IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

60 страници V  « < 8 9 10 11 12 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Антонио Конте
Dek0
коментар 28 Jan 2012, 10:26
Коментар #181

Juventus regular

Група: Фенове
Коментари: 2 368
Регистриран: 12-June 07
Град: Plovdiv
Потребител No.: 549

Конте доволен от привличането на Касерес
28 януари 2012 | 05:28

Треньорът на Ювентус Антонио Конте не скри задоволството си от привличането на защитника Мартин Касерес от Севиля. Уругваецът бе привлечен в торинския гранд под наем до края на сезона, с опцията за откупуването му през лятото и според треньора, той ще бъде от голяма полза в битката за титлата в Серия "А".

"Видях се с Касерес и го поздравих за идването му в отбора. До момента разполагахме само с петима защитници и бе редно да се подсилим в тази зона. Хубаво е, че взехме играч, който вече познава обстановката в клуба и няма да има нужда да се адаптира. Мартин обаче трябва да бъде скромен, защото той вече е част от най-добрата защита в Серия "А", заяви Конте.
SPORTAL.BG
Go to the top of the page

+Quote Post
Dek0
коментар 08 Feb 2012, 13:26
Коментар #182

Juventus regular

Коментари: 2 368
Регистриран: 12-June 07
Град: Plovdiv
Потребител No.: 549

Венгер: Антонио Конте върши чудесна работа в Юве
08.02.2012 13:16
"Очаквах от него да има повече проблеми, но той се справи с тях", каза мениджърът на Арсенал

Мениджърът на лондонския Арсенал Арсен Венгер похвали наставника на Ювентус Антонио Конте за добре свършената работа в редиците на торинския колос през този сезон.

42-годишният бивш футболист на "старата госпожа" Конте замени Луиджи Дел Нери от началото на кампанията и изведе тима до серия от цели 21 поредни срещи без загуба в Серия "А".

"Антонио Конте свърши чудесна работа. За мен е доста изненадващо, тъй като смятах, че той ще има нужда от малко повече време, за да се адаптира към новия си проект в Ювентус", сподели Венгер пред изданието "Тутоспорт".

"Очаквах Конте да се сблъска с малко повече проблемни ситуации в новата си роля в клуба", продължи наставникът на Арсенал, който е свързван с поста национален селекционер на Франция след края на европейските футболни финали.

"Но до този момент всичко върви много добре за Конте. Той се справя с нещата по доста интелигентен начин, а и взе някои много важни решения на трансферния пазар", завърши Арсен Венгер.

Освен силната серия и първото място в шампионата, Ювентус е в битката за купата на Италия, където съперник на торинци ще бъде Милан.

GOL.BG

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 09 Feb 2012, 12:05
Коментар #183

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Радостта му след първия и след втория гол вчера:

Този луд, луд Конте! biggrin.gif

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
the_parasite
коментар 09 Feb 2012, 12:06
Коментар #184

Juventus star

Коментари: 2 655
Регистриран: 10-December 09
Потребител No.: 3 058

Цитат(JuventiKnow @ Feb 9 2012, 12:05ч.) *

Аз бих казал този луд, луд хитрец Конте!

П.С. При втория гол и страничния съдия се кефи на Антонио! laugh.gif

Този коментар е бил редактиран от the_parasite на 09 Feb 2012, 12:07

--------------------

+Quote Post
imt
коментар 09 Feb 2012, 12:54
Коментар #185

Primavera player
**

Коментари: 279
Регистриран: 27-October 10
Потребител No.: 6 924

МНОГО МНОГО ГОЛЯМ КОНТЕ! Ще напише още много страници в историята на Юве!

+Quote Post
blagoy_sim
коментар 09 Feb 2012, 13:53
Коментар #186

Juventus star

Група: Ветерани
Коментари: 4 001
Регистриран: 26-February 06
Град: София
Потребител No.: 33

Аз само се моля да изкара сезона, че с тези емоции не знам докъде ще го докара. Давай Конте, играй им антиконти на всички и да не шавиш много wink.gif

--------------------

Elkann: 'Zeman? Carrera already won more'
Мъчно ми е, много ми е мъчно за милан, за интер, за рома, за наполи.

+Quote Post
Tacchinardi
коментар 09 Feb 2012, 17:56
Коментар #187

Juventus bench

Коментари: 521
Регистриран: 21-September 11
Град: Плевен
Потребител No.: 24 590

Цитат(JuventiKnow @ Feb 9 2012, 12:05ч.) *

Пълен психопат в добрия смисъл на думата! biggrin.gif Истински ювентинец, който твори история. 1a.gif clap.gif

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 09 Feb 2012, 18:35
Коментар #188

Juventus champion

Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

Големец cool.gif Такава страст и желание да изведе Юве до висините както, когато е бил капитан. Надявам се да успее и да се превърне в нашия "изкуфял Фърги" laugh.gif

+Quote Post
stefoto
коментар 18 Feb 2012, 10:22
Коментар #189

Juventus star

Коментари: 3 510
Регистриран: 30-April 07
Потребител No.: 482

Конте иска повече голове от Ювентус

Треньорът на Ювентус Антонио Конте иска неговият тим да бележи повече голове в своите мачове. "Старата госпожа" все още няма загуба на сметката си от началото на сезона, но в същото време записа няколко разочароващи нулеви ремита и като цяло не бележи много попадения, особено в гостуванията си. В мачовете далеч от Торино отборът има едва 11 гола в 12 мача и също така е вкарал 12 попадения по-малко от основния си конкурент за титлата - Милан.

"Мисля, че отборът играе еднакво добре и удома и навън, но когато погледна статистиката, тя показва, че трябва да бележим повече голове навън. Ние работим много за подобряване на играта ни още от началото на годината. Отборът показва голямо израстване, като само за няколко месеца станахме основен конкурент на Милан за титлата. Това ме изпълва с гордост и задоволство. Ние знаем обаче, че има да извървим още дълъг път. Нужно е да поддържаме определено ниво в играта си", смята Конте.

sportal.bg

+Quote Post
1916
коментар 19 Feb 2012, 11:58
Коментар #190

Promising youngster
*

Коментари: 18
Регистриран: 18-February 12
Град: Стара Загора
Потребител No.: 24 636

Цитат(stefoto @ Feb 18 2012, 10:22ч.) *
Конте иска повече голове от Ювентус

Треньорът на Ювентус Антонио Конте иска неговият тим да бележи повече голове в своите мачове. "Старата госпожа" все още няма загуба на сметката си от началото на сезона, но в същото време записа няколко разочароващи нулеви ремита и като цяло не бележи много попадения, особено в гостуванията си. В мачовете далеч от Торино отборът има едва 11 гола в 12 мача и също така е вкарал 12 попадения по-малко от основния си конкурент за титлата - Милан.

"Мисля, че отборът играе еднакво добре и удома и навън, но когато погледна статистиката, тя показва, че трябва да бележим повече голове навън. Ние работим много за подобряване на играта ни още от началото на годината. Отборът показва голямо израстване, като само за няколко месеца станахме основен конкурент на Милан за титлата. Това ме изпълва с гордост и задоволство. Ние знаем обаче, че има да извървим още дълъг път. Нужно е да поддържаме определено ниво в играта си", смята Конте.

sportal.bg

Головете ще дойдат с времето, а и с Бориело няма да стане. Ние нека бием Милан 4 пъти този сезон, а те ако искат и 30 гола повече да вкарат biggrin.gif

+Quote Post
Hristo
коментар 27 Feb 2012, 00:51
Коментар #191

Juventus champion

Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Така. Да кажа и за няколко думи за сезона до този момент. Умишлено ще го направя точно в тази тема, защото за мен това, което прави Конте до момента, е равносилно на подвиг и именно той е с най-голяма заслуга Ювентус да е само на точка от върха и без загуба в продължение на 27 мача.

През последните няколко години бяхме свикнали да казваме, че който и треньор да дойде, той няма как да оправи тази каша с магическа пръчка и ще ни трябва доста време, за да се съвземем след разрухата, оставена последователно от Раниери, Ферара, Дзакерони и Дел Нери. Да, но Конте сякаш е магьосник, след като за отрицателно време тотално преобрази Ювентус.

Миналия сезон, след изиграването на първите 24 мача, имахме 38 точки и 6 загуби. Отборът вече бе тръгнал по инерция, а реалната цел не беше дори място в четворката, а класиране за Лига Европа. Да не говорим, че тепърва предстояха трите поредни загуби, без да отбележим дори гол (Лече 2:0, Болоня 0:2 и Милан 0:1). С две думи, сезонът, на практика, се доиграваше, но по-лошото беше, че треперехме срещу абсолютно всеки отбор, независимо дали играем в Торино или навън. Отборчета като Болоня, Парма и Лече ни унижаваха, Наполи ни разнебити, а Милан дойде на екскурзия в Торино за едно от най-безличните дербита в цялата история на Калчото просто за да си вземе задължителните три точки в борбата за титлата.

Само година по-късно Ювентус е на точка от върха с мач по-малко и без загуба, като освен това сме и на крачка от финал за Купата на Италия. От Циркополи насам досега не сме били толкова близо до трофей, а дори имаме възможност и за дубъл.

Защо Конте е човекът с най-голямата заслуга за възраждането на Ювентус?

Първо, защото успява да постигне всичко това с шепа класни играчи и една камара посредствени футболисти на ниво Чезена и Новара; след това направи от тези играчи отбор, колектив и действително им придаде от, станалия пословичен, характер и шампионски манталитет. Вече няма и помен от онези разбити команди на Раниери, Ферара и Дел Нери. Този състав излиза само и единствено с мисълта за победа; бори се за всяка педя терен, за всяка топка и никога не се предава! Играчи като Пепе и Джакерини надскочиха себе си; Бардзали се превърна във фундаментален стълб в защитата и, без да преувеличавам – в един от най-добрите защитници в света в момента; Буфон изживява втора младост; Маркизио израстна неимоверно (въпреки че напоследък му падна формата), а новите попълнения – Пирло, Видал и Лихтщайнер – се адаптираха толкова бързо, сякаш винаги са били част от този отбор. Дори един отписан Де Челие направи няколко силни мача и загатна, че, в крайна сметка, може и да излезе нещо от него.

Трябва да отбележа и че най-накрая направихме една доста прилична трансферна кампания, в която Конте взе дейно участие. И ако за Пирло никога не съм имал никакви съмнения в неговите качества, то останах много приятно изненадан от Видал и Лихтщайнер. За мен това са трите трансфера, които оказаха най-голямо положително влияние върху отбора от Циркополи насам.

Друг изключително важен аспект от работата на Конте: не робува на имена и на схеми! Ако при Ферара Диего беше задължителен титуляр, без значение в каква форма се намира, а при Дел Нери всеки мач излизахме с 4-4-2, независимо от налични играчи и моментна форма, то Конте демонстрира впечатляваща тактическа грамотност, променяйки на няколко пъти постройката на игра в зависимост както от резултатите, така и от противника. Очевидно беше, че с това 4-2-4 няма да го бъде, защото, първо, Пирло изнемогва, и, второ, нито Маркизио, нито Видал заслужаваха място на пейката – веднага премина към 4-3-3, която се оказа и най-удачната за наличния ресурс. Признавам, че и на мен не ми допада това 3-5-2, но пък свърши работа в няколко мача и, по-важното, това е знак, че Конте може да приложи всякаква схема на игра, а футболистите, от своя страна, да се приспособят към нея без проблем.

Относно имената, неведнъж Конте заяви, че пуска само тези, които са в най-добра форма. А и не е нужно да го казва, то се вижда. В последно време се начетох на коментари за това, че Дел Пиеро ни бил най-добрият футболист и трябвало всеки мач да е титуляр. Ще ме извинявате, но Дел Пиеро, при цялото ми уважение, признание и преклонение към него, е на светлинни години от най-добрата си форма. Тъжно, но факт. Допреди мача с Рома за Купата, беше, буквално, трагичен, да не говорим, че рядко имаше дори правилно отиграване. Далеч съм от мисълта, че Бориело заслужава повече мястото на Алекс, но да си кривим душата и да се заблуждаваме, че, едва ли не, Дел Пиеrо ще ни влачи и всеки мач ще вкарва по два гола... Да, ще има още няколко избухвания като това срещу Рома, но дотам. Тъжно ми е да го гледам толкова бавен, тромав и как елементарно губи топката. Още по-тъжно ми е, че с всеки изминал мач се приближаваме към момента, в който Алекс ще облече за последен път бяло-черната фланелка, с което една епоха ще отмине. Но това е реалността. Годините не прощават на никого. Това вече не е онзи Дел Пиеро, който правеше каквото си поиска с топката, и Конте много добре го осъзнава.

Да се върна отново на трансферите, понеже и за зимното меркато се изписаха маса страници, пълни с упреци и критики. Хубаво е веднъж завинаги да се разбере, че Януари няма как да пръснем 50-60 милиона и да доведем Бензема и Нани. Първо, че нямаме парите, и, второ – такива играчи, каквито ни трябват, се взимат лятото. Касерес беше оптималният вариант за защитата – понатрупа вече доста опит, самочувствие, а и се вписва идеално във философията на Конте. Освен това, ще придаде дълбочина в състава, тъй като е универсален защитник. Не случайно Конте настояваше толкова много за него и избра уругваеца вместо надценения форумен герой Гуарин.

Казах го и в другата тема, ще го повторя и тук: най-после имаме човек начело, който милее за този клуб и живее с каузата „Ювентус”. Човек, който излиза пред медиите и отстоява интересите на клуба. Поправете ме, ако греша, но вече 27 мача не съм видял Конте седнал по време на мач. Непрекъснато търчи по тъча, вика, дава наставления, а когато вкараме гол, изглежда най-щастливия човек на света и се радва като малко дете. Е, просто ми пълни душата и ме кара да се чувствам спокоен, че на пейката имаме истински ювентинец, а не наемник, който е решил да прави визитка на наш гръб.

Да, Конте допуска грешки, включително и вчера с включването на Бориело и Естигарибия, както и с неподходящото 3-5-2 в случая, но не бива да забравяме, че е все още млад треньор и няма толкова опит. На моменти се предоверява на някои играчи, които впоследствие разочароват и не оправдават доверието му (Естигарибия, Бонучи, а отскоро и Бориело). Хубавото поне е, че се учи от грешките си. Напълно съм убеден, че след вчерашния мач си е взел поука и в скоро време надали ще излезем отново в 3-5-2, а Бориело, навярно, вече е изиграл един от последните си мачове за Ювентус.

Прави впечатление и как на няколко пъти отборът изиграва посредствено първо полувреме, след което излиза тотално преобразен. Това говори за сериозна работа в съблекалнята и за изключителни мотиваторски, а и тактически, умения у Конте. Примерите за това не са един и два.

Да, и на мен Бориело ми е един от най-антипатичните играчи и не доумявам какво търси при нас, но пак казвам, Конте не е безгрешен. Важното е, че е много здраво стъпил на земята и не е инат. И за мен Естигарибия е разочарование, но ето, че Конте изтиска доста и от него: гола му срещу Наполи и асистенцията за Матри срещу Удинезе в един закучен мач. Дори само с това да си остане, няма да е малко за играч под наем, към когото няма никакви очаквания. Другото трансферно "разочарование" - Джакерини, както казах, демонстрира огромно развитие и изненада приятно. Имам чувството, че и Бориело ще се отчете с някой силен мач до края на сезона и ще ни донесе я точка, я три, които могат да се окажат безценни накрая.

Дори да не спечелим титлата, което е напълно възможно и логично с оглед на предстоящата тежка програма и многото изпуснати точки до момента, този сезон Ювентус направи огромна крачка напред. Изградихме стабилна основа, намерихме си треньор и сме на път да се класираме за ШЛ, което е отлична предпоставка за едно по-светло бъдеще. Да не забравяме и новият стадион, за който е излишно да се впускам в подробности.

Не съм запознат в детайли с Примаверата, но виждам, че и там се работи много здраво. Клубът вече се ориентира сериозно към млади играчи и съм сигурен, че Буи и Апелт няма да са следващите Екдал и Яго. Убеден съм и че Сьоренсен ще бъде върнат рано или късно. Ако не друго, ситуацията с финансовия феър плей го изисква. Един Леали пък би бил отлична дългосрочна алтернатива на Буфон. От това, което видях на турнира "Виареджо", нашата Примавера бе с класи над останалите. Впечатление ми направиха и Белтраме, и Спинанцола, и Чибса, и Падован, наред със споменатите Апелт и Буи. Но това е отделна тема.

Няма как да не изкажа задоволството си, че най-после, най-накрая проблемът с контузиите изглежда решен, което отново е заслуга на Конте или поне на кондиционните треньори, които са част от неговия екип. А това беше огромен пропуск през последните години и на моменти ситуацията изглеждаше безнадеждна.

Признавам, че в началото бях, по-скоро, песимист по отношение на Конте, но човекът наистина прави чудеса с ресурса, с който разполага. Успява да извлече абсолютния максимум от редица играчи и ако имахме т.нар. game changer, каквито са Ибрахимович за Милан, Меси - за Барселона и Роналдо - за Реал, то навярно сега щяхме да сме на солидна преднина пред Милан. Вярвам, че следващия сезон най-после ще се подсилим с поне две супер класни попълнения (в нападение), с които вече да минем на следващото ниво. На този етап, с тези играчи - толкова. Това е таванът на много от тях.

Въпреки че титлата изобщо не е загубена кауза, съмнявам се, че ще успеем да се преборим за нея. Но дори само една Купа на Италия би ме направила изключително щастлив в края на сезона, разбира се, гарнирана с класиране в ШЛ. Конте надмина всякакви очаквания и продължава да ме изумява! Не подценявайте и факта, че продължаваме да бъдем единственият отбор в Европа без загуба! Това е нещо уникално в съвременния футбол! Да, равенствата идват малко в повече, но шампионски манталитет не се гради със загуби и със сигурност 11 хикса са по-добре, отколкото 5-6 загуби.

Не забравяйте, че титла се печели със защита, а колкото и парадоксално да изглежда, Ювентус в момента има най-добрата защита в Серия А - допуснали сме едва 15 гола в 24 мача; имаме 12 сухи мрежи (50%); само веднъж са ни вкарвали 3 гола (в онзи луд мач с Наполи) и само веднъж сме допускали два гола, т.е. само два отбора са успели да ни вкарат повече от един гол. Да, това е само статистика, но същата тази статистика показва, че през годините шампион става отборът с най-добрата защита, съответно - с най-малко допуснати голове.

Ювентус отново е фактор в Италия! Отново сме трън в очите на морати и Берлускони! Отново всичко и всички са срещу нас! Както в доброто старо време, провинциалните тимчета излизат срещу нас на*рани, наливат бетона и почват с балтиите, надявайки се да измъкнат хикс. Спомнете си как Наполи направиха всичко възможно да не излязат по програма срещу нас есента!

Forza Juve! Forza Conte!

faccina21so3.gif

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
Del Pi 10
коментар 27 Feb 2012, 02:00
Коментар #192

Juventus regular

Коментари: 2 009
Регистриран: 23-July 08
Град: Бургас
Потребител No.: 1 279

Страхотен коментар !! Припокрива се с много от нещата , за които мисля да говоря в едно доста обширно мнение , но да видим кога ще се хвана да го напиша. Дано и поне малко да успее да ми се получи толкова подредено и разбираемо, колкото твоето , защото нещо до този момент повечето пъти , когато съм правил нещо подобно , се разводнявам доста и тръгвам да говоря за едно , а завършвам със съвсем друго нещо.
Не е за пренебрегване и работата на Аниели и като цяло позицията му за доста въпроси , както и съпричастността , която показва към отбора - само за пример - на седмица поне по веднъж се среща с отбора , а след триумфа на примаверата пък , първо ги поздрави по телефона , а в последствие в Торино им честити и ги поздрави лично.
Ако съм разбрал правилно , мисля дори първият мач от финала за купата с Рома ще бъде игран на Ювентус Стейдъм , а не на игрището Чизола във Виново, именно по идея и предложение на Андреа. wink.gif

--------------------
STORIA DI UNGRANDE AM0RE

+Quote Post
Rumbeti
коментар 27 Feb 2012, 04:09
Коментар #193

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Потребител No.: 218

Ицака найстина е казал почти всичко, което може да се каже относно Конте. Съгласен съм с почти всичко. Единствено аз не споделям мнението, че сме направили добра трансферна кампания.

Според мен Конте можеше да не купува доста от играчите, които взе. Тук визирам главно наетите футболисти от рода на Бориело, Вучинич, Естигарибия. Има още за споменаване, но идеята ми е , че повечето от закупените играчи са малко под нивото на клуба. Не случайно и Конте вижда проблемите в нападение, но според мен той има основна вина. Купи слаби нападатели, държи един от най-силните ни футболисти резерва, а именно капитана и легендата на клуба.

Найстина в защита сме добре сега и това е много важно. Отбора върви добре и се надявам още по - силни да станем. Оправим ли нападението ще сме супер сила. Конте го осъзнава това и се надявам да купим най - накрая един сериозен нападател, какъвто беше например Трезеге. Всеки мач знаехме, че започваме от поне 1-0 заради него smile.gif

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
yanko
коментар 27 Feb 2012, 12:46
Коментар #194

Juventus champion

Коментари: 5 180
Регистриран: 31-May 08
Град: Пловдив
Потребител No.: 1 134
Любим футболист: 8 Marchisio
Фен клуб: 705/289

Съгласен съм с всяко едно изречение в поста на Ицака. Към момента именно Конте е човекът заради когото сме в това положение, което е и в пълен контраст спрямо последните години. Според мен едва ли ще се преборим за Скудетото, но и класиране за ШЛ + Купа на Италия ще е повече от чудесно като завършек на сезона.

+Quote Post
masterhp
коментар 27 Feb 2012, 13:15
Коментар #195

Juventus hero

Коментари: 13 232
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Icak, long time no see. Добре си избухнал с този пост! Трябва скоро да се видим, преди някой мач smile.gif

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
Black&White
коментар 27 Feb 2012, 13:19
Коментар #196

Juventus regular

Коментари: 1 347
Регистриран: 22-June 09
Град: sofia
Потребител No.: 2 462

Рано е да се дават оценки за работата на Конте.Определено има положителна промяна в отбора,но да не забравяме,че бяхме на дъното.

Подобно на бг националите,работата беше толкова забатачена,че можеше да вървим само нагоре след две поредни седми места.

Все пак не забравяйте,че сме Ювентус и ако някой си е мислил,че е можело да бъде по-зле,жестоко се лъже.

Засега при него най-много ми харесва темперамента с който води отбора и който предава да играчите.

А дали тактиката и трансферите са му били правилни,ще говорим след края на сезона.

Според мен има 3 варианта за изхода на сезона:

1)Оптимален-Дубъл!!!!

2)Задоволителен-Директно участие в ШЛ+Купата!!!!

3)Кошмарен-Без никакъв трофей.

--------------------
Juve Need Quality

„В Юве победа не е най-важното. Това е единственото, което има значение.” -Джампиеро Бониперти

+Quote Post
don Pintilio
коментар 27 Feb 2012, 19:11
Коментар #197

Primavera player
**

Коментари: 473
Регистриран: 20-June 11
Потребител No.: 24 555

+1 и от мен за icaka

--------------------

+Quote Post
Бялото Перо
коментар 27 Feb 2012, 19:15
Коментар #198

Juventus regular

Коментари: 1 447
Регистриран: 15-March 11
Потребител No.: 24 519

В крайна сметка говорим за Ювентус, тези сметки с вторите места нямат място за отбор като нашият. Като си начело на Юве ти поемаш огромно бреме винаги стремежа да е първо място без никакви компромиси. Да Конте направи доста добри неща, но също така направи и доста грешки поради, които в тазгодишното изключително слаба Сериа А ние не можем да покажем превъзходство в точкови план въпреки редицата предиства, които имаме.
Искам и без да се заяждам да репликирам, защо зимната трансферна кампания бе фарс. Въпроса зимата не беше да хвърлим 50+ млн, а да подсигурим дълбочина и вариативност на състава. Това добре, но въпроса е защо купихме Падоин и Бориело като за същите постове можехме да наложиме момчета от школата (някой ко-оунед). Като нямаш достатъчно пари за читави играчи налагай младежи. Ето това е драмата + 6-7 млн в трансферни суми и заплати като можехме да вземем един Имобиле примерно, или някой от примаверата и да спестим някой и друг милион за лятото когато ще почнем да се пазарим за 1-2 млн...

За накрая ако може някой да ми обясни как 11Х > 6L+5W нещо математиката не ми се връзва

Този коментар е бил редактиран от Бялото Перо на 27 Feb 2012, 19:18

--------------------
Формата е временна, докато класата вечна

+Quote Post
don Pintilio
коментар 27 Feb 2012, 19:49
Коментар #199

Primavera player
**

Коментари: 473
Регистриран: 20-June 11
Потребител No.: 24 555

Цитат(Бялото Перо @ Feb 27 2012, 19:15ч.) *
За накрая ако може някой да ми обясни как 11Х > 6L+5W нещо математиката не ми се връзва

аз да ти отговоря: Става въпрос за самочуствие....усещането да си Непобедим wink.gif

--------------------

+Quote Post
Garrett
коментар 27 Feb 2012, 20:07
Коментар #200

fino alla fine

Коментари: 2 349
Регистриран: 26-February 06
Град: Варна
Потребител No.: 30
Любим футболист: Pavel Nedvěd

Цитат(Бялото Перо @ Feb 27 2012, 19:15ч.) *
В крайна сметка говорим за Ювентус, тези сметки с вторите места нямат място за отбор като нашият. Като си начело на Юве ти поемаш огромно бреме винаги стремежа да е първо място без никакви компромиси. Да Конте направи доста добри неща, но също така направи и доста грешки поради, които в тазгодишното изключително слаба Сериа А ние не можем да покажем превъзходство в точкови план въпреки редицата предиства, които имаме.
Искам и без да се заяждам да репликирам, защо зимната трансферна кампания бе фарс. Въпроса зимата не беше да хвърлим 50+ млн, а да подсигурим дълбочина и вариативност на състава. Това добре, но въпроса е защо купихме Падоин и Бориело като за същите постове можехме да наложиме момчета от школата (някой ко-оунед). Като нямаш достатъчно пари за читави играчи налагай младежи. Ето това е драмата + 6-7 млн в трансферни суми и заплати като можехме да вземем един Имобиле примерно, или някой от примаверата и да спестим някой и друг милион за лятото когато ще почнем да се пазарим за 1-2 млн...

1. Бориело не е закупен, а е под наем. Имобиле ако беше върнат, при липса на контузии при нападателите, както досега, щеше да запише най-много 1-2 мача до края на сезона. Дотук спирам, за продажбата на 50% от Имобиле доста се изписа.
2. Номера не е да вземеш играч от примаверата за резерва, а някой с опит, който няма да прави проблеми, че търка скамейката, и същевременно що годе ще ти свърши работа на повече от един пост. Доколко сме успели тепърва ще разберем. Играчите от Примаверата трябва да играят.
3. А ти я кажи 11X > < ? 6L 5X. Защото е доста крайно твърдение, че може да изкараш сезон без Х или загуба. Серия А може да е слаба, но е и равностойна, всеки ден се убеждаваме.
4. Пише се Недвед wink.gif

--------------------
This is our celebration, earned by the sweat of our brows.
It’s the celebration of all those who have always believed.
It’s the celebration of all you Juventus supporters, who instead of abandoning us made your voices even louder.
It’s the celebration of all those who roared for a Serie B goal the same way they did for the one that brought us the Scudetto.

+Quote Post

60 страници V  « < 8 9 10 11 12 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 15th January 2021 - 18:51ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team