IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

46 страници V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Трансферни слухове, Сезон 2020/21
Kirilov
коментар 13 Aug 2020, 19:22
Коментар #1

Juventus hero
Икона на група

Група: Juve.Team
Коментари: 10 226
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Трансферен прозорец в Италия: 1 септември - 5 октомври

Играчи, с които ни свързват медиите.

Защиници - Емерсон, Дест, Госенс
Халфове - Дзанило, Тонали, Жоржиньо, Локатели, Мандрагора, Ауар, Де Пол, Иско, Луис Алберто, Адама Траоре
Нападатели - Хименес, Милик, Джеко, Леао, Сапата, Лаказет, Жезус

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
JIZAH
коментар 13 Aug 2020, 19:27
Коментар #2

Juventus star

Група: Admin
Коментари: 2 618
Регистриран: 17-January 10
Потребител No.: 3 242

Нз ама тая година не сме игрово по-добре от когото и да е. На практика шампиони ни направиха загубите на другите. Но е трагедия.

Дибала вкарва колкото халф. Халфовете ни вкарват колкото защитници. А защитниците направиха сиг 10+ дузпи.

Нищо де с Пирло вдигаме ШЛ.

Браво на Веждата!

А всичките трансфери, с които ни свързват на практика ни казват - ще почакате да станем играчи и тогава може и да ви радваме smile.gif

+Quote Post
J.T.Ultras
коментар 13 Aug 2020, 19:46
Коментар #3

Juventus champion

Група: Фенове
Коментари: 5 894
Регистриран: 2-March 12
Потребител No.: 24 643

Е нали увеличихме капитала с 300млн. и още 100на млн. от Alianz за името на стадиона, както и най много заработени от ШЛ, кви са тия слухове трансферни huh.gif

--------------------
Gaetano Scirea: "La Juve è qualcosa di più di una squadra, non so dire cosa, ma sono orgoglioso di farne parte."

+Quote Post
Kirilov
коментар 13 Aug 2020, 19:49
Коментар #4

Juventus hero
Икона на група

Пише се Милик, чете се Мбапе.

--------------------

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 13 Aug 2020, 19:53
Коментар #5

Juventus champion

Коментари: 8 016
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Цитат(JIZAH @ 13 Aug 2020, 19:27) *
Нз ама тая година не сме игрово по-добре от когото и да е. На практика шампиони ни направиха загубите на другите. Но е трагедия.

Дибала вкарва колкото халф. Халфовете ни вкарват колкото защитници. А защитниците направиха сиг 10+ дузпи.

Браво на Веждата!

А всичките трансфери, с които ни свързват на практика ни казват - ще почакате да станем играчи и тогава може и да ви радваме smile.gif

Понеже да обираш утайките, изхвърлени от грандовете, означава успех.

+Quote Post
ribery
коментар 13 Aug 2020, 20:01
Коментар #6

Juventus bench

Коментари: 827
Регистриран: 10-February 12
Потребител No.: 24 635

Цитат(JIZAH @ 13 Aug 2020, 20:27) *

Браво на Веждата!

Дел Пиеро не дойде със статутът на супер звезда. Дойде като супер непознат. А Зизу? Погбицата? Спестовна сметка ли откриват или ..?

--------------------

+Quote Post
JIZAH
коментар 13 Aug 2020, 20:06
Коментар #7

Juventus star

Цитат(ribery @ 13 Aug 2020, 20:01) *
Дел Пиеро не дойде със статутът на супер звезда. Дойде като супер непознат. А Зизу? Погбицата? Спестовна сметка ли откриват или ..?

Е хубаво де, ама не взехме 10 като АДП в един сезон. Колкото и да е и АДП и Зидан си идват в отбор с доста добри играчи. Погба си е удар, разбира се, но тогава сякаш не бяхме след 9 скудети.

Смешно е да имаш 9 скудети, да уволниш тренера си, да сложиш Пирло и накрая да почнеш да изкупуваш Аталанта и т.н.

Не че нещо, ама аз лично очаквах след 9 години на доминация да сме в позиция да посочим всяка суперзвезда и да си я приберем в кошарата. Уви нее това ситуацията.

Иначе мен Пирло ме кара да мечтая, само дето мечтите ми свързани с Юве мноооого рядко се сбъдват.

+Quote Post
ribery
коментар 13 Aug 2020, 20:25
Коментар #8

Juventus bench

Цитат(JIZAH @ 13 Aug 2020, 21:06) *
Е хубаво де, ама не взехме 10 като АДП в един сезон. Колкото и да е и АДП и Зидан си идват в отбор с доста добри играчи. Погба си е удар, разбира се, но тогава сякаш не бяхме след 9 скудети.

Смешно е да имаш 9 скудети, да уволниш тренера си, да сложиш Пирло и накрая да почнеш да изкупуваш Аталанта и т.н.

Не че нещо, ама аз лично очаквах след 9 години на доминация да сме в позиция да посочим всяка суперзвезда и да си я приберем в кошарата. Уви нее това ситуацията.

Иначе мен Пирло ме кара да мечтая, само дето мечтите ми свързани с Юве мноооого рядко се сбъдват.

Има само един Андреа Аниели. Ако имаше още.един, щяха безгрижно да са шампиони 18 години поред. Като за начало. Той е назначил директори, те са решили, че са хванали дявола за т*******е и планират за 11 минути напред. Всеки Паулу Коелю ще ти каже, че за това време или ще... или ще те.... Ако Аниели не беше скочил, Паратичи сега щеше да звъни на още стъклени, един да замества Кедира, вторият - първия и т.н Павката и Фабио загубиха много кредит на доверие с аматьорските реакции и по всичко изглежда, че са под прицела на Аниели. Ако той беше император, нямаше да са грижа трансферите.

--------------------

+Quote Post
JIZAH
коментар 13 Aug 2020, 20:35
Коментар #9

Juventus star

Бе всичко хубаво за Андреа Аниели, не е като да не съм защитавал и него и Марота ,че и Паратичи, но е фактът, че след скачането му треньор ни е човек, който никога не е водил отбор. И това ме притеснява искрено. Можеше и 1 година да изкара в школата, ама нейсе...

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 13 Aug 2020, 20:37
Коментар #10

Juventus champion

Коментари: 8 750
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

А всичко можеше да е далеч по-добре, ако миналото лято Паратичи и Недвед не бяха направили всичките глупости, които направиха. Тези глупости дават ефект сега - вместо да послушат треньора тогава и да започнат да сменят играчите, за да влезе някакъв свеж въздух и някакъв живец, те смениха треньора, назначавайки малоумник, като оставиха и всички играчи. За огромна изненада на всички малоумникът си е това, което винаги е бил и беше разкаран логично след само един сезон, а сега изведнъж се оказахме в ситуация "аааа, ама то стана страшно". Можеше този процес да стане по-бавно, да няма нужда да сменяме всички играчи за 2 седмици, а да ги подменим за две лета, да изчакаме да се освободи по-добър треньор, а и да имаме по-добри резултати, защото от Лион нямаше да отпаднем, но шанс, направили сме го вече.

Не знам колко е тежка финансовата ситуацията в действителност - парите са малко, а отпадането в тази фаза със сигурност не помага. Като цяло обаче, освен че нямаме пари явно, е наистина трудно може да вземем някой скъп играч и заради особеното време. Кой отбор ще си пусне основен играч само месец преди началото на следващия сезон? Трансферният прозорец започва на 1 септември, мачовете в Италия - на 19 септември, но другите големи първенства започват още на 12 септември.

Доста крива ситуация, дано да направим най-умните ходове, макар че някак Паратичи не ми вдъхва доверие, че ще успее да ги направи. Но наистина с тези слухове за играчи от Удинезе, за Милик и подобни, а като се сложи и това, че треньорът ни има трудов стаж като треньор, колкото моя... Всичко ни е като изстрел в тъмното в момента, дано да уцелим.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 13 Aug 2020, 20:43
Коментар #11

Juventus champion

Цитат(JIZAH @ 13 Aug 2020, 20:35) *
Бе всичко хубаво за Андреа Аниели, не е като да не съм защитавал и него и Марота ,че и Паратичи, но е фактът, че след скачането му треньор ни е човек, който никога не е водил отбор. И това ме притеснява искрено. Можеше и 1 година да изкара в школата, ама нейсе...

А какъв точно е смисълът да сложим Инзаги или Гасперини?

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 13 Aug 2020, 23:51
Коментар #12

Juventus champion

Според Ди Марцио днес е имало среща между Пирло и ръководството, която е продължила 6 часа. Милик остава вариант, но Ди Марцио вече споменава и Мората.

It was a 6 hour meeting between Pirlo and the management, there was talk of the attacker: Milik remains among the eligible candidates, Morata among others. [Di Marzio]

Цитат(pinkfloyd39 @ 13 Aug 2020, 21:43) *
А какъв точно е смисълът да сложим Инзаги или Гасперини?

Пред тях двамата и аз предпочитам Пирло.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Hennessy
коментар 14 Aug 2020, 00:44
Коментар #13

Juventus star

Коментари: 3 788
Регистриран: 28-February 10
Град: Добрич/Пловдив
Потребител No.: 3 499

Моля Сабицер в Юве! biggrin.gif бахти мотора...

--------------------

+Quote Post
Teogo0alll
коментар 14 Aug 2020, 06:39
Коментар #14

Juventus regular

Коментари: 2 278
Регистриран: 21-January 08
Град: Karnobat
Потребител No.: 851

Pirlo and Paratici met yesterday to discuss the strategy of the market. Beside the usual names previously mentioned also Thomas Partey is now being considered. Peeters (midfielder, Juve U23) could join the first team.

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 14 Aug 2020, 07:48
Коментар #15

Juventus champion

Днес италианските медии са се обединили около теорията, че на тази 6-часова среща вчера, Пирло и ръководството са се разбрали, че няма да бутат Роналдо, но Дибала може да бъде даден, за да се съберат пари. "Тутоспорт" твърди, че може да се стигне до размяна с Юнайтед - Дибала за Погба. Аз не бих я върнал, но не мисля, че изобщо ще стане. Играч тип Погба ни е много нужен, а ако не могат да се разберат за парите с Дибала... Пак ще е отслабване на една линия за сметка на друга, но поне ще е за адекватен футболист.

Juve would sacrifice Dybala for Pogba

Коментират и имената за централен нападател, но се въртят все същите - Милик, Джеко, Хименес, Сапата... Добавен е и Мората, а честно казано аз май предпочитам него, въпреки че последните години е далеч от това, което беше в Ювентус.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
ribery
коментар 14 Aug 2020, 08:13
Коментар #16

Juventus bench

Котаракът ми е кръстен Мората, а не искам Алваро вече в Юве. Продукцията му е на също толкова ояден, колкото на 90% от отбора. Бегачи трябват, с добър инстинкт. Още по-добре, ако не са медийни кухи звезди с 20 клипчета от три мача.

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 14 Aug 2020, 08:31
Коментар #17

Juventus hero
Икона на група

Упамекано има клауза от 41 милиона, която ще е аткивна от догодина. Не е лошо да го следим, качествен играч.

--------------------

+Quote Post
odyssey7
коментар 14 Aug 2020, 10:23
Коментар #18

Juventus star

Коментари: 4 463
Регистриран: 6-January 09
Потребител No.: 1 612

QUOTE(Kirilov @ 14 Aug 2020, 08:31) *
Упамекано има клауза от 41 милиона, която ще е аткивна от догодина. Не е лошо да го следим, качествен играч.

Като нищо и да го направим, предвид фетиша на Паратичи към централни защитници. И да вметна, че Бонучи докато е тук ще играе, а е само на 33, не се контузва и гледа лошо.

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 14 Aug 2020, 10:25
Коментар #19

Juventus champion

Нали всички искат треньор, който сам да подбере футболистите си, вместо да му пускат парашутисти, които е възможно да не пасват на философията му? Ако Пирло настоява за Мората, защо не? Не че Мората е цъфнал и вързал, но пък и другите варианти са кажи-речи не толкова атрактивни поради ред причини.

+Quote Post
J.T.Ultras
коментар 14 Aug 2020, 11:28
Коментар #20

Juventus champion

Коментари: 5 894
Регистриран: 2-March 12
Потребител No.: 24 643

Аталанта искат Перин, което е добре. Дано го включим в сделка я за Сапата, я за Госенс.

--------------------
Gaetano Scirea: "La Juve è qualcosa di più di una squadra, non so dire cosa, ma sono orgoglioso di farne parte."

+Quote Post

46 страници V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
4 потребител(и) четат тази тема (3 гости и 0 скрити)
1 Потребител(и): kyynadd

Олекотена версия Час: 27th November 2020 - 10:10ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team