуха, че сме отказали 20+ за него от някой отбор в Англия - Кристъл Палас мисля, че беше). smile.gif Иначе ако искате съм зарибен да направим една рубрика тип "НЕ!Новините" за трансфери biggrin.gif

Хах...Добра идея, но по-скоро трябва да се казва "НЕ!Слуховете" най-малкото НЕ!Новините и НЕ!Засада са заети.

--------------------

+Quote Post
eXpLoSive
коментар 20 Jan 2016, 11:41
Коментар #4604

Juventus regular

Коментари: 2 289
Регистриран: 1-October 06
Град: Varna
Потребител No.: 210

Касерес за Поли anyone ? Днеска с това ни посреща пресата в Италия , принципно за лятото ама ако Касето решил да бяга сега можело и януари biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
superniki
коментар 20 Jan 2016, 11:47
Коментар #4605

Juventus star

Коментари: 4 750
Регистриран: 1-March 07
Град: Дупница
Потребител No.: 369

Цитат(eXpLoSive @ 20 Jan 2016, 09:41) *
Касерес за Поли anyone ? Днеска с това ни посреща пресата в Италия , принципно за лятото ама ако Касето решил да бяга сега можело и януари biggrin.gif

Поли е некадърник, може само да носи водата на Ернанес. Какво остава за другите ... В един мач или два мача Михайлович го пробва десен бек. Не вярвам да е истинен този слух.

--------------------

+Quote Post
Hennessy
коментар 20 Jan 2016, 12:27
Коментар #4606

Juventus star

Коментари: 3 548
Регистриран: 28-February 10
Град: Добрич/Пловдив
Потребител No.: 3 499

Цитат(Аntonio Conte @ 19 Jan 2016, 13:52) *
Продължавам да ви се възхищавам на това как си губите времето да коментирате някакви глупости написани от хора, които си пълнят колонките, защото иначе няма да вземат заплата.

Ако искате да ви измислям по 1 такава новина всяка сутрин, че да има какво да се коментира всеки ден?
Ти прочете ли заглавието на темата? "Трансферни СЛУХОВЕ". wink.gif За какво е форума иначе? Както казват хората да си чешем езиците или клавиатурите, все тая. То иначе да се изтрие тая тема, че и целия форум. Всички официални неща ги има в сайта, ако тва е идеята...Влизаш четеш кой сме купили, кой сме продали и тва е. За какво е отделението трансферни слухове, защо ти е форум изобщо?

Този коментар е бил редактиран от Hennessy на 20 Jan 2016, 12:28

--------------------

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 20 Jan 2016, 13:22
Коментар #4607

Juventus champion

Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

Цитат(Hennessy @ 20 Jan 2016, 12:27) *
Ти прочете ли заглавието на темата? "Трансферни СЛУХОВЕ". wink.gif За какво е форума иначе? Както казват хората да си чешем езиците или клавиатурите, все тая. То иначе да се изтрие тая тема, че и целия форум. Всички официални неща ги има в сайта, ако тва е идеята...Влизаш четеш кой сме купили, кой сме продали и тва е. За какво е отделението трансферни слухове, защо ти е форум изобщо?

Много добре знам аз коя тема за какво е. Идеята е да се прави разлика между реални слухове, които се пускат от достоверни източници като ДиМарцио и разни глупости, които се пишат ей така. Тази тема последно време не прилича на трансферни слухове, а на научна фантастика. Нали било трансферни слухове, ей ти една новина от мен, коментирай г-н форумен разбирач.

Ювентус прави революция през лятото

Италианският отбор от Торино ще направи пълна реконструкция на своя отбор, след като през лятото се очаква клубът да се раздели със своите млади футболисти Пол Погба и Пауло Дибала. Сериозни апетити към двамата има от страна на Барселона, Реал Мадрид, Манчестър Сити, Ливърпул, Манчестър Юнайтед и ПСЖ. Барселона е фаворит за подписа на новия Меси след като лично самия Меси е говорил с ръководството на каталунците да го закупят през лятото. Като нищо Погба и Дибала може да акостират в Барселона като пакет, защото Пол Погба не един път заяви, че желае да играе с Меси. С парите от продажбата на двамата, Ювентус ще се насочи към Илкай Гюндоган, Андреа Поли, Андреа Ранокия, Оскар и Марко Арнаутович.

Този коментар е бил редактиран от Аntonio Conte на 20 Jan 2016, 13:24

+Quote Post
Hennessy
коментар 20 Jan 2016, 13:24
Коментар #4608

Juventus star

.

Този коментар е бил редактиран от Hennessy на 20 Jan 2016, 13:24

--------------------

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 20 Jan 2016, 13:33
Коментар #4609

Juventus champion

Да, извинявай не си шматка, а шматарок. Не виждам да коментираш, нали темата е трансферни слухове, коментирай.

+Quote Post
Hennessy
коментар 20 Jan 2016, 13:35
Коментар #4610

Juventus star

По-спокойно с определенията wink.gif

--------------------

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 20 Jan 2016, 13:38
Коментар #4611

Juventus champion

Цитат(Hennessy @ 20 Jan 2016, 13:35) *
По-спокойно с определенията wink.gif

Хах, къде ти е чувството за хумор, май нещо се жегна?

Много е лесно да се правиш на интересен, пък после вече като не ти изнася и се чудиш за какво да се хванеш. Що не коментираш новината? Нали е трансферен слух.

+Quote Post
mrd
коментар 20 Jan 2016, 14:17
Коментар #4612

Juventus regular

Коментари: 1 801
Регистриран: 17-July 12
Град: Sofia
Потребител No.: 24 704

Antonio Conte, не знам с какво се занимаваш, но явно добавяш толкова много стойност и подобряваш света толкова много, че това ти права да пишеш мнения като съдебни присъди без право на обжалване.

+Quote Post
Del_Piero50
коментар 22 Jan 2016, 20:30
Коментар #4613

Primavera player
**

Група: Banned
Коментари: 453
Регистриран: 6-February 10
Потребител No.: 3 348

De Sciglio-Caceres exchange?
By Football Italia staff

There are reports Milan offered Mattia De Sciglio to Juventus in exchange for Martin Caceres.

Uruguay international Caceres has many options open to him in this January transfer window, including Liverpool, Roma and Inter.

According to Telelombardia, Milan are also in the running for the versatile defender.

It’s suggested the Rossoneri met with De Sciglio’s agent Giovanni Branchini yesterday and suggested a possible swap deal with Juventus for Caceres.

The Bianconeri would welcome a full-back who can play on the right or left, and a young Italy international to join up with their roster of home-grown talent

+Quote Post
the pendulum
коментар 22 Jan 2016, 20:49
Коментар #4614

Juventus regular

Коментари: 2 125
Регистриран: 9-November 08
Потребител No.: 1 437

Де Шилио за чистач в съблекалните ли го искаме?

--------------------

+Quote Post
Hennessy
коментар 22 Jan 2016, 21:07
Коментар #4615

Juventus star

Цитат(the pendulum @ 22 Jan 2016, 20:49) *
Де Шилио за чистач в съблекалните ли го искаме?

Е стига бе biggrin.gif Има футбол в момчето, въпроса е че в момента всичко в Милан е зле. Би бил добра опция на Лихта в схема с 4 защитника.

--------------------

+Quote Post
the pendulum
коментар 22 Jan 2016, 22:08
Коментар #4616

Juventus regular

Коментари: 2 125
Регистриран: 9-November 08
Потребител No.: 1 437

Ти па чак футбол biggrin.gif Има ръгби, крикет и малко фигурно пързаляне в него, ама футбол...

--------------------

+Quote Post
nikentus
коментар 22 Jan 2016, 22:47
Коментар #4617

ювентинец

Група: Ветерани
Коментари: 6 175
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Аз съм ЗА smile.gif

+Quote Post
the_parasite
коментар 22 Jan 2016, 23:22
Коментар #4618

Juventus star

Коментари: 2 509
Регистриран: 10-December 09
Потребител No.: 3 058

Де Шилио и Дармиан. Това са единствените италианци, които стават за "Ювентус" отдясно на защитата. Ако Касерес наистина иска да си ходи и няма желаниие да е резерва, аз съм твърдо за подобен трансфер.

--------------------

+Quote Post
venko_90_
коментар 23 Jan 2016, 09:15
Коментар #4619

Juventus regular

Коментари: 1 302
Регистриран: 8-January 12
Потребител No.: 24 620

За Дармиан по-скоро няма как да стане в момента, но не виждам как Де Шилио е надграждане на Лихта. По-скоро мисля, че до лятото ще караме с Падоин там, а след това ще натиснем за качествен заместник. Най-малкото и Куадрадо е опция на Лихта в 3-5-2 в един по-офанзивен вид.

+Quote Post
Мартин Стоичков
коментар 25 Jan 2016, 11:26
Коментар #4620

Juventus regular

Коментари: 2 022
Регистриран: 13-April 07
Град: София
Потребител No.: 465

Написах този анализ и се замислих дали не е добра идея да се загледаме в сръбския пазар на футболисти ?

http://www.sportal.bg/news.php?news=586609

--------------------

+Quote Post

255 страници V  « < 229 230 231 232 233 > » 
Closed TopicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 7th December 2019 - 19:10ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team