IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

Reply to this topicStart new topic
> ТВ доставчици
tsekov
коментар 23 Sep 2010, 19:27
Коментар #1

Scouted
*

Група: Фенове
Коментари: 86
Регистриран: 7-June 10
Град: София
Потребител No.: 4 218

Здравейте,

Отварям темата защото не успях да открия аналогична такава. Ако не съм прав и има - нека модераторите я изтрият.

Тук смятам, че може да си споделяме впечатленията от цифровите (кабелни) оператори в различните градове. Мисля, че ще е от полза, ако някой го интересува. Аз лично съм на Blizoo в София, но мноооооого съжалявам за избора си. То не беше много избор, защото в апартамента вече имаше кабел на Евроком и просто трябваше да ми донесат КОМ модул. За да ме разберете ставаше въпрос за 11.06.2010г. smile.gif

Да кажа на всички ако се чудят - това е компанията с най-лош support, който съм виждал. Просто за 1 месец, в такива филми се вкарах, че ми трябват около 10 стр. пост да успея да разкажа всичко и в подробности. Сериозно говоря - ще се скъсате от смях, защото няма такава трагикомедия. И по стар български обичай всичко се оправи в деня, в който споделих случано на едни бизнес партньори поредната уникална история (след като седях 4 дена без никаква ТВ) и се оказа, че те се познават със управителя, веднага му се обадиха и веднага ми оправиха ТВ-то. Идеята ми е, че ако навремето бях получил съвет от някой потърпевш, едва ли щях да съм към тях, само и единствено заради лошата поддръжка.

Идеята на първия ми пост е свързана и с конкретен въпрос, който ме ядосва от 2 месеца вече и както следва от горния параграф решение от тях още няма biggrin.gif Та - в пакета ми е включена и ESPN America. Но интересното е, че това е единствения канал от всички, който не хващам. Звъннах, казаха ми , че това е странно, дадоха ми точните честоти - и пак не ми я намира. Та конкретно - Някой от вас има ли, който е на Близу в София и си хваща този канал без проблеми и може да ми помогне?

А и да не забравя - Forza JUVЕ!!! biggrin.gif

--------------------
Николо Макиавели:"Съдбата е като жена и ако искаш да я владееш трябва да я малтретираш"
Go to the top of the page

+Quote Post
JuveFan17
коментар 24 Sep 2010, 09:51
Коментар #2

Juventus regular

Коментари: 1 236
Регистриран: 30-September 07
Град: Sofiq
Потребител No.: 688

Nope, аз съм на Булсатком и са си перфектни, въпреки че съфорумниците хейтват щото я нямат и не могат да гледат мачове на Юве tongue.gif

--------------------

+Quote Post
meo
коментар 25 Sep 2010, 14:12
Коментар #3

Juventus regular

Група: Ветерани
Коментари: 1 776
Регистриран: 2-March 06
Потребител No.: 46

За телевизия позлвам Булсат от 5 години вече. Качеството не е лошо като за нашите стандарти а и хубавото нещо е че почти си зависи от мен дали имам или нямам ТВ smile.gif
Един ключ малко знания и мамата и си оправям проблемите със сигнала сам.
Разбира се има какво да се желае. Приемника е стар с кофти декодиращ чип и няма цифрови изходи от което качеството пада допълнително (отделно, че са наблъскали много канали на транспондерите и битрейта е слаб), не че не може да си вземеш нов HD приемник с HDMI но проблема е, че е по-скапан даже и от стария и дори не може да си пренаредиш програмите и забивал когато си иска, като се оправя само и единствено с изключване от контакта.

Много се колебаех дали да мина на Мегалан, защото ползвам техен интернет а от това което съм видял по касите им телевизията им е с много по-добро качество (не че те не взимат сигнала от сателит, но просто явно приемника им, бил той и сравнително евтино IPTV решение, е много по-добър от булсатския), но разбира се, заради мачовете от Италия и Испания (а вече и гостуванията на националите) не го правя. За съпорта на Мегалан само добри неща мога да кажа, въпреки че съм имал проблеми по тяхна вина, но са се разрешавали винаги бързо (ползвам техен интернет вече на 3-ти адрес и то от самото начало когато прохождаха в студентски град). Като цяло ако изключим форсмажорни обстоятелства не съм имал интернет само една вечер и то защото се обадих в 22:15 а съпорта им по домовете тогава беше до 22:00, вече е денонощен. Да не говорим, че подменят дефектирали приемници или дистанционни управления дори и 2:00 презноща.
Мтел ги купиха тия дни и дали ще запазят доброто си име и съпорт не се знае.

За Евроком (вече близууу) само с лошо съм ги запомнил. Ползвах ги преди да мина на булсат. За да дойдат да погледнат нещо трябва да звъниш 15 пъти и да минеш поне два пъти през каса и чакаш поне 1 месец, като през цялото това време ги убеждаваш, че проблема е в тях.

--------------------

Ако всичко ви е наред. Ако жена ви е прекрасна. Ако и любовницата ви е прекрасна. Ако заплатата ви не само стига, а и остава. Ако шефът ви е хубав човек. Ако нямате никакви проблеми със здравето. Кажете "не" на наркотиците!

+Quote Post
tsekov
коментар 27 Sep 2010, 18:46
Коментар #4

Scouted
*

Коментари: 86
Регистриран: 7-June 10
Потребител No.: 4 218

Цитат(tsekov @ Sep 23 2010, 20:27ч.) *
Идеята на първия ми пост е свързана и с конкретен въпрос, който ме ядосва от 2 месеца вече и както следва от горния параграф решение от тях още няма biggrin.gif Та - в пакета ми е включена и ESPN America. Но интересното е, че това е единствения канал от всички, който не хващам. Звъннах, казаха ми , че това е странно, дадоха ми точните честоти - и пак не ми я намира. Та конкретно - Някой от вас има ли, който е на Близу в София и си хваща този канал без проблеми и може да ми помогне?

Иии добре, че оплаках в форума. Оправих се. Трябваше да инсталирам наново всички програми, да му се невиди. Вчера 1 час ги редих обратно, но си струваше smile.gif

--------------------
Николо Макиавели:"Съдбата е като жена и ако искаш да я владееш трябва да я малтретираш"

+Quote Post
ForzaJuve29
коментар 12 Mar 2012, 21:04
Коментар #5

Juventus star

Коментари: 3 588
Регистриран: 19-February 12
Град: Пловдив
Потребител No.: 24 637

Някой знае ли на кой оператор е тв-то в еврото та да си прекарам и аз на този аз гледам тука пакети на Н3 и кулбокс има някви спортни канали и някви италиански канали ама дали там дават мачовете?

+Quote Post
yanko
коментар 12 Mar 2012, 21:37
Коментар #6

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 5 180
Регистриран: 31-May 08
Град: Пловдив
Потребител No.: 1 134
Любим футболист: 8 Marchisio
Фен клуб: 705/289

По отношение на фактора цена-качество ти препоръчвам N3, мисля че джазирите и рай уно и рай спорт ги имат в някакъв допълнителен пакет от канали. Най-добре им се обади и ги питай конкретно каквото те интересува.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 18th October 2018 - 07:53ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team