IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

10 страници V  « < 8 9 10  
Reply to this topicStart new topic
> Милош Красич, 2010-2012: 50 мача, 10 гола, 1 трофей
minkov
коментар 21 Mar 2012, 21:13
Коментар #181

Juventus regular

Група: Фенове
Коментари: 1 543
Регистриран: 11-September 06
Потребител No.: 200

Красич съжалява, че не е преминал в Тотнъм

Крилото на Ювентус Милош Красич изрази съжалението си, че през януари е отказал да премине под наем в английския Тотнъм или в руския Зенит.

Сръбският национал е твърда резерва в торинския клуб и кариерата му върви надолу. Логично последваха спекулации за напускането му.

Оказва се, че наистина е имал възможност да смени отбора, но самият той е отказал.

"В края на трансферния прозорец през януари имаше оферти от Тотнъм и Зенит за преминаване под наем", обясни Красич пред вестник Вечерни Новости.

"Реших да откажа тези предложения, вярвайки, че ще получа шансове в Ювентус. Оказа се, че това бе грешно решение. Щеше да е по-добре, ако бях приел някоя от офертите".

"Имаше много слухове и за интерес от Челси, но нямаше никакъв контакт от тях и никаква оферта. Всичко беше вестникарски спекулации".

"Очевидно е, че за мен няма място в тук и вече съм отписан. Съжалявам, че трябва да напусна Ювентус".

"Никой не би бил щастлив да напусне толкова голям клуб, особено след като се е насладил на толкова добър първи сезон, но след това е отписан от треньора".

"В мой интерес е да напусна. В момента се опитвам да стоя в добра форма и се подготвям да си намеря нов отбор през юни". GOL.BG
Go to the top of the page

+Quote Post
outbreak
коментар 21 Mar 2012, 23:37
Коментар #182

Juventus regular

Коментари: 2 279
Регистриран: 4-July 06
Град: Плевен
Потребител No.: 143

Евала на Красич, че не прави драми. От това интервю се разбира, че той е напълно на ясно със статуса си и приема решението на треньора. На мен лично много ми хареса първият му сезон, но като че ли наистина няма място в този Ювентус, Конте залага на по-борбени играчи. Надявам се да си намери хубав отбор и да пасне идеално в него, защото наистина има качества smile.gif

--------------------

+Quote Post
venko_90_
коментар 22 Mar 2012, 10:02
Коментар #183

Juventus regular

Коментари: 1 302
Регистриран: 8-January 12
Потребител No.: 24 620

Бях чел някъде,че основният проблем е, че Конте изисква от крилата да се връщат и да помагат в защита,а Красич не е такъв тип играч( и явно не може да се приспособи) и затова ще напусне.....може би и проблемът с Елия е такъв и работят върху това, за да може да не се повтори случката със сърбина smile.gif

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 29 Mar 2012, 12:22
Коментар #184

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Ювентус ще иска 15 млн за Красич

Агентът на Красич казва, че клуба ще иска да възстанови максимална част от сумата, която е дал за сърбина (15.5 млн).
Милош е свързван най-често с преминаване в Англия, но последните дни отново е свързван с Лацио, което кара агента му да внесе яснота: "Няма нищо с Лацио. Преди време те отправиха запитване за него, но ставаше дума за преминаване под наем, тъй като цената му за откупуване е висока. "

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
masterhp
коментар 29 Mar 2012, 13:54
Коментар #185

Juventus hero

Коментари: 11 438
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Добре това ми харесва. 15 милки за Красич, 13 за Мело, по всяка вероятност и Ку напуска, което са още 10 милиона. Май от продажбата на тея 3мата хубавци събираме един Лавеци и правата на Джови/Верати. Сега остава и да има кой да предложи тези пари за въпросните играчи.

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
yanko
коментар 03 Aug 2012, 19:33
Коментар #186

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 5 180
Регистриран: 31-May 08
Град: Пловдив
Потребител No.: 1 134
Любим футболист: 8 Marchisio
Фен клуб: 705/289

Правата му са продадени за около 7 млн на Фенерите - цък. Успех му пожелавам насетне.

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 04 Aug 2012, 23:35
Коментар #187

Juventus champion

Коментари: 7 448
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Успех! Мъжко момче е, беше сърцат.

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 05 Aug 2012, 21:21
Коментар #188

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

"Здравейте, всички. Моят трансфер беше осъществен. Поздрави за всички фенове на Ювентус, които винаги бяха на моя страна, ще ги нося винаги в сърцето си. Никога няма да забравя хеттрика срещу Каляри или гола срещу Лацио в 94-та минута. Юве, въпреки всичко, ще остане завинаги в сърцето ми. Това беше детската ми мечта. Заминавам си, защото треньорът има други нужди и предпочита други играчи. Сега съм във Фенербахче и не съжалявам за избора си. Нямам търпение да започнем!

Фенове на Ювентус, това не е сбогуване! Защото един ден ще се върна в Торино да ви поздравя. Използвам възможността да пожелая късмет на моите приятели Пепе и Бонучи, както и на г-н Конте. Сигурен съм, че всичко ще свърши добре в тази странна ситуация!

Винаги ще подкрепям Ювентус, довиждане и ФОРЦА ЮВЕ!"

clap.gif

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
Milenrec
коментар 05 Aug 2012, 21:29
Коментар #189

Juventus star

Коментари: 2 833
Регистриран: 30-May 07
Град: Рудозем
Потребител No.: 531

Беше ми любимец и малко съжалявам ,ама така е във футбола!
Дано постигне успехи с фенерите!

+Quote Post
eXpLoSive
коментар 05 Aug 2012, 21:40
Коментар #190

Juventus regular

Коментари: 2 289
Регистриран: 1-October 06
Град: Varna
Потребител No.: 210

Във тази игра трябва да имаш и сърце не само качества. Благодарим на Милош за това което направи в трудния момент за отборът когато попадна. Успех в новият му отбор !

--------------------

+Quote Post
Bianco_Nero
коментар 05 Aug 2012, 21:53
Коментар #191

Primavera player
**

Коментари: 230
Регистриран: 4-April 06
Град: Muenchen,De
Потребител No.: 97

Благодарим ти Милош и успех в новия отбор !

--------------------
FORZA JUVE

+Quote Post
m17ak
коментар 05 Aug 2012, 22:01
Коментар #192

Juventus regular

Коментари: 1 038
Регистриран: 27-August 10
Град: Дупница/София
Потребител No.: 5 430

Евала на Милош ! Успех в новия му отбор smile.gif

--------------------
Actions speak louder than words do!

+Quote Post
masterhp
коментар 05 Aug 2012, 23:15
Коментар #193

Juventus hero

Коментари: 11 438
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Признавам го Красич, голям е !!! Много хубави думи по наш адрес. Страшно сърцат играч, много голям фен му бях, но прозно няма място в отбора ни. Имаше сърцето да е играч на Юве! Успех му жеалая в новият отбор и дано стане идол на феновете smile.gif

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
outbreak
коментар 05 Aug 2012, 23:46
Коментар #194

Juventus regular

Коментари: 2 279
Регистриран: 4-July 06
Град: Плевен
Потребител No.: 143

Само добри неща мога да кажа за Милош! Спомням си колко му се зарадвах като го взехме... Пожелавам му успех!

--------------------

+Quote Post
Spark11
коментар 06 Aug 2012, 03:28
Коментар #195

Juventus star

Коментари: 3 110
Регистриран: 22-March 10
Град: Варна
Потребител No.: 3 634

Зарадвах се, когато дойде в отбора. Получих серия от душевни оргазми, когато го видях какво правеше с противниковите защити през първия си полусезон при нас. Макар да беше резерва, никога не проговори против клуба, държа се като мъжкар и си отива като мъжкар. Благодаря ти, Милош, аз ще те запомня с добро!

--------------------
Paulo Dybala: “They’ve been complaining about Juventus for six years. Perhaps they should try another method.”

+Quote Post
Hennessy
коментар 06 Sep 2012, 15:30
Коментар #196

Juventus star

Коментари: 3 552
Регистриран: 28-February 10
Град: Добрич/Пловдив
Потребител No.: 3 499

Цитат
In bocca al lupo ad Alessandro Del Piero per la sua nuova avventura in Australia. Dirò a mia Figlia che ho giocato con il Capitano più forte e famoso in tutto il Calcio Italiano. - Milos Krasic
хехехехе smile.gif

Превод?

Този коментар е бил редактиран от yanko на 06 Sep 2012, 16:53

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 21 Dec 2018, 09:55
Коментар #197

Juventus champion

Коментари: 8 252
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Красич спира с футбола

Цитат
Бившият сръбски национал Милош Красич скоро ще обяви края на кариерата си. 34-годишният бивш ас на ЦСКА (Москва), Ювентус и Фенербахче вече има идея с какво ще се занимава оттук нататък.
"Близо съм до официалното си оттегляне от футбола. Вече искам да имам повече време за семейството си. Освен това, планирам да стана спортен директор. Целта ми е да получа лиценз Pro от УЕФА, това е новият ми приоритет", сподели Красич.
Сърбинът игра за ЦСКА (М) от 2004 до 2010 година, като стана два пъти шампион и по 4 пъти спечели купата и суперкупата на Русия. През сезон 2004/05 Красич помогна на "армейците" да триумфират с Купата на УЕФА.

Последният клуб на крилото беше Лехия (Гданск). В Полша той игра заедно с българския национал Симеон Славчев.

--------------------

+Quote Post

10 страници V  « < 8 9 10
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 12th December 2019 - 00:49ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team