IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

7 страници V  « < 5 6 7  
Reply to this topicStart new topic
> Даниеле Ругани
snitch
коментар 10 Jul 2018, 15:44
Коментар #121

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 8 660
Регистриран: 26-February 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

Ако ви кажат, че предлагат 40 милиона за централен защитник - 3/4 опция в отбора, колко от вас биха казали "не"?
Но вече като се спомене името на Ругани и това, че повечето са му сложили въображаема капитанска лента и почва едно мръщене. И другаде бях писал- по една или друга причина , Ругани не успя да се наложи в отбора на Алегри, това лято дойде и футболист с подобни качества в лицето на Калдара и ...после идва оферта от 40 млн и логичният отговор отстрана на Марота е "ДА"

Go to the top of the page

+Quote Post
nikentus
коментар 10 Jul 2018, 15:55
Коментар #122

ювентинец

Коментари: 4 914
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Мхм, Ругани е доста надценен. Прав му път.

--------------------

+Quote Post
Hristo
коментар 10 Jul 2018, 16:27
Коментар #123

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 033
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Е, да, защо да не продадем Ругани и да вземем Мустафи за 35 милиона post-294-1158668126.gif

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
nikentus
коментар 10 Jul 2018, 16:34
Коментар #124

ювентинец

Нещо официално за Мустафи има ли?

--------------------

+Quote Post
Hristo
коментар 10 Jul 2018, 16:35
Коментар #125

Juventus champion

Засега само слухове, но то така се почва biggrin.gif

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
nikentus
коментар 10 Jul 2018, 16:36
Коментар #126

ювентинец

Значи Сандро е в Юнайтед, Дибала в Ливърпул, а Пянич в Барса. Жалко sad.gif

--------------------

+Quote Post
superniki
коментар 10 Jul 2018, 16:36
Коментар #127

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 4 421
Регистриран: 1-March 07
Град: Дупница
Потребител No.: 369

Цитат(Hristo @ 10 Jul 2018, 14:27) *
Е, да, защо да не продадем Ругани и да вземем Мустафи за 35 милиона post-294-1158668126.gif

Нека го вземем, да видим цената, да видим представянето, пък тогава да съдим, че сме сбъркали wink.gif С други думи това е фантазия и не е аргумент срещу евентуална продажба на Ругани. Репликантът е прав - при Ругани има един момент с "млад, талантлив, италианец, ювентино, бъдещ капитан и т.н." дето митологизира Ругани. За мен проблемът е, че досега не успяхме да го наложим подобно на Варан с оглед на това, че още преди 3 години дойде и то след пълен сезон без картон (нещо, което забравих да отбележа, но ти много добре беше посочил), защото сега Ругани можеше да е, ако не завършен играч, то поне до нещо близко до това. А ние (Алегри) поредна година не иска да го интегрира, което е абсурдно (първият сезон дори 1/2 година не го пусна). Снич добре е написал нещата - 40 милиона за резервен футболист е лукс, който не можем да си позволим. Лично аз се съмнявам, че нещата са толкова завършени както бяха представени, съмнявам се, че ще успеем и да му вземем 40-те милиона.

--------------------

+Quote Post
Hristo
коментар 10 Jul 2018, 16:50
Коментар #128

Juventus champion

Далеч съм от мисълта, че привличането на Мустафи е аргумент срещу евентуалната продажба на Ругани. Така или иначе, на този етап всичко е на база слухове. Може и да не го вземем, може да вземем друг, а може и да го вземем и Мустафи да стане клубна легенда. Въпросът е, че имаме 24-годишен италиански защитник, който от 3 сезона е в клуба, напълно интегриран, играл редом до някои от най-класните защитници на нашето време, считан за бъдещето на италианската защита и т.н. И когато си говорим за "подмладяване" и за "по-италиански" Ювентус, просто не виждам логика да продаваме точно Ругани. Да, беше резерва досега, но това е нормално: в първите си два сезона Ругани трябваше да бори Бардзали, Киелини и Бонучи, а когато минахме в схема с двама централни защитници, нещата за него съвсем се закучиха; през последния сезон Алегри започна да го налага още от самото начало, но впоследствие Бенатиа го измести, което обаче не означава, че Ругани ще бъде твърда резерва и следващия сезон.

Както и да е. Работата е ясна. Всичко е бизнес, а ние ще отчетем поредната грандиозна plusvalenza.

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 10 Jul 2018, 17:22
Коментар #129

Juventus champion

Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Бих приел продажба на Ругани, ако нямахме Бардзали и Бенатия. Щом ги имаме, първите двама махнати трябва да са те. По-добре 20 млн. за Бенатия, отколкото 40 за Ругани. Както и да е наистина, колкото и да си пишем, вероятно ще го продадат, така че няма смисъл да пишем с "ако", "трябваше" и т.н., ще си се радваме на Бенатия и Бардзали, а понеже те са в отбора, Калдара ще хване 5 мача този сезон, догодина 10, а след третата, в която направи 15, ще го продадем и него, докато предложим още един нов договор на Бардзали и на Киелини, а може и на Бенатия.

А ако се чудят от кого да съберат пари - Бенатия, Матюиди, Сандро, Манджукич, Игуаин, отделно още Пяца и цялата друга плява. Не е като да няма.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Teogo0alll
коментар 17 Jul 2018, 13:51
Коментар #130

Juventus bench

Коментари: 914
Регистриран: 21-January 08
Потребител No.: 851

Поредна медия потвърждава, че Ругани в Челси за 50 млн евро е done deal.

Доста стабилна сума !

Този коментар е бил редактиран от Teogo0alll на 17 Jul 2018, 13:52

+Quote Post
vench
коментар 17 Jul 2018, 15:29
Коментар #131

Juventus regular

Коментари: 2 265
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Цитат(Teogo0alll @ 17 Jul 2018, 14:51) *

Доста стабилна сума !

50 млн. евро за резерва е направо богаташка работа. Да се замисли обаче Алегри, че хората оценяват футболист на такива пари, а той не искаше да разчита на него. Времето ще покаже дали си ги е струвал.

--------------------

+Quote Post
Replicant
коментар 17 Jul 2018, 16:19
Коментар #132

Juventus regular

Коментари: 2 069
Регистриран: 26-April 16
Потребител No.: 25 004
Любим футболист:Alessandro Del Piero

Цитат(NUCLEO1985 @ 10 Jul 2018, 17:22) *
Бих приел продажба на Ругани, ако нямахме Бардзали и Бенатия. Щом ги имаме, първите двама махнати трябва да са те. По-добре 20 млн. за Бенатия, отколкото 40 за Ругани. Както и да е наистина, колкото и да си пишем, вероятно ще го продадат, така че няма смисъл да пишем с "ако", "трябваше" и т.н., ще си се радваме на Бенатия и Бардзали, а понеже те са в отбора, Калдара ще хване 5 мача този сезон, догодина 10, а след третата, в която направи 15, ще го продадем и него, докато предложим още един нов договор на Бардзали и на Киелини, а може и на Бенатия.

А ако се чудят от кого да съберат пари - Бенатия, Матюиди, Сандро, Манджукич, Игуаин, отделно още Пяца и цялата друга плява. Не е като да няма.

Емо, защо според теб Алегри предпочиташе Бардзали, Хьоведес (в двата дни, в които беше здрав) и най-вече Бенатия пред Ругани?

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 17 Jul 2018, 18:53
Коментар #133

Juventus champion

Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Странно, но тази тема ми излезе прочетена, без да съм я прочел.

Признавам, че съм пристрастен на тема "Ругани". Не смятам, че е играл чак толкова по-малко от останалите, всъщност бях гледал някаква статистика, че в Серия А е втори след Киелини по изиграни минути мисля. Проблемът е в Шампионската лига, а честно казано инатът на Алегри не го разбирам. Бардзали беше абсурден на моменти, Хюн-Мин Сон изглеждаше като носител на Златната топка срещу него. Този сезон ще е по-абсурден, а живот и здраве, надявам се догодина да си ходи вече и ще трябва да търсим нов защитник, а ние си имаме. Бенатия не го харесвам, защото има навик да се дъни във важните моменти. Нямам идея защо играят повече, сигурно на тренировки Алегри вижда нещо, може и в мачовете да го вижда, но аз не виждам разликата. Но ако има нещо, за което да критикувам Алегри, това е точно Ругани, другото е Бернардески, който не игра много, включително и срещу слабаците в Серия А, както и глупостта Манджукич крило, която вече не беше нужна през последния сезон.

Признавам иначе, че резерва за 50 млн. е велик бизнес. Сигурно и аз да бях шеф, и аз щях да го продам. Просто според мен е по-добре да продадем Бенатия за 20-25 и да търсим още някой за продажба, отколкото да махаме Ругани. Защото както го има това, че при нас не игра, има го и това, че Челси дават 50 млн. за "резерва". Те имат навика да надплащат, но пък чак толкова, а и да вадят 50 млн. само заради Сари - не мисля.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
the_parasite
коментар 18 Jul 2018, 22:49
Коментар #134

Juventus regular

Коментари: 2 192
Регистриран: 10-December 09
Потребител No.: 3 058

Цитат(Teogo0alll @ 17 Jul 2018, 13:51) *

Доста стабилна сума !

Стискам палци да продадем Ругани. Това момче ще изгние при нас, а потенциалът му е огромен. Цената няма значение. Важното е да се развива.

+Quote Post
#8 Marchisio
коментар Вчера, 07:34ч.
Коментар #135

Juventus bench

Коментари: 871
Регистриран: 17-April 16
Потребител No.: 25 002

Вие да ни бе да очаквате, че Ругани ще е твърд титуляр в Челси? Сари играе в 4-3-3, а има в състава си Кристенсен, Рюдигер, Кейхил и Давид Луиш все още.
За мен Ругани ще има адски проблеми с мощните физически играчи в ПЛ. Качествата му са силно надценени за мен, но има време да се докаже. Парите, които ще вземем за него са повече от добри.

+Quote Post
Teogo0alll
коментар Вчера, 07:50ч.
Коментар #136

Juventus bench

Коментари: 914
Регистриран: 21-January 08
Потребител No.: 851

Като чуя Ругани и се сещам точно за два мача: Италия - Испания 1:3 (полуфинал за младежи, лято 2017) , Интер-Юве 3:0 (полуфинал реванш от купата на Италия, ако не ме лъже паметта беше пролетта на 2016)
Щом 3 години, Алегри не го пусна в нито един решителен сблъсък от ШЛ, значи нещо не е наред с това момче. Сухите мрежи в калчото могат да се постигнат и с някого от примаверата. Това не е атестат за качествата му.
50 млн са огромна сума за резервен бранител, пък било то дори и на днешния пазар.
Пожелавам успех на Даниеле, дано ме опровергае и направи силна кариера в Англия smile.gif

+Quote Post
mrd
коментар Вчера, 08:35ч.
Коментар #137

Juventus regular

Коментари: 1 621
Регистриран: 17-July 12
Град: Sofia
Потребител No.: 24 704

Нашите отказвали да го продадат засега. - Ди Марцио

--------------------

+Quote Post

7 страници V  « < 5 6 7
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 20th July 2018 - 20:12ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team