IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

15 страници V  « < 2 3 4 5 6 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Серия А по ТВ, 2013 -
superniki
коментар 29 Aug 2013, 07:53
Коментар #61

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 4 750
Регистриран: 1-March 07
Град: Дупница
Потребител No.: 369

Цитат(Аntonio Conte @ 28 Aug 2013, 09:20) *
Какво ще ми каже Васко Делов или Сокачев за Калчото, или пък камо ли за Ювентус, което аз не знам tooth.gif

Мен ме интересува да седна всяка събота или неделя и да предават любимия ми отбор с хубава картина и да се наслаждавам като бял човек. Като има и допълнителни мачове от Калчото още по-добре wink.gif

И при мен е така, може би прекалено много презирам посредствеността в различните и форми smile.gif

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
masterhp
коментар 29 Aug 2013, 15:30
Коментар #62

Juventus hero

Коментари: 11 438
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Цитат(europefan @ 28 Aug 2013, 09:26) *
Благодарение на Диема и споменавания тук начн на отразяване на ВЛ, типичният български фен на Висшата лига е с капацитета на тийнеджър хейтър със стъклен мозък. Благодаря, но не искам такива фенове на Калчото, то не е за всеки. В тази връзка, ако погледнем от хубавата срана, можем да кажем, че недоброто отразяване на Калчото, но с качествен сигнал и картина, е гаранция за качествени фенове, които са тук заради играта, а не заради опаковката. smile.gif

Много добро изказване.

Цитат(Аntonio Conte @ 28 Aug 2013, 12:20) *
Аз тези студия въобще даже и не ги слушам biggrin.gif

Какво ще ми каже Васко Делов или Сокачев за Калчото, или пък камо ли за Ювентус, което аз не знам tooth.gif

Мен ме интересува да седна всяка събота или неделя и да предават любимия ми отбор с хубава картина и да се наслаждавам като бял човек. Като има и допълнителни мачове от Калчото още по-добре wink.gif

Цитат(superniki @ 29 Aug 2013, 08:53) *
И при мен е така, може би прекалено много презирам посредствеността в различните и форми smile.gif

Не сте сами smile.gif

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
mrd
коментар 31 Aug 2013, 18:31
Коментар #63

Juventus regular

Коментари: 1 803
Регистриран: 17-July 12
Град: Sofia
Потребител No.: 24 704

Сокачев не спира да вие като глуха кучка какво зрелище наблюдаваме м/у Киево и Наполи. Ще вземе да му хареса серията wink.gif

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 31 Aug 2013, 19:08
Коментар #64

Juventus champion

Коментари: 7 451
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Ако не друго, то Сокачев определено коментира с желание и плам. Прави впечатление, че си е подготвил домашното - запознат е с играчи, новини и спекулации.

+Quote Post
Beroe_Juve
коментар 01 Sep 2013, 10:22
Коментар #65

Juventus bench

Коментари: 922
Регистриран: 13-June 12
Град: stara zagora
Потребител No.: 24 696

Niki е напълно прав за това,че при първия ни мач поне едно 10 минути очилаткото изъкваше как звездите си отиват и защо било така всяка година и как сме щели да бъдем изместени от Португалия по коефициент,НО това беше само 10-тина минути и след това по-време на мача и рекламите,където при всяка една се пускаше рекламка и на калчото дори се говореше ,че зрителите ще видят супер футбол,пълни стадиони,качествен футбол и т.н ,от което останах доволен и загърбих първоначалното разочарование wink.gif Сега като си пусна Ринг Бг и Бтв Екъшен при всяка една реклама в края се пуска реклама на Серия А...Снощи студиото беше доста задоволително проведено с нашият фен

+Quote Post
Garrett
коментар 01 Sep 2013, 10:33
Коментар #66

fino alla fine

Група: Admin
Коментари: 2 346
Регистриран: 26-February 06
Град: Варна
Потребител No.: 30
Любим футболист: Pavel Nedvěd

Мнения за коментара на мача снощи? Някой знае ли името на коментатора?

--------------------
This is our celebration, earned by the sweat of our brows.
It’s the celebration of all those who have always believed.
It’s the celebration of all you Juventus supporters, who instead of abandoning us made your voices even louder.
It’s the celebration of all those who roared for a Serie B goal the same way they did for the one that brought us the Scudetto.

+Quote Post
yanko
коментар 01 Sep 2013, 10:54
Коментар #67

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 5 180
Регистриран: 31-May 08
Град: Пловдив
Потребител No.: 1 134
Любим футболист: 8 Marchisio
Фен клуб: 705/289

Коментаторът на вчерашният мач, а и на първият ни беше Петър Мисов. За мен се представя задоволително.

+Quote Post
nameless
коментар 01 Sep 2013, 12:34
Коментар #68

Juventus regular

Коментари: 2 310
Регистриран: 20-March 07
Потребител No.: 417

Не беше лош коментатрът снощи, със сигурност по-задоволителен от този на Сокачев и Делов. На мен ми се иска да дръпнат Илиан Енев от тв7.

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 01 Sep 2013, 16:45
Коментар #69

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 7 787
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Единствената по-сериозна забележка е, че имаше един период от около 5 мин., в които говореше за Милан. Абсолютно ненужно, при положение, че Милан не играе в мача. Тези обяснения за мача с ПСВ, за Боатенг, за Кака - подразниха ме. И чак тогава се усети и започна да говори за Матри.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
europefan
коментар 20 Oct 2013, 22:19
Коментар #70

Juventus star

Коментари: 2 918
Регистриран: 13-September 08
Град: Добрич
Потребител No.: 1 333

Мисля си, че трябва да дават повече мачове за коментар на Георги Попвасилев. Голямо удоволствие ми е да го слушам.

--------------------

+Quote Post
Boris Morev
коментар 20 Oct 2013, 22:30
Коментар #71

Juventus regular

Коментари: 2 428
Регистриран: 18-June 13
Потребител No.: 24 776

Да, коментарът му е винаги интересен, разбира играта.
Аз харесвам коментара на един пич от ринга, който коментира аржентинското първенство. Сега от 00:15 играят Ривър, предполагам пак той ще коментира. Много сериозен човек, знае всеки един футболист из Аржентина, представям си в Европа.
Веднъж коментираха със Сукачев заедно мач от ШЛ, знаеше някви латиноси в кои отбори са играли, какви голове са вкарали и Смукачев само мълчи и слуша. Накрая смукача заключи: "Ето това е човек коментиращ аржентинското първенство..... всяка неделя по ринг.бг". Направо го сложи в малкия си джоб!

--------------------
Аз съм наказанието Божие. Ако нямахте грехове, Бог не би ме изпратил, за да ви накажа

+Quote Post
europefan
коментар 30 Oct 2013, 23:39
Коментар #72

Juventus star

Гледам мача на Милан и Лацио и не мога да разбера защо коментаторът упорито нарича Лорик Кана - Цана.

Този коментар е бил редактиран от europefan на 30 Oct 2013, 23:40

--------------------

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 30 Oct 2013, 23:41
Коментар #73

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Цитат(europefan @ 30 Oct 2013, 23:39) *
Гледам мача на Милан и Лацио и не мога да разбера защо коментаторът упорито нарича Лорик Кана - Цана.

Защото правилното е Цана. Самият той го каза преди време в интервю.

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
mrd
коментар 31 Oct 2013, 00:35
Коментар #74

Juventus regular

Коментари: 1 803
Регистриран: 17-July 12
Потребител No.: 24 704

Цитат(europefan @ 30 Oct 2013, 23:39) *

Тъй като ми е сънародник, потвърждавам че името му е Цана не Кана smile.gif

+Quote Post
europefan
коментар 31 Oct 2013, 09:06
Коментар #75

Juventus star

Благодаря и на двама ви. Поправям се. smile.gif

--------------------

+Quote Post
Underground Mind
коментар 04 Nov 2013, 22:33
Коментар #76

Juventus star

Коментари: 4 030
Регистриран: 13-June 07
Град: Plastic City
Потребител No.: 551

Някой гледа ли Болоня - Киево? Не знам кой е коментатора, но същия пич на мачът на магаретата с Рома обясняваше за Бориело ''как се помотвал из защитата на Киево, като селският идиот през мегдана'', а днес отново избухва с (в една ситуация двама играчи на магаретата си удариха главите) със ''сигурен съм, че им се привиждат група ангели по бели дрехи и стадо самодиви съвсем без дрехи след този сблъсък''. И после продължи да ги нарежда в тоя стил. biggrin.gif

--------------------
''Qui bisogna lottare sempre e quando sembra che tutto sia perduto, crederci ancora, la Juve non si arrende mai.''

+Quote Post
europefan
коментар 04 Nov 2013, 22:53
Коментар #77

Juventus star

Георги Попвасилев. Лчино аз съм му голям фен. Един от последните мохикани на спортната журналистика.

--------------------

+Quote Post
Super_Pippo
коментар 05 Nov 2013, 02:52
Коментар #78

Primavera player
**

Група: Banned
Коментари: 209
Регистриран: 14-January 13
Потребител No.: 24 741

Георги Попвасилев си е готин тарикат, кефи ме как коментира. По принцип е фен на Байерн и немския футбол, но и с калчото се справя супер. Според мен един коментатор освен да е компетентен, трябва и да има чувство за хумор, за да прави мачовете по-забавни. Има го разбира се и третият вариант - и да не е компетентен, и да е абсурден, какъвто е Сокачев. Този истерик ме отказва да гледам почти всички мачове с негово присъствие, скъсва се да вика и за най-малкото нещо. Имам чувството, че като види футболна топка и се побърква, толкова е зарибен. biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
MartineZz
коментар 11 Feb 2014, 15:45
Коментар #79

Juventus regular

Коментари: 1 696
Регистриран: 28-February 07
Град: София
Потребител No.: 367

Малко хейтърски ще се включа, но само на мен ли ми прави отвратително впечатление факта, че абсолютно всеки мач на Ювентус се коментира от Васил Делов? Аз ако съм неутрален фен ще сменям канала всеки път като му чуя гласа на тоя човек. Едно време Петър Петела Василев отнасяше подигравки за начина си на коментар, но тоя образ Делов е уникално бездарен коментатор - нескончаеми клишета, никаква връзка със случващото се на терена, изключително непознаване на ситуациите, никаква емоция. Не прави никакви опити да навлезе в италианското калчо, да се ограмоти, да сподели някой интересен факт или събитие около мачовете. В групата хора, които коментират калчото Делов е най-бездарен. Останалите със сигурност имат напредък. Особено ми харесва един младеж с очила, който води студиата и понякога коментира.

--------------------

+Quote Post
alex del piero10
коментар 11 Feb 2014, 15:52
Коментар #80

Primavera player
**

Група: Banned
Коментари: 269
Регистриран: 24-May 12
Потребител No.: 24 690

Въпросния Васко Делов е и фен на Байерн,и доста ни мрази нас,като му слушам смешните коментари и на всичкото отгоре всеки наш мач коментира,сякаш няма други коментатори,но няма две мнения голям дразнител е!!! biggrin.gif

+Quote Post

15 страници V  « < 2 3 4 5 6 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 13th December 2019 - 05:16ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team