IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

46 страници V  « < 39 40 41 42 43 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Трансферни слухове, Сезон 2020/21
vench
коментар 06 Oct 2020, 13:15
Коментар #801

Juventus champion

Група: Фенове
Коментари: 6 257
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Само Джовани Симеоне не са ни предложили biggrin.gif

--------------------
Sarri: We lost because we wanted to win at all costs
Go to the top of the page

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 06 Oct 2020, 16:58
Коментар #802

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 8 750
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Току-що затвори прозорецът, а вече има слухове за следващия ни трансфер - Милик. Като нищо ще го вземем още януари, за да има алтернатива на Мората. За когото така и не е ясно алтернатива ли ще е на Дибала или ще играят и двамата заедно с Роналдо. Ще ги наредим някак.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
since1897
коментар 06 Oct 2020, 17:16
Коментар #803

Juventus bench

Коментари: 959
Регистриран: 11-April 16
Потребител No.: 24 999

Роналдо,Дибала,Мората,Бернардески,Кулушевски,Киеза.....Повече не ни трябва!!!!

+Quote Post
vench
коментар 07 Oct 2020, 20:59
Коментар #804

Juventus champion

Цитат
Крилото на Барселона Осман Дембеле иска да премине в Ювентус, а не в Манчестър Юнайтед, твърди вестник "Спорт".

Французинът дълго време беше свързван с "червените дяволи", но всъщност неговото желание е да подсили "старата госпожа", ако напусне стадион "Ноу Камп".

Изданието дори твърди, че Дембеле е провел разговори с шефовете на Юве за евентуален трансфер през лятото на следващата година.

Хегемонът на Ботуша няма нищо против да изчака и до 30 юни 2022 година, когато изтича договорът на бързака. Тогава той може да заиграе в отбора като свободен агент.

Още един халф-бек взимаме biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
#8 Marchisio
коментар 08 Oct 2020, 13:42
Коментар #805

Juventus regular

Коментари: 2 112
Регистриран: 17-April 16
Потребител No.: 25 002

Да почва да учи ПЕС-а hat36.gif

+Quote Post
vench
коментар 12 Oct 2020, 08:59
Коментар #806

Juventus champion

Цитат
Италианският хегемон Ювентус постигна договорка със защитника на Байерн Мюнхен Давид Алаба, съобщава Calciomercato.it. Според източника "бианконерите" вече са се разбрали с 28-годишният национал на Австрия да премине в Торино след края на сезона.

Защо само в Ювентус новините за трансфери са през цялата година? Още не е затворил прозореца и ние вече сме "уредили" играч. biggrin.gif

Иначе става дума за свободен трансфер и не звучи никак зле.

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 12 Oct 2020, 09:09
Коментар #807

Juventus champion

Това ще е страхотен трансфер, дано да стане. Само че едва ли ние ще сме единствените на опашката за Алаба.

Иначе като се говори за свободни агенти - вчера някъде гледах слухове за Ди Мария. Ето това е трансфер, който в никакъв случай не трябва да се случва.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Kirilov
коментар 12 Oct 2020, 09:25
Коментар #808

Juventus hero
Икона на група

Група: Juve.Team
Коментари: 10 226
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

А слух за трансфер, който още повече не трябва да се случва е Йозил.

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 12 Oct 2020, 09:36
Коментар #809

Juventus champion

Абе къв Йозил и Ди Мария?! Роналдо наивал Мбапе за Ювентус! Най-вероятно ще го вземем още зимата biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
odyssey7
коментар 12 Oct 2020, 10:07
Коментар #810

Juventus star

Коментари: 4 463
Регистриран: 6-January 09
Потребител No.: 1 612

Като чуя за свободен агент и ми се изправя косата. И ако Рабио е млад и има бъдеще пред него, сравнително продаваем, макар и с висока заплата, то всичко над 29г. възраст си е минимум за сериозен размисъл. Пък ако ще да е страхотен играч като Алаба. Щото като му дадем 10млн + нето и стане на 31, и флопне, щото и тези неща се случват - как се разкарва подобна финансова тежест? Харесвам австриеца от хлапе и добре, че нищо не зависи от мен, защото бих бил пас. Но това е по-скоро от горчивия опит в последните години, отколкото качествата му, както и опита и сравнително ок възраст. От друга страна ако това е възможността да бъде разкаран Сандро...

+Quote Post
false9
коментар 12 Oct 2020, 10:25
Коментар #811

Primavera player
**

Коментари: 149
Регистриран: 25-July 18
Потребител No.: 25 317

Струва си да се опита търсене на "умен" договор с Алаба. Лошото е, че агента му е еврейн.

Цитат
Uli Hoeness blasts David Alaba’s agent: “He’s a greedy piranha” (Update: Zahavi demanded €20m in fees)
tooth.gif

Този коментар е бил редактиран от false9 на 12 Oct 2020, 10:27

+Quote Post
Kirilov
коментар 12 Oct 2020, 18:04
Коментар #812

Juventus hero
Икона на група

Група: Juve.Team
Коментари: 10 226
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

И sportmediaset са потвърдили за Алаба. Чакаме някой по надежден да се обади.

--------------------

+Quote Post
J.T.Ultras
коментар 12 Oct 2020, 18:15
Коментар #813

Juventus champion

Коментари: 5 894
Регистриран: 2-March 12
Потребител No.: 24 643

Абе ако е вярно тва за Алаба дали пък не този прощалния сезон на Киелини unsure.gif Много ме съмнява да го наемем с неговата заплата, а пък ако е заместник на Сандро от сега си представям репортванията за другото лято: "Alex Sandro will be rejected all offers from other clubs and wants to stay at Juventus" biggrin.gif

--------------------
Gaetano Scirea: "La Juve è qualcosa di più di una squadra, non so dire cosa, ma sono orgoglioso di farne parte."

+Quote Post
since1897
коментар 12 Oct 2020, 19:33
Коментар #814

Juventus bench

Коментари: 959
Регистриран: 11-April 16
Потребител No.: 24 999

Цитат(J.T.Ultras @ 12 Oct 2020, 18:15) *
Абе ако е вярно тва за Алаба дали пък не този прощалния сезон на Киелини unsure.gif Много ме съмнява да го наемем с неговата заплата, а пък ако е заместник на Сандро от сега си представям репортванията за другото лято: "Alex Sandro will be rejected all offers from other clubs and wants to stay at Juventus" biggrin.gif

Според мен Алаба го взимаме за заместник на Киелини,този пич започна както Тюрам навремето(по фланга),след което го вкараха в центъра на защитата.Супер трансфер.
Мн фенове на други отбори от седмици насам ми говорят че с тоя отбор сме на хартиа победители в ШЛ.Дори баща ми,който е отявлен критик на Юве ми говори как сме сглобили супер състав тази година.Нещо голямо се пече....

+Quote Post
J.T.Ultras
коментар 13 Oct 2020, 07:00
Коментар #815

Juventus champion

Коментари: 5 894
Регистриран: 2-March 12
Потребител No.: 24 643

According to a report of France Football, Houssem Aouar’s possible Juventus move in the summer collapsed because Federico Bernardeschi refused to join the Ligue 1 giants.

Благодарим ти Берна clap.gif

--------------------
Gaetano Scirea: "La Juve è qualcosa di più di una squadra, non so dire cosa, ma sono orgoglioso di farne parte."

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 13 Oct 2020, 07:47
Коментар #816

Juventus champion

"Франс Футбол" наскоро все пак написаха, че Роналдо искал да ходи в ПСЖ, но пандемията го е спряла. Така че не се знае колко може да им се вярва. Президентът на Лион искаше 60 млн. за Ауар, според "Франс Футбол" сме предложили 50 млн. + наем на Бернардески, но само наем. Не мисля, че точно това е провалило сделката, но знам ли, може и да е вярно.

А за Алаба - някакъв журналист от немския сайт "Спорт 1" твърди, че нямаме споразумение все още с Алаба, но има голям интерес от страна на Ювентус. Байерн обаче се надяват Алаба да си промени мнението и да подпише нов договор с тях.

I can’t confirm an agreement between Juventus & Alaba’s representatives (Zahavi/ Dad George). But there is definitely a high interest from Juve. Bayern officials still believe that Alaba will extend the contract. But he takes his time & there is no ultimatum.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Shakez
коментар 13 Oct 2020, 09:20
Коментар #817

Promising youngster
*

Коментари: 32
Регистриран: 16-September 19
Потребител No.: 25 387

Цитат(since1897 @ 12 Oct 2020, 19:33) *
Според мен Алаба го взимаме за заместник на Киелини,този пич започна както Тюрам навремето(по фланга),след което го вкараха в центъра на защитата.Супер трансфер.
Мн фенове на други отбори от седмици насам ми говорят че с тоя отбор сме на хартиа победители в ШЛ.Дори баща ми,който е отявлен критик на Юве ми говори как сме сглобили супер състав тази година.Нещо голямо се пече....

При наличието на Де Лихт и Демирал, за какво ни е още един централен защитник. Бонучи не го броя, но изяжда минути за сметка на споменатите преди него. Дори и да си тръгва Киело, което е много вероятно, с оглед чупливостта му, пак не виждам да ни трябва външен за негов заместник, пък било то и Алаба.

+Quote Post
Pan40
коментар 13 Oct 2020, 15:45
Коментар #818

Primavera player
**

Коментари: 352
Регистриран: 1-February 18
Потребител No.: 25 233

Футбол Италия пишат че искаме Рамос на фрий трансфер другото лято smile.gif Няма и седмица след като свърши пзара и все по нелепи новини излизат. Рамос на 35 ще е върха с Алаба ляв бек smile.gif И без халфова хаха

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 13 Oct 2020, 16:36
Коментар #819

Juventus champion

Това тръгва от онова безумно предаване ли е, телевизия ли - El Chiringuito.

El Chiringuito TV reports the contract talks between Ramos and Real Madrid are on standby and claims Juventus are in with an offer for the centre-back.

The Bianconeri have reportedly offered Ramos the possibility to reunite with former Real star Cristiano Ronaldo in Turin.

Ramos makes €11.7m a season in the Spanish capital and his current deal expires next June but the Old Lady aren’t the only ones who follow his situation closely.

The broadcaster reveals Paris Saint-Germain are prepared to fight for the 34-year-old, who can leave on a free transfer next summer.

Успех да дадем 12 млн. евро на сезон на 35-годишния Рамос. post-294-1159108009.gif

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
masterhp
коментар 13 Oct 2020, 21:37
Коментар #820

Juventus hero

Коментари: 12 796
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Алаба ми е мечта да го видя при нас от години. Без значение за какъв пост го гласим, би било страхотен трансфер. Ако успеем да го договорим за без пари, дори при висока запалта си заслужава. Доста интересно ще е следващото лято. biggrin.gif

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post

46 страници V  « < 39 40 41 42 43 > » 
Reply to this topicStart new topic
3 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
1 Потребител(и): odyssey7

Олекотена версия Час: 27th November 2020 - 11:01ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team