IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

12 страници V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Фабио Куалиарела, 2010-2014: 102 мача, 30 гола, 3 трофея
yanko
коментар 31 Aug 2010, 18:29
Коментар #21

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 5 180
Регистриран: 31-May 08
Град: Пловдив
Потребител No.: 1 134
Любим футболист: 8 Marchisio
Фен клуб: 705/289

"Изпълненията" му ги видяхме срещу Бари! Дано само и Марота да не го е следял по Youtube, че като гледам как хората се водят по този иначе доста популярен видео начин за споделяне на разни впечатления. Както и да е , да се стяга, иначе прав му път в явно не чак толкова "любимия" Наполи.
Go to the top of the page

+Quote Post
Репликант
коментар 31 Aug 2010, 18:38
Коментар #22

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 2 563
Регистриран: 21-October 08
Потребител No.: 1 392

Евала ти правя на заключенията.
Куалярела беше привлечен 24 часа преди мача с Бари и беше титуляр по принуда, а ти сега обясняваш някакви странни работи...

--------------------
Special police squads - Blade Runner Units - had orders to shoot to kill, upon detection, any trespassing Replicant. This was not called execution. It was called retirement.

+Quote Post
yanko
коментар 31 Aug 2010, 19:56
Коментар #23

Juventus champion

Евала ти правя и аз за твойте заключения в мненията ти! Относно "странните работи", предвид че играе от доста време в Серия А и това, че е национал на Италия в последните няколко години, който е провел пълноценна подготовка в Наполи, съвсем както споменаваните от теб Пепе и Мартинес, които щели да внесат острота и скорост в играта ни /пак по твои твърдения, но засега "блестят" с решените без абсолютно никаква мисъл центрирания, в стил Молинаро/ Маркиони/, и крайният резултат - няколко фрапантни пропуска + 90 минутното подтичване, които и Якуинта/Амаури си ги "реализират". Правя изказването в предишния ми пост, че ако не се стегне Куалярела, към когото явно изпитваш някакви вътрешни симпатии, които няма как да си ги признаеш скоро, с нищо няма да оправдае покупката отстрана на "гуру". Не се притеснявай нали мармота го е наблюдаавл като качества за Сампдория.. ъъъ Ювентус, все ще подобри по изпълнения Диего tooth.gif . Най-важното - според "гуру" бразилецът и състезателят с инициали Ф.К. са на една цена - което е най-странното в случая, въпреки очевадните разлики в класата. Разбираемо - гореспоменатият напатадел перфектно попадава в твоята концепция за "добро попълнение". В това впрочем няма нищо лошо, но лошото в случая е за Ювентус. Относно 24-те часа в твърдението ти - тогава за какво изгониха ръководителите ни Трезеге, като знаят много добре каква е ситуацията с останалите ни нападатели и се пуска в игра титуляр, който е само 24 часа в клуба? Както и да е - мармота проспа трансферния прозорец като привличаше посредствените Пепе и Мартинес и до последно си "държеше" на опциите в нападение Трезеге и Диего, които в крайна сметка изгони в този последен момент за да привлече отново в последния момент "твоя човек" и дел раниери да го пусне като титуляр.

Странно в случая е вследствие от действията на мармота и дел раниери. Аз просто констатирам някои "странностти" в Ювентус, както в поведението на ръководството ни. Това е моето мнение по въпроса, ако имаш още нещо да напишеш по темата - просто го напиши. Ако не споделяш моето мнение - това е нормално, аз също не споделям твоите мнения в голямата им част. Айде със здраве!

+Quote Post
Репликант
коментар 31 Aug 2010, 22:36
Коментар #24

Juventus star

Цитат(yanko @ Aug 31 2010, 20:56ч.) *
...Куалярела, към когото явно изпитваш някакви вътрешни симпатии, които няма как да си ги признаеш скоро, с нищо няма да оправдае покупката отстрана на "гуру"...

Разбира се, че симпатизирам на Куалярела, наблюдавам играта му и мисля, че е един много талантлив футболист.Работата е, че аз и на Диего симпатизирам.Обаче Диего го продадохме.Това е положението.

Цитат(yanko @ Aug 31 2010, 20:56ч.) *
...за да привлече отново в последния момент "твоя човек" и дел раниери да го пусне като титуляр...

Остава само да ме обвиниш, че аз съм виновен за трансферната политика на отбора. closedeyes.gif
Повече от видно е, че ситуацията около тима не ти действа добре или си имаш някакви лични проблеми.Във всеки един от последните ти постове храниш, редиш и нападаш всичко, което мърда.Здраве да е, както си отбелязал.

Аз вярвам в нашите момчетата! r2a-juve.gif
Ще им трябва време да се обирграят, но ще постигнат целта ни, която е да се класираме за ШЛ.Следващото лято - по-малко, но по-стойностни попълнения.

--------------------
Special police squads - Blade Runner Units - had orders to shoot to kill, upon detection, any trespassing Replicant. This was not called execution. It was called retirement.

+Quote Post
yanko
коментар 01 Sep 2010, 18:37
Коментар #25

Juventus champion

Цитат(Репликант @ Aug 31 2010, 23:36ч.) *
Повече от видно е, че ситуацията около тима не ти действа добре или си имаш някакви лични проблеми.Във всеки един от последните ти постове храниш, редиш и нападаш всичко, което мърда.Здраве да е, както си отбелязал.
[/b]

Всеки с мнението си, но щом твръдиш, че ситуацията около тима не ми влияела добре или съм имал някакви лични проблеми, искрено ме забавляваш. Това са твои думи. Продължавай в същия дух! Явно "духът" на "бай ангел пророка" все още витае около твоята личност, щом имаш възможността да правиш психоанализи от разстояние tooth.gif .

Колкото до този, повдигнат от теб казус - толкова.

Сега и за обвиненията за трансферната политика, които съм "предявавал" към теб. Това са твои думи, теории и тълкувания. Щом треньорът ни е взел решението да се раздели с Трезеге и Диего - офанзивни варианти за нападението ни, провели пълноценна подготовка, за които няколко пъти е изказал мнение, че ще разчита, и продаде в последния момент на трансферния прозорец, мисля че си наясно какви рискове поема дел нери. А щом пуска новата си "звезда" за пълни 90 минути на терена и само 24 часа след пристигането в Торино - това е повече от ясен знак, че Куалярела е достатъчно подготвен и може повече на терена според "тактика", а според марота - и ценово. АЗ също съм наблюдавал Куалярела достатъчно пъти и според мен, той не превъзхожда с кой знае колко много Амаури/Якуинта, за да го привличаме, пък какво останало за една съпоставка качествата между него и дуото Трезеге/Диего, дефакто след продажбите на които се финансира и сделката с въпросния нов нападател.

Колко до мненията ми - живеем в демократична държава и всеки има правото да изказва собствено такова. Малко ми стана "странно" след "нападките" от твоя страна, след като изказах собствено мнение, че Куалярела трябва да се стегне. За твои сведения аз изказавам негативно мнение относно трансферната ни политика. Никого не репликирам, некого не храня - по твоите изказвания. Очевидно ме съм на твоето мнение и като потребител на форума мисля че в правата ми влиза и това да изказвам мнение - било то негативно или друго, а това как ти го тълкуваш си е абсолютно твой проблем и доводите ми бяха провокирани от твоя страна. Толкова от мен.

ПП Щом Диего е искал да остане, защо не е останал? Поредния факт, който доказва неадекватните и неоправдани действия от страна на марота и дел нери.

+Quote Post
lqlqlq
коментар 01 Sep 2010, 18:51
Коментар #26

Guests

нянко, ако си беше направил труда да прочетеш тук-таме, щеше да ти стане ясно, че делнери е искал диего да остане

+Quote Post
Репликант
коментар 01 Sep 2010, 19:31
Коментар #27

Juventus star

Цитат(yanko @ Sep 1 2010, 19:37ч.) *
...

Виж. не искам да влизам в излишни конфронтации, особено с теб, точно момче си и това, че сме на различни мениея по някои въпроси за мен не е причина да съм "на нож" с теб.Така че - peace!
Така или иначе, аз смятам да отделя повече време в гледането на Юве, отколкото на писането тук, така че няма да ти пречат моите коментари.

--------------------

+Quote Post
the pendulum
коментар 01 Sep 2010, 20:17
Коментар #28

Juventus regular

Коментари: 2 064
Регистриран: 9-November 08
Потребител No.: 1 437

Цитат(Репликант @ Sep 1 2010, 20:31ч.) *

Така или иначе, аз смятам да отделя повече време в гледането на Юве, отколкото на писането тук, така че няма да ти пречат моите коментари.

Или в писането във форума на съдебните, нали така smile.gif

--------------------

+Quote Post
Репликант
коментар 01 Sep 2010, 20:23
Коментар #29

Juventus star

Цитат(the pendulum @ Sep 1 2010, 21:17ч.) *
Или в писането във форума на съдебните, нали така smile.gif

Все някой трябва да отстоява позициите ни там.

--------------------

+Quote Post
the pendulum
коментар 01 Sep 2010, 21:11
Коментар #30

Juventus regular

Коментари: 2 064
Регистриран: 9-November 08
Потребител No.: 1 437

Цитат(Репликант @ Sep 1 2010, 21:23ч.) *
Все някой трябва да отстоява позициите ни там.

Точно тук грешиш! Там пишат само ренегати, които след един съдебен процес повярваха, че са отбор. Няма лошо да показват слабостите си по отношение на "отбора" им, а именно Юве, но защо ти трябва да ставаш пряк свидетел не знам. И все пак единствено от теб зависи къде ще пишеш, но те съветвам да не го правиш в техния "форум".
Жив и здрав smile.gif

--------------------

+Quote Post
Репликант
коментар 01 Sep 2010, 21:21
Коментар #31

Juventus star

Пиша само в темата за Юве, а и като цяло не виждам какъв проблем е за теб всичко това.Стига с офтопика, викам аз. wink.gif

--------------------

+Quote Post
Мартин Стоичков
коментар 10 Sep 2010, 21:30
Коментар #32

Juventus regular

Коментари: 2 022
Регистриран: 13-April 07
Град: София
Потребител No.: 465

Цитат
Куалярела щастлив от преминаването си в Ювентус:

Нападателят на Ювентус Фабио Куалярела изрази радостта си от факта, че ще защитава цветовете на „Старата госпожа”. 27-годишният футболист подписа с бианконерите през лятото, след като в края на трансферния прозорец напусна Наполи, за да облече екипа на Юве, макар и само под наем за един сезон.

„В Наполи си бях у дома, но сега съм тук, в новия си дом – Торино. Това е град, който съм готов да опозная добре. Пристигнах в голям клуб”, сподели Фабио Куалярела.

Нападателят ще играе под наем за един сезон, като цената е 4.5 милиона евро. Сделката включва и опция за закупуването на играча след края на този сезон.

Фабио Куалярела изрази гордостта си от факта, че ще носи фланелката на Ювентус: „Обличането на този екип, който определено е впечатляващ, значи наистина много за мен.”

--------------------

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 11 Sep 2010, 03:27
Коментар #33

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

По-пълен и доста по-добър превод:

Куалярела: Ювентус е най-великият клуб, който съществува

Новото попълнение на Ювентус Фабио Куалярела призна, че е изключително щастлив, че е получил шанс да облече екипа на най-великият и успешен отбор, който съществува. Той допълни, че това е шанс, който се случва веднъж в живота и той ще се постарае да се възползва от него максимално.

"Чувствах се у дома си в Неапол, но сега се чувствам по същия начин и тук в Торино. Това е град, който познавам много добре. Пристигнах във велик клуб - най-великият, който съществува. Това е нещо, от което съм много горд. Да носиш този екип, който е видял толкова успехи през годините, никак не е лесно, защото той задължава винаги да побеждаваш. Това е много важно, но ние сме професионалисти и знаем, че винаги трябва да даваме най-доброто от себе си. Познавам добре и спортният директор Марота, с когото работехме заедно в Сампдория и имаме отлични взаимоотношения. Всъщност той ме убеди да дойда тук. Той много добре познава качествата ми и знае с какво мога да съм полезен на отбора", заяви Куалярела.

http://www.sportal.bg/news.php?news=258586

Ето на тази нахъсаност разчитам! Добри думи и на Бонучи, и на Куалярела. Дано успеят да претворят хубавите слова и във силни мачове, пък да видим каква ще сме я свършили в края на сезона smile.gif

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
STEYN
коментар 11 Sep 2010, 10:04
Коментар #34

Primavera player
**

Коментари: 367
Регистриран: 7-March 06
Град: Варна
Потребител No.: 56

Работата е, че всички нови футболисти трябва да имат мисленето, че идват в най-великия клуб. Дори и да не е така, обличат фланелката на Юве и трябва да са наясно какво защитават. Куалярела щом показва чрез медиите, че осъзнава това, трябва да даде най-доброто от себе си.
Не бързайте да го съдите след първия кръг. Нека мине кратко време за сработка и тогава вярвам, че всеки ще покаже какво може. А докато дойде този момент трябва да разчитаме на момчетата, които от преди това са в Юве juveti3.gif

+Quote Post
outbreak
коментар 06 Jan 2011, 16:11
Коментар #35

Juventus regular

Коментари: 2 261
Регистриран: 4-July 06
Град: Плевен
Потребител No.: 143

Някакви новини около състоянието на Ку ?!?!?!

--------------------

+Quote Post
Rumbeti
коментар 06 Jan 2011, 17:04
Коментар #36

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Потребител No.: 218

Аз лично ще се радвам ако не му е счупен крака. Гледах клип от мача и определено контузията му изглеждаше много тейка. На това място - вероятно счупване. Дано да не е такова положението, но поне така ми изглеждаше. Никъде няма информация още. И аз чакам , че той и Алекс са ни единствените свестни нападатели.

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
Dek0
коментар 06 Jan 2011, 17:06
Коментар #37

Juventus regular

Коментари: 2 356
Регистриран: 12-June 07
Град: Plovdiv
Потребител No.: 549

Фабио Куалиарела се контузи по време на мача на своя Ювентус срещу Парма от 18-ия кръг в италианската Серия А. Нападателят получи травма в коляното след само 5 минути на терена.

27-годишният футболист бе заменен принудително, след остро влизане от страна на Масимо Пачи.

Първоначалните информации са за усукано коляно. Още днес се очаква бившата звезда на Наполи да се подложи на допълнителни изследвания, за да се разбере състоянието му.

Куалиарела премина в Ювентус от Наполи под наем през лятото на 2010 година, като от тогава се превърна в най-опасния нападател на “старата госпожа”. GONG.BG

Днес или утре най късно ще се знае състоянието му

+Quote Post
Rumbeti
коментар 06 Jan 2011, 17:14
Коментар #38

ЛУД

Да не е скъсал връзки само. Ако е само усукване е добре, че ако го е счупил го забравяме за много дълго време.

Иначе е ясно, че веднага не може да се каже какво е точното състояние. Трябва да го прегледат, тестове, това-онова.

--------------------

+Quote Post
Rumbeti
коментар 06 Jan 2011, 17:34
Коментар #39

ЛУД

Прогнозите явно са за два месеца на този етап.

http://www.sportal.bg/news.php?news=278926

--------------------

+Quote Post
masterhp
коментар 06 Jan 2011, 22:41
Коментар #40

Juventus hero

Коментари: 10 471
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Айде. Свърши сезона както вече казах. Като ни знам какви сме, няма сигурно и нов нападател да вземем. Ако дойде Адебайор ще е много добре или Пацини. Само не и Джила, не че и той няма да помогне, но не ни трябват такива като него. Имаме си. Дано да отсъства по малко. В момента нямаме нито един нападател. Алекс 45 минути макс, демек имаме половин!

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post

12 страници V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 21st July 2019 - 06:22ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team