IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

12 страници V  « < 10 11 12  
Reply to this topicStart new topic
> Фабио Куалиарела, 2010-2014: 102 мача, 30 гола, 3 трофея
mrd
коментар 19 Jul 2014, 12:40
Коментар #221

Juventus regular

Група: Фенове
Коментари: 1 793
Регистриран: 17-July 12
Град: Sofia
Потребител No.: 24 704

Според мен ще мине квота 10 гола в торино, дано само не отбележи на нас.
Go to the top of the page

+Quote Post
masterhp
коментар 21 Jul 2014, 12:33
Коментар #222

Juventus hero

Коментари: 11 292
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Цитат(Gianni-Agnelli @ 19 Jul 2014, 13:10) *
Изключително симпатичен футболист, който винаги ни спасяваше когато му се гласуваше доверие. Невероятно много го уважавам и винаги ще остане в сърцето ми. Няма смисъл да му изброявам важните и красиви голове. Топката беше ли в неговия обсег, дори да не беше негово владение, тя се изстрелваше посока вратата на противника. Това за мен е истински нападател, да търси постоянно гола. Вярно, не се отличаваше с техника, бързина, повратливост или някакво друго качество, но той беше нападател. Може би този тип са вече old-school, но Фабио беше истински нападател. Може и безцелно, но топката винаги се търсеше да падне зад вратаря и да се оплете в мрежата. Жалко за контузията му, но дори и след нея, Фабио винаги играеше с желание и ни спаси не е един и два пъти. Няма как да не продължа да го гледам, пожелавам му много успехи в Торино и поне още 2-3 години да ме радва. smile.gif

Трудно по-добре може да се опише Куалярела. Според мен също има шанс да мине кота 10 гола с Торино, а колкото до мачовете ни с тях, почти сигурно е, че ще ни бодне един dreamgoal smile.gif

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
the_parasite
коментар 21 Jul 2014, 12:47
Коментар #223

Juventus regular

Коментари: 2 480
Регистриран: 10-December 09
Потребител No.: 3 058

Цитат(Gianni-Agnelli @ 19 Jul 2014, 13:10) *
Изключително симпатичен футболист, който винаги ни спасяваше когато му се гласуваше доверие. Невероятно много го уважавам и винаги ще остане в сърцето ми. Няма смисъл да му изброявам важните и красиви голове. Топката беше ли в неговия обсег, дори да не беше негово владение, тя се изстрелваше посока вратата на противника. Това за мен е истински нападател, да търси постоянно гола. Вярно, не се отличаваше с техника, бързина, повратливост или някакво друго качество, но той беше нападател. Може би този тип са вече old-school, но Фабио беше истински нападател. Може и безцелно, но топката винаги се търсеше да падне зад вратаря и да се оплете в мрежата. Жалко за контузията му, но дори и след нея, Фабио винаги играеше с желание и ни спаси не е един и два пъти. Няма как да не продължа да го гледам, пожелавам му много успехи в Торино и поне още 2-3 години да ме радва. smile.gif

post-294-1159107574.gif

--------------------

+Quote Post
Gianni-Agnelli
коментар 21 Jul 2014, 15:01
Коментар #224

Juventus bench

Коментари: 865
Регистриран: 24-January 10
Град: Sofia
Потребител No.: 3 280

Аз честно казано, ще му се радвам дори да ни отбележи(разбира се, гола да не е важен, примерно при 3-0). Едва ли ще се радва, а и да се радва, едва ли ще има фен на стадиона, който да му се сърди. Това е играч, който няма как да мразиш. Само забележете, че той си е фен на Наполи и винаги го е твърдял, а едва ли има фен на Ювентус, който да има нещо против него. smile.gif

+Quote Post
vench
коментар 31 Jan 2019, 18:45
Коментар #225

Juventus champion

Коментари: 5 052
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Честит 36-рожден ден на Фабио Куалиарела! Пожелавам му да подобри рекорда на Батистута срещу Наполи и да играе още 2-3 сезона на високо ниво в Сампдория!

Тая тема що беше на трета страница? Shame on you!

Този коментар е бил редактиран от vench на 31 Jan 2019, 18:45

+Quote Post
Kirilov
коментар 29 Apr 2019, 09:37
Коментар #226

Juventus champion

Коментари: 8 039
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Куалиарела вече има 150 гола в Серия А.

--------------------

+Quote Post

12 страници V  « < 10 11 12
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 11th November 2019 - 23:03ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team